"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Loodusmaja Sinilill 10. märts 2021 Tartu
Alavere Põhikool 4 Sinilill 15. märts 2021 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 2 Sinilill 18. märts 2021 Viljandi
Põlva Kool 4a Sinilill 19. märts 2021 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 23. märts 2021 Pärnu
Jõgeva Põhikool 1a Sinilill 24. märts 2021 Jõgeva
Pihtla Lasteaed Sinilill 24. märts 2021 Saare
Valga Põhikool 3d Sinilill 24. märts 2021 Valga
Viluste Põhikool 2 Sinilill 24. märts 2021 Põlva
Torma Lasteaed ?Linnutaja? Sinilill 24. märts 2021 Jõgeva
Riidaja Põhikool 5-7 Sinilill 25. märts 2021 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Sinilill 25. märts 2021 Saare
Muhu Põhikool 5 Sinilill 25. märts 2021 Saare
Elva Gümnaasium 2c Sinilill 26. märts 2021 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 26. märts 2021 Pärnu
Risti Kool 5-9 Sinilill 26. märts 2021 Harju
Kehra Gümnaasium 6c Sinilill 27. märts 2021 Harju
Varbola Lasteaed-Algkool 24 Sinilill 27. märts 2021 Rapla
Varbla Kool 24 Sinilill 27. märts 2021 Pärnu
Muraste Looduskool Sinilill 27. märts 2021 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Sinilill 27. märts 2021 Viljandi
Nõo Põhikool 2b Sinilill 27. märts 2021 Tartu
Valga Priimetsa Kool 5b Sinilill 27. märts 2021 Valga
Tallinna Inglise Kolledž 2-4 Sinilill 27. märts 2021 Harju
Krootuse Põhikool 1 Sinilill 27. märts 2021 Põlva
Krootuse Põhikool 2 Sinilill 27. märts 2021 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sinilill 28. märts 2021 Lääne-Viru
Mäe Sinilill 28. märts 2021 Tartu
Türi Põhikool 3b Sinilill 28. märts 2021 Järva
Varbla Kool 13 Sinilill 28. märts 2021 Pärnu
Kolga Kool 1 Sinilill 28. märts 2021 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sinilill 28. märts 2021 Viljandi
Oru Põhikool 4 Sinilill 28. märts 2021 Harju
Lümanda Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2021 Saare
Kanepi Gümnaasium 1 Sinilill 28. märts 2021 Põlva
Valga Jaanikese Kool 2b Sinilill 29. märts 2021 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Sinilill 29. märts 2021 Tartu
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 3 Sinilill 29. märts 2021 Harju
Kuressaare Gümnaasium 2b Sinilill 29. märts 2021 Saare
Virtsu Kool 15 Sinilill 29. märts 2021 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 30. märts 2021 Rapla
Loksa Gümnaasium 4a Sinilill 31. märts 2021 Harju
Kõrveküla Põhikool 1c Sinilill 31. märts 2021 Tartu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Sinilill 31. märts 2021 Hiiu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sinilill 31. märts 2021 Järva
Tamsalu Gümnaasium 4a Sinilill 31. märts 2021 Lääne-Viru
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Sinilill 31. märts 2021 Harju
Rakvere Põhikool 3a Sinilill 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Saue Gümnaasium 3a Sinilill 1. aprill 2021 Harju
Siimusti Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 1. aprill 2021 Jõgeva
Mäetaguse Põhikool 5-6 Sinilill 1. aprill 2021 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium 7ab Sinilill 1. aprill 2021 Valga
Rapla Vesiroosi Kool 2a Sinilill 1. aprill 2021 Rapla
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 1. aprill 2021 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 1. aprill 2021 Harju
Laupa Põhikool 1 Sinilill 1. aprill 2021 Järva
Kernu Põhikool, Männiriisikas Sinilill 1. aprill 2021 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed Sinilill 1. aprill 2021 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 4b Sinilill 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Sinilill 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2c Sinilill 2. aprill 2021 Tartu
Kohila Gümnaasium 6ab Sinilill 2. aprill 2021 Rapla
Kohila Mõisakool 2 Sinilill 2. aprill 2021 Rapla
Tõrva Gümnaasium 6 Sinilill 2. aprill 2021 Valga
Tõrva Gümnaasium 5b Sinilill 2. aprill 2021 Valga
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sinilill 2. aprill 2021 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Sinilill 2. aprill 2021 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Sinilill 2. aprill 2021 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sinilill 2. aprill 2021 Ida-Viru
Rakke Kool 5 Sinilill 2. aprill 2021 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Sinilill 3. aprill 2021 Lääne-Viru
Võru Lasteaed Sõleke Sinilill 3. aprill 2021 Võru
Tartu Raatuse Kool 1a Sinilill 3. aprill 2021 Tartu
Pärnu Tammsaare Kool 2b Sinilill 3. aprill 2021 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Peetri Kool 1-3 Sinilill 3. aprill 2021 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Sinilill 3. aprill 2021 Pärnu
Alavere Põhikool 2-3 Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Pikavere Mõisakool Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Sinilill 3. aprill 2021 Harju
Jõgeva Lasteaed “Karikakar” Sinilill 4. aprill 2021 Jõgeva
Sonda Kool 1-3 Sinilill 4. aprill 2021 Ida-Viru
