"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Konguta Kool 1 Kuldnokk 10. märts 2022 Tartu
Osula Põhikool 1 Kuldnokk 10. märts 2022 Võru
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 10. märts 2022 Võru
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 12. märts 2022 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 14. märts 2022 Pärnu
Virtsu Kool 1-2 Kuldnokk 14. märts 2022 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 2c Kuldnokk 14. märts 2022 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 14. märts 2022 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Kuldnokk 15. märts 2022 Pärnu
Kolga Kool 2 Kuldnokk 15. märts 2022 Harju
Tarvastu Gümnaasium 2h Kuldnokk 15. märts 2022 Viljandi
Sindi Gümnaasium 3b Kuldnokk 15. märts 2022 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 16. märts 2022 Võru
Jõhvi Põhikool 7 Kuldnokk 16. märts 2022 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Kuldnokk 16. märts 2022 Pärnu
Haljala Lasteaed "Sipsik" Kuldnokk 16. märts 2022 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 2a Kuldnokk 16. märts 2022 Jõgeva
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Kuldnokk 17. märts 2022 Tartu
Tilsi Põhikool 1 Kuldnokk 17. märts 2022 Põlva
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Kuldnokk 17. märts 2022 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Kuldnokk 17. märts 2022 Rapla
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Kuldnokk 17. märts 2022 Põlva
Rakke Kool 6 Kuldnokk 18. märts 2022 Lääne-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Kuldnokk 18. märts 2022 Järva
Varbola Lasteaed-Algkool "Naerulinnud" Kuldnokk 18. märts 2022 Rapla
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Kuldnokk 18. märts 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kuldnokk 18. märts 2022 Harju
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Kuldnokk 18. märts 2022 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 5c Kuldnokk 18. märts 2022 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Kuldnokk 18. märts 2022 Jõgeva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrimõmmid" Kuldnokk 18. märts 2022 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2i Kuldnokk 18. märts 2022 Viljandi
Krootuse Põhikool 3 Kuldnokk 19. märts 2022 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 4a Kuldnokk 19. märts 2022 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 19. märts 2022 Harju
Keeni Põhikool 3 Kuldnokk 20. märts 2022 Valga
Albu Põhikool 1-3 Kuldnokk 20. märts 2022 Järva
Risti Kool 2 Kuldnokk 20. märts 2022 Harju
Laitse lasteaed "Õieke" Kuldnokk 20. märts 2022 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2b Kuldnokk 20. märts 2022 Harju
Haanja Kool 1-3 Kuldnokk 20. märts 2022 Võru
Riidaja Põhikool 5-8 Kuldnokk 21. märts 2022 Valga
Lohusuu Kool 1-8 Kuldnokk 21. märts 2022 Jõgeva
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Kuldnokk 21. märts 2022 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kuldnokk 21. märts 2022 Harju
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Kuldnokk 21. märts 2022 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kuldnokk 22. märts 2022 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Kuldnokk 22. märts 2022 Pärnu
Risti Põhikool 1 Kuldnokk 22. märts 2022 Lääne
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Kuldnokk 22. märts 2022 Ida-Viru
Kõo Lasteaed "Tähed" Kuldnokk 22. märts 2022 Viljandi
Nõva Kool (LA) Kuldnokk 22. märts 2022 Lääne
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Kuldnokk 22. märts 2022 Harju
Elva Gümnaasium 1b Kuldnokk 22. märts 2022 Tartu
Torma Lasteaed "Nipitirid" Kuldnokk 22. märts 2022 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Kuldnokk 23. märts 2022 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Kuldnokk 23. märts 2022 Tartu
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Kuldnokk 23. märts 2022 Harju
