"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6270 õpilast ja 347 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Loodusmaja Sinilill 10. märts 2021 Tartu
Põlva Kool 4a Sinilill 19. märts 2021 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 23. märts 2021 Pärnu
Valga Põhikool 3d Sinilill 24. märts 2021 Valga
Torma Lasteaed ?Linnutaja? Sinilill 24. märts 2021 Jõgeva
Viluste Põhikool 2 Sinilill 24. märts 2021 Põlva
Pihtla Lasteaed Sinilill 24. märts 2021 Saare
Jõgeva Põhikool 1a Sinilill 24. märts 2021 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-7 Sinilill 25. märts 2021 Valga
Muhu Põhikool 5 Sinilill 25. märts 2021 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 25. märts 2021 Saare
Elva Gümnaasium 2c Sinilill 26. märts 2021 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 26. märts 2021 Pärnu
Risti Kool 5-9 Sinilill 26. märts 2021 Harju
Varbla Kool 24 Sinilill 27. märts 2021 Pärnu
Kehra Gümnaasium 6c Sinilill 27. märts 2021 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool 24 Sinilill 27. märts 2021 Rapla
Valga Priimetsa Kool 5b Sinilill 27. märts 2021 Valga
Krootuse Põhikool 2 Sinilill 27. märts 2021 Põlva
Nõo Põhikool 2b Sinilill 27. märts 2021 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž 2-4 Sinilill 27. märts 2021 Harju
Krootuse Põhikool 1 Sinilill 27. märts 2021 Põlva
Muraste Looduskool Sinilill 27. märts 2021 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Sinilill 28. märts 2021 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sinilill 28. märts 2021 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2021 Saare
Kolga Kool 1 Sinilill 28. märts 2021 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sinilill 28. märts 2021 Viljandi
Türi Põhikool 3b Sinilill 28. märts 2021 Järva
Varbla Kool 13 Sinilill 28. märts 2021 Pärnu
Mäe Sinilill 28. märts 2021 Tartu
Valga Jaanikese Kool 2b Sinilill 29. märts 2021 Valga
Kuressaare Gümnaasium 2b Sinilill 29. märts 2021 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sinilill 29. märts 2021 Tartu
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 3 Sinilill 29. märts 2021 Harju
Virtsu Kool 15 Sinilill 29. märts 2021 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 30. märts 2021 Rapla
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Sinilill 31. märts 2021 Hiiu
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Sinilill 31. märts 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Sinilill 31. märts 2021 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 1c Sinilill 31. märts 2021 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sinilill 31. märts 2021 Järva
Tamsalu Gümnaasium 3a Sinilill 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Saue Gümnaasium 3a Sinilill 1. aprill 2021 Harju
Rakvere Põhikool 3a Sinilill 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Kernu Põhikool, Männiriisikas Sinilill 1. aprill 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Sinilill 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 1. aprill 2021 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 2a Sinilill 1. aprill 2021 Rapla
Laupa Põhikool 1 Sinilill 1. aprill 2021 Järva
Rakke Kool 5 Sinilill 2. aprill 2021 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sinilill 2. aprill 2021 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Sinilill 2. aprill 2021 Lääne-Viru
Kohila Mõisakool 2 Sinilill 2. aprill 2021 Rapla
Kohila Gümnaasium 6ab Sinilill 2. aprill 2021 Rapla
Siimusti Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 2. aprill 2021 Jõgeva
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Sinilill 2. aprill 2021 Võru
Tõrva Gümnaasium 6 Sinilill 2. aprill 2021 Valga
Tõrva Gümnaasium 5b Sinilill 2. aprill 2021 Valga
Kõrveküla Põhikool 2c Sinilill 2. aprill 2021 Tartu
Pärnu Tammsaare Kool 2b Sinilill 3. aprill 2021 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sinilill 3. aprill 2021 Lääne-Viru
Peetri Kool 1-3 Sinilill 3. aprill 2021 Järva
Võru Lasteaed Sõleke Sinilill 3. aprill 2021 Võru
Alavere Põhikool 2-3 Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Sinilill 3. aprill 2021 Tartu
Pikavere Mõisakool Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sinilill 3. aprill 2021 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Kihlevere, Metsavahi Sinilill 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-3 Sinilill 4. aprill 2021 Ida-Viru
Türi Kesklinna lasteaed Sinilill 4. aprill 2021 Järva
Risti Põhikool 3 2 Sinilill 4. aprill 2021 Lääne
Parksepa Keskkool 7.-9. Sinilill 4. aprill 2021 Võru
Pelguranna Lasteaed 2 Sinilill 4. aprill 2021 Harju
Hargla Kool 13 Sinilill 4. aprill 2021 Valga
Kose Gümnaasium 4b4 Sinilill 4. aprill 2021 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Sinilill 4. aprill 2021 Harju
Jõgeva Lasteaed “Karikakar” Sinilill 4. aprill 2021 Jõgeva
Türi Põhikool 3a Sinilill 4. aprill 2021 Järva
Kadrina Keskkool 1a Sinilill 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Haanja Kool 2-3 Sinilill 5. aprill 2021 Võru
Osula Põhikool 3 Sinilill 5. aprill 2021 Võru
Otepää Gümnaasium 3b Sinilill 5. aprill 2021 Valga
Haanja Kool 1 Sinilill 5. aprill 2021 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 6. aprill 2021 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Sinilill 6. aprill 2021 Põlva
Nõo Põhikool 3a Sinilill 7. aprill 2021 Tartu
Narva Vanalinna Riigikool 1 Sinilill 7. aprill 2021 Ida-Viru
Kärdla Põhikool Sinilill 7. aprill 2021 Hiiu
Sadala Põhikool 1-4 Sinilill 7. aprill 2021 Jõgeva
Pirita Majandusgümnaasium 1b Sinilill 7. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 7. aprill 2021 Harju
Lasteaed Tuhkatriinu 2 Sinilill 7. aprill 2021 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 7. aprill 2021 Tartu
Merivälja Lasteaed Sinilill 7. aprill 2021 Harju
Saverna Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2021 Põlva
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Sinilill 8. aprill 2021 Viljandi
Uulu Lasteaed Sinilill 8. aprill 2021 Pärnu
Jüri Gümnaasium 3d Sinilill 8. aprill 2021 Harju
Konguta Kool 4 Sinilill 8. aprill 2021 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 2a Sinilill 9. aprill 2021 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Sinilill 9. aprill 2021 Lääne-Viru
Püha Miikaeli Kool 2 Sinilill 10. aprill 2021 Harju
Suure-Jaani Kool 1b Sinilill 10. aprill 2021 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 2a Sinilill 10. aprill 2021 Valga
Kohtla-Järve Järve Kool 3a Sinilill 10. aprill 2021 Ida-Viru
Sindi Gümnaasium 2b Sinilill 11. aprill 2021 Pärnu
Suure-Jaani Kool 1a Sinilill 11. aprill 2021 Viljandi
Aruheina Lasteaed Sinilill 12. aprill 2021 Harju
Püünsi Kool 3b Sinilill 12. aprill 2021 Harju
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 12. aprill 2021 Võru

Tagasi tulemuste juurde