"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
C.R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool Räästapääsuke 24. aprill 2005 Jõgeva
Vana-Koiola Kool Räästapääsuke 26. aprill 2005 Põlva
Puka Keskkool 3 Räästapääsuke 27. aprill 2005 Valga
Valgu Põhikool Räästapääsuke 28. aprill 2005 Rapla
Maarja Põhikool Räästapääsuke 28. aprill 2005 Jõgeva
Viluste Põhikool Räästapääsuke 29. aprill 2005 Põlva
Mikitamäe Põhikool 2 Räästapääsuke 30. aprill 2005 Põlva
Abja Gümnaasium Räästapääsuke 30. aprill 2005 Viljandi
Mustjala Põhikool Räästapääsuke 30. aprill 2005 Harju
Helme Sanatoorne Internaatkool Räästapääsuke 30. aprill 2005 Valga
Leevi Algkool Räästapääsuke 30. aprill 2005 Põlva
Mikitamäe Põhikool Räästapääsuke 1. mai 2005 Põlva
Unipiha Algkool Räästapääsuke 2. mai 2005 Tartu
Tartu Hiie Kool Räästapääsuke 2. mai 2005 Tartu
Pärnjõe Põhikool Räästapääsuke 3. mai 2005 Pärnu
Kohila Gümnaasium Räästapääsuke 3. mai 2005 Rapla
Saduküla Põhikool Räästapääsuke 4. mai 2005 Jõgeva
Metsküla Algkool Räästapääsuke 4. mai 2005 Lääne
Aruküla Lasteaed Rukkilill Räästapääsuke 4. mai 2005 Harju
Sadala Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2005 Jõgeva
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Räästapääsuke 5. mai 2005 Viljandi
Vatla Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2005 Lääne
Aruküla Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2005 Harju
Virtsu Põhikool Räästapääsuke 5. mai 2005 Lääne
Jõhvi Gümnaasium Räästapääsuke 6. mai 2005 Ida-Viru
Tori Põhikool Räästapääsuke 6. mai 2005 Pärnu
Turba Gümnaasium Räästapääsuke 7. mai 2005 Harju
Luunja Keskkool 1 Räästapääsuke 7. mai 2005 Tartu
Oru Põhikool 1 Räästapääsuke 7. mai 2005 Harju
Koeru Keskkool Räästapääsuke 7. mai 2005 Järva
Vastseliina Gümnaasium Räästapääsuke 7. mai 2005 Võru
Sonda Põhikool Räästapääsuke 8. mai 2005 Ida-Viru
Maarja Põhikool 1 Räästapääsuke 8. mai 2005 Jõgeva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Räästapääsuke 9. mai 2005 Harju
Peetri Põhikool Räästapääsuke 9. mai 2005 Järva
Tapa Gümnaasium Räästapääsuke 9. mai 2005 Lääne-Viru
Oru Kool Räästapääsuke 9. mai 2005 Lääne
Otepää Gümnaasium 1 Räästapääsuke 9. mai 2005 Valga
Konguta Kool Räästapääsuke 9. mai 2005 Tartu
Viljandi Maagümnaasium Räästapääsuke 10. mai 2005 Viljandi
Tõrva Gümnaasium Räästapääsuke 10. mai 2005 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool Räästapääsuke 11. mai 2005 Tartu
Saue Gümnaasium Räästapääsuke 11. mai 2005 Harju
Raudna Põhikool Räästapääsuke 11. mai 2005 Viljandi
Kunda Ühisgümnaasium 2 Räästapääsuke 11. mai 2005 Lääne-Viru
Koonga Põhikool Räästapääsuke 11. mai 2005 Pärnu
Otepää Gümnaasium Räästapääsuke 11. mai 2005 Valga
Osula Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2005 Võru
Vormsi Räästapääsuke 12. mai 2005 Lääne
Häädemeeste Keskkool 1 Räästapääsuke 12. mai 2005 Pärnu
Varstu Keskkool Räästapääsuke 12. mai 2005 Võru
Rakke Gümnaasium Räästapääsuke 12. mai 2005 Lääne-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium Räästapääsuke 12. mai 2005 Pärnu
Kadrina Keskkool Räästapääsuke 12. mai 2005 Lääne-Viru
Orava Põhikool Räästapääsuke 12. mai 2005 Põlva
Turba Gümnaasium 1 Räästapääsuke 13. mai 2005 Harju
Johannese Kool Rosmal Räästapääsuke 13. mai 2005 Põlva
Pärnu Ülejõe Gümnaasium Räästapääsuke 13. mai 2005 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja Räästapääsuke 13. mai 2005 Pärnu
Kahtla Põhikool Räästapääsuke 14. mai 2005 Saare
Misso Keskkool Räästapääsuke 14. mai 2005 Võru
Albu Põhikool Räästapääsuke 15. mai 2005 Järva
Järva-Jaani Gümnaasium Räästapääsuke 15. mai 2005 Järva
Rõngu Keskkool Räästapääsuke 15. mai 2005 Tartu
Pärnu Noorte Loodusmaja 1 Räästapääsuke 15. mai 2005 Pärnu
Neeme Algkool Räästapääsuke 16. mai 2005 Harju
Kunda Ühisgümnaasium 3 Räästapääsuke 17. mai 2005 Lääne-Viru
Kabala Põhikool 4 Räästapääsuke 17. mai 2005 Rapla
Laguja loodusring (Nõo Põhikool) Räästapääsuke 17. mai 2005 Tartu
Tallinna Reaalkool 2 Räästapääsuke 18. mai 2005 Harju
Emmaste Põhikool Räästapääsuke 19. mai 2005 Hiiu
Teenuse Räästapääsuke 20. mai 2005 Rapla
Võhma Gümnaasium Räästapääsuke 20. mai 2005 Viljandi
Holstre Põhikool Räästapääsuke 20. mai 2005 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Räästapääsuke 21. mai 2005 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 2 Räästapääsuke 21. mai 2005 Võru
Paikuse Põhikool 2 Räästapääsuke 23. mai 2005 Pärnu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Räästapääsuke 23. mai 2005 Võru
Tallinna Ristiku Põhikool Räästapääsuke 27. mai 2005 Harju

Tagasi tulemuste juurde