"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Saduküla Põhikool Kullerkupp 17. aprill 2008 Jõgeva
Valgjärve Põhikool Kullerkupp 19. aprill 2008 Põlva
Rakvere Põhikool 2 Kullerkupp 21. aprill 2008 Lääne-Viru
Tallinna Reaalkool Kullerkupp 23. aprill 2008 Harju
Raudna Põhikool Kullerkupp 26. aprill 2008 Viljandi
Pärnu Loodusmaja Kullerkupp 26. aprill 2008 Pärnu
Tartu Hiie Kool Kullerkupp 27. aprill 2008 Tartu
Olustvere Põhikool Kullerkupp 27. aprill 2008 Viljandi
Otepää Gümnaasium Kullerkupp 29. aprill 2008 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kullerkupp 30. aprill 2008 Viljandi
Aste Põhikool 3 Kullerkupp 1. mai 2008 Saare
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium Kullerkupp 1. mai 2008 Võru
Kildu Põhikool Kullerkupp 1. mai 2008 Viljandi
Puiga Põhikool 6-9 Kullerkupp 1. mai 2008 Võru
Vastseliina Gümnaasium (5) Kullerkupp 1. mai 2008 Võru
Lihula Lasteaed II Kullerkupp 2. mai 2008 Lääne
C.R.Jakobsoni nim Gümnaasium 3 Kullerkupp 2. mai 2008 Viljandi
Paistu Põhikool Kullerkupp 2. mai 2008 Viljandi
Antsla Gümnaasium 2 Kullerkupp 3. mai 2008 Võru
Lihula Lasteaed Kullerkupp 3. mai 2008 Lääne
Kärstna Põhikool Kullerkupp 3. mai 2008 Viljandi
Kehtna Põhikool Kullerkupp 3. mai 2008 Rapla
Salutaguse Kullerkupp 3. mai 2008 Järva
Pirita Lasteaed Kullerkupp 4. mai 2008 Harju
Puiga Põhikool 4 Kullerkupp 4. mai 2008 Võru
Pärnu Vanalinna Põhikool 2 Kullerkupp 4. mai 2008 Pärnu
Risti Põhikool, Harju-Risti Kullerkupp 5. mai 2008 Harju
Puiga Põhikool 5 Kullerkupp 5. mai 2008 Võru
Tartu Hiie Kool 5.B Kullerkupp 5. mai 2008 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Kullerkupp 5. mai 2008 Lääne
Oru Põhikool Kullerkupp 5. mai 2008 Harju
Suigu Lasteaed-Algkool 2,4 Kullerkupp 5. mai 2008 Pärnu
Jäneda Põhikool Kullerkupp 6. mai 2008 Lääne-Viru
Laupa Põhikool 5 Kullerkupp 6. mai 2008 Järva
Lüllemäe Põhikool Kullerkupp 6. mai 2008 Valga
Tartu Hiie Kool 6B Kullerkupp 6. mai 2008 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kullerkupp 6. mai 2008 Tartu
Elva Gümnaasium 1 Kullerkupp 7. mai 2008 Tartu
Muhu Põhikool Kullerkupp 7. mai 2008 Saare
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Kullerkupp 8. mai 2008 Tartu
Sadala Põhikool Kullerkupp 8. mai 2008 Jõgeva
Pärnu Vanalinna Põhikool Kullerkupp 8. mai 2008 Pärnu
Konguta Kool Kullerkupp 8. mai 2008 Tartu
Eidapere Kool Kullerkupp 9. mai 2008 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2 Kullerkupp 9. mai 2008 Ida-Viru
Aste Põhikool 2 Kullerkupp 9. mai 2008 Saare
Rakvere Linna Algkool Kullerkupp 9. mai 2008 Lääne-Viru
Melliste Algkool - Lasteaed Kullerkupp 9. mai 2008 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Kullerkupp 9. mai 2008 Harju
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 7 Kullerkupp 9. mai 2008 Viljandi
Koeru Keskkool Kullerkupp 10. mai 2008 Järva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 5 Kullerkupp 10. mai 2008 Viljandi
Holstre Kool Kullerkupp 10. mai 2008 Viljandi
Taebla Gümnaasium Kullerkupp 10. mai 2008 Lääne
Viimsi Kool Kullerkupp 10. mai 2008 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Kullerkupp 10. mai 2008 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 6 Kullerkupp 10. mai 2008 Viljandi
Paide Ühisgümnaasium 2 Kullerkupp 10. mai 2008 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kullerkupp 10. mai 2008 Jõgeva
Ahula Lasteaed-Algkool Kullerkupp 10. mai 2008 Järva
Tääksi Põhikool Kullerkupp 10. mai 2008 Viljandi
Mäetaguse Põhikool Kullerkupp 10. mai 2008 Ida-Viru
Elva Gümnaasium Kullerkupp 10. mai 2008 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Kullerkupp 11. mai 2008 Põlva
Koonga Põhikool Kullerkupp 11. mai 2008 Pärnu
Kohila Gümnaasium Kullerkupp 11. mai 2008 Rapla
Metsküla Algkool I Kullerkupp 11. mai 2008 Lääne