Hargla Kool 13 Sinilill 4. aprill 2021 Valga
Türi Põhikool 3a Sinilill 4. aprill 2021 Järva
Tarvastu Gümnaasium 2 Sinilill 4. aprill 2021 Viljandi
Kõo Lasteaed Sinilill 4. aprill 2021 Viljandi
Risti Põhikool 3 2 Sinilill 4. aprill 2021 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed Sinilill 4. aprill 2021 Harju
Kihlevere, Metsavahi Sinilill 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Türi Kesklinna lasteaed Sinilill 4. aprill 2021 Järva
Kadrina Keskkool 1a Sinilill 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 7.-9. Sinilill 4. aprill 2021 Võru
Pelguranna Lasteaed 2 Sinilill 4. aprill 2021 Harju
Kose Gümnaasium 4b4 Sinilill 4. aprill 2021 Harju
Otepää Gümnaasium 3b Sinilill 5. aprill 2021 Valga
Haanja Kool 1 Sinilill 5. aprill 2021 Võru
Osula Põhikool 3 Sinilill 5. aprill 2021 Võru
Pelguranna Lasteaed Sinilill 5. aprill 2021 Harju
Haanja Kool 2-3 Sinilill 5. aprill 2021 Võru
Sillaotsa Kool Sinilill 6. aprill 2021 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm Sinilill 6. aprill 2021 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 6. aprill 2021 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 6. aprill 2021 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Sinilill 6. aprill 2021 Ida-Viru
Sadala Põhikool 1-4 Sinilill 7. aprill 2021 Jõgeva
Merivälja Lasteaed Sinilill 7. aprill 2021 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 1b Sinilill 7. aprill 2021 Harju
Kärdla Põhikool Sinilill 7. aprill 2021 Hiiu
Nõo Põhikool 3a Sinilill 7. aprill 2021 Tartu
Saverna Põhikool 2 Sinilill 7. aprill 2021 Põlva
Narva Vanalinna Riigikool 1 Sinilill 7. aprill 2021 Ida-Viru
Lasteaed Tuhkatriinu 2 Sinilill 7. aprill 2021 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 7. aprill 2021 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 7. aprill 2021 Harju
Koigi Kool Sinilill 8. aprill 2021 Järva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Sinilill 8. aprill 2021 Harju
Uulu Lasteaed Sinilill 8. aprill 2021 Pärnu
Konguta Kool 4 Sinilill 8. aprill 2021 Tartu
Jüri Gümnaasium 3d Sinilill 8. aprill 2021 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Sinilill 8. aprill 2021 Viljandi
Jõhvi Põhikool 6 Sinilill 9. aprill 2021 Ida-Viru
Osula Põhikool 4 Sinilill 9. aprill 2021 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Sinilill 9. aprill 2021 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3b Sinilill 9. aprill 2021 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 2a Sinilill 9. aprill 2021 Järva
Suure-Jaani Kool 1b Sinilill 10. aprill 2021 Viljandi
Kose Gümnaasium 1b Sinilill 10. aprill 2021 Harju
Rakvere Gümnaasium 2c Sinilill 10. aprill 2021 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Kool 3a Sinilill 10. aprill 2021 Ida-Viru
Osula Põhikool 1 Sinilill 10. aprill 2021 Võru
Metsküla Algkool 1-3 Sinilill 10. aprill 2021 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 2a Sinilill 10. aprill 2021 Valga
Püha Miikaeli Kool 2 Sinilill 10. aprill 2021 Harju
Sindi Gümnaasium 2b Sinilill 11. aprill 2021 Pärnu
Suure-Jaani Kool 1a Sinilill 11. aprill 2021 Viljandi
Tartu Loodusmaja 2 Sinilill 11. aprill 2021 Tartu
Kadrina Keskkool 2c Sinilill 11. aprill 2021 Lääne-Viru
Hargla Kool 2-4 Sinilill 11. aprill 2021 Valga
Imavere Põhikool 2 Sinilill 11. aprill 2021 Järva
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 12. aprill 2021 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 4d Sinilill 12. aprill 2021 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Sinilill 12. aprill 2021 Tartu
Püünsi Kool 3b Sinilill 12. aprill 2021 Harju
Aruheina Lasteaed Sinilill 12. aprill 2021 Harju
Puhja Lasteaed, Õnnelill Sinilill 13. aprill 2021 Tartu
Türi Põhikool 1c Sinilill 13. aprill 2021 Järva
Rakvere Lasteaed Kungla Sinilill 13. aprill 2021 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3b Sinilill 13. aprill 2021 Tartu
Vana-Vigala Põhikool 5-6 Sinilill 13. aprill 2021 Rapla
Tallinna Meelespea Lasteaed Sinilill 14. aprill 2021 Harju
Harku Lasteaed Sinilill 14. aprill 2021 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed 2 Sinilill 14. aprill 2021 Harju
Ramsi Lasteaed Sinilill 15. aprill 2021 Viljandi
Elva Lasteaed Murumuna Sinilill 15. aprill 2021 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Sinilill 15. aprill 2021 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 Sinilill 16. aprill 2021 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Sinilill 16. aprill 2021 Tartu
Parksepa Keskkool 6 Sinilill 19. aprill 2021 Võru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sinilill 20. aprill 2021 Pärnu
Sindi Gümnaasium 6b Sinilill 20. aprill 2021 Pärnu
Tallinna Lasteaed Mooniõied Sinilill 21. aprill 2021 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Sinilill 21. aprill 2021 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool 2a Sinilill 22. aprill 2021 Pärnu
Haanja Kool 4 Sinilill 23. aprill 2021 Võru
Tallinna Veerise Lasteaed Sinilill 23. aprill 2021 Harju

Tagasi tulemuste juurde