"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Mets"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 12: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Ilma päiketa"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Kevade proov"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Rand"
Anna Siroš
Sillamäe Vanalinna Kool 4b
"Kollane laiguke"
Dagne Savi
Tartu Raatuse Kool 4a
"Sirutus päikese poole"
Dagne Savi
Tartu Raatuse Kool 4a
"Kevad"
Mōmmiku rűhm Tallinna Sōbrakese Lasteaed
Tallinna Sõbrakese Lasteaed
"Hundinui"
Alondra-Mia Roht
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e
"Mets ärkab"
Alondra-Mia Roht
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e
"Lumikellukesed"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Kevadine mõõdupuu"
Laura-Liisa Neuhaus
Risti Kool 5-9
"Koju!"
Matteus Teinemaa
Risti Kool 5-9
"Nahkhiir Lubja külas"
Getel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e
"Saladuslik jõgi"
Daniil Truskov
Maardu Gümnaasium 3d
"Meie siin!"
Henrik Kübar
Kadrina Keskkool 1a
"Naistepäeva hommik."
Andreas rego
Kadrina Keskkool 1a
"Päikese silmad"
Roven Ren Mägi
Kadrina Keskkool 1a
"Lumikelluke"
Kenno
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5
"Kevad meie metsas - esimene liblikas"
Helga Strohmann
Tartu Hansa Kool 1a
"Maandumine lillele"
Loviisa Fjodorova
Tartu Hansa Kool 1a
"Mets"
Loviisa Fjodorova
Tartu Hansa Kool 1a
"Kevadekuulutajad"
Marcus-Georg Reinhold
Audentese Erakool 2b
"Kevad käes"
Rebeka Uuemaa
Audentese Erakool 2b
"sulalumi"
maksim
Mäetaguse Põhikool 5
"puu sammal"
maksim
Mäetaguse Põhikool 5
"sipelgapesa kuuse all"
maksim
Mäetaguse Põhikool 5
"lummav vaade"
joonas
Mäetaguse Põhikool 6
"Karikseen "
Indrek Roojärv
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5
"Pilve ämblik"
Mirtel Eilmann
Tartu Raatuse Kool 4a
"Tere haned! "
Ruud Laos
Metsküla Algkool 1-2
"Ootamatu külaline"
Anna ja Saveli Kovaljovid
Erakool Garant 1-3
"Päike"
2.c klass
Kadrina Keskkool 2c
"Sinilill ärkab"
2.c klass
Kadrina Keskkool 2c
"Kevade märgid "
Erakool Garant 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Kevade on siin. "
Erakool Garant 3 klass
Erakool Garant 1-3
"Krookused fookuses"
Alfred Pajo
Audentese Erakool 2b
"Üksik punamütsike"
Elis Roosik
Valga Põhikool 2d
"Üksik õieke"
Sandra Soo
Põlva Kool 3a
"Ilus kuid mürgine"
Sandra Soo
Põlva Kool 3a
"kanakoole ...päikese ootaja"
Alfred
Metsküla Algkool 1-2
"Härm ehk härmatis"
Karl-Martin K.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b
"Orava-hommik"
Siim H.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b
"Kuldtähekesed"
Kristo L.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b
"Kevad"
Lasnamäe Põhikool 4b-4
Lasnamäe Põhikool 4b-4
"Lepatriinu"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Rästas ja hallvares"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Noor rohi"
V. Gvozdkova
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Kevadune vetevulin"
Steven Objartel
Kadrina Keskkool 2a
"Õitsev sarapuu"
Gregor Štukert
Kadrina Keskkool 2a
"Kevadlilled samblasüles"
Mattias-Caesar Aasa
Kadrina Keskkool 2a
"Kjasmu"
4b Maardu Gümnaasium
Maardu Gümnaasium 4b
""
Gaabriel
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a
"Kuldtäht"
Susanna Sükijainen 1. kl.
