"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Lumikelluke 17. veebruar 2020 Harju
Alasniidu Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2020 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 14. veebruar 2020 Harju
Audentese Erakool 1c Lumikelluke 28. jaanuar 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Lumikelluke 24. veebruar 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Lumikelluke 16. märts 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Lumikelluke 15. veebruar 2020 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 19. veebruar 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 29. jaanuar 2020 Hiiu
Erakool Garant 1-3 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Harju
Erala, Markus & co Lumikelluke 24. veebruar 2020 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Lumikelluke 22. veebruar 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Lumikelluke 24. veebruar 2020 Võru
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 22. veebruar 2020 Valga
Harku Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2020 Harju
Harkujärve, Mariann Lumikelluke 12. märts 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Lumikelluke 5. märts 2020 Järva
Jäneda Kool 57 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Lumikelluke 17. veebruar 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Lumikelluke 20. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Lumikelluke 7. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Lumikelluke 23. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3e Lumikelluke 26. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4-5 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Lumikelluke 10. märts 2020 Lääne-Viru
Kambja Põhikool 2 Lumikelluke 22. märts 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Lumikelluke 21. veebruar 2020 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Lumikelluke 23. veebruar 2020 Hiiu
Kasti-Orgita Lasteaed Lumikelluke 26. veebruar 2020 Rapla
Keeni Põhikool 1 Lumikelluke 1. veebruar 2020 Valga
Kihlevere, Metsavahi Lumikelluke 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Lumikelluke 7. veebruar 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Lumikelluke 12. veebruar 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 5ab Lumikelluke 17. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 6ac Lumikelluke 17. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 7c Lumikelluke 18. veebruar 2020 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Lumikelluke 11. veebruar 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lumikelluke 15. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2 Lumikelluke 27. veebruar 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 5. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 18. veebruar 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Lumikelluke 14. veebruar 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 Lumikelluke 22. veebruar 2020 Ida-Viru
Koigi Kool Lumikelluke 26. veebruar 2020 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 1. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Lumikelluke 2. veebruar 2020 Pärnu
Konguta Kool Lumikelluke 19. veebruar 2020 Tartu
Konguta Kool 4 Lumikelluke 19. veebruar 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Lumikelluke 21. veebruar 2020 Tartu
Kose Gümnaasium 3b3 Lumikelluke 29. veebruar 2020 Harju
Kose Gümnaasium 4a Lumikelluke 14. veebruar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 3. veebruar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lumikelluke 10. veebruar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lumikelluke 16. veebruar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Lumikelluke 28. veebruar 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Lumikelluke 19. veebruar 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Lumikelluke 22. veebruar 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Lumikelluke 7. märts 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Lumikelluke 15. veebruar 2020 Harju
Laitse lasteaed Lumikelluke 11. veebruar 2020 Harju
Lasteaed Maasikas Lumikelluke 19. veebruar 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 25. jaanuar 2020 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Lumikelluke 18. märts 2020 Harju
Võru, Loodusega koos Lumikelluke 3. märts 2020 Võru
Lümanda Põhikool 1 Lumikelluke 26. veebruar 2020 Saare
Lümanda Põhikool 2 Lumikelluke 31. jaanuar 2020 Saare
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 23. veebruar 2020 Tartu
Maardu Gümnaasium 4b Lumikelluke 12. märts 2020 Harju
Maardu Gümnaasium 4c Lumikelluke 3. märts 2020 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Lumikelluke 5. märts 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Lumikelluke 19. veebruar 2020 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 20. jaanuar 2020 Saare
Muraste Looduskool Lumikelluke 13. veebruar 2020 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Lumikelluke 21. veebruar 2020 Saare
Nõva Kool Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Lääne
Nõva Kool 1-2 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 20. veebruar 2020 Harju
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 25. veebruar 2020 Võru
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Lumikelluke 20. veebruar 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Lumikelluke 24. veebruar 2020 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 27. veebruar 2020 Pärnu
Paldiski Lasteaed Naerulind Lumikelluke 10. veebruar 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Lumikelluke 10. veebruar 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Lumikelluke 3. veebruar 2020 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Lumikelluke 23. märts 2020 Pärnu
Pelguranna Lasteaed Lumikelluke 14. veebruar 2020 Harju
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 20. jaanuar 2020 Saare
Pikavere Lasteaed-Algkool Lumikelluke 18. veebruar 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed 2 Lumikelluke 17. veebruar 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Lumikelluke 31. jaanuar 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Lumikelluke 5. veebruar 2020 Harju
Põlva Kool 1e Lumikelluke 18. märts 2020 Põlva
Põlva Kool 7b Lumikelluke 10. märts 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 14. veebruar 2020 Põlva
Raadivere, OleMari Lumikelluke 8. märts 2020 Jõgeva
Rakke Kool 4 Lumikelluke 13. veebruar 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Lumikelluke 12. veebruar 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Lumikelluke 25. veebruar 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Lumikelluke 1. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 4-6 Lumikelluke 26. märts 2020 Lääne-Viru
Lumikelluke 24. märts 2020
Rakvere, Tikri Uustalu Lumikelluke 2. veebruar 2020 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 1a Lumikelluke 12. veebruar 2020 Rapla
Riia Eesti Põhikool Lumikelluke 9. veebruar 2020 Välismaa
Riisipere Lasteaed Lumikelluke 17. veebruar 2020 Harju
Risti Kool 5-9 Lumikelluke 11. veebruar 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Lumikelluke 26. märts 2020 Tartu
Saue, Kivipõllu Lumikelluke 9. märts 2020 Harju
Savikoja Lumikelluke 22. veebruar 2020 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Lumikelluke 24. veebruar 2020 Ida-Viru
Võru, Sinilillekad Lumikelluke 19. veebruar 2020 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 23. jaanuar 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Lumikelluke 26. märts 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Lumikelluke 29. veebruar 2020 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Lumikelluke 20. veebruar 2020 Pärnu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Lumikelluke 1. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Lumikelluke 18. märts 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Lumikelluke 24. jaanuar 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Lumikelluke 16. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Harju
Tallinna Männikäbi Lasteaed Lumikelluke 25. jaanuar 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 27. jaanuar 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4a Lumikelluke 16. märts 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Lumikelluke 17. märts 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c Lumikelluke 25. märts 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Lumikelluke 16. märts 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Lumikelluke 7. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1a Lumikelluke 1. märts 2020 Tartu
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 24. jaanuar 2020 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2020 Tartu
Tartu Raatuse Kool 4a Lumikelluke 31. jaanuar 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 4 Lumikelluke 17. jaanuar 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Lumikelluke 13. veebruar 2020 Viljandi
Tarvastu Lasteaed Lumikelluke 21. jaanuar 2020 Viljandi
Tirbiku, Stukertid Lumikelluke 10. märts 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1b Lumikelluke 2. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Lumikelluke 10. märts 2020 Valga
Tsergondõ, Kadri Haav Lumikelluke 15. veebruar 2020 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Lumikelluke 12. märts 2020 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Lumikelluke 14. veebruar 2020 Järva
Türi Lokuta lasteaed Lumikelluke 27. jaanuar 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Lumikelluke 13. veebruar 2020 Pärnu
Vääna Mõisakool Lumikelluke 4. veebruar 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Lumikelluke 4. märts 2020 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lumikelluke 8. märts 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Lumikelluke 2. veebruar 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool Lumikelluke 1. veebruar 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool 5b Lumikelluke 12. märts 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool 6b Lumikelluke 5. märts 2020 Valga
Varbla Kool 13 Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Pärnu
Varbla Kool 24 Lumikelluke 5. jaanuar 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Lumikelluke 17. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 15. veebruar 2020 Võru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Lumikelluke 8. veebruar 2020 Viljandi
Virtsu Kool 4-5 Lumikelluke 12. veebruar 2020 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 13. veebruar 2020 Tartu
Voore Põhikool Lumikelluke 15. jaanuar 2020 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 2. veebruar 2020 Lääne
Võru, Päikeselind Lumikelluke 22. veebruar 2020 Võru
Võsukese Lasteaed Lumikelluke 15. veebruar 2020 Harju

Tagasi tulemuste juurde