Kohtla-Järve LA Kakuke "Mesilased" Kuldnokk 23. märts 2022 Ida-Viru
Sonda Kool 1-3 Kuldnokk 23. märts 2022 Ida-Viru
Nõo Põhikool 3b Kuldnokk 23. märts 2022 Tartu
Põlva Kool 2b Kuldnokk 24. märts 2022 Põlva
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Mõmmikud" Kuldnokk 24. märts 2022 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Kuldnokk 24. märts 2022 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Kuldnokk 24. märts 2022 Viljandi
Valga Põhikool 5d Kuldnokk 24. märts 2022 Valga
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 24. märts 2022 Saare
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 24. märts 2022 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 25. märts 2022 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 3-4 Kuldnokk 25. märts 2022 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik "Mikud-Mannid" Kuldnokk 25. märts 2022 Viljandi
Viluste Põhikool 3 Kuldnokk 26. märts 2022 Põlva
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Kuldnokk 27. märts 2022 Ida-Viru
Nõva Kool 13 Kuldnokk 27. märts 2022 Lääne
Oru Põhikool 4 Kuldnokk 27. märts 2022 Harju
Keeni Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2022 Valga
Alavere Põhikool 3-4 Kuldnokk 28. märts 2022 Harju
Muraste Looduskool 9 Kuldnokk 28. märts 2022 Harju
Suure-Jaani Kool 1b Kuldnokk 28. märts 2022 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Kuldnokk 28. märts 2022 Pärnu
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Kuldnokk 29. märts 2022 Harju
Põlva Kool 1a Kuldnokk 29. märts 2022 Põlva
Lümanda Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2022 Saare
Kadrina Keskkool 2a Kuldnokk 1. aprill 2022 Lääne-Viru
Are Kool Kuldnokk 1. aprill 2022 Pärnu
Kadrina Keskkool 6ab Kuldnokk 1. aprill 2022 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Kuldnokk 4. aprill 2022 Ida-Viru
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Kuldnokk 4. aprill 2022 Jõgeva
Iisaku Gümnaasium 1 Kuldnokk 5. aprill 2022 Ida-Viru
Aruheina Lasteaed "Kiired Kiilid" Kuldnokk 7. aprill 2022 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Kuldnokk 7. aprill 2022 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Kuldnokk 7. aprill 2022 Pärnu
Saverna Põhikool 1 Kuldnokk 8. aprill 2022 Põlva
Varbola Lasteaed-Algkool 234 Kuldnokk 8. aprill 2022 Rapla
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Kuldnokk 8. aprill 2022 Ida-Viru
Valga Põhikool 4d Kuldnokk 9. aprill 2022 Valga
Kõrveküla Põhikool 3c Kuldnokk 9. aprill 2022 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Kuldnokk 9. aprill 2022 Ida-Viru
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Kuldnokk 10. aprill 2022 Harju
Saverna Põhikool 3 Kuldnokk 10. aprill 2022 Põlva
Alavere Põhikool 1 Kuldnokk 11. aprill 2022 Harju
Ääsmäe Põhikool 5-6 Kuldnokk 11. aprill 2022 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 3a Kuldnokk 11. aprill 2022 Järva
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 11. aprill 2022 Valga
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Kuldnokk 11. aprill 2022 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 12. aprill 2022 Saare
Rakvere Gümnaasium 3c Kuldnokk 13. aprill 2022 Lääne-Viru
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Kuldnokk 14. aprill 2022 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 6 Kuldnokk 15. aprill 2022 Valga
Tartu Raatuse Kool 2a Kuldnokk 17. aprill 2022 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Kuldnokk 21. aprill 2022 Tartu
Sadala Põhikool 5 Kuldnokk 22. aprill 2022 Jõgeva
Tahkuranna LA-Algkool "Rannakarbid" Kuldnokk 24. aprill 2022 Pärnu
Konguta Kool 5-6 Kuldnokk 1. mai 2022 Tartu
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Kuldnokk 2. mai 2022 Rapla
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake" Kuldnokk 16. mai 2022 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Kuldnokk 17. mai 2022 Harju

Tagasi tulemuste juurde