"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2022" osaleb 4446 õpilast ja 267 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Viluste Põhikool Ülane 26. märts 2007 Põlva
Laupa Põhikool 2 Ülane 28. märts 2007 Järva
Laupa Põhikool 5 Ülane 28. märts 2007 Järva
Tõrva Gümnaasium 2 Ülane 28. märts 2007 Valga
Laupa Põhikool 7 Ülane 28. märts 2007 Järva
Kuuste Põhikool Ülane 29. märts 2007 Tartu
Tori Põhikool Ülane 29. märts 2007 Pärnu
Raudna Põhikool Ülane 30. märts 2007 Viljandi
Aakre Lasteaed Algkool Ülane 30. märts 2007 Valga
Virtsu Põhikool Ülane 30. märts 2007 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2 Ülane 30. märts 2007 Tartu
C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Ülane 31. märts 2007 Viljandi
Vastseliina Günmaasium 1 Ülane 31. märts 2007 Võru
Konguta Kool Ülane 31. märts 2007 Tartu
Vara Põhikool Ülane 31. märts 2007 Tartu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium Ülane 31. märts 2007 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool Ülane 1. aprill 2007 Saare
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.A Ülane 1. aprill 2007 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Ülane 1. aprill 2007 Viljandi
Krootuse Põhikool Ülane 1. aprill 2007 Põlva
Pärnjõe Põhikool Ülane 2. aprill 2007 Pärnu
Riidaja Põhikool Ülane 2. aprill 2007 Valga
Vatla Põhikool Ülane 2. aprill 2007 Lääne
Surju Põhikool Ülane 3. aprill 2007 Pärnu
Lauka Põhikool3 Ülane 3. aprill 2007 Hiiu
Võhma Gümnaasium Ülane 4. aprill 2007 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 5 Ülane 4. aprill 2007 Saare
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Ülane 5. aprill 2007 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Ülane 5. aprill 2007 Ida-Viru
Aste Põhikool Ülane 6. aprill 2007 Saare
Kuressaare Gümnaasium Ülane 6. aprill 2007 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium 2 Ülane 6. aprill 2007 Hiiu
Aste Põhikool 5 Ülane 6. aprill 2007 Saare
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Ülane 6. aprill 2007 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 6. aprill 2007 Hiiu
Aakre Lasteaed Algkool 3 Ülane 6. aprill 2007 Valga
Puurmani Gümnaasium Ülane 6. aprill 2007 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Ülane 6. aprill 2007 Viljandi
Saaremaa Ühisgümnaasium Ülane 7. aprill 2007 Saare
Tartu Hiie Kool 3 Ülane 7. aprill 2007 Tartu
Muhu Põhikool Ülane 7. aprill 2007 Saare
Kuuste Põhikool 2 Ülane 8. aprill 2007 Tartu
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Ülane 8. aprill 2007 Pärnu
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Ülane 8. aprill 2007 Võru
Haanja-Ruusmäe Pk. Ülane 8. aprill 2007 Võru
Tsirguliina Keskkool Ülane 9. aprill 2007 Valga
Otepää Gümnaasium Ülane 9. aprill 2007 Valga
Krootuse Põhikool 2 Ülane 9. aprill 2007 Põlva
Lihula Lasteaed II Ülane 9. aprill 2007 Lääne
Elva Gümnaasium 3C Ülane 9. aprill 2007 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Ülane 9. aprill 2007 Lääne
Väätsa Põhikool Ülane 9. aprill 2007 Järva
Tallinna Reaalkool Ülane 10. aprill 2007 Harju
Valgjärve Põhikool II Ülane 10. aprill 2007 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Ülane 10. aprill 2007 Põlva
Rõngu Keskkool Ülane 10. aprill 2007 Tartu
Lauka Põhikool Ülane 10. aprill 2007 Hiiu
Sadala Põhikool Ülane 10. aprill 2007 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium 3 Ülane 11. aprill 2007 Võru
Tallinna Ristiku Põhikool II Ülane 11. aprill 2007 Harju
Tilsi Põhikool Ülane 11. aprill 2007 Põlva
Antsla Gümnaasium 2 Ülane 11. aprill 2007 Võru
Albu Põhikool Ülane 11. aprill 2007 Järva
Kärstna Põhikool Ülane 11. aprill 2007 Viljandi
Toila Gümnaasium Ülane 12. aprill 2007 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Ülane 12. aprill 2007 Jõgeva
Tartu Kunstigümnaasium Ülane 12. aprill 2007 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Ülane 12. aprill 2007 Tartu
Oru Kool Ülane 12. aprill 2007 Lääne
Häädemeeste Keskkool Ülane 12. aprill 2007 Pärnu
Kääpa Põhikool Ülane 12. aprill 2007 Võru
Kose Gümnaasium Ülane 12. aprill 2007 Harju
Elva Gümnaasium 3B Ülane 13. aprill 2007 Tartu
Kolga Keskkool Ülane 13. aprill 2007 Harju
Imavere Põhikool Ülane 13. aprill 2007 Järva
Kabala Lasteaed-Põhikool Ülane 13. aprill 2007 Rapla
Ridala Põhikool Ülane 13. aprill 2007 Lääne
Misso Keskkool Ülane 13. aprill 2007 Võru
Aakre Lasteaed Algkool 2 Ülane 14. aprill 2007 Valga
Tartu Raatuse Gümnaasium 3 Ülane 14. aprill 2007 Tartu
Turba Gümnaasium Ülane 14. aprill 2007 Harju
Elva Gümnaasium 3A Ülane 14. aprill 2007 Tartu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2 Ülane 14. aprill 2007 Viljandi
Emmaste Põhikool Ülane 14. aprill 2007 Hiiu
Pärnu Noorte Loodusmaja Ülane 14. aprill 2007 Pärnu
Hargla Kool Ülane 14. aprill 2007 Valga
Ruusmäe kool Ülane 14. aprill 2007 Võru
Tallinna Reaalkool B Ülane 14. aprill 2007 Harju
Tartu Hiie Kool Ülane 14. aprill 2007 Tartu
Ruusmäe kool kodulooring Ülane 14. aprill 2007 Võru
Abja Gümnaasium Ülane 14. aprill 2007 Viljandi
Varbola Kool Ülane 15. aprill 2007 Rapla
Risti Põhikool Ülane 15. aprill 2007 Harju
Osula Põhikool 3 Ülane 15. aprill 2007 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool Ülane 15. aprill 2007 Lääne
Püünsi Põhikool Ülane 15. aprill 2007 Harju
Otepää Gümnaasium 1 Ülane 15. aprill 2007 Valga
Jõhvi Gümnaasium Ülane 15. aprill 2007 Ida-Viru
Teenuse Ülane 15. aprill 2007 Rapla
Muraste Ülane 15. aprill 2007 Harju
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2007 Ida-Viru
Unipiha Algkool Ülane 15. aprill 2007 Tartu
Krootuse Põhikool 5 Ülane 15. aprill 2007 Põlva
Helme Sanatoorne Internaatkool Ülane 15. aprill 2007 Valga
Krootuse Põhikool 4 Ülane 15. aprill 2007 Põlva
Melliste Algkool-Lasteaed 2 Ülane 15. aprill 2007 Tartu
Kohila Gümnaasium Ülane 15. aprill 2007 Rapla
Tallinna Saksa Gümnaasium 4 Ülane 15. aprill 2007 Harju
Rakke Gümnaasium 2 Ülane 15. aprill 2007 Lääne-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Ülane 15. aprill 2007 Viljandi
Rakke Gümnaasium Ülane 15. aprill 2007 Lääne-Viru
Lilli loodusmaja Ülane 16. aprill 2007 Viljandi
Elva Gümnaasium 2a Ülane 16. aprill 2007 Tartu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 16. aprill 2007 Harju
Krootuse Põhikool 3 Ülane 16. aprill 2007 Põlva
Nõo Põhikool Ülane 16. aprill 2007 Tartu
Peetri Põhikool Ülane 16. aprill 2007 Järva
Vastseliina Gümnaasium Ülane 16. aprill 2007 Võru
Tallinna Ristiku Põhikool Ülane 16. aprill 2007 Harju
Parksepa Keskkool 7b Ülane 16. aprill 2007 Võru
Kiili Gümnaasium Ülane 16. aprill 2007 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool Ülane 16. aprill 2007 Järva
Tartu Loodusmaja Ülane 16. aprill 2007 Tartu
Kohtla-Järve Oru Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2007 Ida-Viru
