"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Gümnaasium 2h Lapsuliblikas 10. märts 2022 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 12. märts 2022 Saare
Virtsu Kool 1-2 Lapsuliblikas 12. märts 2022 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Lapsuliblikas 13. märts 2022 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Lapsuliblikas 14. märts 2022 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Lapsuliblikas 14. märts 2022 Tartu
Sinima Lapsuliblikas 14. märts 2022 Hiiu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Lapsuliblikas 15. märts 2022 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 3a Lapsuliblikas 16. märts 2022 Rapla
Elva Lasteaed Murumuna Lapsuliblikas 16. märts 2022 Tartu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Lapsuliblikas 16. märts 2022 Harju
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Lapsuliblikas 16. märts 2022 Tartu
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Lapsuliblikas 16. märts 2022 Rapla
Elva Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 17. märts 2022 Tartu
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Lapsuliblikas 17. märts 2022 Tartu
Varbla Kool 24 Lapsuliblikas 18. märts 2022 Pärnu
Varbla Kool 13 Lapsuliblikas 18. märts 2022 Pärnu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Lapsuliblikas 18. märts 2022 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Lapsuliblikas 19. märts 2022 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 2i Lapsuliblikas 20. märts 2022 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Lapsuliblikas 20. märts 2022 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 20. märts 2022 Pärnu
Sindi Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 20. märts 2022 Pärnu
Tuleviku Lasteaed "Leiutajad" Lapsuliblikas 20. märts 2022 Harju
Põlva Kool 2b Lapsuliblikas 20. märts 2022 Põlva
Osula Põhikool 1 Lapsuliblikas 20. märts 2022 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lapsuliblikas 20. märts 2022 Harju
Jõgeva Põhikool 2a Lapsuliblikas 20. märts 2022 Jõgeva
Risti Kool 5-9 Lapsuliblikas 20. märts 2022 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 20. märts 2022 Tartu
Risti Kool 2 Lapsuliblikas 20. märts 2022 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Lapsuliblikas 20. märts 2022 Harju
Loksa Gümnaasium 3-4 Lapsuliblikas 20. märts 2022 Harju
Kadrina Keskkool 6ab Lapsuliblikas 20. märts 2022 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Lapsuliblikas 20. märts 2022 Rapla
Kadrina Keskkool 3c Lapsuliblikas 20. märts 2022 Lääne-Viru
Kolga Kool 2 Lapsuliblikas 21. märts 2022 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Lapsuliblikas 21. märts 2022 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 21. märts 2022 Võru
Iisaku Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 21. märts 2022 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 2b Lapsuliblikas 21. märts 2022 Viljandi
Nõo Põhikool 3b Lapsuliblikas 21. märts 2022 Tartu
Harku Lasteaed "Oravad" Lapsuliblikas 21. märts 2022 Harju
Parksepa Keskkool 1 Lapsuliblikas 21. märts 2022 Võru
Riidaja Põhikool 5-8 Lapsuliblikas 21. märts 2022 Valga
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Lapsuliblikas 21. märts 2022 Viljandi
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Lapsuliblikas 21. märts 2022 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Lapsuliblikas 21. märts 2022 Tartu
Sonda Kool 1-3 Lapsuliblikas 21. märts 2022 Ida-Viru
Suure-Jaani Kool 4b Lapsuliblikas 21. märts 2022 Viljandi
Konguta Kool 5-6 Lapsuliblikas 21. märts 2022 Tartu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Lapsuliblikas 21. märts 2022 Jõgeva
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Lapsuliblikas 21. märts 2022 Harju
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Lapsuliblikas 22. märts 2022 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 22. märts 2022 Võru
Põlva Kool 1a Lapsuliblikas 22. märts 2022 Põlva
Risti Põhikool 1 Lapsuliblikas 22. märts 2022 Lääne
Viluste Põhikool 3 Lapsuliblikas 22. märts 2022 Põlva