Padise Põhikool 1
"Karikseen"
Loviisa Roots
Tamsalu Gümnaasium 2a6
"Päike päikeses"
Loviisa Roots
Tamsalu Gümnaasium 2a6
"Tukkuvad sinililled"
Robin Olev
Tallinna Meelespea Lasteaed
"Krookused aias"
Rasmus Kuimet
Tallinna Meelespea Lasteaed
"Laste vaatlused"
Rjabkova Galina, Nisredinova Faina
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Laste vaatlused"
Rjabkova Galina, Nisredinova Faina
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Laste vaatlused"
Rjabkova Galina, Nisredinova Faina
Kohtla-Järve lasteaed Karuke 2
"Peagi puhkemas"
Maru Kruusamägi
Tallinna Meelespea Lasteaed
""Päikesekillud""
Edith Maasik
Kohila Gümnaasium 7c
"Lumikelluke"
Josephine 2d
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Lumikelluksed"
Thea Tintso
Haanja Kool 1-3
"Kase utid nupud"
Thea Tintso
Haanja Kool 1-3
"Seen puul"
Thea Tintso
Haanja Kool 1-3
"Konnad õuel"
Olari Reinhold
Unipiha Algkool 1-4
"Näsiniin Viitnal"
Luisa Järvsoo
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a
"Koolitööd täitmas"
Klaudia Schenk
Parksepa Keskkool 5
"Sinililled ärkavad"
Tomi Ojasoo
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Kevad minu aias"
Georg-Simon Hübner
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Lepatriinu sipelgatel külas"
Martin Seppa
Pirita Majandusgümnaasium 4c
"Kibuvits kevadel"
Konrad Kotkas
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Tere kevad-NÄSINIIN!"
Selene Sooäär
Türi Kesklinna Lasteaed
"Lumikelluke naudib kevadet"
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 5
"Linavästrik "
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 5
"Väike päike"
Reinhard Rannu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Punane kausike"
Keiti Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6
"Paiselehekesed"
Liisa-Lisette K.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
"Kontrastid krookuse ümber"
Madis T.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
""
Valgusemäng sinilillede juures Keila-Joal
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d
"Sinilill"
Saara Männiko
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Marimetsa raba"
Karel Kait C.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c
"Leia fotolt väike päike - paiseleht"
Merilin N.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c
"Kevad aias - kirikakar"
Gregor K.
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c
"Esimesed sinililled metsa all."
Grete Liis Laht
Tabasalu Ühisgümnaasium 4b
"Kirss-kontpuu"
Trino Kotke
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d
"Lumikelluke"
Maardu Gümnaasium 4b
Maardu Gümnaasium 4b
"Märtsikelluke"
Maardu Gümnaasium 4b
Maardu Gümnaasium 4b
"Maakunstipäike metsas"
Romet Lemberg
Saue Gümnaasium 2a
"Kui näen, siis vaatan; kui vaatan, siis uurin!"
Evan Mihhailov
Saue Gümnaasium 2a
"Soe päike, nii väike!"
Victoria-Elisabeth Tampel
Saue Gümnaasium 2a
"Kanakoole esimene õieke."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Siin on kobras käinud!"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Läbi trellide"
Mihhail Ionkin
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa
"Läbi raskuste..."
Mihhail Ionkin
Sillamäe Lasteaed Pääsupesa
"Lillering"
Olari Reinhold
Unipiha Algkool 1-4
"Õitsev sarapuu"
Kärt Hanni
Elva Gümnaasium 4c
"Näsiniin"
Kärt Hanni
Elva Gümnaasium 4c
"Paiseleht"
Kärt Hanni
Elva Gümnaasium 4c
"Uhtjärve küla sinilill"
Jaan Jasinski
Tallinna Liivaku Lasteaed 3
"Meie oleme terved!"
Margaret Tõruke
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2
"Tahan lillega selfit"
Kristjan Uustalu
Rakvere Gümnaasium 1c
"Paiseleht"
Kristjan Uustalu
Rakvere Gümnaasium 1c
"Tahan veel ühte lillega selfit"
Kristjan Uustalu
Rakvere Gümnaasium 1c
"Tärkav sarapuu"
Pärle Tehva
Ääsmäe Põhikool 5a5
"Kevadine pakane"
Pärle Tehva
Ääsmäe Põhikool 5a5
"Päikesekiired"
Juri Urmaste
Maardu Gümnaasium 3d
"Väike päike"
2.c klass
Kadrina Keskkool 2c
"Kevade paralleel"
Nikita Karpov
Maardu Gümnaasium 3d
"Paiseleht"
Kätriin Sõber
Valga Põhikool 2d
"Krookused"
Engel Viilup
Valga Põhikool 2d
"Vahtramahl"
Aksel Kivisik
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b
"Pesa ootab"
Aksel Kivisik
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b
"Karud ärkvel"
Carl Gustaf Roots
Rakvere Põhikool
"Kollane kevad"
Pärle Tehva
Ääsmäe Põhikool 5a5