"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Nagu päike"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 15: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Matkarajal"
Robin Pähklamäe
Tõrva Gümnaasium 5a
"Karikseen"
5.a grupp
Tõrva Gümnaasium 5a
"Kaks päikest"
Jan Kennet Lepp
Saue Gümnaasium 2a
"Krookuseussike"
Jesper Kond
Saue Gümnaasium 2a
"Sinilill"
Karina ja Robert Fedotov, 3. klass.
Erakool Garant 1-3
"Krookused"
David Kunin 2 klass
Erakool Garant 1-3
"Sinilill"
Robin Pähklamäe 5.a klass
Tõrva Gümnaasium 5a
"Sookured ilumäel"
Anneli
Kadrina, CHR
"Kevade värvid!"
Christel-Liina Konks
Kadrina, CHR
"Tööhoos."
Keiti Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Ole ettevaatlik!"
Keiti Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Väike lepatriinu"
Maris Murro
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5
"Terve pahvakas"
Maris Murro
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5
"Lepatriinu"
Nikita Stepanov, 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Rebane õuel"
Rebeka Uuemaa
Audentese Erakool 2b
"sinililled"
Rasmus Tiido
Audentese Erakool 2b
"Pohl ja sammal"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 2b
"Kevadine naeratus"
Liise Rum
Tallinn, perekond Rum
"Õitsev pajukiisu"
Tuuli Rum
Tallinn, perekond Rum
"Väike maskis unevalvur"
Liise Rum
Tallinn, perekond Rum
"Ülased"
Elis Roosik
Valga Põhikool 2d
"Kevadine rästik"
Eero Kirs, 10 a, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Luiged"
Markus Mets
Risti Kool 5-9
"Kured kevadesse"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Sinine lill"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Vaatan konnaga tõtt."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Pärlid konnakuningriigis."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Olen teel!"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Võilill"
Katre Vester
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Märjad oksad"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Vihmapiisk on väike "
Gordei Korol
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Paju"
Julia Lotta
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
"Paiseleht"
Rühm Sipsik
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
"Viimane lumememm 4. aprillil TERVItusekS kõigile d"
õp. Käbimetsa-Tiina
Saue Gümnaasium 2a
"Võõrasema"
Rühm Sipsik
Kohtla-Järve Lasteaed Aljonuška
"Tere, päike!"
Lisete L
Tõrva Gümnaasium 1b
"Rõõm"
Lisete L 1.b
Tõrva Gümnaasium 1b
"Lapsuliblikas paiselehel"
Ellinor Martin
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Lindude kogunemine põõsastel"
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Sinililledes"
Armen Metsoja
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Kollane ülane"
Ranely Mõttus
Rõngu Keskkool 2
"Nurmenukk metsateel"
Ranely Mõttus
Rõngu Keskkool 2
"Porosamblik"
Maiu Talja
Tamsalu Gümnaasium 2a6
"Tere, need meie oleme!"
Kirill Muhin
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Harilik katkujuur"
Marianne Sestakova
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Pajud"
Marianne Sestakova
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Kevade tervitus"
Eero Kirs, 10 a, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Varsti kohe puhkeme õide"
Õpetaja Anneli
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Silmailu"
Õpetaja Anneli
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Lapsuliblikas võilillel"
Maribel Prulli
Valga Põhikool 2d
"Kohtumine"
Endla Sarik
Haanja Kool 1-3
"Вестник весны"
Даниэль Жаловски 3С
Maardu Gümnaasium 3c
"NÄSINIIN"
JESPER KIISLA, 5 a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"KEVAD TULEB!"
MARTA RANNALA, 5 a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"KEVADET OTSIMA :)!"
CLEA KAZAKOV, 5a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Kured kooli juures"
Olari
Unipiha Algkool 1-4
"Ülased ja sinililled"
Olari
Unipiha Algkool 1-4
"Kalapüük "
Sofia Teras, 6a Paldiski Lasteaed Naerulind, Orava
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Kevad"
Ramon Kuus
​Loova tuleviku erakool 3-4
"Kevad"
Aleksandra Kiisel
​Loova tuleviku erakool 3-4
"Üksik taevavalvur"
Maikel Vaiksaar
Tartu Raatuse Kool 1b
"Vastastikune uudishimu"
Maikel Vaiksaar
Tartu Raatuse Kool 1b
"Üks kaunis roos kännul"
Maikel Vaiksaar
Tartu Raatuse Kool 1b
"Summ -summ"
Liisa Pehter
Rõngu Keskkool 2
"Maja sõber"
Maiu Talja
Tamsalu Gümnaasium 2a6
"Kevadine kuuseoks"
Eliisabet Kaupmees
Tallinna Liivaku Lasteaed 3
"Vihmapiisk"
Eliisabet Kaupmees
Tallinna Liivaku Lasteaed 3
"Kevade lilled"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Leid kraavist"
Mia-Ann
Metsküla Algkool 4-6
"Krookus"
Mia-Ann White
Metsküla Algkool 4-6
"Kärbes päevitab"
Mia-Ann White
Metsküla Algkool 4-6
"Lepatriinu"
Kädi Kommel
Muhu, Vanamõisa
"Siniliiliad"
Kai Kommel
Muhu, Vanamõisa
"Mereveel lainetuse vaht"
Kai Kommel
Muhu, Vanamõisa
"kevadekuulutajad"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Kevade rõõmud"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"kevadlilled"
Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Tulbid aias"
Jakob Jeets
Valga Põhikool 2d
"Kevadine jõgi"
Erik Mats
Maardu Gümnaasium 3d
"Kevadine meri"
Erik Mats
Maardu Gümnaasium 3d
"Sammal"
Erik Mats
Maardu Gümnaasium 3d
"Kohtumine nastikutega"
Anete Heinmets
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"kudupallid"
Laura Mellik
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Kevadine sisalik"
Karolin Suits
Ääsmäe Põhikool 5, 6
"Minu aia hüatsint"
Tibu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
"Taevatähed"
Tibu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
""
Tibu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
"Esimene kimalane"
Angelina Bespalova
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 2a
"Pajud"
Taissia Kornõljeva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 2a
"Lumikelluke"
Taissia Kornõljeva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 2a
"Sinililled"
Keidi Tölp
Nurme Kool 8-9a
"Harilik siniliilia"
Keidi Tölp
Nurme Kool 8-9a
"Pilved"
Keidi Tölp
Nurme Kool 8-9a
"Kevad südames"
Artjom Zazimko
Kehra, 5 c klass
"Kaks preilit"
Anni Hiiemets
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5
"Hubane maja "
Jekaterina Velko
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5
"meri"
Jekaterina Velko
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5
"Nastik "
Ruud
Metsküla Algkool 1-2
""
Ruud
Metsküla Algkool 1-2
""
Ruud
Metsküla Algkool 1-2
"Kuldnokk"
Helene Katreen Osula
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Lumikelluke"
Kevin Arro
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Näsiniin"
Roger Saks
Paide Hammerbecki Põhikool 1b
"Jõgivästrik"
Meelis Haiba
Rakvere Põhikool