"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Türi Kesklinna Lasteaed Kiivitaja 21. veebruar 2020 Järva
Tartu Loodusmaja Kiivitaja 23. veebruar 2020 Tartu
Pihtla Lasteaed Kiivitaja 28. veebruar 2020 Saare
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 Kiivitaja 28. veebruar 2020 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 1-4 Kiivitaja 28. veebruar 2020 Hiiu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Kiivitaja 29. veebruar 2020 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kiivitaja 1. märts 2020 Harju
Konguta Kool 4 Kiivitaja 1. märts 2020 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Kiivitaja 2. märts 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 1-2 Kiivitaja 4. märts 2020 Pärnu
Rakvere Põhikool Kiivitaja 4. märts 2020 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kiivitaja 4. märts 2020 Pärnu
Koigi Kool Kiivitaja 5. märts 2020 Järva
Alasniidu Lasteaed Kiivitaja 5. märts 2020 Harju
Tsergondõ, Kadri Haav Kiivitaja 6. märts 2020 Võru
Kihlevere, Metsavahi Kiivitaja 6. märts 2020 Lääne-Viru
Virtsu Kool 4-5 Kiivitaja 6. märts 2020 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Kiivitaja 6. märts 2020 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 1-4 Kiivitaja 6. märts 2020 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Kiivitaja 7. märts 2020 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kiivitaja 7. märts 2020 Harju
Varbla Kool 24 Kiivitaja 7. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kiivitaja 8. märts 2020 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Kiivitaja 8. märts 2020 Põlva
Kõrveküla Põhikool 4a Kiivitaja 8. märts 2020 Tartu
Risti Kool 5-9 Kiivitaja 9. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 3e Kiivitaja 9. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Kiivitaja 9. märts 2020 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-2 Kiivitaja 10. märts 2020 Lääne
Haanja Kool 1-3 Kiivitaja 10. märts 2020 Võru
Lõpemetsa, Arro Kiivitaja 10. märts 2020 Rapla
Kõo Lasteaed Kiivitaja 10. märts 2020 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kiivitaja 11. märts 2020 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Kiivitaja 11. märts 2020 Rapla
Osula Põhikool 3 Kiivitaja 11. märts 2020 Võru
Vääna Mõisakool Kiivitaja 11. märts 2020 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Kiivitaja 12. märts 2020 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kiivitaja 12. märts 2020 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Kiivitaja 12. märts 2020 Tartu
Nurme Kool 8-9a Kiivitaja 12. märts 2020 Järva
Rakke Kool 4 Kiivitaja 12. märts 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Kiivitaja 12. märts 2020 Lääne-Viru
Võru, Päikeselind Kiivitaja 12. märts 2020 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kiivitaja 12. märts 2020 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Kiivitaja 13. märts 2020 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Kiivitaja 14. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Kiivitaja 14. märts 2020 Pärnu
Elva Gümnaasium 3d Kiivitaja 14. märts 2020 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Kiivitaja 15. märts 2020 Võru
Oru Põhikool 4 Kiivitaja 15. märts 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Kiivitaja 15. märts 2020 Ida-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool Kiivitaja 15. märts 2020 Harju
Mooste Mõisakool 5 Kiivitaja 15. märts 2020 Põlva
Sadala Põhikool 3 Kiivitaja 16. märts 2020 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 1 Kiivitaja 16. märts 2020 Viljandi
Põlva Kool 3a Kiivitaja 16. märts 2020 Põlva
Varbla Kool 13 Kiivitaja 17. märts 2020 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 1c Kiivitaja 17. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 1a Kiivitaja 17. märts 2020 Pärnu
Kurtna Kool 3a Kiivitaja 17. märts 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Kiivitaja 19. märts 2020 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Kiivitaja 19. märts 2020 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Kiivitaja 20. märts 2020 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Kiivitaja 20. märts 2020 Hiiu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kiivitaja 20. märts 2020 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Kiivitaja 20. märts 2020 Hiiu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Kiivitaja 20. märts 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Kiivitaja 21. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Kiivitaja 21. märts 2020 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 4-6 Kiivitaja 21. märts 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Kiivitaja 21. märts 2020 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kiivitaja 21. märts 2020 Ida-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kiivitaja 22. märts 2020 Lääne
Erala, Markus & co Kiivitaja 22. märts 2020 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kiivitaja 22. märts 2020 Võru
Elva Gümnaasium 2b Kiivitaja 23. märts 2020 Tartu
Savikoja Kiivitaja 23. märts 2020 Tartu
Kiivitaja 24. märts 2020
Värska Gümnaasium 2 Kiivitaja 24. märts 2020 Võru
Kõmsi, Keskuse Kiivitaja 24. märts 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 4 Kiivitaja 26. märts 2020 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 1b Kiivitaja 26. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1a Kiivitaja 27. märts 2020 Valga
Kiivitaja 27. märts 2020
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Kiivitaja 28. märts 2020 Saare
Kose-Uuemõisa, Pae Kiivitaja 28. märts 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Kiivitaja 29. märts 2020 Ida-Viru
Laeva Põhikool 24 Kiivitaja 2. aprill 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Kiivitaja 2. aprill 2020 Põlva
Muraste Looduskool Kiivitaja 3. aprill 2020 Harju
Emmaste Põhikool 2a Kiivitaja 3. aprill 2020 Hiiu
Luunja Lasteaed Midrimaa Kiivitaja 5. aprill 2020 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Kiivitaja 10. aprill 2020 Pärnu
Rõngu Keskkool 2 Kiivitaja 10. aprill 2020 Tartu
Tirbiku, Stukertid Kiivitaja 17. aprill 2020 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed Kiivitaja 21. aprill 2020 Rapla

Tagasi tulemuste juurde