"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Puhja Lasteaed Pääsusilm Näsiniin 12. aprill 2013 Tartu
Tudulinna Põhikool 3 Näsiniin 16. aprill 2013 Ida-Viru
Hargla Kool 7 Näsiniin 16. aprill 2013 Valga
Kesklinna Lasteaed Türil Näsiniin 17. aprill 2013 Järva
Krootuse Põhikool 3 Näsiniin 18. aprill 2013 Põlva
Kose Gümnaasium 4b Näsiniin 18. aprill 2013 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Näsiniin 18. aprill 2013 Viljandi
Võru Kesklinna Gümnaasium 5b Näsiniin 19. aprill 2013 Võru
Konguta Kool 5-6 Näsiniin 19. aprill 2013 Tartu
Tääksi Põhikool 5-7 Näsiniin 19. aprill 2013 Viljandi
Tali Põhikool 2-3 Näsiniin 19. aprill 2013 Pärnu
Rakke Gümnaasium 4 Näsiniin 20. aprill 2013 Lääne-Viru
Konguta Kool 1-4 Näsiniin 20. aprill 2013 Tartu
Tsirguliina Keskkool 1 Näsiniin 20. aprill 2013 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Näsiniin 20. aprill 2013 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Näsiniin 20. aprill 2013 Harju
Rakvere Linna Algkool 3 Näsiniin 20. aprill 2013 Lääne-Viru
Liivalaia Gümnaasium 1b Näsiniin 20. aprill 2013 Harju
Valga Põhikool 5a Näsiniin 21. aprill 2013 Valga
Miina Härma Gümnaasium 6 Näsiniin 21. aprill 2013 Tartu
Saare valla lasteaed Siilike Näsiniin 21. aprill 2013 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Näsiniin 21. aprill 2013 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Näsiniin 21. aprill 2013 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4c Näsiniin 21. aprill 2013 Saare
Kesklinna Lasteaed Türil 2 Näsiniin 21. aprill 2013 Järva
Metsapoole Põhikool 7-8 Näsiniin 22. aprill 2013 Pärnu
Oru Põhikool 7 Näsiniin 22. aprill 2013 Harju
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 2-3 Näsiniin 23. aprill 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Näsiniin 23. aprill 2013 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Näsiniin 23. aprill 2013 Hiiu
Haanja Kool 2b3b Näsiniin 23. aprill 2013 Võru
Türi Põhikool 1a Näsiniin 24. aprill 2013 Järva
Valga Vene Gümnaasium 7a Näsiniin 24. aprill 2013 Valga
Hummuli Põhikool 1 Näsiniin 24. aprill 2013 Valga
Kolga Keskkool 2 Näsiniin 24. aprill 2013 Harju
Mooste Põhikool 1 Näsiniin 24. aprill 2013 Põlva
Tudulinna Põhikool 4 Näsiniin 25. aprill 2013 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Näsiniin 25. aprill 2013 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Näsiniin 25. aprill 2013 Tartu
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 25. aprill 2013 Saare
Vastseliina Gümnaasium 4 Näsiniin 25. aprill 2013 Võru
Vara Põhikool 1-4 Näsiniin 25. aprill 2013 Tartu
Rõngu Keskkool 1-3 Näsiniin 26. aprill 2013 Tartu
Kohila Gümnaasium Näsiniin 26. aprill 2013 Rapla
Tornimäe Põhikool 4-6 Näsiniin 26. aprill 2013 Saare
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 5 Näsiniin 26. aprill 2013 Lääne-Viru
Luua Algkool 1-4 Näsiniin 26. aprill 2013 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Näsiniin 26. aprill 2013 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4a Näsiniin 26. aprill 2013 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Näsiniin 26. aprill 2013 Jõgeva
Tornimäe Põhikool 1-3 Näsiniin 26. aprill 2013 Saare
Emmaste Põhikool Näsiniin 27. aprill 2013 Hiiu
Are Põhikool Näsiniin 27. aprill 2013 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Näsiniin 27. aprill 2013 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Poku Näsiniin 27. aprill 2013 Tartu
