--- VALI RÜHM ---
Alavere PK 2-3
Alavere PK 4
Albu PK 1-2
Aravete Keskkool 3
Aravete Keskkool 5-7
Aruheina LA
Aruheina LA 2
Aruheina LA 3
Aruheina LA 4
Aruküla LA Rukkilill
Audentese Erakool 2c
Audentese Erakool 3b
Audru Kool 1ab
Elva G 1d
Elva G 2c
Elva G 2d
Elva G 3b
Elva G 4b
Elva G 4c
Elva G 5b
Elva G 5c
Elva G 5d
Elva G 5e
Elva G 6c
Elva G 6d
Elva G 7b
Elva G 7c
Elva G 8a
Elva LA Murumuna
Elva LA Murumuna 2
Emmaste PK 1-4
Gustav Adolfi G 7-9
Haanja Kool 1
Haanja Kool 2-3
Haanja Kool 4
Haljala Kool 4-6
Halliste PK 1-3
Hargla Kool 13
Hargla Kool 2
Hargla Kool 2-4
Harku LA
Holstre Kool 5
Holstre Kool 6
Imavere PK 1
Imavere PK 2
Jõgeva LA “Karikakar”
Jõgeva PK 1a
Jõhvi PK 6
Jüri G 3d
Kadrina Keskkool 1a
Kadrina Keskkool 2a
Kadrina Keskkool 2c
Kadrina Keskkool 3b
Kanepi G 1
Kasti-Orgita LA
Keeni PK 2
Kehra G 6c
Keila LA Vikerkaar
Kernu PK 1-3
Kernu PK, Männiriisikas
Kihlevere, Metsavahi
Kiili G 1d
Kilingi-Nõmme G 2b
Kilingi-Nõmme G 3a
Kirivere Kooli LA Tähekild
Kiviõli 1. Keskkool 1
Kohila G 3
Kohila G 6ab
Kohila Mõisakool 1
Kohila Mõisakool 2
Kohtla-Järve Ahtme PK 6b
Kohtla-Järve Järve Kool 3a
Kohtla-Järve Järve Kool 4a
Kohtla-Järve LA Kakuke
Kohtla-Järve LA Kakuke 2
Kohtla-Järve LA Karuke
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju
Kohtla-Järve LA Kirju-Mirju 2
Kohtla-Järve LA Pääsuke
Kohtla-Järve LA Rukkilill
Kohtla-Järve LA Tuhkatriinu
Kohtla-Järve LA Tuvike
Kohtla-Järve LA Väikemees
Kohtla-Järve Maleva PK 6a
Kohtla-Järve Tammiku PK 3a
Kohtla-Järve Tammiku PK 6abc
Koigi Kool
Kolga Kool 1
Konguta Kool 4
Konguta Kool 5
Kose G 1b
Kose G 4b4
Kose-Uuemõisa LA-Kool
Kose-Uuemõisa LA-Kool 2
Kose-Uuemõisa LA-Kool 3
Krootuse PK 1
Krootuse PK 2
Kuressaare G 2b
Kuressaare G 3c
Kurtna Kool 4a
Kõmsi LA-AK 1-4
Kõmsi LA-AK 5-6
Kõo LA
Kõrveküla PK 1c
Kõrveküla PK 2c
Kärdla PK
Kärdla PKi Kõpu õppekoht
Laeva PK 13
Laeva PK 24
Lagedi LA
Laiuse Jaan Poska PK 1-2
Lasnamäe PK 1
LA Tuhkatriinu
LA Tuhkatriinu 2
Lauka PK 3
Lauka PK 4
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 4-6
Laupa PK 1
Leisi Keskkool 1
Lindi LA-AK 1-4
Loksa G 4a
Luunja LA Midrimaa
Luunja LA Midrimaa 2
Luunja LA Midrimaa 3
Lümanda PK 2
Maardu G 3d
Maardu G 4c
Maardu G 4d
Merivälja LA
Metsküla AK 1-3
Metsküla AK 5
Mooste Mõisakool 6
Muhu PK 5
Muraste Looduskool
Mustjala LA-PK 4-6
Mäe
Mäetaguse PK 1
Mäetaguse PK 5-6
Narva Vanalinna Riigikool 1
Narva Vanalinna Riigikool 2a
Noarootsi Kool 1
Noarootsi Kool 2
Nurme Kool 5-8
Nõo PK 2b
Nõo PK 2c
Nõo PK 3a
Orissaare G 1
Orissaare G 2
Orissaare G 3
Orissaare G 4
Oru Kool 1-9
Oru LA Mesimumm
Oru PK 4
Osula PK 1
Osula PK 2
Osula PK 3
Osula PK 4
Otepää G 3b
Otepää G 7ab
Padise PK 2
Paide Hammerbecki PK 2a
Paide Hammerbecki PK 2b
Paide Hammerbecki PK 4d
Paldiski LA Naerulind
Paldiski ÜhisG 2
Paldiski ÜhisG 3
Paldiski ÜhisG 5
Paldiski ÜhisG 6
Paldiski ÜhisG 7
Parksepa Keskkool 4
Parksepa Keskkool 6
Parksepa Keskkool 7.-9.
