Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Virtsu Kool 3-4 | Põldlõoke | 6. märts 2019 | Lääne |
Riidaja Põhikool 5-8 | Põldlõoke | 8. märts 2019 | Valga |
Valga Priimetsa Kool | Põldlõoke | 9. märts 2019 | Valga |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 | Põldlõoke | 9. märts 2019 | Lääne |
Varbla Kool 13 | Põldlõoke | 10. märts 2019 | Pärnu |
Pihtla Lasteaed | Põldlõoke | 10. märts 2019 | Saare |
Häädemeeste Keskkool 6 | Põldlõoke | 10. märts 2019 | Pärnu |
Tarvastu Gümnaasium 3 | Põldlõoke | 10. märts 2019 | Viljandi |
Mõisaküla Kool 5 | Põldlõoke | 11. märts 2019 | Viljandi |
Tarvastu Lasteaed | Põldlõoke | 11. märts 2019 | Viljandi |
Uulu Lasteaed | Põldlõoke | 12. märts 2019 | Pärnu |
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 | Põldlõoke | 14. märts 2019 | Tartu |
Kõo Lasteaed | Põldlõoke | 14. märts 2019 | Viljandi |
Kasti-Orgita Lasteaed | Põldlõoke | 14. märts 2019 | Rapla |
Värska Gümnaasium 3-4 | Põldlõoke | 14. märts 2019 | Võru |
Valguta Lasteaed-Algkool 23 | Põldlõoke | 15. märts 2019 | Tartu |
Elva Gümnaasium 2d | Põldlõoke | 15. märts 2019 | Tartu |
Eerika lasteaed Laululind 2 | Põldlõoke | 15. märts 2019 | Tartu |
Puhja Kool 2 | Põldlõoke | 15. märts 2019 | Tartu |
Halliste Põhikool 1-4 | Põldlõoke | 15. märts 2019 | Viljandi |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Põldlõoke | 15. märts 2019 | Tartu |
Vana-Vigala Põhikool 2-3 | Põldlõoke | 16. märts 2019 | Rapla |
Väike-Maarja Gümnaasium 3b | Põldlõoke | 16. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Põldlõoke | 16. märts 2019 | Harju |
Sipa-Laukna Lasteaed | Põldlõoke | 16. märts 2019 | Rapla |
Põltsamaa Lasteaed “Mari” | Põldlõoke | 16. märts 2019 | Jõgeva |
Võru Lasteaed Sõleke | Põldlõoke | 16. märts 2019 | Võru |
Kohila Gümnaasium 5c5d | Põldlõoke | 16. märts 2019 | Rapla |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Viljandi |
Risti Põhikool 3 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Lääne |
Osula Põhikool 3 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Võru |
Kohila Gümnaasium 7b | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Rapla |
Värska Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Võru |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Viljandi |
Jõhvi Põhikool 6 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Ida-Viru |
Kõrveküla Põhikool 3a | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Tartu |
Alavere Põhikool 3 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Harju |
Oru lasteaed Mesimumm | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Harju |
Unipiha Algkool 1-4 | Põldlõoke | 17. märts 2019 | Tartu |
Nõva Kool lasteaed | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Lääne |
Suure-Jaani Kool 3b | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Viljandi |
Hummuli Põhikool 1-2 | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Valga |
Risti Kool 5-9 | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Harju |
Rakke Kool 1 | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Ida-Viru |
Põlva Kool 3d | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Põlva |
Tõrva Gümnaasium 5 | Põldlõoke | 18. märts 2019 | Valga |
Viluste Põhikool 4 | Põldlõoke | 19. märts 2019 | Põlva |
Alavere Põhikool 1 | Põldlõoke | 19. märts 2019 | Harju |
Nõva Kool 1-2 | Põldlõoke | 19. märts 2019 | Lääne |
Tõrva Gümnaasium 4 | Põldlõoke | 19. märts 2019 | Valga |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Põldlõoke | 19. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kääpa Põhikool 1 | Põldlõoke | 19. märts 2019 | Võru |
Türi Põhikool 3b | Põldlõoke | 19. märts 2019 | Järva |
Antsla Gümnaasium 6b | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Võru |
Antsla Gümnaasium 4b | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Võru |
Kanepi Gümnaasium 2 | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Põlva |
Tudulinna Põhikool 34 | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Ida-Viru |
Rakke Kool 7 | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Lääne-Viru |
Võsukese Lasteaed | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Harju |
Rakke Kool 8 | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Lääne-Viru |
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 | Põldlõoke | 20. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Ida-Viru |
Peetri Kool 4-5 | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Järva |
Elva Gümnaasium 1b | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Tartu |
Suure-Jaani Kool 3a | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Viljandi |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Harju |
Muraste Looduskool | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 4d | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kose Gümnaasium 2a | Põldlõoke | 21. märts 2019 | Harju |
Türi Põhikool 2c | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Järva |
Tartu Hiie Kool 4b 2 | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Tartu |
Emmaste Põhikool 1-4 | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Hiiu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Pärnu |
