"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõrveküla Põhikool 2c Varsakabi 1. aprill 2021 Tartu
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 2. aprill 2021 Saare
Kehra Gümnaasium 6c Varsakabi 2. aprill 2021 Harju
Pärnu Tammsaare Kool 2b Varsakabi 5. aprill 2021 Pärnu
Kernu Põhikool, Männiriisikas Varsakabi 6. aprill 2021 Harju
Kohila Gümnaasium 6ab Varsakabi 6. aprill 2021 Rapla
Rakvere Põhikool 3a Varsakabi 8. aprill 2021 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 10. aprill 2021 Saare
Siimusti Lasteaed-Algkool 1 Varsakabi 11. aprill 2021 Jõgeva
Virtsu Kool 15 Varsakabi 12. aprill 2021 Pärnu
Türi Põhikool 3a Varsakabi 12. aprill 2021 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 15. aprill 2021 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 5c Varsakabi 17. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Varsakabi 18. aprill 2021 Harju
Elva Gümnaasium 1d Varsakabi 18. aprill 2021 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Varsakabi 18. aprill 2021 Viljandi
Sindi Gümnaasium 2b Varsakabi 18. aprill 2021 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Varsakabi 18. aprill 2021 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 Varsakabi 19. aprill 2021 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 19. aprill 2021 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Varsakabi 19. aprill 2021 Harju
Kõo Lasteaed Varsakabi 19. aprill 2021 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 19. aprill 2021 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Varsakabi 20. aprill 2021 Viljandi
Krootuse Põhikool 1 Varsakabi 20. aprill 2021 Põlva
Püha Miikaeli Kool 2 Varsakabi 20. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Varsakabi 20. aprill 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 3a Varsakabi 20. aprill 2021 Lääne-Viru
Pihtla Lasteaed Varsakabi 20. aprill 2021 Saare
Mäetaguse Põhikool 5-6 Varsakabi 21. aprill 2021 Ida-Viru
Krootuse Põhikool 2 Varsakabi 22. aprill 2021 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 22. aprill 2021 Võru
Türi Põhikool 1c Varsakabi 22. aprill 2021 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Varsakabi 23. aprill 2021 Pärnu
Risti Põhikool 3 2 Varsakabi 24. aprill 2021 Lääne
Kolga Kool 1 Varsakabi 25. aprill 2021 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 2a Varsakabi 25. aprill 2021 Rapla
Osula Põhikool 4 Varsakabi 25. aprill 2021 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 25. aprill 2021 Harju
Kadrina Keskkool 1a Varsakabi 25. aprill 2021 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Varsakabi 25. aprill 2021 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 1b Varsakabi 27. aprill 2021 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Varsakabi 28. aprill 2021 Harju
Tartu Loodusmaja 2 Varsakabi 30. aprill 2021 Tartu
Risti Kool 5-9 Varsakabi 30. aprill 2021 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Varsakabi 1. mai 2021 Tartu
Türi Põhikool 3b Varsakabi 1. mai 2021 Järva
Alavere Põhikool 2-3 Varsakabi 1. mai 2021 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Varsakabi 2. mai 2021 Ida-Viru
Varbla Kool 24 Varsakabi 3. mai 2021 Pärnu
Lümanda Põhikool 2 Varsakabi 3. mai 2021 Saare
Sonda Kool 1-3 Varsakabi 3. mai 2021 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Varsakabi 3. mai 2021 Tartu
Konguta Kool 5 Varsakabi 3. mai 2021 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Varsakabi 4. mai 2021 Ida-Viru
Imavere Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2021 Järva
Sillaotsa Kool Varsakabi 4. mai 2021 Tartu
Uulu Lasteaed Varsakabi 4. mai 2021 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 2a Varsakabi 4. mai 2021 Pärnu
Sadala Põhikool 1-4 Varsakabi 4. mai 2021 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Varsakabi 4. mai 2021 Lääne-Viru
Saverna Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2021 Põlva
Elva Lasteaed Murumuna Varsakabi 5. mai 2021 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Varsakabi 5. mai 2021 Pärnu
Rakke Kool 5 Varsakabi 5. mai 2021 Lääne-Viru
Haanja Kool 2-3 Varsakabi 6. mai 2021 Võru
Tamsalu Gümnaasium 4a Varsakabi 6. mai 2021 Lääne-Viru
Oru Põhikool 4 Varsakabi 8. mai 2021 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Varsakabi 8. mai 2021 Lääne-Viru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Varsakabi 9. mai 2021 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Varsakabi 9. mai 2021 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Varsakabi 9. mai 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Varsakabi 9. mai 2021 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Varsakabi 9. mai 2021 Võru
Suure-Jaani Kool 1b Varsakabi 9. mai 2021 Viljandi
Nõo Põhikool 2b Varsakabi 10. mai 2021 Tartu
Hargla Kool 13 Varsakabi 10. mai 2021 Valga
Jõhvi Põhikool 6 Varsakabi 10. mai 2021 Ida-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Varsakabi 10. mai 2021 Pärnu
Kihlevere, Metsavahi Varsakabi 11. mai 2021 Lääne-Viru
Türi Kesklinna lasteaed Varsakabi 12. mai 2021 Järva
Aruheina Lasteaed Varsakabi 12. mai 2021 Harju
Narva Vanalinna Riigikool 1 Varsakabi 12. mai 2021 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 5b Varsakabi 12. mai 2021 Valga
Harku Lasteaed Varsakabi 12. mai 2021 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Varsakabi 13. mai 2021 Valga
Võru Lasteaed Sõleke Varsakabi 15. mai 2021 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Varsakabi 18. mai 2021 Võru
Muraste Looduskool Varsakabi 18. mai 2021 Harju
Kuressaare Gümnaasium 2b Varsakabi 18. mai 2021 Saare
Kadrina Keskkool 2c Varsakabi 18. mai 2021 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Mooniõied Varsakabi 28. mai 2021 Harju

Tagasi tulemuste juurde