Peetri Kool 1-3
Pelguranna LA
Pelguranna LA 2
Pihtla LA
Pikavere Mõisakool
Pirita Kose LA
Pirita LA
Pirita MajandusG 1b
Pirita MajandusG 5c
Puhja LA, Kuldnupp
Puhja LA, Õnnelill
Põltsamaa LA “Mari”
Põlva Kool 2b
Põlva Kool 4a
Põlva Kool 8b
Põlva LA Mesimumm
Pärnu Rääma PK 2a
Pärnu Rääma PK 3b
Pärnu Tammsaare Kool 2b
Püha Johannese Kool 5-6
Püha Miikaeli Kool 2
Püünsi Kool 3b
Rakke Kool 5
Rakvere G 2c
Rakvere LA Kungla
Rakvere PK 1-4
Rakvere PK 3a
Rakvere ReaalG 1a
Rakvere ReaalG 2b
Ramsi LA
Rapla Vesiroosi Kool 2a
Rapla Vesiroosi Kool 2b
Rapla Vesiroosi Kool 2c
Riia Eesti PK
Riidaja PK 5-7
Riisipere LA
Risti Kool 3
Risti Kool 5-9
Risti PK 2
Risti PK 3
Risti PK 3 2
Roosna-Alliku PK 2
Ruhnu PK 1-4
Ruila PK 5a
Rõuge PK 1
Rõuge PK 3a
Rõuge PK 4
Räpina ÜhisG 1a
Räpina ÜhisG 5a
Sadala PK 1-4
Saku G 8-9
Salme PK 1
Saue G 3a
Saverna PK 2
Siimusti LA-AK 1
Sillamäe Eesti PK 2
Sillamäe LA Pääsupesa
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Sillamäe Vanalinna Kool 5a
Sillamäe Vanalinna Kool 5b
Sillamäe Vanalinna Kool 6a
Sillamäe Vanalinna Kool 6b
Sillaotsa Kool
Sindi G 2b
Sindi G 6a
Sindi G 6b
Sipa-Laukna LA
Soinaste LA Laululind
Sonda Kool 1-3
Sutlema LA Linnupesa
Suure-Jaani Kool 1a
Suure-Jaani Kool 1b
Suure-Jaani Kool 3a
Suure-Jaani Kool 3b
Sõmerpalu LA Lepatriinu
Sõmeru PK 3
Tabasalu ÜhisG 1b
Tahkuranna LA-AK
Tallinna 21. Kool 9a
Tallinna 21. Kool 9a9b
Tallinna Allika LA
Tallinna Allika LA 2
Tallinna Allika LA 3
Tallinna Inglise Kolledž 2-4
Tallinna Jaan Poska LA
Tallinna Kesklinna PK 3d
Tallinna Kesklinna PK 3e
Tallinna Kristiine G 4b
Tallinna Kullerkupu LA
Tallinna LA Mooniõied
Tallinna LA Pallipõnn
Tallinna LA Pääsusilm
Tallinna LA Pääsusilm 2
Tallinna LA Pääsusilm 3
Tallinna LA Pääsusilm 4
Tallinna LA Pääsusilm 5
Tallinna LA Pääsusilm 6
Tallinna LA Südameke
Tallinna LA Südameke 2
Tallinna Lepatriinu LA
Tallinna Liivaku LA
Tallinna Meelespea LA
Tallinna Meelespea LA 2
Tallinna Meelespea LA 3
Tallinna Meelespea LA 4
Tallinna Päikesejänku LA
Tallinna Veerise LA
Tamsalu G 3a
Tamsalu G 3b
Tamsalu G 3c
Tamsalu G 4a
Tamsalu G 4b
Tartu Herbert Masingu Kool 4b6
Tartu Kroonuaia Kool 56
Tartu LA Mõmmik
Tartu LA Ristikhein
Tartu LA Ristikhein 2
Tartu LM
Tartu LM 2
Tartu Maarjamõisa LA
Tartu Raatuse Kool
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu Raatuse Kool 4a
Tarvastu G
Tarvastu G 1
Tarvastu G 1 2
Tarvastu G 2
Tilsi PK 4
Torma LA ?Linnutaja?
Tudu LA-PK 1-3
Tõrva G 2a
Tõrva G 2b
Tõrva G 5b
Tõrva G 6
Türi Kesklinna LA
Türi Lokuta LA
Türi PK 1a
Türi PK 1b
Türi PK 1c
Türi PK 2b
Türi PK 3a
Türi PK 3b
Unipiha AK 1-4
Uulu LA
Vaimastvere Kool 24
Valga Jaanikese Kool 2b
Valga Jaanikese Kool 6b
Valga Priimetsa Kool
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga PK 3d
Valgu PK
Vana-Vigala PK 5-6
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Varbla Kool 13
Varbla Kool 24
Varbla Kool 7-9
Varbola LA-AK 24
Viiratsi Kool 2
Viiratsi LA Rüblik
Viljandi Paalalinna Kool 1a
Viljandi Paalalinna Kool 1b
Viluste PK 2
Virtsu Kool 15
Vormsi LA-PK 2-9
Võnnu LA Värvuke
Võru Kreutzwaldi Kool 3a
Võru LA Sõleke
Väike-Maarja G 1b
Väike-Maarja G 2a
Väike-Maarja G 4a
Väike-Maarja G 4b
Värska G 2
Värska G 3
Vääna Mõisakool
Ääsmäe LA
Projektis "
Tere, Kevad! 2021
" osaleb
6390
õpilast ja
348
rühma
.
"Tere, Kevad!"
kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.
По русски
Summary in English
Vaata ka:
"Kevad ärkab!"
Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com
Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee
Ülevaade
Osalejad
Vaatlused
Viktoriin
Pildid
Loomad
Abiks
Korraldajad
Ajakava
Foorum
Tulemused
Haikud
Fotod
Taimed
Ajalugu
Toetajad
Osalevad rühmad
Projektis osaleb 6390 õpilast.
Nr.
Rühm
Maakond
Asukoht
Tutvustus
Haikud
Pildid
1.
Alavere Põhikool 4
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
2.
Aruheina Lasteaed 4
Harju
Näita
Loe
3.
Audentese Erakool 2c
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
4.
Audentese Erakool 3b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
5.
Elva Gümnaasium 2c
Tartu
Näita
Loe
Loe
6.
Elva Gümnaasium 5c
Tartu
Näita
Loe
7.
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9
Harju
Näita
Loe
8.
Haanja Kool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
9.
Haanja Kool 2-3
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
10.
Haanja Kool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
11.
Hargla Kool 13
Valga
Näita
Loe
12.
Kadrina Keskkool 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
13.
Kadrina Keskkool 3b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
14.
Kehra Gümnaasium 6c
Harju
Näita
Loe
Loe
15.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b
Pärnu
Näita
Loe
16.
Kohila Gümnaasium 6ab
Rapla
Näita
Loe
17.
Kohtla-Järve Järve Kool 3a
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
18.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
19.
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
20.
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
21.
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a
Ida-Viru
Näita
Loe
22.
Kolga Kool 1
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
23.
Konguta Kool 5
Tartu
Näita
Loe
24.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
25.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
Harju
Näita
Loe
26.
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
Harju
Näita
Loe
Vaata
27.
Kurtna Kool 4a
Harju
Näita
Loe
Vaata
28.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
29.
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
30.
Kõrveküla Põhikool 1c
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
31.
Kõrveküla Põhikool 2c
Tartu
Näita
Loe
Vaata
32.
Maardu Gümnaasium 3d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
33.
Metsküla Algkool 1-3
Pärnu
Näita
Loe
Loe
Vaata
34.
Metsküla Algkool 5
Pärnu
Näita
Loe
35.
Mäetaguse Põhikool 1
Ida-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
36.
Mäetaguse Põhikool 5-6
Ida-Viru
Näita
Loe
37.
Osula Põhikool 1
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
38.
Osula Põhikool 2
Võru
Näita
Loe
39.
Osula Põhikool 3
Võru
Näita
Loe
40.
Osula Põhikool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
41.
Otepää Gümnaasium 3b
Valga
Näita
Loe
Loe
42.
Otepää Gümnaasium 7ab
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
43.
Padise Põhikool 2
Harju
Näita
Loe
44.
Paide Hammerbecki Põhikool 2b
Järva
Näita
Loe
45.
Paldiski Lasteaed Naerulind
Harju
Näita
Loe
Loe
46.
Paldiski Ühisgümnaasium 2
Harju
Näita
Loe
47.
Parksepa Keskkool 4
Võru
Näita
Loe
Loe
48.
Parksepa Keskkool 6
Võru
Näita
Loe
Loe
Vaata
49.
Peetri Kool 1-3
Järva
Näita
Loe
Loe
50.
Põlva Kool 4a
Põlva
Näita
Loe
Vaata
51.
Pärnu Rääma Põhikool 2a
Pärnu
Näita
Loe
52.
Püha Miikaeli Kool 2
Harju
Näita
Loe
Vaata
53.
Püünsi Kool 3b
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
54.
Rakvere Põhikool 3a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
55.
Rapla Vesiroosi Kool 2b
Rapla
Näita
Loe
Loe
Vaata
56.
Roosna-Alliku Põhikool 2
Järva
Näita
Loe
Loe
Vaata
57.
Ruila Põhikool 5a
Harju
Näita
Loe
58.
Saue Gümnaasium 3a
Harju
Näita
Loe
Vaata
59.
Sillaotsa Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
60.
Suure-Jaani Kool 1b
Viljandi
Näita
Loe
61.
Suure-Jaani Kool 3a
Viljandi
Näita
Loe
Vaata
62.
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
63.
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
Harju
Näita
Loe
64.
Tallinna Lasteaed Pääsusilm
Harju
Näita
Loe
Loe
Vaata
65.
Tallinna Lepatriinu Lasteaed
Harju
Näita
Loe
66.
Tartu Lasteaed Ristikhein 2
Tartu
Näita
Loe
Loe
67.
Tartu Raatuse Kool
Tartu
Näita
Loe
Loe
Vaata
68.
Tilsi Põhikool 4
Põlva
Näita
Loe
69.
Torma Lasteaed ?Linnutaja?
Jõgeva
Näita
Loe
Loe
70.
Tõrva Gümnaasium 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
71.
Tõrva Gümnaasium 6
Valga
Näita
Loe
Loe
72.
Türi Põhikool 1c
Järva
Näita
Loe
73.
Unipiha Algkool 1-4
Tartu
Näita
Loe
74.
Valga Priimetsa Kool 5b
Valga
Näita
Loe
Loe
Vaata
75.
Varbola Lasteaed-Algkool 24
Rapla
Näita
Loe
76.
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
77.
Väike-Maarja Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Loe
Vaata
78.
Alavere Põhikool 2-3
Harju
Näita
79.
Albu Põhikool 1-2
Järva
Näita
80.
Aravete Keskkool 3
Järva
Näita
81.
Aravete Keskkool 5-7
Järva
Näita
82.
Aruheina Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
83.
Aruheina Lasteaed 2
Harju
Näita
84.
Aruheina Lasteaed 3
Harju
Näita
85.
Aruküla Lasteaed Rukkilill
Harju
Näita
86.
Audru Kool 1ab
Pärnu
Näita
87.
Elva Gümnaasium 1d
Tartu
Näita
Loe
Vaata
88.
Elva Gümnaasium 2d
Tartu
Näita
89.
Elva Gümnaasium 3b
Tartu
Näita
Vaata
90.
Elva Gümnaasium 4b
Tartu
Näita
91.
Elva Gümnaasium 4c
Tartu
Näita
92.
Elva Gümnaasium 5b
Tartu
Näita
93.
Elva Gümnaasium 5d
Tartu
Näita
94.
Elva Gümnaasium 5e
Tartu
Näita
95.
Elva Gümnaasium 6c
Tartu
Näita
96.
Elva Gümnaasium 6d
Tartu
Näita
97.
Elva Gümnaasium 7b
Tartu
Näita
98.
Elva Gümnaasium 7c
Tartu
Näita
99.
Elva Gümnaasium 8a
Tartu
Näita
100.
Elva Lasteaed Murumuna
Tartu
Näita
101.
Elva Lasteaed Murumuna 2
Tartu
Näita
102.
Emmaste Põhikool 1-4
Hiiu
Näita
103.
Haljala Kool 4-6
Lääne-Viru
Näita
104.
Halliste Põhikool 1-3
Viljandi
Näita
105.
Hargla Kool 2
Valga
Näita
106.
Hargla Kool 2-4
Valga
Näita
107.
Harku Lasteaed
Harju
Näita
108.
Holstre Kool 5
Viljandi
Näita
109.
Holstre Kool 6
Viljandi
Näita
110.
Imavere Põhikool 1
Järva
Näita
111.
Imavere Põhikool 2
Järva
Näita
Loe
Vaata
112.
Jõgeva Lasteaed “Karikakar”
Jõgeva
Näita
113.
Jõgeva Põhikool 1a
Jõgeva
Näita
Vaata
114.
Jõhvi Põhikool 6
Ida-Viru
Näita
115.
Jüri Gümnaasium 3d
Harju
Näita
116.
Kadrina Keskkool 1a
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
117.
Kadrina Keskkool 2c
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
118.
Kanepi Gümnaasium 1
Põlva
Näita
119.
Kasti-Orgita Lasteaed
Rapla
Näita
Vaata
120.
Keeni Põhikool 2
Valga
Näita
121.
Keila Lasteaed Vikerkaar
Harju
Näita
122.
Kernu Põhikool 1-3
Harju
Näita
123.
Kernu Põhikool, Männiriisikas
Harju
Näita
Vaata
124.
Kihlevere, Metsavahi
Lääne-Viru
Näita
125.
Kiili Gümnaasium 1d
Harju
Näita
126.
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3a
Pärnu
Näita
127.
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild
Viljandi
Näita
128.
Kiviõli 1. Keskkool 1
Ida-Viru
Näita
129.
Kohila Gümnaasium 3
Rapla
Näita
Vaata
130.
Kohila Mõisakool 1
Rapla
Näita
Vaata
131.
Kohila Mõisakool 2
Rapla
Näita
Vaata
132.
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b
Ida-Viru
Näita
133.
Kohtla-Järve Järve Kool 4a
Ida-Viru
Näita
134.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
Ida-Viru
Näita
135.
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2
Ida-Viru
Näita
136.
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2
Ida-Viru
Näita
Loe
137.
Kohtla-Järve Lasteaed Pääsuke
Ida-Viru
Näita
Loe
138.
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
139.
Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu
Ida-Viru
Näita
Vaata
140.
Kohtla-Järve lasteaed Väikemees
Ida-Viru
Näita
141.
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 3a
Ida-Viru
Näita
142.
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 6abc
Ida-Viru
Näita
143.
Koigi Kool
Järva
Näita
144.
Konguta Kool 4
Tartu
Näita
Vaata
145.
Kose Gümnaasium 1b
Harju
Näita
146.
Kose Gümnaasium 4b4
Harju
Näita
147.
Krootuse Põhikool 1
Põlva
Näita
Loe
Vaata
148.
Krootuse Põhikool 2
Põlva
Näita
Loe
Vaata
149.
Kuressaare Gümnaasium 2b
Saare
Näita
Loe
150.
Kuressaare Gümnaasium 3c
Saare
Näita
151.
Kõo Lasteaed
Viljandi
Näita
152.
Kärdla Põhikool
Hiiu
Näita
153.
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht
Hiiu
Näita
154.
Laeva Põhikool 13
Tartu
Näita
155.
Laeva Põhikool 24
Tartu
Näita
156.
Lagedi lasteaed
Harju
Näita
157.
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1-2
Jõgeva
Näita
158.
Lasnamäe Põhikool 1
Harju
Näita
Loe
Vaata
159.
Lasteaed Tuhkatriinu
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
160.
Lasteaed Tuhkatriinu 2
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
161.
Lauka Põhikool 3
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
162.
Lauka Põhikool 4
Hiiu
Näita
Loe
Vaata
163.
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 4-6
Harju
Näita
164.
Laupa Põhikool 1
Järva
Näita
165.
Leisi Keskkool 1
Saare
Näita
Vaata
166.
Lindi Lasteaed-Algkool 1-4
Pärnu
Näita
167.
Loksa Gümnaasium 4a
Harju
Näita
Loe
168.
Luunja Lasteaed Midrimaa
Tartu
Näita
Loe
Vaata
169.
Luunja Lasteaed Midrimaa 2
Tartu
Näita
Loe
Vaata
170.
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
Tartu
Näita
Loe
Vaata
171.
Lümanda Põhikool 2
Saare
Näita
Vaata
172.
Maardu Gümnaasium 4c
Harju
Näita
173.
Maardu Gümnaasium 4d
Harju
Näita
Loe
Vaata
174.
Merivälja Lasteaed
Harju
Näita
175.
Mooste Mõisakool 6
Põlva
Näita
176.
Muhu Põhikool 5
Saare
Näita
Loe
177.
Muraste Looduskool
Harju
Näita
178.
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
Saare
Näita
179.
Mäe
Tartu
Näita
Loe
Vaata
180.
Narva Vanalinna Riigikool 1
Ida-Viru
Näita
Vaata
181.
Narva Vanalinna Riigikool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
182.
Noarootsi Kool 1
Lääne
Näita
183.
Noarootsi Kool 2
Lääne
Näita
184.
Nurme Kool 5-8
Järva
Näita
185.
Nõo Põhikool 2b
Tartu
Näita
Vaata
186.
Nõo Põhikool 2c
Tartu
Näita
Vaata
187.
Nõo Põhikool 3a
Tartu
Näita
188.
Orissaare Gümnaasium 1
Saare
Näita
189.
Orissaare Gümnaasium 2
Saare
Näita
190.
Orissaare Gümnaasium 3
Saare
Näita
191.
Orissaare Gümnaasium 4
Saare
Näita
192.
Oru Kool 1-9
Lääne
Näita
193.
Oru lasteaed Mesimumm
Harju
Näita
Loe
194.
Oru Põhikool 4
Harju
Näita
195.
Paide Hammerbecki Põhikool 2a
Järva
Näita
196.
Paide Hammerbecki Põhikool 4d
Järva
Näita
197.
Paldiski Ühisgümnaasium 3
Harju
Näita
198.
Paldiski Ühisgümnaasium 5
Harju
Näita
199.
Paldiski Ühisgümnaasium 6
Harju
Näita
200.
Paldiski Ühisgümnaasium 7
Harju
Näita
201.
Parksepa Keskkool 7.-9.
Võru
Näita
Loe
202.
Pelguranna Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
203.
Pelguranna Lasteaed 2
Harju
Näita
Loe
204.
Pihtla Lasteaed
Saare
Näita
Loe
205.
Pikavere Mõisakool
Harju
Näita
Loe
206.
Pirita Kose Lasteaed
Harju
Näita
207.
Pirita Lasteaed
Harju
Näita
208.
Pirita Majandusgümnaasium 1b
Harju
Näita
Vaata
209.
Pirita Majandusgümnaasium 5c
Harju
Näita
210.
Puhja Lasteaed, Kuldnupp
Tartu
Näita
Loe
Vaata
211.
Puhja Lasteaed, Õnnelill
Tartu
Näita
Loe
Vaata
212.
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
Jõgeva
Näita
Vaata
213.
Põlva Kool 2b
Põlva
Näita
214.
Põlva Kool 8b
Põlva
Näita
215.
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva
Näita
216.
Pärnu Rääma Põhikool 3b
Pärnu
Näita
Vaata
217.
Pärnu Tammsaare Kool 2b
Pärnu
Näita
Vaata
218.
Püha Johannese Kool 5-6
Harju
Näita
219.
Rakke Kool 5
Lääne-Viru
Näita
Loe
220.
Rakvere Gümnaasium 2c
Lääne-Viru
Näita
Vaata
221.
Rakvere Lasteaed Kungla
Lääne-Viru
Näita
222.
Rakvere Põhikool 1-4
Lääne-Viru
Näita
223.
Rakvere Reaalgümnaasium 1a
Lääne-Viru
Näita
224.
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
225.
Ramsi Lasteaed
Viljandi
Näita
Vaata
226.
