"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Krootuse Põhikool Sinilill 13. märts 2007 Põlva
Varbola Kool 2 Sinilill 14. märts 2007 Rapla
Illuka Põhikool Sinilill 14. märts 2007 Ida-Viru
Parksepa Keskkool 7a Sinilill 14. märts 2007 Võru
Viluste Põhikool Sinilill 15. märts 2007 Põlva
Põlva Keskkool Sinilill 16. märts 2007 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sinilill 16. märts 2007 Lääne
Turba Gümnaasium Sinilill 16. märts 2007 Harju
Laupa Põhikool 7 Sinilill 16. märts 2007 Järva
Põlva Ühisgümnaasium Sinilill 16. märts 2007 Põlva
Kolga Keskkool Sinilill 17. märts 2007 Harju
Ruusmäe kool kodulooring Sinilill 17. märts 2007 Võru
Ruusmäe kool Sinilill 17. märts 2007 Võru
Laupa Põhikool 5 Sinilill 18. märts 2007 Järva
Virtsu Põhikool Sinilill 18. märts 2007 Lääne
Elva Gümnaasium 3B Sinilill 19. märts 2007 Tartu
Laupa Põhikool 2 Sinilill 19. märts 2007 Järva
Kohtla-Järve Oru Põhikool 3 Sinilill 19. märts 2007 Ida-Viru
Kohtla-Järve Oru Põhikool 2 Sinilill 19. märts 2007 Ida-Viru
Kohtla-Järve Oru Põhikool Sinilill 19. märts 2007 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool 2 Sinilill 19. märts 2007 Valga
Tartu Kunstigümnaasium Sinilill 19. märts 2007 Tartu
Väätsa Põhikool Sinilill 20. märts 2007 Järva
Aakre Lasteaed Algkool Sinilill 20. märts 2007 Valga
Vatla Põhikool Sinilill 20. märts 2007 Lääne
Risti Põhikool Sinilill 20. märts 2007 Harju
Paikuse Põhikool 2 Sinilill 20. märts 2007 Pärnu
Kohila Gümnaasium Sinilill 21. märts 2007 Rapla
Kuuste Põhikool Sinilill 21. märts 2007 Tartu
Tartu Tamme Gümnaasium Sinilill 21. märts 2007 Tartu
Rõngu Keskkool Sinilill 21. märts 2007 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 3 Sinilill 21. märts 2007 Tartu
Mikitamäe Põhikool 1 Sinilill 21. märts 2007 Põlva
Kuldre Kool Sinilill 22. märts 2007 Võru
Audentese Erakool 2 Sinilill 22. märts 2007 Tartu
Raudna Põhikool Sinilill 22. märts 2007 Viljandi
Parksepa Keskkool 7b Sinilill 22. märts 2007 Võru
Peetri Põhikool Sinilill 22. märts 2007 Järva
Surju Põhikool Sinilill 22. märts 2007 Pärnu
Kabala Lasteaed-Põhikool Sinilill 22. märts 2007 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Sinilill 22. märts 2007 Viljandi
Melliste Algkool-Lasteaed 2 Sinilill 23. märts 2007 Tartu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 23. märts 2007 Jõgeva
Võru Kesklinna Gümnaasium Sinilill 23. märts 2007 Võru
Saaremaa Ühisgümnaasium Sinilill 23. märts 2007 Saare
Emmaste Põhikool Sinilill 23. märts 2007 Hiiu
Tori Põhikool Sinilill 23. märts 2007 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja 2 Sinilill 23. märts 2007 Pärnu
Lihula Lasteaed II Sinilill 23. märts 2007 Lääne
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Sinilill 23. märts 2007 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium Sinilill 23. märts 2007 Tartu
Valgjärve Põhikool II Sinilill 23. märts 2007 Põlva
Tallinna Saksa Gümnaasium 6 Sinilill 23. märts 2007 Harju
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium 2 Sinilill 23. märts 2007 Viljandi
Tartu Hiie Kool Sinilill 23. märts 2007 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 5 Sinilill 23. märts 2007 Saare
Unipiha Algkool Sinilill 23. märts 2007 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Sinilill 23. märts 2007 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium 2 Sinilill 23. märts 2007 Hiiu
Tsirguliina Keskkool Sinilill 23. märts 2007 Valga
Kuressaare Gümnaasium Sinilill 23. märts 2007 Saare
Lilli loodusmaja Sinilill 23. märts 2007 Viljandi
Vasta Kool Sinilill 24. märts 2007 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 2 Sinilill 24. märts 2007 Tartu
Tilsi Põhikool Sinilill 24. märts 2007 Põlva
Nõo Põhikool Sinilill 24. märts 2007 Tartu
Muhu Põhikool Sinilill 24. märts 2007 Saare
Krootuse Põhikool 5 Sinilill 24. märts 2007 Põlva
Konguta Kool Sinilill 24. märts 2007 Tartu
Tallinna Reaalkool B Sinilill 24. märts 2007 Harju
Krootuse Põhikool 4 Sinilill 24. märts 2007 Põlva
Vara Põhikool Sinilill 24. märts 2007 Tartu
Kärstna Põhikool Sinilill 24. märts 2007 Viljandi
Suigu Lasteaed- Algkool Sinilill 24. märts 2007 Pärnu
