--- VALI RÜHM ---
Alavere PK 2-3
Alavere PK 4
Albu PK 1-2
Aravete Keskkool 3
Aravete Keskkool 5-7
Aruheina LA
Aruheina LA 2
Aruheina LA 3
Aruheina LA 4
Aruküla LA Rukkilill
Audentese Erakool 2c
Audentese Erakool 3b
Audru Kool 1ab
Elva G 1d
Elva G 2c
Elva G 2d
Elva G 3b
Elva G 4b
Elva G 4c
Elva G 5b
Elva G 5c
Elva G 5d
Elva G 5e
Elva G 6c
Elva G 6d
Elva G 7b
Elva G 7c
Elva G 8a
Elva LA Murumuna
Elva LA Murumuna 2
Emmaste PK 1-4
Gustav Adolfi G 7-9
Haanja Kool 1
Haanja Kool 2-3
Haanja Kool 4
Haljala Kool 4-6
Halliste PK 1-3
Hargla Kool 13
Hargla Kool 2
Hargla Kool 2-4
Harku LA
Holstre Kool 5
Holstre Kool 6
Imavere PK 1
Imavere PK 2
Jõgeva LA “Karikakar”
Jõgeva PK 1a
Jõhvi PK 6
Jüri G 3d
Kadrina Keskkool 1a
Kadrina Keskkool 2a
Kadrina Keskkool 2c
Kadrina Keskkool 3b
Kanepi G 1
Kasti-Orgita LA
Keeni PK 2
Kehra G 6c
Keila LA Vikerkaar
Kernu PK 1-3
Kernu PK, Männiriisikas
Kihlevere, Metsavahi
Kiili G 1d
Kilingi-Nõmme G 2b
Kilingi-Nõmme G 3a
Kirivere Kooli LA Tähekild
Kiviõli 1. Keskkool 1
Kohila G 3
Kohila G 6ab
Kohila Mõisakool 1
Kohila Mõisakool 2
Kohtla-Järve Ahtme PK 6b
Kohtla-Järve Järve Kool 3a
Kohtla-Järve Järve Kool 4a
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve LA Kakuke 2
Kohtla-Järve LA Karuke
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju 2
Kohtla-Järve LA Pääsuke
Kohtla-Järve LA Rukkilill
Kohtla-Järve LA Tuhkatriinu
Kohtla-Järve LA Tuvike
Kohtla-Järve LA Väikemees
Kohtla-Järve Maleva PK 6a
Kohtla-Järve Tammiku PK 3a
Kohtla-Järve Tammiku PK 6abc
Koigi Kool
Kolga Kool 1
Konguta Kool 4
Konguta Kool 5
Kose G 1b
Kose G 4b4
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3
Krootuse PK 1
Krootuse PK 2
Kuressaare G 2b
Kuressaare G 3c
Kurtna Kool 4a
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõmsi LA-AK 5-6
Kõo LA
Kõrveküla PK 1c
Kõrveküla PK 2c
Kärdla PK
Kärdla PKi Kõpu õppekoht
Laeva PK 13
Laeva PK 24
Lagedi LA
Laiuse Jaan Poska PK 1-2
Lasnamäe PK 1
LA Tuhkatriinu
LA Tuhkatriinu 2
Lauka PK 3
Lauka PK 4
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 4-6
Laupa PK 1
Leisi Keskkool 1
Lindi LA-AK 1-4
Loksa G 4a
Luunja LA Midrimaa
Luunja LA Midrimaa 2
Luunja LA Midrimaa 3
Lümanda PK 2
Maardu G 3d
Maardu G 4c
Maardu G 4d
Merivälja LA
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 5
Mooste Mõisakool 6
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 4-6
Mäe
Mäetaguse PK 1
Mäetaguse PK 5-6
Narva Vanalinna Riigikool 1
Narva Vanalinna Riigikool 2a
Noarootsi Kool 1
Noarootsi Kool 2
Nurme Kool 5-8
Nõo PK 2b
Nõo PK 2c
Nõo PK 3a
Orissaare G 1
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Orissaare G 4
Oru Kool 1-9
Oru LA Mesimumm
Oru PK 4
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Otepää G 3b
Otepää G 7ab
Padise PK 2
Paide Hammerbecki PK 2a
Paide Hammerbecki PK 2b
Paide Hammerbecki PK 4d
Paldiski LA Naerulind
Paldiski ÜhisG 2
Paldiski ÜhisG 3
Paldiski ÜhisG 5
Paldiski ÜhisG 6
Paldiski ÜhisG 7
Parksepa Keskkool 4
Parksepa Keskkool 6
Parksepa Keskkool 7.-9.