Rapla Vesiroosi Kool 2a
Rapla
Näita
Loe
Vaata
227.
Rapla Vesiroosi Kool 2c
Rapla
Näita
Loe
Vaata
228.
Riia Eesti Põhikool
Välismaa
Näita
Loe
Vaata
229.
Riidaja Põhikool 5-7
Valga
Näita
230.
Riisipere Lasteaed
Harju
Näita
Vaata
231.
Risti Kool 3
Harju
Näita
232.
Risti Kool 5-9
Harju
Näita
233.
Risti Põhikool 2
Lääne
Näita
234.
Risti Põhikool 3
Lääne
Näita
235.
Risti Põhikool 3 2
Lääne
Näita
236.
Ruhnu Põhikool 1-4
Saare
Näita
Loe
237.
Rõuge Põhikool 1
Võru
Näita
238.
Rõuge Põhikool 3a
Võru
Näita
239.
Rõuge Põhikool 4
Võru
Näita
240.
Räpina Ühisgümnaasium 1a
Põlva
Näita
241.
Räpina Ühisgümnaasium 5a
Põlva
Näita
242.
Sadala Põhikool 1-4
Jõgeva
Näita
243.
Saku Gümnaasium 8-9
Harju
Näita
244.
Salme Põhikool 1
Saare
Näita
245.
Saverna Põhikool 2
Põlva
Näita
Vaata
246.
Siimusti Lasteaed-Algkool 1
Jõgeva
Näita
Loe
Vaata
247.
Sillamäe Eesti Põhikool 2
Ida-Viru
Näita
248.
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa
Ida-Viru
Näita
249.
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
250.
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
Ida-Viru
Näita
Loe
Vaata
251.
Sillamäe Vanalinna Kool 5a
Ida-Viru
Näita
252.
Sillamäe Vanalinna Kool 5b
Ida-Viru
Näita
253.
Sillamäe Vanalinna Kool 6a
Ida-Viru
Näita
254.
Sillamäe Vanalinna Kool 6b
Ida-Viru
Näita
255.
Sindi Gümnaasium 2b
Pärnu
Näita
256.
Sindi Gümnaasium 6a
Pärnu
Näita
257.
Sindi Gümnaasium 6b
Pärnu
Näita
258.
Sipa-Laukna Lasteaed
Rapla
Näita
259.
Soinaste lasteaed Laululind
Tartumaa
Näita
260.
Sonda Kool 1-3
Ida-Viru
Näita
Vaata
261.
Sutlema Lasteaed Linnupesa
Rapla
Näita
262.
Suure-Jaani Kool 1a
Viljandi
Näita
Loe
263.
Suure-Jaani Kool 3b
Viljandi
Näita
Loe
264.
Sõmerpalu Lasteaed Lepatriinu
Võru
Näita
265.
Sõmeru Põhikool 3
Lääne-Viru
Näita
Loe
Vaata
266.
Tabasalu Ühisgümnaasium 1b
Harju
Näita
Vaata
267.
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
Pärnu
Näita
Vaata
268.
Tallinna 21. Kool 9a
Harju
Näita
269.
Tallinna 21. Kool 9a9b
Harju
Näita
270.
Tallinna Allika Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
271.
Tallinna Allika Lasteaed 2
Harju
Näita
272.
Tallinna Allika Lasteaed 3
Harju
Näita
273.
Tallinna Inglise Kolledž 2-4
Harju
Näita
274.
Tallinna Jaan Poska Lasteaed
Harju
Näita
275.
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4b
Harju
Näita
276.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
Harju
Näita
Loe
277.
Tallinna Lasteaed Mooniõied
Harju
Näita
278.
Tallinna Lasteaed Pallipõnn
Harju
Näita
Loe
279.
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 2
Harju
Näita
Loe
280.
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 3
Harju
Näita
Loe
281.
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 4
Harju
Näita
282.
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 5
Harju
Näita
Loe
283.
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 6
Harju
Näita
Loe
284.
Tallinna Lasteaed Südameke
Harju
Näita
Vaata
285.
Tallinna Lasteaed Südameke 2
Harju
Näita
Loe
286.
Tallinna Liivaku Lasteaed
Harju
Näita
Loe
287.
Tallinna Meelespea Lasteaed
Harju
Näita
Loe
288.
Tallinna Meelespea Lasteaed 2
Harju
Näita
289.