Laiuse Põhikool Sinilill 24. märts 2007 Jõgeva
C.R.Jakobsoni nim. Gümnaasium Sinilill 24. märts 2007 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sinilill 24. märts 2007 Saare
Oru Kool Sinilill 24. märts 2007 Lääne
Kuuste Põhikool 2 Sinilill 24. märts 2007 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sinilill 24. märts 2007 Saare
Metsküla Algkool 2 Sinilill 24. märts 2007 Lääne
Aakre Lasteaed Algkool 3 Sinilill 25. märts 2007 Valga
Riidaja Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Valga
Pärnjõe Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Pärnu
Metsküla Algkool Sinilill 25. märts 2007 Lääne
Tääksi Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Viljandi
Kasari Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Lääne
Valgjärve Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Põlva
Aakre Lasteaed Algkool 2 Sinilill 25. märts 2007 Valga
Tallinna Reaalkool Sinilill 25. märts 2007 Harju
Muraste Sinilill 25. märts 2007 Harju
Püünsi Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 25. märts 2007 Hiiu
Krootuse Põhikool 3 Sinilill 25. märts 2007 Põlva
Otepää Gümnaasium 1 Sinilill 25. märts 2007 Valga
Otepää Gümnaasium Sinilill 25. märts 2007 Valga
Järvakandi Gümnaasium Sinilill 25. märts 2007 Rapla
Imavere Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Järva
Tilsi Põhikool 2 Sinilill 25. märts 2007 Põlva
C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Sinilill 25. märts 2007 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2 Sinilill 25. märts 2007 Tartu
Taali Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Pärnu
Kose Gümnaasium Sinilill 25. märts 2007 Harju
Kääpa Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Võru
Jäneda Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sinilill 25. märts 2007 Jõgeva
Halliste Põhikool Sinilill 25. märts 2007 Viljandi
Elva Gümnaasium 3A Sinilill 25. märts 2007 Tartu
Lüllemäe Põhikool Sinilill 26. märts 2007 Valga
Mikitamäe Põhikool Sinilill 26. märts 2007 Põlva
Aegviidu Põhikool Sinilill 26. märts 2007 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4 Sinilill 26. märts 2007 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 26. märts 2007 Harju
Tornimäe Põhikool Sinilill 26. märts 2007 Saare
Rakvere Vene Gümnaasium Sinilill 26. märts 2007 Lääne-Viru
Ridala Põhikool Sinilill 26. märts 2007 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Sinilill 26. märts 2007 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Sinilill 26. märts 2007 Viljandi
Aste Põhikool Sinilill 26. märts 2007 Saare
Häädemeeste Keskkool Sinilill 26. märts 2007 Pärnu
RMK Nõva Looduskeskus Sinilill 26. märts 2007 Lääne
Helme Sanatoorne Internaatkool Sinilill 26. märts 2007 Valga
Krootuse Põhikool 2 Sinilill 26. märts 2007 Põlva
Lauka Põhikool3 Sinilill 26. märts 2007 Hiiu
Antsla Gümnaasium 2 Sinilill 26. märts 2007 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 26. märts 2007 Harju
Jäneda Põhikool 3 Sinilill 26. märts 2007 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium Sinilill 27. märts 2007 Lääne-Viru
Võhma Gümnaasium Sinilill 27. märts 2007 Viljandi
Tallinna Saksa Gümnaasium 2 Sinilill 27. märts 2007 Harju
Tartu Veeriku Kool Sinilill 27. märts 2007 Tartu
Koeru Keskkool Sinilill 27. märts 2007 Järva
Võru Kesklinna Gümnaasium 3 Sinilill 27. märts 2007 Võru
Tõrva Gümnaasium Sinilill 27. märts 2007 Valga
Lauka Põhikool Sinilill 27. märts 2007 Hiiu
Rannamõisa lasteaed Sinilill 27. märts 2007 Harju
Koonga Põhikool Sinilill 27. märts 2007 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Sinilill 27. märts 2007 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 3 Sinilill 27. märts 2007 Võru
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Sinilill 27. märts 2007 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1 Sinilill 27. märts 2007 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3C Sinilill 27. märts 2007 Tartu
Rakke Gümnaasium 2 Sinilill 27. märts 2007 Lääne-Viru
Holstre Kool Sinilill 28. märts 2007 Harju
Uhtna Põhikool Sinilill 28. märts 2007 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sinilill 28. märts 2007 Harju
