"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

""
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 17: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kevadkogrits"
Ruudi Kriis
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Kännupess"
Ruudi Kriis
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Samblasokid"
Ruudi Kriis
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Märtsikelluke"
Karolin Tamm
Padise Põhikool 4
"Toonekurg"
Karolin Tamm
Padise Põhikool 4
"Kes siin urus elab?"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Varsakabjad."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Metsas on draakon!"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Lillad sinililled"
Maria Viisitamm
Risti Kool 5-9
"Lumekurg"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Rahe kevadel"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Nurmenukk tõstab pead"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 2b
"Krookus"
Gediminas Zavalnjuk
Tallinna Liikuri Lasteaed
" Lepatriinu"
David Sklovski
Tallinna Liikuri Lasteaed
"Värvidemäng õhtutaevas"
Jasper Bikha
Tartu Raatuse Kool 1b
"Pajutibud "
Patrik Popov, 2c Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Kuristiku Gümnaasium 2c
" Kirss"
Valeria Dovgan
Tallinna Liikuri Lasteaed
"Võililled"
Kevin Paulman, 2c Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Kuristiku Gümnaasium 2c
"Lumikellukesed"
Patrik Popov, 2c Tallinna Kuristiku Gümnaasium
Tallinna Kuristiku Gümnaasium 2c
"Nurmenukk"
Eero Kirs, 10 a, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Lilleline üllatus metsas"
Aaro Kirs, 10 aastane, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Kohe õide puhkemas"
Õpetaja Anneli
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Õiteilu lasteaia peenras"
Õpetaja Anneli
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Võilill"
Anita Umanets
Valga Põhikool 2d
"Kuuseoksad"
Eduard Mats
Maardu Gümnaasium 3d
"Varsakabjad"
Sofia Krupina
Maardu Gümnaasium 3d
"Lillevälu"
Sofia Krupina
Maardu Gümnaasium 3d
"Meie õue kaunitarid"
Maru Kruusamägi
Tallinna Meelespea Lasteaed
"lepatriinu"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Kevadised mured"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"kevad"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Leia kärbes"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Kohtumine"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Looduseime"
Ilja Orlov
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Kevade ilu. "
Karina Fedotova, 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Ma olen siin "
3 klass
Erakool Garant 1-3
"Lepatriinu "
Robert ja Karina Fedotov, 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Näsiniin"
Gaabriel Ponomarjov
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a
"Karikseen"
Gaabriel Ponomarjov
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a
"Karulauk"
Gaabriel Ponomarjov
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a
"Päikese põnn"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Päikesest paitatud"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Eriline taevas"
N. Brusnitsina
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Esimene"
Mia Lõhmus
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
"konn"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Lumeroosike"
Mattias T.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4a
"Lumeroos"
Mattias T.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4a
"Sipp-sipp-sipelgad"
Miriam Mimosa M.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b
"Kühmnokk luik"
Robert B.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b
"Päikeselill"
Linda Johanna K.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b
""Kanaarilind" ehk rohevint"
Heidi-Laura R.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
"Maa päike"
Heidi-Laura R.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
"Konnade armee"
Heidi-Laura R.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
" liblikas"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"konn"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Peagi puhkevad!"
Tereesa
Metsküla Algkool 4-6
"Nunnu orav"
Anette Leigri
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5
"Kullakera"
Mariliis Murro
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5
"Kevadine rand"
Mariliis Murro
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5
"Päike maa peal"
Keiti Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Pitsiline loodus"
Kati Oja
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Kellakägu"
Kertu Oja
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Looduslik ja tehislik"
Tereesa
Metsküla Algkool 4-6
"Varsakabjad"
Pärle Tehva
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Aas-karukell"
Pärle tehva
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Kivihark "
Vladimir Ilinõh
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Kahekesi"
Liise Rum
Tallinn, perekond Rum
"Pokud"
Tuuli Rum
Tallinn, perekond Rum
"Hoiame distantsi"
Tuuli Rum
Tallinn, perekond Rum
"Kuldvõtmekesega avan su ukse"
Rebeca Roasto
Audentese Erakool 2b