Aakre Lasteaed-Algkool 1 Kullerkupp 11. mai 2008 Valga
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kullerkupp 11. mai 2008 Viljandi
Imavere Põhikool Kullerkupp 11. mai 2008 Järva
Rakvere Eragümnaasium Kullerkupp 11. mai 2008 Lääne-Viru
Mikitamäe Kool 6 Kullerkupp 11. mai 2008 Põlva
Mikitamäe Kool 3-4 Kullerkupp 11. mai 2008 Põlva
Kolga Keskkool Kullerkupp 11. mai 2008 Harju
Vara Põhikool Kullerkupp 11. mai 2008 Tartu
Risti Põhikool, Risti Kullerkupp 11. mai 2008 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Kullerkupp 11. mai 2008 Harju
Sõmerpalu Põhikool Kullerkupp 12. mai 2008 Võru
Metsküla Algkool Kullerkupp 12. mai 2008 Lääne
Kadrina Keskkool 4 Kullerkupp 12. mai 2008 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Kullerkupp 12. mai 2008 Hiiu
Hargla Kool 2 Kullerkupp 12. mai 2008 Valga
Uulu Lasteaed Kullerkupp 12. mai 2008 Pärnu
Laupa Põhikool 3 Kullerkupp 12. mai 2008 Järva
Tartu Lasteaed Ristikhein Kullerkupp 12. mai 2008 Tartu
Võru Lasteaed Päkapikk Kullerkupp 12. mai 2008 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1 Kullerkupp 12. mai 2008 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 5 Kullerkupp 12. mai 2008 Võru
Parksepa Keskkool 2 Kullerkupp 12. mai 2008 Võru
Oru Kool Kullerkupp 13. mai 2008 Lääne
Osula Põhikool 3 Kullerkupp 13. mai 2008 Võru
Taali Põhikool 2 Kullerkupp 13. mai 2008 Pärnu
Peetri Põhikool Kullerkupp 13. mai 2008 Järva
Viljandi Valuoja Põhikool Kullerkupp 13. mai 2008 Viljandi
Kuuste Kool Kullerkupp 13. mai 2008 Tartu
Tallinna 1 Internaatkool Kullerkupp 13. mai 2008 Harju
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Kullerkupp 13. mai 2008 Põlva
Abja Gümnaasium Kullerkupp 13. mai 2008 Viljandi
Hargla Kool 3 Kullerkupp 13. mai 2008 Valga
Viluste Põhikool Kullerkupp 14. mai 2008 Põlva
Rakke Gümnaasium 2 Kullerkupp 14. mai 2008 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Kullerkupp 14. mai 2008 Põlva
Krootuse Põhikool Kullerkupp 14. mai 2008 Põlva
Rõngu Keskkool Kullerkupp 15. mai 2008 Tartu
Konguta Kool - Lasteaed Kullerkupp 15. mai 2008 Tartu
Helme SIK Kullerkupp 15. mai 2008 Valga
Valga Gümnaasium Kullerkupp 15. mai 2008 Valga
Krabi Põhikool 1 Kullerkupp 15. mai 2008 Võru
Lihula Gümnaasium Kullerkupp 15. mai 2008 Lääne
Suislepa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 15. mai 2008 Viljandi
Kadrina Keskkool Kullerkupp 15. mai 2008 Lääne-Viru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Kullerkupp 16. mai 2008 Pärnu
Tilsi Põhikool Kullerkupp 16. mai 2008 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Kullerkupp 16. mai 2008 Lääne-Viru
Osula Põhikool 4 Kullerkupp 16. mai 2008 Võru
Tornimäe Põhikool II Kullerkupp 17. mai 2008 Saare
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Kullerkupp 17. mai 2008 Ida-Viru
Muraste Looduskool Kullerkupp 17. mai 2008 Harju
Sõmeru Põhikool Kullerkupp 18. mai 2008 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium Kullerkupp 18. mai 2008 Valga
Virtsu Põhikool Kullerkupp 19. mai 2008 Lääne
Kõpu Põhikool Kullerkupp 19. mai 2008 Viljandi
Paikuse Põhikool Kullerkupp 19. mai 2008 Pärnu
Antsla Gümnaasium 1 Kullerkupp 20. mai 2008 Võru
Krootuse Põhikool 4 Kullerkupp 20. mai 2008 Põlva
Aegviidu Põhikool Kullerkupp 20. mai 2008 Harju
Viljandi Lasteaed Mesimumm Kullerkupp 20. mai 2008 Viljandi
Kohla-Järve Järve Gümnaasium Kullerkupp 21. mai 2008 Ida-Viru
Haanja-Ruusmäe Põhikool Kullerkupp 21. mai 2008 Võru
Kostivere Põhikool Kullerkupp 21. mai 2008 Harju
Haanja-Ruusmäe Põhikool 3-4 Kullerkupp 21. mai 2008 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kullerkupp 23. mai 2008 Jõgeva
Tallinna 21. Kool Kullerkupp 24. mai 2008 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6 Kullerkupp 25. mai 2008 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde