"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Pärast vihma"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 14: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Sinililled koduaias"
Emily Victoria Raudnask
Brüsseli IV Euroopa Kool
"Lilleilu koduaias"
Endel Wansing
Brüsseli IV Euroopa Kool
"Metsakaunitar"
Johannes Potisepp
Brüsseli IV Euroopa Kool
"Kas see on?"
Kenert Tuvike
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
"Väike päike"
Janeli Varik
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
"Sinililled"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e
"Tükike kevadet"
Alondra-Mia Roht
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e
"lumikellukesed"
Valeria Gradova, 2 klass
Erakool Garant 1-3
"Krookused"
Robert ja Karina Fedotov, 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Scilla "
Erakool Garant 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Kevadlilled"
Aleksei Voronin
Valga Priimetsa Kool 5b
"Loodus ärkab"
Laura Troitski
Valga Priimetsa Kool 5b
"Lilled"
Daniil Sigursk
Valga Priimetsa Kool 6b
"Kevadine loodus"
Darja Pevnitskaja
Valga Priimetsa Kool 6b
"Lumine krookusemeri"
Jakob Lillemaa
Saue Gümnaasium 2a
"Puud rõõmustavad kevade üle!"
Anni Lindmann
Saue Gümnaasium 2a
"Kevadine jääpurikas"
Kalvin Kahl
Saue Gümnaasium 2a
"Sinine on moes"
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 5
"Õnneliblikas"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Konn astus usinasti mööda teed ..."
Jako Villems
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Ka kevadel leidub marju"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Juga"
Markus Mets
Risti Kool 5-9
"Lumikellukesed"
Mirtel Kukk
Kadrina Keskkool 3e
"Karikseened"
Roger Vool
Kadrina Keskkool 3e
"Kevadised veed"
Sander Sild
Kadrina Keskkool 3e
"Sinilillesinine kevad"
Gretel Pärlin
Kadrina Keskkool 5a
"Näsiniin"
Linda Kusmin
Risti Põhikool
"Sinililled"
Marten Tabri
Risti Põhikool
"Taevas ja jää"
Elizaveta Tomassova
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Orav"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Märtsikellukesed"
Olga Tabakova
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Orav oksal"
Laura Reinomägi
Kiisa, Reinomägi
"Paju õied"
Maksim Eomõis
Valga Priimetsa Kool 2a
"Sinililled"
Maksim Eomõis
Valga Priimetsa Kool 2a
"Kevad"
Maksim Eomõis
Valga Priimetsa Kool 2a
"Sinised lilled"
Ralph Albert Tiits
Audentese Erakool 2b
"Meid on palju"
William Pikki
Audentese Erakool 2b
"Külmetav ülane"
Perekond Arro
Krootuse Põhikool 1
"Tiik ajab üle ääre"
Alfred Pajo
Audentese Erakool 2b
"Sinililled emale"
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Forsüütia "
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"kevad Pärnus"
Kristofer Koor
Pärnu Vene Gümnaasium 1b
"Lõpmatus"
Erik Mats
Maardu Gümnaasium 3d
"Kolm päikest"
Juri Urmaste
Maardu Gümnaasium 3d
"Rähn puutüvel"
Põlva Lasteaed Mesimumm Andero
Põlva Lasteaed Mesimumm
"Linnukesed on juba koorunud"
Liise Rum
Tallinn, perekond Rum
"Sõbrad kahekesi"
Ita-Maria Leis Kanepi G 3. kalss
Kanepi Gümnaasium 3
"Laululuik"
Tiina Rum
Tallinn, perekond Rum
"Värviline maa"
Liise Rum
Tallinn, perekond Rum
"Kevade märgid"
Egor
Kehra, 5 c klass
"Kevadine mets"
Marleen Lindus
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 2
"Sinililled"
Andra Keem
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 2
"Kanad otsimas ussikesi"
Ethel-Emily Tiido
Laulasmaa Kool Klooga koolimaja 2
"Kohe, kohe puhken!"
Johanna Maria Soots
Kadrina Keskkool 1c
"Sinilill"
Kai Kommel
Muhu, Vanamõisa
"Nartsissid"
Kädi Kommel
Muhu, Vanamõisa
"Väike röövik"
Nora Õunpuu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Karikseened"
Kersti
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Rabarber nina välja pistis ..."
