"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tarvastu Gümnaasium 2i Ülane 3. aprill 2022 Viljandi
Saverna Põhikool 3 Ülane 9. aprill 2022 Põlva
Lümanda Põhikool 3 Ülane 10. aprill 2022 Saare
Tarvastu Gümnaasium 2h Ülane 10. aprill 2022 Viljandi
Sinima Ülane 11. aprill 2022 Hiiu
Saverna Põhikool 1 Ülane 11. aprill 2022 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Ülane 12. aprill 2022 Tartu
Kirivere Kooli lasteaed "Killud" Ülane 12. aprill 2022 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Ülane 12. aprill 2022 Saare
Risti Põhikool 1 Ülane 13. aprill 2022 Lääne
Valga Põhikool 4d Ülane 13. aprill 2022 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Ülane 13. aprill 2022 Pärnu
Sindi Gümnaasium 3b Ülane 13. aprill 2022 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Ülane 14. aprill 2022 Põlva
Virtsu Kool 1-2 Ülane 14. aprill 2022 Pärnu
Keeni Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2022 Valga
Krootuse Põhikool 3 Ülane 16. aprill 2022 Põlva
Suure-Jaani Kool, Sürgavere (LA) "Vembu" Ülane 16. aprill 2022 Viljandi
Loksa Gümnaasium 3-4 Ülane 16. aprill 2022 Harju
Suure-Jaani Kool 1b Ülane 17. aprill 2022 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed "Kurepesa" Ülane 17. aprill 2022 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Ülane 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Ülane 17. aprill 2022 Pärnu
Haljala Lasteaed "Sipsik" Ülane 17. aprill 2022 Lääne-Viru
Konguta Kool 1 Ülane 18. aprill 2022 Tartu
Kõo Lasteaed "Tähed" Ülane 18. aprill 2022 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 5-6 Ülane 18. aprill 2022 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 18. aprill 2022 Harju
Jõhvi Põhikool 7 Ülane 18. aprill 2022 Ida-Viru
Sonda Kool 1-3 Ülane 18. aprill 2022 Ida-Viru
Riidaja Põhikool 5-8 Ülane 18. aprill 2022 Valga
Tartu Waldorfgümnaasium 5b Ülane 18. aprill 2022 Tartu
Nõva Kool (LA) Ülane 18. aprill 2022 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Ülane 19. aprill 2022 Pärnu
Osula Põhikool 1 Ülane 19. aprill 2022 Võru
Kose-Uuemõisa LA-Kool "Päikesejänku" Ülane 19. aprill 2022 Harju
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Ülane 20. aprill 2022 Harju
Risti Kool 5-9 Ülane 20. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 7a Ülane 20. aprill 2022 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 2b Ülane 20. aprill 2022 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 20. aprill 2022 Tartu
Varbla Kool 13 Ülane 21. aprill 2022 Pärnu
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Õunake" Ülane 21. aprill 2022 Ida-Viru
Alavere Põhikool 3-4 Ülane 21. aprill 2022 Harju
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Ülane 21. aprill 2022 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Ülane 21. aprill 2022 Pärnu
Pirita Lasteaed "Karikakar" Ülane 21. aprill 2022 Harju
Kose Gümnaasium 1b Ülane 21. aprill 2022 Harju
Haanja Kool 2 Ülane 22. aprill 2022 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Ülane 22. aprill 2022 Pärnu
Lohusuu Kool 1-8 Ülane 22. aprill 2022 Jõgeva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Ülane 22. aprill 2022 Jõgeva
Sadala Põhikool 5 Ülane 22. aprill 2022 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelill" Ülane 22. aprill 2022 Tartu
Lümanda Põhikool 2 Ülane 22. aprill 2022 Saare
Haanja Kool 1-3 Ülane 22. aprill 2022 Võru
Põltsamaa Valla Lasteaed "Pihlamari" Ülane 22. aprill 2022 Jõgeva
Tamsalu Gümnaasium 4a Ülane 22. aprill 2022 Lääne-Viru
Laitse lasteaed "Õieke" Ülane 22. aprill 2022 Harju
Värska Gümnaasium 3 Ülane 23. aprill 2022 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 4a Ülane 23. aprill 2022 Võru
Viluste Põhikool 3 Ülane 23. aprill 2022 Põlva
Kadrina Keskkool 3c Ülane 24. aprill 2022 Lääne-Viru
Risti Kool 2 Ülane 24. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve Järve Kool 5a Ülane 24. aprill 2022 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 1b Ülane 24. aprill 2022 Tartu
Muraste Looduskool 9 Ülane 24. aprill 2022 Harju
Kolga Kool 2 Ülane 24. aprill 2022 Harju
Kohtla-Järve LA Muinasjutt "Smešariki" Ülane 25. aprill 2022 Ida-Viru
Harku Lasteaed "Oravad" Ülane 25. aprill 2022 Harju
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud" Ülane 25. aprill 2022 Järva
Oru Põhikool 4 Ülane 26. aprill 2022 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 5d Ülane 26. aprill 2022 Järva
Albu Põhikool 1-3 Ülane 26. aprill 2022 Järva
Rakke Kool 6 Ülane 26. aprill 2022 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 2a Ülane 27. aprill 2022 Jõgeva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 7b Ülane 27. aprill 2022 Ida-Viru
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Ülane 27. aprill 2022 Harju
Konguta Kool 5-6 Ülane 28. aprill 2022 Tartu
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Ülane 28. aprill 2022 Järva
Nõo Põhikool 3a Ülane 28. aprill 2022 Tartu
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Ülane 28. aprill 2022 Ida-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 29. aprill 2022 Pärnu
Nõva Kool 13 Ülane 29. aprill 2022 Lääne
Kadrina Keskkool 6ab Ülane 29. aprill 2022 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Ülane 29. aprill 2022 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 23 Ülane 30. aprill 2022 Pärnu
Kadrina Keskkool 2a Ülane 1. mai 2022 Lääne-Viru
Põlva Kool 2b Ülane 1. mai 2022 Põlva
Rakvere Gümnaasium 3c Ülane 2. mai 2022 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed "Karikakar" Ülane 2. mai 2022 Rapla
Kõrveküla Põhikool 2c Ülane 2. mai 2022 Tartu
Kadrina Keskkool 6c Ülane 2. mai 2022 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Ülane 2. mai 2022 Lääne-Viru
Põlva Kool 1a Ülane 2. mai 2022 Põlva
Kohtla-Järve L Väikemees "Päikesekiired" Ülane 3. mai 2022 Ida-Viru
Nõo Põhikool 3b Ülane 4. mai 2022 Tartu
Iisaku Gümnaasium 1 Ülane 5. mai 2022 Ida-Viru
Torma Lasteaed "Nipitirid" Ülane 5. mai 2022 Jõgeva
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Ülane 5. mai 2022 Tartu
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju "Mesimumm" Ülane 6. mai 2022 Ida-Viru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Ülane 15. mai 2022 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Tibu" Ülane 24. mai 2022 Tartu

Tagasi tulemuste juurde