"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Elva Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 16. märts 2020 Tartu
Osula Põhikool 4 Valge-toonekurg 17. märts 2020 Võru
Elva Gümnaasium 3d Valge-toonekurg 17. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 3e Valge-toonekurg 17. märts 2020 Lääne-Viru
Kurtna Kool 3a Valge-toonekurg 17. märts 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed Valge-toonekurg 17. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Valge-toonekurg 17. märts 2020 Põlva
Valga Priimetsa Kool Valge-toonekurg 18. märts 2020 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 18. märts 2020 Pärnu
Konguta Kool Valge-toonekurg 19. märts 2020 Tartu
Laeva Põhikool 13 Valge-toonekurg 19. märts 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 19. märts 2020 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Valge-toonekurg 20. märts 2020 Ida-Viru
Pirita Kose Lasteaed 2 Valge-toonekurg 21. märts 2020 Harju
Võru, Loodusega koos Valge-toonekurg 21. märts 2020 Võru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Valge-toonekurg 21. märts 2020 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Valge-toonekurg 21. märts 2020 Tartu
Parksepa Keskkool 5 Valge-toonekurg 21. märts 2020 Võru
Mäetaguse Põhikool 5 Valge-toonekurg 21. märts 2020 Ida-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Valge-toonekurg 22. märts 2020 Harju
Tsergondõ, Kadri Haav Valge-toonekurg 22. märts 2020 Võru
Kadrina, CHR Valge-toonekurg 23. märts 2020 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 23. märts 2020 Tartu
Riidaja Põhikool 6-9 Valge-toonekurg 23. märts 2020 Valga
Rakvere Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 23. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu, Galkin Valge-toonekurg 24. märts 2020 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 24. märts 2020 Põlva
Kadrina Keskkool 2c Valge-toonekurg 24. märts 2020 Lääne-Viru
Mooste Mõisakool 5 Valge-toonekurg 25. märts 2020 Põlva
Valga Põhikool 2d Valge-toonekurg 25. märts 2020 Valga
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Valge-toonekurg 25. märts 2020 Järva
Rõngu Keskkool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 5ab Valge-toonekurg 25. märts 2020 Rapla
Pärnu Vene Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 26. märts 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 26. märts 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Valge-toonekurg 26. märts 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 26. märts 2020 Viljandi
Varbla Kool 24 Valge-toonekurg 27. märts 2020 Pärnu
Kõo Lasteaed Valge-toonekurg 27. märts 2020 Viljandi
Põlva Kool 3a Valge-toonekurg 27. märts 2020 Põlva
Lõpemetsa, Arro Valge-toonekurg 27. märts 2020 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Valge-toonekurg 28. märts 2020 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Valge-toonekurg 28. märts 2020 Järva
Kohila Gümnaasium 7c Valge-toonekurg 28. märts 2020 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Valge-toonekurg 29. märts 2020 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Valge-toonekurg 29. märts 2020 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Valge-toonekurg 29. märts 2020 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 29. märts 2020 Põlva
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Valge-toonekurg 29. märts 2020 Harju
Kose Gümnaasium 3b3 Valge-toonekurg 30. märts 2020 Harju
Põlva Kool 7b Valge-toonekurg 30. märts 2020 Põlva
Metsküla Algkool 1-2 Valge-toonekurg 30. märts 2020 Pärnu
Põlva Kool 1e Valge-toonekurg 30. märts 2020 Põlva
Sadala Põhikool 3 Valge-toonekurg 30. märts 2020 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Valge-toonekurg 31. märts 2020 Harju
Nurme Kool 8-9a Valge-toonekurg 1. aprill 2020 Järva
Tõrva Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 2. aprill 2020 Valga
Tartu Loodusmaja Valge-toonekurg 2. aprill 2020 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Valge-toonekurg 2. aprill 2020 Harju
Virtsu Kool 4-5 Valge-toonekurg 2. aprill 2020 Lääne
Keeni Põhikool 1 Valge-toonekurg 2. aprill 2020 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Valge-toonekurg 3. aprill 2020 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Valge-toonekurg 3. aprill 2020 Rapla
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Valge-toonekurg 3. aprill 2020 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Valge-toonekurg 4. aprill 2020 Pärnu
Türi Kesklinna Lasteaed Valge-toonekurg 4. aprill 2020 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Valge-toonekurg 5. aprill 2020 Tartu
Voore Põhikool Valge-toonekurg 5. aprill 2020 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 6. aprill 2020 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 6. aprill 2020 Võru
Rakvere Põhikool Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Padise Põhikool 4 Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Harju
Lagedi lasteaed Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Harju
Hargla Kool 1-3 Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Valga
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Võru
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Valge-toonekurg 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 8. aprill 2020 Võru
Laeva Põhikool 24 Valge-toonekurg 8. aprill 2020 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Valge-toonekurg 8. aprill 2020 Põlva
Hargla Kool 24 Valge-toonekurg 8. aprill 2020 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 8. aprill 2020 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Valge-toonekurg 10. aprill 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 1c Valge-toonekurg 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 1b Valge-toonekurg 10. aprill 2020 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 10. aprill 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Valge-toonekurg 10. aprill 2020 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Valge-toonekurg 11. aprill 2020 Tartu
Nõva Kool 1-2 Valge-toonekurg 11. aprill 2020 Lääne
Kihlevere, Metsavahi Valge-toonekurg 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Kõmsi, Keskuse Valge-toonekurg 11. aprill 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Valge-toonekurg 11. aprill 2020 Pärnu
Konguta Kool 4 Valge-toonekurg 12. aprill 2020 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 12. aprill 2020 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Valge-toonekurg 13. aprill 2020 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 14. aprill 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Valge-toonekurg 14. aprill 2020 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Valge-toonekurg 15. aprill 2020 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Valge-toonekurg 15. aprill 2020 Hiiu
Tallinna Liivaku Lasteaed Valge-toonekurg 15. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Valge-toonekurg 16. aprill 2020 Harju
Jäneda Kool 57 Valge-toonekurg 17. aprill 2020 Lääne-Viru
Savikoja Valge-toonekurg 18. aprill 2020 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4a Valge-toonekurg 18. aprill 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Valge-toonekurg 20. aprill 2020 Ida-Viru
Risti Kool 5-9 Valge-toonekurg 20. aprill 2020 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed Valge-toonekurg 21. aprill 2020 Rapla
Harku Lasteaed Valge-toonekurg 21. aprill 2020 Harju
Varbla Kool 13 Valge-toonekurg 22. aprill 2020 Pärnu
Haanja Kool 1-3 Valge-toonekurg 27. aprill 2020 Võru
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 18. mai 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Valge-toonekurg 19. mai 2020 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Valge-toonekurg 20. mai 2020 Järva

Tagasi tulemuste juurde