Kersti
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Sinililled"
Kersti
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Ehmunud samblatutt"
Erik Hendrik Liivat Uba
Haanja Kool 1-3
"Aasta esimene liikuv maja"
Erik Hendrik Liivat Uba
Haanja Kool 1-3
"Kuivanud madu"
Laura Reinomägi
Kiisa, Reinomägi
"KAHEKESI"
MADE LOPP
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
"Kevadet otsimas"
Mattias Läänesaar
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Tigu"
Helena Kaul
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Mis loom see on?"
Hanna Nurmoja
Tartu Raatuse Kool 1b
"Kahekesi"
Monika Kermas
Tartu Raatuse Kool 1b
"Märtsilõpu päikesekuld lillepeenras"
Roven Randmäe
Tartu Raatuse Kool 1b
""
Jüri Saan
Põlva Kool 3a
"Õitseb"
Sandra Soo
Põlva Kool 3a
"Jäätumine"
Jüri Saan
Põlva Kool 3a
"Sinililled"
Elis Roosik
Valga Põhikool 2d
"Krookus"
Margo
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5
"Imemaa"
Meribel Pihu
Parksepa Keskkool 5
"Lepatriinu"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Kevadlilled"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Kaseurvad"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Paju õitseb"
Koduõpe 4.b klass
Tõrva Gümnaasium 5a
"Väike aga tubli-ülane!"
Koduõpe 5.aklass
Tõrva Gümnaasium 5a
"Varajased ärkajad"
Võru, Päikeselind
Võru, Päikeselind
"Karikseened"
Nora Milber Kernu Põhikooli lasteaed "Riisikas"
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas
"Sinililled"
Oskar Läänsoo Kernu põhikooli lasteaed "Riisikas"
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas
"Habemega kivi"
Kelly Vaga, Kernu põhikooli lasteaed "Riisikas"
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas
"Loomake Emajõe ääres"
Tatjana Merivee
Tartu Raatuse Kool 4a
"Sinised kaunitarid"
Hanna Liipa
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Kimalased ärkavad"
Aksel Baumann
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Sulisev kevad"
Henri Romeo Orav
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Varblane on kevadega sõber"
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 5
"Pajutibud"
Kädi Kommel
Muhu, Vanamõisa
"Läbi lillede"
Meelis Haiba
Rakvere Põhikool
"Rästik ärkab"
Delisa Rääk
Rakvere Põhikool
"Tähnikvesilik"
Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"sinililled"
Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"kevadekuulutajad"
Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Lumikellukesed"
Arti Viru
Kadrina Keskkool 2b
"karikseened"
Eliise Piispea
Kadrina Keskkool 2b
"Ikkagi kevad"
Inga Jürioja
Paldiski Põhikool 2
"Lumikellukesed"
Ravill Teras
Paldiski Põhikool 2
"Mahlapurikas"
Kertu Saage
Tamsalu Gümnaasium 2a6
"Korruselamu"
Maiu Talja
Tamsalu Gümnaasium 2a6
"Krookused"
Maria Isabel Kelus
Tartu Hansa Kool 2a
"Sinililled"
Maria Isabel Kelus
Tartu Hansa Kool 2a
"Lumikellukesed"
Anabel Nääs
Tartu Hansa Kool 2a
"Suplus"
Heli Aunap
Tallinna Lastesõim Mõmmik
"Päikseke"
Heli Aunap
Tallinna Lastesõim Mõmmik
"Kajakapaar"
Heli Aunap
Tallinna Lastesõim Mõmmik
"Pilved"
Eero Kirs, 10 a, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Karulauk"
Aaro Kirs, 10 aastane, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Kastani pungad"
Eero Kirs, 10 a, Paldiski Põhikool 4.klass
Paldiski, Kirsi kaksikud
"Paju õitseb!"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Sookured kauguses."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Salapärane paik."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Katkujuur"
Signne-Liis Busch
Ääsmäe Põhikool 5a5
"Ujur kuival"
Tauro Nugis
Ääsmäe Põhikool 5a5
"Kevade lillid"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Ootamatult!"
Darina Linjova
Maardu Gümnaasium 3d
"Sõbrad koos"
Loviisa Roots
Tamsalu Gümnaasium 2a6
"Tervis"
Indrek
Metsküla Algkool 1-2
"Linnu kodu"
Indrek
Metsküla Algkool 1-2
"Märtsikelluke"
Alfred
Metsküla Algkool 1-2
"Lihtne ja ilus"
Karolin Suits
Ääsmäe Põhikool 5a5