"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 2. veebruar 2020 Pärnu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sinilill 12. veebruar 2020 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sinilill 14. veebruar 2020 Hiiu
Virtsu Kool 4-5 Sinilill 14. veebruar 2020 Lääne
Muraste Looduskool Sinilill 18. veebruar 2020 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Sinilill 18. veebruar 2020 Hiiu
Pihtla Lasteaed Sinilill 19. veebruar 2020 Saare
Riisipere Lasteaed Sinilill 20. veebruar 2020 Harju
Keeni Põhikool 1 Sinilill 22. veebruar 2020 Valga
Muhu Põhikool 5 Sinilill 23. veebruar 2020 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Sinilill 23. veebruar 2020 Hiiu
Varbla Kool 13 Sinilill 24. veebruar 2020 Pärnu
Konguta Kool Sinilill 24. veebruar 2020 Tartu
Aste Põhikool 2 Sinilill 24. veebruar 2020 Saare
Osula Põhikool 3 Sinilill 25. veebruar 2020 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 25. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Sinilill 25. veebruar 2020 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 25. veebruar 2020 Tartu
Alasniidu Lasteaed Sinilill 29. veebruar 2020 Harju
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 2. märts 2020 Saare
Maardu Gümnaasium 4c Sinilill 3. märts 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sinilill 4. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 4. märts 2020 Pärnu
Pirita Kose Lasteaed Sinilill 4. märts 2020 Harju
Nõva Kool Sinilill 5. märts 2020 Lääne
Kõrveküla Põhikool 4a Sinilill 5. märts 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 5. märts 2020 Rapla
Paikuse Lasteaed Mesimumm Sinilill 5. märts 2020 Pärnu
Viira, MPMV 2 Sinilill 5. märts 2020 Saare
Jäneda Kool 57 Sinilill 6. märts 2020 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 1 Sinilill 6. märts 2020 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 6. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 3e Sinilill 7. märts 2020 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 7. märts 2020 Lääne
Risti Kool 5-9 Sinilill 7. märts 2020 Harju
Tartu Hansa Kool 1a Sinilill 7. märts 2020 Tartu
Nõva Kool 1-2 Sinilill 7. märts 2020 Lääne
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Sinilill 7. märts 2020 Harju
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Sinilill 8. märts 2020 Harju
Tartu Loodusmaja Sinilill 8. märts 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Sinilill 8. märts 2020 Rapla
Pikavere Lasteaed-Algkool Sinilill 8. märts 2020 Harju
Kõo Lasteaed Sinilill 8. märts 2020 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Sinilill 8. märts 2020 Põlva
Kadrina Keskkool 1a Sinilill 8. märts 2020 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Sinilill 8. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Sinilill 8. märts 2020 Põlva
Lümanda Põhikool 2 Sinilill 8. märts 2020 Saare
Savikoja Sinilill 8. märts 2020 Tartu
Risti Põhikool Sinilill 9. märts 2020 Lääne
Põlva Lasteaed Mesimumm Sinilill 9. märts 2020 Põlva
Rakvere, Tikri Uustalu Sinilill 9. märts 2020 Lääne-Viru
Vääna Mõisakool Sinilill 9. märts 2020 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Sinilill 9. märts 2020 Järva
Kadrina Keskkool 2b Sinilill 9. märts 2020 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3d Sinilill 10. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Sinilill 10. märts 2020 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Sinilill 10. märts 2020 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Sinilill 10. märts 2020 Viljandi
Raadivere, OleMari Sinilill 10. märts 2020 Jõgeva
Mooste Mõisakool 5 Sinilill 11. märts 2020 Põlva
Sadala Põhikool 3 Sinilill 11. märts 2020 Jõgeva
Voore Põhikool Sinilill 11. märts 2020 Jõgeva
Erala, Markus & co Sinilill 12. märts 2020 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Sinilill 12. märts 2020 Pärnu
Nurme Kool 8-9a Sinilill 12. märts 2020 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 13. märts 2020 Harju
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Sinilill 13. märts 2020 Harju
Pelguranna Lasteaed 2 Sinilill 13. märts 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Sinilill 14. märts 2020 Võru
Tirbiku, Stukertid Sinilill 14. märts 2020 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 4a Sinilill 14. märts 2020 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 15. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 2a Sinilill 15. märts 2020 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 15. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 2c Sinilill 15. märts 2020 Lääne-Viru
Kehra, 5 c klass Sinilill 15. märts 2020 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Sinilill 15. märts 2020 Pärnu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Sinilill 15. märts 2020 Hiiu
Kurtna Kool 3a Sinilill 15. märts 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Sinilill 16. märts 2020 Võru
Rakke Kool 8 Sinilill 16. märts 2020 Lääne-Viru
Tsergondõ, Kadri Haav Sinilill 16. märts 2020 Võru
Rakke Kool 4 Sinilill 16. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Sinilill 16. märts 2020 Pärnu
Harkujärve, Mariann Sinilill 16. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 16. märts 2020 Harju
