"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kadrina Keskkool 1a Ülane 6. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Ülane 16. märts 2020 Pärnu
Kadrina Keskkool 5a Ülane 17. märts 2020 Lääne-Viru
Virtsu Kool 4-5 Ülane 20. märts 2020 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 22. märts 2020 Pärnu
Riidaja Põhikool 6-9 Ülane 22. märts 2020 Valga
Põlva Lasteaed Mesimumm Ülane 23. märts 2020 Põlva
Kose-Uuemõisa, Pae Ülane 24. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 24. märts 2020 Harju
Kõmsi, Keskuse Ülane 25. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 25. märts 2020 Pärnu
Pihtla Lasteaed Ülane 26. märts 2020 Saare
Metsküla Algkool 1-2 Ülane 27. märts 2020 Pärnu
Pelguranna Lasteaed 2 Ülane 27. märts 2020 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Ülane 27. märts 2020 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Ülane 27. märts 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed Ülane 28. märts 2020 Harju
Kõo Lasteaed Ülane 28. märts 2020 Viljandi
Lümanda Põhikool 3 Ülane 28. märts 2020 Saare
Muhu Põhikool 5 Ülane 28. märts 2020 Saare
Muraste Looduskool Ülane 28. märts 2020 Harju
Türi Kesklinna Lasteaed Ülane 29. märts 2020 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Ülane 29. märts 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 1 Ülane 29. märts 2020 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Ülane 30. märts 2020 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Ülane 30. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Ülane 30. märts 2020 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Ülane 31. märts 2020 Võru
Keeni Põhikool 1 Ülane 1. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Ülane 2. aprill 2020 Valga
Muhu, Vanamõisa Ülane 2. aprill 2020 Saare
Kõrveküla Põhikool 4a Ülane 2. aprill 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 2a Ülane 5. aprill 2020 Hiiu
Rõngu Keskkool 2 Ülane 5. aprill 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Ülane 5. aprill 2020 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Ülane 5. aprill 2020 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Ülane 5. aprill 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool Ülane 5. aprill 2020 Tartu
Kurtna Kool 3a Ülane 6. aprill 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Ülane 6. aprill 2020 Harju
Sadala Põhikool 3 Ülane 6. aprill 2020 Jõgeva
Savikoja Ülane 6. aprill 2020 Tartu
Valga Põhikool 2d Ülane 6. aprill 2020 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 4a Ülane 6. aprill 2020 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Ülane 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Tsergondõ, Kadri Haav Ülane 7. aprill 2020 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Ülane 7. aprill 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Ülane 7. aprill 2020 Hiiu
Varbla Kool 13 Ülane 7. aprill 2020 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 7. aprill 2020 Põlva
Pirita Kose Lasteaed 2 Ülane 7. aprill 2020 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 7. aprill 2020 Hiiu
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 7. aprill 2020 Tartu
Jõhvi Põhikool 8 Ülane 7. aprill 2020 Ida-Viru
Parksepa Keskkool 5 Ülane 7. aprill 2020 Võru
Osula Põhikool 3 Ülane 7. aprill 2020 Võru
Tõrva Gümnaasium 1b Ülane 7. aprill 2020 Valga
Lõpemetsa, Arro Ülane 7. aprill 2020 Rapla
Valga Priimetsa Kool Ülane 7. aprill 2020 Valga
Rakvere Gümnaasium 1c Ülane 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Ülane 8. aprill 2020 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Ülane 8. aprill 2020 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Ülane 8. aprill 2020 Valga
Kihlevere, Metsavahi Ülane 8. aprill 2020 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 13 Ülane 8. aprill 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Ülane 8. aprill 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Ülane 8. aprill 2020 Järva
Tarvastu Gümnaasium 4 Ülane 9. aprill 2020 Viljandi
Rakvere, Tikri Uustalu Ülane 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Ülane 10. aprill 2020 Järva
Mooste Mõisakool 5 Ülane 10. aprill 2020 Põlva
Risti Kool 5-9 Ülane 10. aprill 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Ülane 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 10. aprill 2020 Rapla
Tartu Loodusmaja Ülane 10. aprill 2020 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Ülane 10. aprill 2020 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Ülane 10. aprill 2020 Hiiu
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 11. aprill 2020 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1b Ülane 11. aprill 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Ülane 11. aprill 2020 Harju
Põlva Kool 3a Ülane 11. aprill 2020 Põlva
Tilsi Põhikool 3 Ülane 11. aprill 2020 Põlva
Konguta Kool 4 Ülane 11. aprill 2020 Tartu
Audentese Erakool 1c Ülane 11. aprill 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Ülane 12. aprill 2020 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7c Ülane 12. aprill 2020 Rapla
Nõva Kool 1-2 Ülane 12. aprill 2020 Lääne
Nõva Kool Ülane 13. aprill 2020 Lääne
Metsküla Algkool 4-6 Ülane 13. aprill 2020 Pärnu
Rakke Kool 4 Ülane 13. aprill 2020 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 13. aprill 2020 Lääne-Viru
Kasti-Orgita Lasteaed Ülane 13. aprill 2020 Rapla
Oru Põhikool 4 Ülane 14. aprill 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Ülane 14. aprill 2020 Tartu
Rakke Kool 8 Ülane 15. aprill 2020 Lääne-Viru
Laitse lasteaed Ülane 15. aprill 2020 Harju
Rakvere Põhikool Ülane 16. aprill 2020 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-3 Ülane 16. aprill 2020 Võru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Ülane 17. aprill 2020 Harju
Tirbiku, Stukertid Ülane 17. aprill 2020 Lääne-Viru
Põlva Kool 7b Ülane 17. aprill 2020 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Ülane 18. aprill 2020 Hiiu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Ülane 18. aprill 2020 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Ülane 18. aprill 2020 Harju
Erala, Markus & co Ülane 18. aprill 2020 Tartu
Jäneda Kool 57 Ülane 19. aprill 2020 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Ülane 20. aprill 2020 Pärnu
Kose Gümnaasium 3b3 Ülane 20. aprill 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Ülane 20. aprill 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Ülane 21. aprill 2020 Ida-Viru
Voore Põhikool Ülane 22. aprill 2020 Jõgeva
Kadrina Keskkool 1c Ülane 22. aprill 2020 Lääne-Viru
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4 Ülane 23. aprill 2020 Jõgeva
Tallinna Meelespea Lasteaed Ülane 23. aprill 2020 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Ülane 24. aprill 2020 Ida-Viru
Võru, Päikeselind Ülane 25. aprill 2020 Võru
Tallinna Liivaku Lasteaed Ülane 25. aprill 2020 Harju
Nurme Kool 8-9a Ülane 27. aprill 2020 Järva
Uulu Lasteaed Ülane 29. aprill 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Ülane 29. aprill 2020 Viljandi
Harku Lasteaed Ülane 8. mai 2020 Harju
Türi Lokuta lasteaed Ülane 19. mai 2020 Järva
Maardu Gümnaasium 4c Ülane 20. mai 2020 Harju

Tagasi tulemuste juurde