"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Sinine on moes"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 18: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kurg"
Sandra Soo
Põlva Kool 3a
"Ülased"
Richard Orti
Põlva Kool 3a
"Lepatriinu"
Oliver Pärna
Põlva Kool 3a
"Võõrasema"
Kertu Timpson 5. a
Tõrva Gümnaasium 5a
"Kirgaslill"
Lisete Tehvand
Tõrva Gümnaasium 5a
"Looduslikud värvid"
Laura Mellik
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Aas-karukell"
Katre Vester
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Kaksikud"
Jesper Kond
Saue Gümnaasium 2a
"Lõhnav nartsissimeri"
Mia Maastik
Lümanda Põhikool 1
"Käopäkk"
Elsa Põld
Lümanda Põhikool 1
"Sipelgad"
Andreas End
Lümanda Põhikool 3
"Ärkab talveunest"
Arthur Raun
Lümanda Põhikool 3
"Kevad"
Maarja-Rebeca Luhtaru
Lümanda Põhikool 4
"Õitemeri"
Liisa Laane
Lümanda Põhikool 4
"Peegeldus"
Maarian Vammus
Lümanda Põhikool 2
"Koos on mõnus ärgata"
Kreete Malm
Lümanda Põhikool 2
"Kevadrüüs porss"
Joonas Saarela
Lümanda Põhikool 2
"konn"
Daniil Sekachev , 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Metsvint"
Daniil Sekachev , 3 klass
Erakool Garant 1-3
"kuldnokk "
Robert ja Karina Fedotov, 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Siil"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e
"Paukjärve loodusrada"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e
"Kevadised nartsissid"
Kädi Kommel
Muhu, Vanamõisa
"Lilleke rohus"
Kai Kommel
Muhu, Vanamõisa
"Kuldnokad peavad vahti"
Vanamõisa pere
Muhu, Vanamõisa
"Varsakabjad"
Maria Viisitamm
Risti Kool 5-9
"Kanakoole"
Heinrich Merisaar
Risti Kool 5-9
"Pesapunuja"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Pank"
Kertu Oja
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Lepiklill"
Kristo ja Kristjan
Rakvere Gümnaasium 1c
"Varsakabi"
Kristo ja Kristjan
Rakvere Gümnaasium 1c
"Kevad"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Kevad"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Kevad"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Konnadel on beebibuum"
Eke Tarkin
Lümanda Põhikool 4
"Meri"
Sofia Krupina
Maardu Gümnaasium 3d
"Sipelgapesa"
Sofia Krupina
Maardu Gümnaasium 3d
"Saareke"
Sofia Krupina
Maardu Gümnaasium 3d
"Hoiame 2 meetrist vahet"
Põlva Lasteaed Mesimumm
Põlva Lasteaed Mesimumm
"kevad"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"lilled"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Kevade rõõmud"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Nurmenukk"
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Nagu vihmapiisad, mida loodus ootab"
Jan Kennet Lepp
Saue Gümnaasium 2a
"Maja taga metsas :-)"
Victoria-Elisabeth Tampel
Saue Gümnaasium 2a
"Minu väike sisalik"
Gloria Kalbus
Audentese Erakool 2b
"Konnade kevadpidu"
Gloria Kalbus
Audentese Erakool 2b
"Lillemeri"
Gloria Kalbus
Audentese Erakool 2b
"Tulen varjude vahelt"
Maikel Vaiksaar
Tartu Raatuse Kool 1b
"Hoiame vahet!"
Daniel Kalda
Tartu Raatuse Kool 1b
"Tähelepanu, valmis olla ja START!"
Vanessa Raag
Tartu Raatuse Kool 1b
"Must Harksaba kull"
Roger Saks
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Sinililled"
Emili Kõonurm
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Rohukonn"
Emili Kõonurm
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Matkarajal"
Daniel Trompe
Tõrva Gümnaasium 5a
"Jääkosklatel on tore"
Liise Rum
Tallinn, perekond Rum
"Ristpart võimlemas"
Tuuli Rum
Tallinn, perekond Rum
"Lepatriinu"
Konrad Kotkas
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Torn"
Rühm Sipsik
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
"Olen vist eksinud?"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Imelised karukellad."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Nurmenukk."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Lahemaal kõndimas"
Gretel Pärlin
Kadrina Keskkool 5a
"Õite puhkemine"
Tuuli Rum
Tallinn, perekond Rum
"Ilus aga mürgine"
Aakon Hakkaja
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Kevadine piniseja "
Pärle Tehva
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Tere kevad"
Kristin Loodus
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
"Kirsiõied"
Karina Prudskaja
Tallinna Liikuri Lasteaed
"Kirsilill"
Lika Belozorovits
Tallinna Liikuri Lasteaed
"Olin hüljes"
Keiti Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Kirsipuu õitsemine"
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Aed täis lillakaid lilli"
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Lapsuke lapsuliblikas"
Heidi-Laura R.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
"Vegan konn"
Heidi-Laura R.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
"Mõtiskleja oksal"
Heidi-Laura R.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
"Nii ta läheb .."
Mia-Ann White
Metsküla Algkool 4-6
"Peidus"
Oliver Viil
Metsküla Algkool 4-6
"Lilleke rohus"
Elmo Linno
Metsküla Algkool 4-6