"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Näsiniin Viitnal"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 16: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Kevad"
Meribel Mireli Hüüs
​Loova tuleviku erakool 3-4
"Krookus"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 5-9
"Kevadised konnad"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Kuldsed krookused"
Stever Heinsaar
Risti Kool 5-9
"Näsiniin metsateel"
Armen Metsoja
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Pajud"
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Kivi roos"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Soe päev"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Siil. "
Nikita Stepanov, 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Kevade sinised jäljed"
Marjana Gluhhovtšenko, 2 Klass
Erakool Garant 1-3
"Harilik kärnkonn"
Thorsten Valter, 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Kevadine peenar"
Kristjan Meisalu
​Loova tuleviku erakool 5
"Sinililled"
Kaute-Tristan Pungits
​Loova tuleviku erakool 5
"Krookused"
Rühm Sipsik
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
"Esimesed lehed"
Rühm Sipsik
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
"Ojake"
Rühm Sipsik
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
"Pajuoksad"
Raneli Brovin
Elva Gümnaasium 3d
"Kevade üllatus"
Raneli Brovin
Elva Gümnaasium 3d
"Kevad"
Raneli Brovin
Elva Gümnaasium 3d
"Metsas kollane lilleke"
Aaro Kirs, 10 aastane, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Peetsu"
Kerdo Vari
Kadrina Keskkool 2b
"Sinill"
Harald tamm Tallina kesklinna PK 2.d
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Võilill"
Helena Hansen
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Lumemees ja.nartsiss 14.04.2020"
Rico Pärn
Tõrva Gümnaasium 5a
"Lõokannus"
Tobias Oja
Tõrva Gümnaasium 5a
"Näsiniin"
Mirja-Mari Vähi
Tõrva Gümnaasium 5a
"Jalajäljed - karuaema Vändras 3 pojaga."
Armen Metsoja
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Vaatleja"
Maikel Vaiksaar
Tartu Raatuse Kool 1b
"Konnakudu"
Vanessa Raag
Tartu Raatuse Kool 1b
"Kuldnoka pesakasti tuli orav elama"
Maksim Ignatenko
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Pesa valvamas"
Karolin Tamm
Padise Põhikool 4
"värvid kevades (kanakoole)"
Karolin Tamm
Padise Põhikool 4
"Sõbrad"
Karolin Tamm
Padise Põhikool 4
"Lumeroos “Double Queen Mix” vanaema aias."
Trino Kotke 2d
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Kevad on käes"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Õitsev oks"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Päikese käes"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Üks päike lombis"
Ruud
Metsküla Algkool 1-2
"Metsvindid"
Mathias Schleigel Kanepi G 3. klass
Kanepi Gümnaasium 3
"Nurmenukk"
Reiko Ratas
Lümanda Põhikool 1
"Liblikas"
Andri Rõõm
Lümanda Põhikool 1
"Poriloik"
Miina-Eliise Koppel
Lümanda Põhikool 1
"Kevadine taimepõld"
Aaro Kirs, 10 aastane, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Kevadine ülane"
Eero Kirs, 10 a, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Väikesed paiselehed"
Konrad Kotkas
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"karikseen"
Marinel Lisandra Koller
Paldiski Põhikool 2
"Tähelepanu, valmis olla, lilled!"
Oliver Viil
Metsküla Algkool 4-6
"Söömapidu rannas"
Oliver Viil
Metsküla Algkool 4-6
"Karuslane tuli kooli"
Elmo Linno
Metsküla Algkool 4-6
"Tulbid saavad uued soengud"
Mia Maastik
Lümanda Põhikool 4
"Oravate toidulaud"
Keili Kirt
Tõrva Gümnaasium 1a
"Kollane ülane"
Robin Reinberg
Tõrva Gümnaasium 1a
"Kevadkogrits"
Georg Peemot
Põlva Kool 1e
"Kevad!"
Konstantin Uibo
Tallinna Liikuri Lasteaed
"Kevad!"
Konstantin Uibo
Tallinna Liikuri Lasteaed
"Kevadvärvid!"
Lika Belozorovits
Tallinna Liikuri Lasteaed
"Tere Päike!"
Luna-Angelika Põldma
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Sõbrad koos."
Luna-Angelika Põldma
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"kevad"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"kastan"
Lasteaed Karuke 5.r kohtla-Järve
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"kevad"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Sõbrad"
Laura-Liis Sklave
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Sinilill paksus metsas"
Karl-Martin Helenurm
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Värvidemäng"
Helene Katreen Osula
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Siniliiliad"
Rebeka Uuemaa
Audentese Erakool 2b
"Kevad kevades"
Isabella Eigo
Audentese Erakool 2b
"Musträstas peidus"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 2b
"Värvide tulek"
Tuuli Rum
Tallinn, perekond Rum
"Tulen ja säran!"
Tuuli Rum
Tallinn, perekond Rum
"Kuldnokavalve"
Liise Rum
Tallinn, perekond Rum
"Võililled"
Mia Liisa Kolkanen
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Kärnkonnaga kohtumine"
Laura Mellik
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Päevapaabusilm"
Anett Nurmse
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Rähn"
Henri Romeo Orav
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Punarind"
Henri Romeo Orav
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Sarapuupähkli idud"
Ruudi Kriis
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Nurmenukud"
Arthur Mets
Brüsseli IV Euroopa Kool
"Puhkev pung. Kastan."
Arthur Mets
Brüsseli IV Euroopa Kool
"Sinine lilleilu"
Anna Emilie Hunt
Brüsseli IV Euroopa Kool
"Kevad"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Maardu järv"
Eduard Mats
Maardu Gümnaasium 3d
"Algus"
Eduard Mats
Maardu Gümnaasium 3d
"Sinised silmad"
Sofija Nikolajeva
Maardu Gümnaasium 3d
"Eriolukord looduses"
Delisa Rääk
Rakvere Põhikool
"Muna"
Isabel Aelii Valli
Põlva Kool 3a
"Luiged"
Mathias Lihtmaa
Põlva Kool 3a