Rapla Vesiroosi Kool 3a | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Rapla |
Otepää looduskeskus | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Valga |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Harju |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Pärnu |
Tõrva Gümnaasium 2 | Põldlõoke | 22. märts 2019 | Valga |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 | Põldlõoke | 23. märts 2019 | Ida-Viru |
Elva Gümnaasium 3c | Põldlõoke | 23. märts 2019 | Tartu |
Valga Põhikool 1d | Põldlõoke | 23. märts 2019 | Valga |
Jõgeva Põhikool 3c | Põldlõoke | 23. märts 2019 | Jõgeva |
Palupera Põhikool | Põldlõoke | 23. märts 2019 | Valga |
Loksa Gümnaasium 4a | Põldlõoke | 23. märts 2019 | Harju |
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 | Põldlõoke | 23. märts 2019 | Saare |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Põldlõoke | 24. märts 2019 | Ida-Viru |
Tilsi Põhikool 2 | Põldlõoke | 24. märts 2019 | Põlva |
Sonda Kool 5-6 | Põldlõoke | 24. märts 2019 | Ida-Viru |
Tamsalu Gümnaasium 1a6a | Põldlõoke | 24. märts 2019 | Lääne-Viru |
Keeni Põhikool 4 | Põldlõoke | 24. märts 2019 | Valga |
Lehtse Kool 1-4 | Põldlõoke | 24. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 | Põldlõoke | 24. märts 2019 | Lääne |
Kose Gümnaasium 2b | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Harju |
Nurme Kool 8-9a | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Järva |
Puhja Kool 6 | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Tartu |
Kõrveküla Põhikool 4a | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Tartu |
Värska Gümnaasium 2 | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Võru |
Osula Põhikool 2 | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Võru |
Lasila Põhikool 5 | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Lääne-Viru |
Puhja Kool 5 | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Tartu |
Kadrina Lasteaed Sipsik | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Lääne-Viru |
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Jõgeva |
Tartu Raatuse Kool 1a | Põldlõoke | 25. märts 2019 | Tartu |
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas | Põldlõoke | 26. märts 2019 | Tartu |
Kadrina Keskkool 3b | Põldlõoke | 26. märts 2019 | Lääne-Viru |
Varbla Kool 24 | Põldlõoke | 27. märts 2019 | Pärnu |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Põldlõoke | 27. märts 2019 | Tartu |
Keeni Põhikool 2 | Põldlõoke | 27. märts 2019 | Valga |
Rakvere Põhikool | Põldlõoke | 27. märts 2019 | Lääne-Viru |
Lagedi lasteaed | Põldlõoke | 28. märts 2019 | Harju |
Jüri Gümnaasium 2e | Põldlõoke | 28. märts 2019 | Harju |
Orissaare Gümnaasium 3 | Põldlõoke | 28. märts 2019 | Saare |
Sadala Põhikool 2-3 | Põldlõoke | 28. märts 2019 | Jõgeva |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Põldlõoke | 28. märts 2019 | Harju |
Aravete Keskkool 1 | Põldlõoke | 28. märts 2019 | Järva |
Muhu Põhikool 5 | Põldlõoke | 28. märts 2019 | Saare |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Põldlõoke | 29. märts 2019 | Pärnu |
Metsküla Algkool 1-3 | Põldlõoke | 29. märts 2019 | Lääne |
Krootuse Põhikool 3 | Põldlõoke | 29. märts 2019 | Põlva |
Haapsalu Põhikool 2b | Põldlõoke | 29. märts 2019 | Lääne |
Kadrina Keskkool 34 | Põldlõoke | 29. märts 2019 | Lääne-Viru |
Türi Põhikool 1a | Põldlõoke | 29. märts 2019 | Järva |
Lümanda Põhikool 2 | Põldlõoke | 29. märts 2019 | Saare |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Põldlõoke | 30. märts 2019 | Hiiu |
Saku Valla Lasteaed Päikesekild | Põldlõoke | 30. märts 2019 | Harju |
Põlva Kool 2a | Põldlõoke | 30. märts 2019 | Põlva |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 | Põldlõoke | 30. märts 2019 | Hiiu |
Riia Eesti Põhikool 2 | Põldlõoke | 30. märts 2019 | Välismaa |
Tartu Lasteaed Annike 2 | Põldlõoke | 31. märts 2019 | Tartu |
Rakvere Gümnaasium 4b | Põldlõoke | 1. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Tartu Lasteaed Sass | Põldlõoke | 1. aprill 2019 | Tartu |
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja | Põldlõoke | 2. aprill 2019 | Pärnu |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Põldlõoke | 3. aprill 2019 | Harju |
Laitse lasteaed | Põldlõoke | 3. aprill 2019 | Harju |
Paide Hammerbecki Põhikool 2d | Põldlõoke | 3. aprill 2019 | Järva |
Valga Jaanikese Kool 3-5 | Põldlõoke | 4. aprill 2019 | Valga |
Koigi Kool | Põldlõoke | 5. aprill 2019 | Järva |
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 | Põldlõoke | 8. aprill 2019 | Harju |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 | Põldlõoke | 9. aprill 2019 | Pärnu |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c | Põldlõoke | 9. aprill 2019 | Pärnu |
Kadrina Keskkool 6a | Põldlõoke | 12. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Põldlõoke | 13. aprill 2019 | Ida-Viru |
Kõrveküla Põhikool 4c | Põldlõoke | 14. aprill 2019 | Tartu |
Valtu Põhikool 1 | Põldlõoke | 14. aprill 2019 | Rapla |
Kuuste Kool 1 | Põldlõoke | 17. aprill 2019 | Tartu |
Lindi Lasteaed-Algkool 2 | Põldlõoke | 22. aprill 2019 | Pärnu |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Põldlõoke | 27. aprill 2019 | Harju |
Tartu Hansa Kool 3a | Põldlõoke | 28. aprill 2019 | Tartu |