Põlva Kool 3a Sinilill 16. märts 2020 Põlva
Kose Gümnaasium 3b3 Sinilill 17. märts 2020 Harju
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b Sinilill 17. märts 2020 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 17. märts 2020 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sinilill 17. märts 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Sinilill 17. märts 2020 Järva
Valga Põhikool 2d Sinilill 17. märts 2020 Valga
Kohila Gümnaasium 6ac Sinilill 17. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 5ab Sinilill 17. märts 2020 Rapla
Põlva Kool 1e Sinilill 18. märts 2020 Põlva
Sonda Kool 1-4 Sinilill 18. märts 2020 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Sinilill 18. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Sinilill 18. märts 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4a Sinilill 18. märts 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Sinilill 18. märts 2020 Harju
Rakvere Põhikool Sinilill 18. märts 2020 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 13 Sinilill 18. märts 2020 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Sinilill 19. märts 2020 Harju
Varbla Kool 24 Sinilill 19. märts 2020 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Sinilill 19. märts 2020 Põlva
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Sinilill 19. märts 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Sinilill 19. märts 2020 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sinilill 19. märts 2020 Ida-Viru
Kambja Põhikool 2 Sinilill 19. märts 2020 Tartu
Osula Põhikool 2 Sinilill 20. märts 2020 Võru
Hargla Kool 1-3 Sinilill 20. märts 2020 Valga
Kihlevere, Metsavahi Sinilill 20. märts 2020 Lääne-Viru
Laitse lasteaed Sinilill 20. märts 2020 Harju
Elva Gümnaasium 3a Sinilill 20. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 4-5 Sinilill 20. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Kool 7b Sinilill 20. märts 2020 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 4 Sinilill 21. märts 2020 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 1a Sinilill 21. märts 2020 Valga
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Sinilill 21. märts 2020 Järva
Kasti-Orgita Lasteaed Sinilill 21. märts 2020 Rapla
Laeva Põhikool 24 Sinilill 21. märts 2020 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Sinilill 22. märts 2020 Pärnu
Võru, Sinilillekad Sinilill 22. märts 2020 Võru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Sinilill 22. märts 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Sinilill 23. märts 2020 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Sinilill 23. märts 2020 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Sinilill 23. märts 2020 Ida-Viru
Sinilill 24. märts 2020
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Sinilill 24. märts 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Sinilill 25. märts 2020 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4a Sinilill 25. märts 2020 Harju
Türi Lokuta lasteaed Sinilill 25. märts 2020 Järva
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sinilill 25. märts 2020 Harju
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 26. märts 2020 Võru
Sinilill 26. märts 2020
Pärnu Vene Gümnaasium 1b Sinilill 27. märts 2020 Pärnu
Sinilill 27. märts 2020
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sinilill 27. märts 2020 Ida-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Sinilill 27. märts 2020 Harju
Suure-Veerksu, Saare-Jaani Sinilill 28. märts 2020 Põlva
Kadrina Keskkool 1c Sinilill 28. märts 2020 Lääne-Viru
Paldiski, Kirsi kaksikud Sinilill 28. märts 2020 Harju
Tilsi Põhikool 3 Sinilill 28. märts 2020 Põlva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Sinilill 28. märts 2020 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Sinilill 29. märts 2020 Järva
Võru, Päikeselind Sinilill 2. aprill 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Sinilill 3. aprill 2020 Järva
Konguta Kool 4 Sinilill 4. aprill 2020 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Sinilill 4. aprill 2020 Ida-Viru
Tartu Raatuse Kool 1b Sinilill 5. aprill 2020 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5a Sinilill 6. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Sinilill 6. aprill 2020 Valga
Erakool Garant 1-3 Sinilill 6. aprill 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed 2 Sinilill 7. aprill 2020 Harju
Padise Põhikool 4 Sinilill 7. aprill 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Sinilill 8. aprill 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sinilill 9. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Sinilill 9. aprill 2020 Harju
Pelguranna Lasteaed Sinilill 11. aprill 2020 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Sinilill 13. aprill 2020 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Sinilill 17. aprill 2020 Harju
Harku Lasteaed Sinilill 21. aprill 2020 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Sinilill 25. aprill 2020 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Sinilill 25. aprill 2020 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde