"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aruküla Lasteaed Rukkilill Toomingas 16. mai 2020 Harju
Audentese Erakool 1c Toomingas 10. mai 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Toomingas 15. mai 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Toomingas 10. mai 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Toomingas 12. mai 2020 Hiiu
Erala, Markus & co Toomingas 9. mai 2020 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Toomingas 6. mai 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Toomingas 15. mai 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Toomingas 10. mai 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Toomingas 17. mai 2020 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Toomingas 10. mai 2020 Põlva
Kihlevere, Metsavahi Toomingas 15. mai 2020 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Toomingas 12. mai 2020 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Toomingas 8. mai 2020 Pärnu
Kõo Lasteaed Toomingas 11. mai 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Toomingas 2. mai 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Toomingas 9. mai 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Toomingas 13. mai 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Toomingas 10. mai 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Toomingas 10. mai 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Toomingas 4. mai 2020 Põlva
Laeva Põhikool 13 Toomingas 13. mai 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Toomingas 22. mai 2020 Harju
Loksa Gümnaasium 4a Toomingas 19. mai 2020 Harju
Lõpemetsa, Arro Toomingas 13. mai 2020 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa Toomingas 5. mai 2020 Tartu
Muhu Põhikool 5 Toomingas 9. mai 2020 Saare
Muraste Looduskool Toomingas 11. mai 2020 Harju
Nõva Kool Toomingas 16. mai 2020 Lääne
Nurme Kool 8-9a Toomingas 11. mai 2020 Järva
Osula Põhikool 3 Toomingas 10. mai 2020 Võru
Parksepa Keskkool 5 Toomingas 9. mai 2020 Võru
Pelguranna Lasteaed 2 Toomingas 12. mai 2020 Harju
Pihtla Lasteaed Toomingas 12. mai 2020 Saare
Pikavere Lasteaed-Algkool Toomingas 21. mai 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Toomingas 12. mai 2020 Harju
Põlva Kool 3a Toomingas 12. mai 2020 Põlva
Põlva Kool 7b Toomingas 9. mai 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Toomingas 19. mai 2020 Põlva
Rakvere Gümnaasium 1c Toomingas 13. mai 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Toomingas 13. mai 2020 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3 Toomingas 12. mai 2020 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed Toomingas 5. mai 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Toomingas 16. mai 2020 Ida-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Toomingas 8. mai 2020 Pärnu
Tallinna Meelespea Lasteaed Toomingas 15. mai 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Toomingas 12. mai 2020 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Toomingas 10. mai 2020 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Toomingas 19. mai 2020 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1b Toomingas 8. mai 2020 Tartu
Tartu, Kornel Toomingas 7. mai 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Toomingas 10. mai 2020 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 5a Toomingas 10. mai 2020 Valga
Türi Lokuta lasteaed Toomingas 19. mai 2020 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Toomingas 12. mai 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Toomingas 10. mai 2020 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Toomingas 10. mai 2020 Tartu
Voore Põhikool Toomingas 7. mai 2020 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Toomingas 12. mai 2020 Lääne
Võru, Päikeselind Toomingas 9. mai 2020 Võru

Tagasi tulemuste juurde