Kevadfoto:

"Nõges"

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 14: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Harilik siniliilia"
Olger Järvi
Kolga Kool 1
"Hiirekõrvad"
Olger Järvi
Kolga Kool 1
"Sinililled"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
"Esimesed"
Maria Kooviste
Risti Kool 5-9
"Karikseened"
Kätlin Raudla
Risti Kool 5-9
"Paiselehepäike"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Kaunis päevaliblikas"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Esimene sinilill"
Helju Kuusk
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Seenele!"
Henrik Kübar
Kadrina Keskkool 2a
"Karikseened päevavalguses"
Hanna Liipa
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Kellukeste meri"
Hanna Liipa
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Sinilill piilub"
Lisete Talpas
Kadrina Keskkool 1a
"Harilik kivihark"
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
"Uus kodu lindudele"
Urmor Kaur Talo
Haanja Kool 2-3
"Esimene!"
Sander Kortin
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
"Kevadekuulutajad"
Natalie Tiidus
Püünsi Kool 3b
"Näe!"
Mia Selene Allak
Püünsi Kool 3b
"Kojutulek"
David Anohhin
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Päikseline suvi?"
David Anohhin
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Krookuste aeg"
David Anohhin
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Koerliblikas"
Õnnelill
Puhja Lasteaed, Õnnelill
"04.04. Tulbid tulevad!"
Rico-Robin Karu
Saue Gümnaasium 3a
""
Kollaaz
Narva Vanalinna Riigikool 2a
""
Rühmatöö
Narva Vanalinna Riigikool 2a
""
Rühmatöö
Narva Vanalinna Riigikool 2a
"Kevad!"
Karmo Jörsi
Kiili Gümnaasium 1d
"Kevad käes"
Anna Moorats
Kiili Gümnaasium 1d
"Kevad toas"
Marten Vainola
Kiili Gümnaasium 1d
"Aeg on ärgata!"
Margaret Tõruke
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"esimesed kevadlilled"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"kevadekuulutajad"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Salapärane madu"
Raimond Valdi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Karikseeneke"
Raimond Valdi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Lepiklill"
Mairiin Truu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"kevad"
Julia Paulauskas, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"KÕIK MAAILM LÄHEB ROHELISEKS"
MARTTI MARTILA (5a)
Türi Kesklinna lasteaed
"PUNA-PUNA SEEN"
MARTTI MARTILA (5a)
Türi Kesklinna lasteaed
"Sinilillekesed"
Kristjan Oliver Perend
Haanja Kool 2-3
"Tere tulemast koju"
Karola Koemets
Valga Põhikool 3d
"Näsiniin õitseb "
6.klass
Tõrva Gümnaasium 6
"Karikseen"
5.klass
Tõrva Gümnaasium 5b
"Punane "
Leila Lehtsalu
Konguta Kool 5
"Jäine ilu"
Leila Lehtsalu
Konguta Kool 5
""Hei! Mis teed?""
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
""Õied päikese poole""
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
"Märtsikelluke"
Anett Marii Mõttus
Elva Gümnaasium 2c
"Paiseleht"
Kendra Vatalin-Brining
Elva Gümnaasium 2c
"Sinililled"
Pohlamarjarühm
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
"Lumeroos- väega lill."
Pohlamarjarühm
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
"Karikseened"
Kacey May Vatalin-Brining
Elva Gümnaasium 2c
"Punased nööbid"
Sairos Aarike
Elva Gümnaasium 1d
"Märtsikellukesed"
Sairos Aarike
Elva Gümnaasium 1d
"Vulisevad veed"
Sairos Aarike
Elva Gümnaasium 1d
"Karikseen"
Liisa Kaljuvee
Põlva Kool 4a
"Lapsuliblikas"
Liisa Kaljuvee
Põlva Kool 4a
"Kuldsed kellad"
Mattias Valts
Nõo Põhikool 2b
"Kirikakar"
Miia Org
Nõo Põhikool 2b
"Sinisilmad"
Reta Reinberk
Nõo Põhikool 2b
""Kevadised kaunitarid - märtsikellukesed""
Kevin Kotkas 5a Mõmmikute rühm
Pelguranna Lasteaed 2
"Tere kevad!"
