"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Gümnaasium 2h Sookurg 26. veebruar 2022 Viljandi
Lauka Põhikool 5 Sookurg 28. veebruar 2022 Hiiu
Lümanda Põhikool 1 Sookurg 1. märts 2022 Saare
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Sookurg 2. märts 2022 Viljandi
Püha Johannese Kool 4-6- Sookurg 6. märts 2022 Harju
Sinima Sookurg 6. märts 2022 Hiiu
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 7. märts 2022 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Sookurg 9. märts 2022 Pärnu
Viluste Põhikool 3 Sookurg 10. märts 2022 Põlva
Hargla Kool 24 Sookurg 10. märts 2022 Valga
Kõo Lasteaed "Tähed" Sookurg 11. märts 2022 Viljandi
Varbla Kool 24 Sookurg 11. märts 2022 Pärnu
Osula Põhikool 2 Sookurg 11. märts 2022 Võru
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Sookurg 12. märts 2022 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sookurg 12. märts 2022 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Sookurg 12. märts 2022 Rapla
Nõva Kool (LA) Sookurg 12. märts 2022 Lääne
Kõrveküla Põhikool 2c Sookurg 13. märts 2022 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sookurg 13. märts 2022 Jõgeva
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Sookurg 13. märts 2022 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 13. märts 2022 Saare
Nõo Põhikool 3b Sookurg 14. märts 2022 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Sookurg 14. märts 2022 Saare
Lümanda Põhikool 2 Sookurg 14. märts 2022 Saare
Risti Kool 5-9 Sookurg 14. märts 2022 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Sookurg 15. märts 2022 Rapla
Riisipere Lasteaed "Kastanid" Sookurg 15. märts 2022 Harju
Keeni Põhikool 3 Sookurg 15. märts 2022 Valga
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Sookurg 15. märts 2022 Viljandi
Nõva Kool 13 Sookurg 16. märts 2022 Lääne
Türi Põhikool 2c Sookurg 16. märts 2022 Järva
Elva Gümnaasium 1b Sookurg 16. märts 2022 Tartu
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Sookurg 16. märts 2022 Viljandi
Are Kool Sookurg 16. märts 2022 Pärnu
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Sookurg 16. märts 2022 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Sookurg 16. märts 2022 Jõgeva
Krootuse Põhikool 3 Sookurg 16. märts 2022 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 16. märts 2022 Võru
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Sookurg 17. märts 2022 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 2i Sookurg 17. märts 2022 Viljandi
Saverna Põhikool 1 Sookurg 17. märts 2022 Põlva
Kolga Kool 2 Sookurg 17. märts 2022 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Sookurg 17. märts 2022 Põlva
Konguta Kool 1 Sookurg 17. märts 2022 Tartu
Saverna Põhikool 3 Sookurg 17. märts 2022 Põlva
Suure-Jaani Kool 2b Sookurg 17. märts 2022 Viljandi
Laitse lasteaed "Õieke" Sookurg 17. märts 2022 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sookurg 18. märts 2022 Pärnu
Konguta Kool 5-6 Sookurg 18. märts 2022 Tartu
Koigi Kool 6 Sookurg 18. märts 2022 Järva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Sookurg 18. märts 2022 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 18. märts 2022 Pärnu
Alavere Põhikool 3-4 Sookurg 19. märts 2022 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Sookurg 19. märts 2022 Pärnu
Valga Põhikool 4d Sookurg 19. märts 2022 Valga
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 19. märts 2022 Võru
Vääna-Jõesuu Kool 1 Sookurg 19. märts 2022 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Sookurg 19. märts 2022 Harju
Nõo Põhikool 3a Sookurg 19. märts 2022 Tartu
Tõrva Gümnaasium 6 Sookurg 20. märts 2022 Valga
Loksa Gümnaasium 3-4 Sookurg 20. märts 2022 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3a Sookurg 20. märts 2022 Rapla
Parksepa Keskkool 1 Sookurg 20. märts 2022 Võru
Osula Põhikool 1 Sookurg 20. märts 2022 Võru
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Sookurg 20. märts 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sookurg 20. märts 2022 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 20. märts 2022 Tartu
Albu Põhikool 1-3 Sookurg 21. märts 2022 Järva
Sindi Gümnaasium 3b Sookurg 21. märts 2022 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5-6 Sookurg 21. märts 2022 Harju