Virtsu Kool 3a Näsiniin 27. aprill 2013 Lääne
Vara Põhikool 6 Näsiniin 27. aprill 2013 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Näsiniin 27. aprill 2013 Saare
Heimtali Põhikool 5a6 Näsiniin 28. aprill 2013 Viljandi
Nõva Kool 2 Näsiniin 28. aprill 2013 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Näsiniin 28. aprill 2013 Viljandi
Kääpa Põhikool 4 Näsiniin 28. aprill 2013 Võru
Kasti Lasteaed Karikakar Näsiniin 28. aprill 2013 Rapla
Osula Põhikool 1 Näsiniin 28. aprill 2013 Võru
Parksepa Keskkool 7 Näsiniin 28. aprill 2013 Võru
Muraste Looduskool Näsiniin 28. aprill 2013 Harju
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Näsiniin 29. aprill 2013 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 9b Näsiniin 29. aprill 2013 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool 3 Näsiniin 29. aprill 2013 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 2 Näsiniin 29. aprill 2013 Põlva
Kambja Lasteaed Mesimumm Näsiniin 29. aprill 2013 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 6b Näsiniin 29. aprill 2013 Viljandi
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Näsiniin 30. aprill 2013 Jõgeva
Kaelase Kool 4-9 Näsiniin 30. aprill 2013 Pärnu
Risti Põhikool 2a4 Näsiniin 30. aprill 2013 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Näsiniin 30. aprill 2013 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Näsiniin 30. aprill 2013 Ida-Viru
Kehra Gümnaasium 3b Näsiniin 30. aprill 2013 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Näsiniin 1. mai 2013 Saare
Tapa Gümnaasium 6-8 Näsiniin 1. mai 2013 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium Näsiniin 1. mai 2013 Viljandi
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Näsiniin 1. mai 2013 Tartu
Nõva Kool 1-3 Näsiniin 1. mai 2013 Lääne
Paide Gümnaasium 1c Näsiniin 1. mai 2013 Järva
Haanja Kool 1a2a Näsiniin 1. mai 2013 Võru
Andu-Papi Seltsi loodusring Näsiniin 1. mai 2013 Pärnu
Vastseliina Gümnaasium 1a Näsiniin 1. mai 2013 Võru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Näsiniin 2. mai 2013 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 5 Näsiniin 2. mai 2013 Viljandi
Rakvere Linna Algkool 5 Näsiniin 2. mai 2013 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4b Näsiniin 3. mai 2013 Lääne-Viru
Konguta Kool 3 Näsiniin 3. mai 2013 Tartu
Kirivere Põhikool 5 Näsiniin 4. mai 2013 Viljandi
Kiili Gümnaasium 3c Näsiniin 5. mai 2013 Harju
Alavere Põhikool 1 Näsiniin 5. mai 2013 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Näsiniin 6. mai 2013 Saare
Valga Lasteaed Walko 2 Näsiniin 6. mai 2013 Valga
Kuusalu Keskkool Näsiniin 6. mai 2013 Harju
Harku Lasteaed 3 Näsiniin 7. mai 2013 Harju
Lustivere Põhikool 8 Näsiniin 7. mai 2013 Jõgeva
Lümanda Põhikool 1-5 Näsiniin 7. mai 2013 Saare
Rakvere Gümnaasium 5a Näsiniin 10. mai 2013 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 12. mai 2013 Tartu
Pärnu Ühisgümnaasium 5a Näsiniin 12. mai 2013 Pärnu
Kõpu Põhikool Näsiniin 13. mai 2013 Viljandi
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 13. mai 2013 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Näsiniin 14. mai 2013 Ida-Viru
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Näsiniin 14. mai 2013 Tartu

Tagasi tulemuste juurde