Peetri Kool 1-3
Pelguranna LA
Pelguranna LA 2
Pihtla LA
Pikavere Mõisakool
Pirita Kose LA
Pirita LA
Pirita MajandusG 1b
Pirita MajandusG 5c
Puhja LA, Kuldnupp
Puhja LA, Õnnelill
Põltsamaa LA “Mari”
Põlva Kool 2b
Põlva Kool 4a
Põlva Kool 8b
Põlva LA Mesimumm
Pärnu Rääma PK 2a
Pärnu Rääma PK 3b
Pärnu Tammsaare Kool 2b
Püha Johannese Kool 5-6
Püha Miikaeli Kool 2
Püünsi Kool 3b
Rakke Kool 5
Rakvere G 2c
Rakvere LA Kungla
Rakvere PK 1-4
Rakvere PK 3a
Rakvere ReaalG 1a
Rakvere ReaalG 2b
Ramsi LA
Rapla Vesiroosi Kool 2a
Rapla Vesiroosi Kool 2b
Rapla Vesiroosi Kool 2c
Riia Eesti PK
Riidaja PK 5-7
Riisipere LA
Risti Kool 3
Risti Kool 5-9
Risti PK 2
Risti PK 3
Risti PK 3 2
Roosna-Alliku PK 2
Ruhnu PK 1-4
Ruila PK 5a
Rõuge PK 1
Rõuge PK 3a
Rõuge PK 4
Räpina ÜhisG 1a
Räpina ÜhisG 5a
Sadala PK 1-4
Saku G 8-9
Salme PK 1
Saue G 3a
Saverna PK 2
Siimusti LA-AK 1
Sillamäe Eesti PK 2
Sillamäe LA Pääsupesa
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Sillamäe Vanalinna Kool 5a
Sillamäe Vanalinna Kool 5b
Sillamäe Vanalinna Kool 6a
Sillamäe Vanalinna Kool 6b
Sillaotsa Kool
Sindi G 2b
Sindi G 6a
Sindi G 6b
Sipa-Laukna LA
Soinaste LA Laululind
Sonda Kool 1-3
Sutlema LA Linnupesa
Suure-Jaani Kool 1a
Suure-Jaani Kool 1b
Suure-Jaani Kool 3a
Suure-Jaani Kool 3b
Sõmerpalu LA Lepatriinu
Sõmeru PK 3
Tabasalu ÜhisG 1b
Tahkuranna LA-AK
Tallinna 21. Kool 9a
Tallinna 21. Kool 9a9b
Tallinna Allika LA
Tallinna Allika LA 2
Tallinna Allika LA 3
Tallinna Inglise Kolledž 2-4
Tallinna Jaan Poska LA
Tallinna Kesklinna PK 3d
Tallinna Kesklinna PK 3e
Tallinna Kristiine G 4b
Tallinna Kullerkupu LA
Tallinna LA Mooniõied
Tallinna LA Pallipõnn
Tallinna LA Pääsusilm
Tallinna LA Pääsusilm 2
Tallinna LA Pääsusilm 3
Tallinna LA Pääsusilm 4
Tallinna LA Pääsusilm 5
Tallinna LA Pääsusilm 6
Tallinna LA Südameke
Tallinna LA Südameke 2
Tallinna Lepatriinu LA
Tallinna Liivaku LA
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Meelespea LA 2
Tallinna Meelespea LA 3
Tallinna Meelespea LA 4
Tallinna Päikesejänku LA
Tallinna Veerise LA
Tamsalu G 3a
Tamsalu G 3b
Tamsalu G 3c
Tamsalu G 4a
Tamsalu G 4b
Tartu Herbert Masingu Kool 4b6
Tartu Kroonuaia Kool 56
Tartu LA Mõmmik
Tartu LA Ristikhein
Tartu LA Ristikhein 2
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu Maarjamõisa LA
Tartu Raatuse Kool
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu Raatuse Kool 4a
Tarvastu G
Tarvastu G 1
Tarvastu G 1 2
Tarvastu G 2
Tilsi PK 4
Torma LA ?Linnutaja?