Sonda Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2007 Ida-Viru
Paide Ühisgümnaasium Sinilill 28. märts 2007 Järva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Sinilill 28. märts 2007 Pärnu
Puurmani Gümnaasium Sinilill 28. märts 2007 Jõgeva
Jõhvi Gümnaasium Sinilill 28. märts 2007 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sinilill 28. märts 2007 Jõgeva
Valgjärve Põhikool 2 Sinilill 28. märts 2007 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Sinilill 28. märts 2007 Võru
Albu Põhikool Sinilill 28. märts 2007 Järva
Osula Põhikool 3 Sinilill 29. märts 2007 Võru
Oru Põhikool Sinilill 29. märts 2007 Harju
Kõpu põhikool Sinilill 29. märts 2007 Viljandi
Peetri Põhikool 1 Sinilill 29. märts 2007 Järva
Johannese Kool Rosmal Sinilill 29. märts 2007 Põlva
Varbola Kool Sinilill 29. märts 2007 Rapla
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Sinilill 29. märts 2007 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 2 Sinilill 29. märts 2007 Ida-Viru
Aravete Keskkool 2 Sinilill 29. märts 2007 Järva
Tõrva Gümnaasium 2 Sinilill 30. märts 2007 Valga
Saue Gümnaasium BG Sinilill 30. märts 2007 Harju
Elva Gümnaasium 2a Sinilill 30. märts 2007 Tartu
Vastseliina Günmaasium 1 Sinilill 30. märts 2007 Võru
Haanja-Ruusmäe Pk. Sinilill 30. märts 2007 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sinilill 30. märts 2007 Ida-Viru
Mehikoorma Põhikool Sinilill 30. märts 2007 Tartu
Tapa Sinilill 31. märts 2007 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2 Sinilill 31. märts 2007 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4 Sinilill 31. märts 2007 Ida-Viru
Hargla Kool 2 Sinilill 31. märts 2007 Valga
Viljandi Valuoja Põhikool Sinilill 1. aprill 2007 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6.A Sinilill 1. aprill 2007 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2007 Ida-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2007 Tartu
Neeme Algkool 2 Sinilill 1. aprill 2007 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sinilill 1. aprill 2007 Lääne
Tallinna Inglise Kolledž Sinilill 2. aprill 2007 Harju
Sadala Põhikool Sinilill 2. aprill 2007 Jõgeva
Suislepa Lasteaed-Algkool Sinilill 2. aprill 2007 Viljandi
Tallinna Ristiku Põhikool Sinilill 2. aprill 2007 Harju
Ahula Lasteaed - Algkool Sinilill 2. aprill 2007 Järva
Tapa Gümnaasium Sinilill 3. aprill 2007 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool Sinilill 3. aprill 2007 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 2 Sinilill 4. aprill 2007 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool Sinilill 5. aprill 2007 Tartu
Tarbja Lasteaed-Algkool Sinilill 5. aprill 2007 Järva
C.R.Jakobsoni nim. Torma Põhikool Sinilill 5. aprill 2007 Jõgeva
Pärnu Noorte Loodusmaja Sinilill 5. aprill 2007 Pärnu
Tallinna Saksa Gümnaasium 5 Sinilill 5. aprill 2007 Harju
Hargla Kool Sinilill 6. aprill 2007 Valga
Ramsi Lasteaed-Algkool Sinilill 6. aprill 2007 Viljandi
Toila Gümnaasium Sinilill 7. aprill 2007 Ida-Viru
Misso Keskkool Sinilill 7. aprill 2007 Võru
Paide Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2007 Järva
Neeme Algkool Sinilill 8. aprill 2007 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sinilill 8. aprill 2007 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum Sinilill 9. aprill 2007 Tartu
Tallinna Ristiku Põhikool II Sinilill 11. aprill 2007 Harju
Rakvere Linna Algkool Sinilill 13. aprill 2007 Lääne-Viru
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2 Sinilill 14. aprill 2007 Tartu
Tallinna Lauliku Lasteaed Sinilill 14. aprill 2007 Harju
Tallinna Männiku Lasteaed Sinilill 15. aprill 2007 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 2 Sinilill 15. aprill 2007 Pärnu
Kuusalu Keskkool Sinilill 15. aprill 2007 Harju
Kiili Gümnaasium Sinilill 16. aprill 2007 Harju
Tallinna Lauliku Lasteaed 2 Sinilill 17. aprill 2007 Harju
Elva Gümnaasium 2B Sinilill 18. aprill 2007 Tartu
Sillamäe Astangu kool Sinilill 20. aprill 2007 Ida-Viru
Adavere Põhikool Sinilill 28. aprill 2007 Jõgeva
Kildu Põhikool Sinilill 3. mai 2007 Viljandi
Valgu Põhikool Sinilill 6. mai 2007 Rapla

Tagasi tulemuste juurde