Saue Gümnaasium BG Ülane 16. aprill 2007 Harju
Lüllemäe Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2007 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 16. aprill 2007 Ida-Viru
Peetri Põhikool 1 Ülane 16. aprill 2007 Järva
Kohtla-Järve Oru Põhikool Ülane 16. aprill 2007 Ida-Viru
Paikuse Põhikool 2 Ülane 17. aprill 2007 Pärnu
Kuldre Kool Ülane 17. aprill 2007 Võru
Melliste Algkool-Lasteaed Ülane 17. aprill 2007 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Ülane 17. aprill 2007 Tartu
Tornimäe Põhikool Ülane 17. aprill 2007 Saare
Viljandi Valuoja Põhikool Ülane 17. aprill 2007 Viljandi
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Ülane 17. aprill 2007 Tartu
Koonga Põhikool Ülane 18. aprill 2007 Pärnu
Tallinna Lauliku Lasteaed Ülane 18. aprill 2007 Harju
Mehikoorma Põhikool Ülane 18. aprill 2007 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Ülane 18. aprill 2007 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium Ülane 18. aprill 2007 Valga
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Ülane 18. aprill 2007 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 18. aprill 2007 Harju
Varbola Kool 2 Ülane 19. aprill 2007 Rapla
Aravete Keskkool Ülane 19. aprill 2007 Järva
Johannese Kool Rosmal Ülane 19. aprill 2007 Põlva
Tarbja Lasteaed-Algkool Ülane 19. aprill 2007 Järva
Jäneda Põhikool 3 Ülane 19. aprill 2007 Lääne-Viru
Aegviidu Põhikool Ülane 19. aprill 2007 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 2 Ülane 20. aprill 2007 Harju
Jäneda Põhikool Ülane 20. aprill 2007 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed-Algkool Ülane 20. aprill 2007 Viljandi
Rakvere Linna Algkool Ülane 20. aprill 2007 Lääne-Viru
Rakvere Vene Gümnaasium Ülane 21. aprill 2007 Lääne-Viru
Mikitamäe Põhikool Ülane 21. aprill 2007 Põlva
C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool Ülane 21. aprill 2007 Jõgeva
Tallinna Inglise Kolledž Ülane 21. aprill 2007 Harju
Tapa Ülane 22. aprill 2007 Lääne-Viru
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium Ülane 22. aprill 2007 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 5 Ülane 22. aprill 2007 Harju
Tilsi Põhikool 2 Ülane 22. aprill 2007 Põlva
Sillamäe Astangu kool Ülane 22. aprill 2007 Ida-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium Ülane 23. aprill 2007 Võru
Kasari Põhikool Ülane 23. aprill 2007 Lääne
Tartu Descartes'i Lütseum Ülane 23. aprill 2007 Tartu
Kadrina Keskkool Ülane 25. aprill 2007 Lääne-Viru
Tallinna Saksa Gümnaasium Ülane 25. aprill 2007 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Ülane 25. aprill 2007 Ida-Viru
Metsküla Algkool 2 Ülane 27. aprill 2007 Lääne
Metsküla Algkool Ülane 27. aprill 2007 Lääne
Tallinna Saksa Gümnaasium 2 Ülane 27. aprill 2007 Harju
Hargla Kool 2 Ülane 27. aprill 2007 Valga
Tartu Tamme Gümnaasium Ülane 28. aprill 2007 Tartu
Kuusalu Keskkool Ülane 29. aprill 2007 Harju
Oru Põhikool Ülane 29. aprill 2007 Harju
Neeme Algkool 2 Ülane 29. aprill 2007 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 2 Ülane 30. aprill 2007 Pärnu
Tartu Veeriku Kool Ülane 6. mai 2007 Tartu
Kildu Põhikool Ülane 8. mai 2007 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Ülane 8. mai 2007 Jõgeva
Valgu Põhikool Ülane 21. mai 2007 Rapla
Paide Ühisgümnaasium Ülane 21. mai 2007 Järva

Tagasi tulemuste juurde