Tudu LA-PK 1-3
Tõrva G 2a
Tõrva G 2b
Tõrva G 5b
Tõrva G 6
Türi Kesklinna LA
Türi Lokuta LA
Türi PK 1a
Türi PK 1b
Türi PK 1c
Türi PK 2b
Türi PK 3a
Türi PK 3b
Unipiha AK 1-4
Uulu LA
Vaimastvere Kool 24
Valga Jaanikese Kool 2b
Valga Jaanikese Kool 6b
Valga Priimetsa Kool
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga PK 3d
Valgu PK
Vana-Vigala PK 5-6
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Varbla Kool 13
Varbla Kool 24
Varbla Kool 7-9
Varbola LA-AK 24
Viiratsi Kool 2
Viiratsi LA Rüblik
Viljandi Paalalinna Kool 1a
Viljandi Paalalinna Kool 1b
Viluste PK 2
Virtsu Kool 15
Vormsi LA-PK 2-9
Võnnu LA Värvuke
Võru Kreutzwaldi Kool 3a
Võru LA Sõleke
Väike-Maarja G 1b
Väike-Maarja G 2a
Väike-Maarja G 4a
Väike-Maarja G 4b
Värska G 2
Värska G 3
Vääna Mõisakool
Ääsmäe LA
Projektis "
Tere, Kevad! 2021
" osaleb
6390
õpilast ja
348
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Kevadjoonistus:
"Lumikellukesed"
Kirsi Hink
Kadrina Keskkool 1a
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Registreeritud liikide nägemised/kuulmised
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool
Kevadekuulutaja
Kuupäev
Maakond
Aakre Algkool
Kevadkogrits
10. mai 2004
Valga
Antsla Gümnaasium
Kevadkogrits
13. mai 2004
Võru
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
Kevadkogrits
20. aprill 2004
Viljandi
Jõhvi Gümnaasium
Kevadkogrits
25. aprill 2004
Ida-Viru
Kääpa Põhikool
Kevadkogrits
27. aprill 2004
Võru
Kadrina Keskkool
Kevadkogrits
14. mai 2004
Lääne-Viru
Käpa
Kevadkogrits
8. mai 2004
Valga
Konguta Algkool
Kevadkogrits
4. mai 2004
Tartu
Lauka Põhikool
Kevadkogrits
21. mai 2004
Hiiu
Leevi Algkool
Kevadkogrits
30. aprill 2004
Põlva
Lüllemäe Põhikool I
Kevadkogrits
20. mai 2004
Valga
Lüllemäe Põhikool II
Kevadkogrits
1. mai 2004
Valga
Luunja Keskkool
Kevadkogrits
1. mai 2004
Tartu
Metsküla Algkool
Kevadkogrits
16. mai 2004
Lääne
Mikitamäe Põhikool
Kevadkogrits
27. aprill 2004
Põlva
Misso Keskkool
Kevadkogrits
11. mai 2004
Võru
Muhu Põhikool
Kevadkogrits
26. aprill 2004
Saare
Paikuse Põhikool 2
Kevadkogrits
9. aprill 2004
Pärnu
Palupera Põhikool
Kevadkogrits
4. mai 2004
Valga
Pärnu Noorte Loodusmaja
Kevadkogrits
2. mai 2004
Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2
Kevadkogrits
3. mai 2004
Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium
Kevadkogrits
9. mai 2004
Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
Kevadkogrits
18. aprill 2004
Pärnu
Rakvere Põhikool 2
Kevadkogrits
29. aprill 2004
Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 2
Kevadkogrits
12. aprill 2004
Lääne-Viru
Ruusa Põhikool
Kevadkogrits
28. aprill 2004
Põlva
Tartu Hiie Kool
Kevadkogrits
7. mai 2004
Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 3
Kevadkogrits
17. aprill 2004
Tartu
Tornimäe Põhikool
Kevadkogrits
2. mai 2004
Saare
Tõrva Gümnaasium
Kevadkogrits
7. mai 2004
Valga
Turba Gümnaasium
Kevadkogrits
1. mai 2004
Harju
Valga Gümnaasium
Kevadkogrits
8. mai 2004
Valga
Valga Põhikool
Kevadkogrits
18. mai 2004
Valga
Valga Põhikool 2
Kevadkogrits
1. mai 2004
Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 2
Kevadkogrits
6. mai 2004
Tartu
Vasta Põhikool
Kevadkogrits
2. mai 2004
Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool
Kevadkogrits
18. mai 2004
Põlva
Vatla Põhikool
Kevadkogrits
26. aprill 2004
Lääne
Virtsu Põhikool
Kevadkogrits
26. aprill 2004
Lääne
Tagasi tulemuste juurde