Kadrina Keskkool 3c Sookurg 21. märts 2022 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 4b Sookurg 21. märts 2022 Viljandi
Muraste Looduskool 9 Sookurg 21. märts 2022 Harju
Tilsi Põhikool 1 Sookurg 21. märts 2022 Põlva
Suure-Jaani Kool 1b Sookurg 21. märts 2022 Viljandi
Sonda Kool 1-3 Sookurg 21. märts 2022 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sookurg 21. märts 2022 Harju
Hargla Kool 1-3 Sookurg 21. märts 2022 Valga
Keeni Põhikool 1 Sookurg 21. märts 2022 Valga
Riidaja Põhikool 5-8 Sookurg 22. märts 2022 Valga
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 22. märts 2022 Võru
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Sookurg 22. märts 2022 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Sookurg 22. märts 2022 Pärnu
Torma Lasteaed "Nipitirid" Sookurg 22. märts 2022 Jõgeva
Väätsa Lasteaed "Mesimummid" Sookurg 23. märts 2022 Järva
Laupa Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2022 Järva
Metsküla Algkool 1-3 Sookurg 24. märts 2022 Pärnu
Kadrina Keskkool 6ab Sookurg 24. märts 2022 Lääne-Viru
Kuressaare Nooruse Kool 3b Sookurg 24. märts 2022 Saare
Virtsu Kool 1-2 Sookurg 24. märts 2022 Pärnu
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Sookurg 24. märts 2022 Tartu
Aravete Keskkool 4 Sookurg 25. märts 2022 Järva
Jõgeva Põhikool 2a Sookurg 25. märts 2022 Jõgeva
Jõhvi Põhikool 7 Sookurg 25. märts 2022 Ida-Viru
Ruila Põhikool 1 Sookurg 25. märts 2022 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Sookurg 25. märts 2022 Lääne-Viru
Iisaku Gümnaasium 1 Sookurg 26. märts 2022 Ida-Viru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Sookurg 26. märts 2022 Lääne-Viru
Risti Põhikool 1 Sookurg 26. märts 2022 Lääne
Lohusuu Kool 1-8 Sookurg 26. märts 2022 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Sookurg 26. märts 2022 Ida-Viru
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Sookurg 27. märts 2022 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Sookurg 27. märts 2022 Pärnu
Põlva Kool 2b Sookurg 27. märts 2022 Põlva
Mäetaguse Põhikool 2 Sookurg 27. märts 2022 Ida-Viru
Aravete Keskkool 2 Sookurg 28. märts 2022 Järva
Alavere Põhikool 1 Sookurg 28. märts 2022 Harju
Kadrina Keskkool 6c Sookurg 28. märts 2022 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 1b Sookurg 29. märts 2022 Harju
Nõo Põhikool 3c Sookurg 31. märts 2022 Tartu
Valga Põhikool 5d Sookurg 1. aprill 2022 Valga
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Sookurg 1. aprill 2022 Võru
Türi Kesklinna lasteaed "Kaisukarud" Sookurg 1. aprill 2022 Järva
Imavere Põhikool 3 Sookurg 2. aprill 2022 Järva
Põlva Kool 1a Sookurg 2. aprill 2022 Põlva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Sookurg 3. aprill 2022 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Sookurg 3. aprill 2022 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Sookurg 3. aprill 2022 Järva
Rakke Kool 6 Sookurg 3. aprill 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Sookurg 3. aprill 2022 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Sookurg 4. aprill 2022 Tartu
Haanja Kool 1-3 Sookurg 7. aprill 2022 Võru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Sookurg 7. aprill 2022 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Sookurg 8. aprill 2022 Tartu
Sadala Põhikool 5 Sookurg 8. aprill 2022 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 2a Sookurg 10. aprill 2022 Tartu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Sookurg 10. aprill 2022 Harju
Rakvere Gümnaasium 3c Sookurg 11. aprill 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Sookurg 13. aprill 2022 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Sookurg 13. aprill 2022 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 2b Sookurg 16. aprill 2022 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sookurg 16. aprill 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake" Sookurg 19. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Sookurg 23. aprill 2022 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Sookurg 30. aprill 2022 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 3c Sookurg 8. mai 2022 Tartu

Tagasi tulemuste juurde