Tallinna Meelespea Lasteaed 3
Harju
Näita
290.
Tallinna Meelespea Lasteaed 4
Harju
Näita
291.
Tallinna Päikesejänku Lasteaed
Harju
Näita
292.
Tallinna Veerise Lasteaed
Harju
Näita
Loe
Vaata
293.
Tamsalu Gümnaasium 3a
Lääne-Viru
Näita
Vaata
294.
Tamsalu Gümnaasium 3b
Lääne-Viru
Näita
295.
Tamsalu Gümnaasium 3c
Lääne-Viru
Näita
296.
Tamsalu Gümnaasium 4a
Lääne-Viru
Näita
Vaata
297.
Tamsalu Gümnaasium 4b
Lääne-Viru
Näita
298.
Tartu Herbert Masingu Kool 4b6
Tartu
Näita
299.
Tartu Kroonuaia Kool 56
Tartu
Näita
300.
Tartu Lasteaed Mõmmik
Tartu
Näita
301.
Tartu Lasteaed Ristikhein
Tartu
Näita
Loe
302.
Tartu Loodusmaja
Tartu
Näita
303.
Tartu Loodusmaja 2
Tartu
Näita
304.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
Tartu
Näita
Vaata
305.
Tartu Raatuse Kool 1a
Tartu
Näita
Loe
Vaata
306.
Tartu Raatuse Kool 4a
Tartu
Näita
307.
Tarvastu Gümnaasium
Viljandi
Näita
308.
Tarvastu Gümnaasium 1
Viljandi
Näita
Loe
309.
Tarvastu Gümnaasium 1 2
Viljandi
Näita
310.
Tarvastu Gümnaasium 2
Viljandi
Näita
311.
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3
Lääne-Viru
Näita
Loe
312.
Tõrva Gümnaasium 2a
Valga
Näita
Loe
313.
Tõrva Gümnaasium 2b
Valga
Näita
Loe
Vaata
314.
Türi Kesklinna lasteaed
Järva
Näita
Loe
Vaata
315.
Türi Lokuta lasteaed
Järva
Näita
316.
Türi Põhikool 1a
Järva
Näita
317.
Türi Põhikool 1b
Järva
Näita
318.
Türi Põhikool 2b
Järva
Näita
Loe
319.
Türi Põhikool 3a
Järva
Näita
320.
Türi Põhikool 3b
Järva
Näita
321.
Uulu Lasteaed
Pärnu
Näita
322.
Vaimastvere Kool 24
Jõgeva
Näita
323.
Valga Jaanikese Kool 2b
Valga
Näita
324.
Valga Jaanikese Kool 6b
Valga
Näita
325.
Valga Priimetsa Kool
Valga
Näita
326.
Valga Põhikool 3d
Valga
Näita
Vaata
327.
Valgu Põhikool
Rapla
Näita
328.
Vana-Vigala Põhikool 5-6
Rapla
Näita
329.
Vanalinna Hariduskolleegium 4
Harju
Näita
330.
Varbla Kool 13
Pärnu
Näita
331.
Varbla Kool 24
Pärnu
Näita
332.
Varbla Kool 7-9
Pärnu
Näita
333.
Viiratsi Kool 2
Viljandi
Näita
334.
Viiratsi Lasteaed Rüblik
Viljandi
Näita
Loe
335.
Viljandi Paalalinna Kool 1a
Viljandi
Näita
336.
Viljandi Paalalinna Kool 1b
Viljandi
Näita
337.
Viluste Põhikool 2
Põlva
Näita
Vaata
338.
Virtsu Kool 15
Pärnu
Näita
339.
Vormsi Lasteaed-Põhikool 2-9
Lääne
Näita
340.
Võnnu Lasteaed Värvuke
Tartu
Näita
341.
Võru Kreutzwaldi Kool 3a
Võru
Näita
342.
Võru Lasteaed Sõleke
Võru
Näita
343.
Väike-Maarja Gümnaasium 1b
Lääne-Viru
Näita
Loe
344.
Väike-Maarja Gümnaasium 4a
Lääne-Viru
Näita
Vaata
345.
Värska Gümnaasium 2
Võru
Näita
346.
Värska Gümnaasium 3
Võru
Näita
Vaata
347.
Vääna Mõisakool
Harju
Näita
348.
Ääsmäe Lasteaed
Harju
Näita