Türi Põhikool 3b Lapsuliblikas 22. märts 2022 Järva
Kõo Lasteaed "Tähed" Lapsuliblikas 23. märts 2022 Viljandi
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Lapsuliblikas 23. märts 2022 Tartu
Krootuse Põhikool 3 Lapsuliblikas 23. märts 2022 Põlva
Kuressaare Nooruse Kool 3b Lapsuliblikas 24. märts 2022 Saare
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 24. märts 2022 Saare
Kadrina Keskkool 6c Lapsuliblikas 24. märts 2022 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 5 Lapsuliblikas 25. märts 2022 Jõgeva
Laupa Põhikool 2 Lapsuliblikas 25. märts 2022 Järva
Hargla Kool 24 Lapsuliblikas 25. märts 2022 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 25. märts 2022 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 2b Lapsuliblikas 25. märts 2022 Harju
Ruila Põhikool 1 Lapsuliblikas 25. märts 2022 Harju
Tartu Raatuse Kool 2a Lapsuliblikas 26. märts 2022 Tartu
Kose Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 27. märts 2022 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Lapsuliblikas 29. märts 2022 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Lapsuliblikas 30. märts 2022 Ida-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Lapsuliblikas 31. märts 2022 Pärnu
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Lapsuliblikas 31. märts 2022 Ida-Viru
Kehra Gümnaasium 7c Lapsuliblikas 1. aprill 2022 Harju
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2022 Võru
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Lapsuliblikas 9. aprill 2022 Ida-Viru
Muraste Looduskool 9 Lapsuliblikas 11. aprill 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 5c Lapsuliblikas 11. aprill 2022 Harju
Lohusuu Kool 1-8 Lapsuliblikas 11. aprill 2022 Jõgeva
Laitse lasteaed "Õieke" Lapsuliblikas 11. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lapsuliblikas 11. aprill 2022 Harju
Rakke Kool 6 Lapsuliblikas 11. aprill 2022 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3c Lapsuliblikas 12. aprill 2022 Rapla
Lümanda Põhikool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2022 Saare
Kadrina Keskkool 2a Lapsuliblikas 12. aprill 2022 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 1b Lapsuliblikas 12. aprill 2022 Viljandi
Haanja Kool 2 Lapsuliblikas 12. aprill 2022 Võru
Haljala Lasteaed "Sipsik" Lapsuliblikas 12. aprill 2022 Lääne-Viru
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Lapsuliblikas 12. aprill 2022 Viljandi
Saverna Põhikool 3 Lapsuliblikas 13. aprill 2022 Põlva
Aravete Keskkool 4 Lapsuliblikas 13. aprill 2022 Järva
Haanja Kool 1-3 Lapsuliblikas 13. aprill 2022 Võru
Pirita Lasteaed "Karikakar" Lapsuliblikas 14. aprill 2022 Harju
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Lapsuliblikas 15. aprill 2022 Võru
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Lapsuliblikas 16. aprill 2022 Põlva
Lümanda Põhikool 3 Lapsuliblikas 16. aprill 2022 Saare
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Lapsuliblikas 16. aprill 2022 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Lapsuliblikas 17. aprill 2022 Ida-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 3a Lapsuliblikas 17. aprill 2022 Pärnu
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Lapsuliblikas 17. aprill 2022 Ida-Viru
Albu Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 17. aprill 2022 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Lapsuliblikas 18. aprill 2022 Valga
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Lapsuliblikas 18. aprill 2022 Ida-Viru
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Lapsuliblikas 19. aprill 2022 Harju
Oru Põhikool 4 Lapsuliblikas 26. aprill 2022 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Lapsuliblikas 27. aprill 2022 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Lapsuliblikas 5. mai 2022 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 3c Lapsuliblikas 9. mai 2022 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 10. mai 2022 Pärnu
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Lapsuliblikas 24. mai 2022 Harju

Tagasi tulemuste juurde