Saara Lisbeth Kaegas
Kadrina Keskkool 2a
"Sinililled"
Tõnis Laane
Kadrina Keskkool 2a
"Lumikelluke"
Daria Khramkova
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Kevadlill minu aias"
Laura Rooden
Kohila Gümnaasium 3
"kevade uudistaja"
Poku rühm
Tallinna Lasteaed Pääsusilm
""Päikesevõtt""
Erle Ehasalu
Kõrveküla Põhikool 2c
"Kevad Emumäelt"
Vanessa Litvin
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
"Lumeroosid"
Emma Leemets
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
"Rõõmsad sinililled"
Hannes Pulk
Kuressaare Gümnaasium 2b
"Kevad Kuressaares"
Morris Püüa
Kuressaare Gümnaasium 2b
"Lillede kokkutulek"
Kätlin Valk
Lauka Põhikool 4
"Koerliblikas"
Jakob Mängel
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
"Nagu roos"
Karl Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Seenele"
Ruud Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Lumikellukese tüdrukud"
Rando Berg-Jürgens
Metsküla Algkool 1-3
"Röövik"
Johanna Mariethe Feldman
Kolga Kool 1
"Päevakoer"
Anna Naulainen
Kuressaare Gümnaasium 2b
"Kevad on hämmastav"
Lepatriinude õp Anneli Seepter
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Puu mure"
Mirell Maasing
Kadrina Keskkool 3b
"Luiged"
Raini Kadak
Lauka Põhikool 3
"Sinililled"
Hannali Lepik
Konguta Kool 4
"Lumikellukesed"
Hannali Lepik
Konguta Kool 4
"Punane kausike"
Daniel Jõesalu
Tartu Raatuse Kool 1a
"Sirutus päikese poole"
Elin Pääbo
Tartu Raatuse Kool 1a
"Sinililled"
Elin Pääbo
Tartu Raatuse Kool 1a
"Linnud lendavad tagasi "
Timur Lihhatšov
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Krookused"
Elana Gordejeva
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Lumikellukesed"
Elana Gordejeva
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Lumikellukesed"
Lukas Aus
Kohila Gümnaasium 6ab
"Sinililled"
Christian Anders Aun
Kohila Gümnaasium 6ab
"Kirikakar"
Gregor Kalbus
Kohila Gümnaasium 3
"Kevadekuulutaja"
Trevor Lõhmus
Kohila Gümnaasium 6ab
"Konnake"
Helena Karu
Parksepa Keskkool 4
"Luik"
Romek Niilo
Parksepa Keskkool 4
"Krookused"
Merili Tasso
Parksepa Keskkool 4
"Pardid patseerimas"
KRISTOFER KLAOS
Krootuse Põhikool 1
"Valge kui lumi, punane kui veri"
Mirke Fuks
Kernu Põhikool, Männiriisikas
"Kes tegi?"
Anar Sepp
Kernu Põhikool, Männiriisikas
"Mürgine aga ilus"
Mirke Fuks
Kernu Põhikool, Männiriisikas
""Kevad""
Birgit Alliksaar
Valga Põhikool 3d
""Imeline taevas""
Maribel Pruli
Valga Põhikool 3d
"kopratamm"
Armen Metsoja
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"kevadkaruslane"
Ellinor Martin
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"sinilill"
Kristofer Koor
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"Kevade ilu"
Sepo Nauri
Rapla Vesiroosi Kool 2a
"Kevade rõõmud"
Mihkel Põldoja
Rapla Vesiroosi Kool 2a
"Paunaga puu"
3.a klass Suure-Jaani kool
Suure-Jaani Kool 3a
"Saaremaa kevadised talled"
Isabella Eigo
Audentese Erakool 3b
"Sinililled Hiiumaal"
Kaisa Maria Kaarlaid
Audentese Erakool 3b
"Ussike"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Harilik katku juur"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Kiri kakar"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Tigu tuli piiluma"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 3b
"Jalutuskäigul"
Allar Arula
Suure-Jaani Kool 3a
"Kevadet nautimas"
Gertrud Vaher
Suure-Jaani Kool 1a
"Rannahooaeg läheneb!"
Gertrud Vaher
Suure-Jaani Kool 1a
"Mesilane"
Annabel Arro
Krootuse Põhikool 2
"Paiseleht"
Lisette Arro
Krootuse Põhikool 2
"Lillemeri"
Hardi Kruus
Rakvere Põhikool 3a
"Päikese poole"
Elena Tsvetkova
Rakvere Põhikool 3a
"Tere! Mina olen ülane."
Geiti Ostra
Suure-Jaani Kool 3a
"Peesitav punarind"
Gertrud Kaubi
Kihlevere, Metsavahi
"Liblikas"
Uljana
Lasteaed Tuhkatriinu
"Toidu otsingul"
Kai Kliiman
Nurme Kool 5-8
"Ujujad"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Maamesilane"
Anna
Lasteaed Tuhkatriinu
"Haned"
Anna
Lasteaed Tuhkatriinu
"Ohakalind"
Oskar Leok
Loksa Gümnaasium 4a
"Karikseen"
Greete Oru
Loksa Gümnaasium 4a
"Paiseleht"
Kretta-Marie Part
Loksa Gümnaasium 4a
"Taassünd"
Uljana Maiste
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Saabumas..."
Uljana Maiste
Sillamäe Vanalinna Kool 2a