"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Adavere Põhikool 1 Kuldnokk 2. aprill 2011 Jõgeva
Adavere Põhikool 3 Kuldnokk 6. aprill 2011 Jõgeva
Ahula Lasteaed - Algkool 1-4 Kuldnokk 5. aprill 2011 Järva
Alavere Põhikool 4 Kuldnokk 5. aprill 2011 Harju
Albu Põhikool 2-3 Kuldnokk 23. märts 2011 Järva
Alu Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 8. aprill 2011 Rapla
Anna Haava nim Pala Kool 3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Jõgeva
Anna Haava nim Pala Kool 5a Kuldnokk 22. aprill 2011 Jõgeva
Are Põhikool 2 Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Are Põhikooli loodusring Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 23. märts 2011 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 1. aprill 2011 Harju
Aste Põhikool 2 Kuldnokk 3. aprill 2011 Saare
Aste Põhikool 3 Kuldnokk 14. märts 2011 Saare
Audru Keskkool 5b Kuldnokk 26. aprill 2011 Pärnu
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 2 Kuldnokk 1. aprill 2011 Jõgeva
C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool 3 Kuldnokk 31. märts 2011 Jõgeva
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5a Kuldnokk 24. märts 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 5b Kuldnokk 27. märts 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 6b Kuldnokk 24. märts 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7b Kuldnokk 3. aprill 2011 Viljandi
Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium 7c Kuldnokk 1. aprill 2011 Viljandi
Eidapere Kool 6-7 Kuldnokk 3. aprill 2011 Rapla
Elva Gümnaasium 2c Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Elva Gümnaasium 4c Kuldnokk 12. aprill 2011 Tartu
Esku-Kamari Kool 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Jõgeva
Esku-Kamari Kool 3 Kuldnokk 14. märts 2011 Jõgeva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool Kuldnokk 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Kuldnokk 30. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7a 4 Kuldnokk 26. aprill 2011 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7aa Kuldnokk 21. aprill 2011 Harju
Häädemeeste Keskkool 5 Kuldnokk 2. aprill 2011 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool 1-4 Kuldnokk 3. aprill 2011 Võru
Haljala Gümnaasium 1a Kuldnokk 23. märts 2011 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 6-8 Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 16. märts 2011 Valga
Hargla Kool 8 Kuldnokk 24. märts 2011 Valga
Hargla Kool 9 Kuldnokk 1. aprill 2011 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool 6 Kuldnokk 28. märts 2011 Valga
Holstre Kool Kuldnokk 10. aprill 2011 Viljandi
Hummuli Põhikool 3 Kuldnokk 18. märts 2011 Valga
Illuka Kool 2 Kuldnokk 28. märts 2011 Ida-Viru
Illuka Kool 3 Kuldnokk 24. märts 2011 Ida-Viru
Imavere Põhikool Kuldnokk 23. märts 2011 Järva
Imavere Põhikool 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2011 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kuldnokk 16. märts 2011 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 1b Kuldnokk 28. aprill 2011 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2b Kuldnokk 21. märts 2011 Harju
Jäneda Kool 2 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 5 Kuldnokk 26. märts 2011 Ida-Viru
Jõhvi Lasteaed Sipsik 2 Kuldnokk 17. aprill 2011 Ida-Viru
Jõõpre Põhikool 4 Kuldnokk 22. märts 2011 Pärnu
Kaagvere Erikool 7-9c Kuldnokk 15. aprill 2011 Tartu
Kääpa Põhikool 1 Kuldnokk 31. märts 2011 Võru
Kääpa Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2011 Võru
Kääpa Põhikool 4 Kuldnokk 30. märts 2011 Võru
Kadrina Keskkool 1b Kuldnokk 10. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Kuldnokk 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4a Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Kaelase Kool 5-9 Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Käina Gümnaasium 5 Kuldnokk 1. aprill 2011 Hiiu
Kambja Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 24. märts 2011 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Kuldnokk 1. aprill 2011 Põlva
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Kuldnokk 6. mai 2011 Viljandi
Kärla Põhikool 2 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Kärstna Kool 7 Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 29. märts 2011 Rapla
Kehtna Põhikool 1-9 Kuldnokk 8. aprill 2011 Rapla
Keila Ühisgümnaasium 4a Kuldnokk 30. märts 2011 Harju
Kernu Põhikool Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Kiili Gümnaasium Kuldnokk 26. märts 2011 Harju
Kildu Põhikool 2 Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 6b Kuldnokk 31. märts 2011 Pärnu
Kiviõli 1. Keskkool 5b Kuldnokk 12. aprill 2011 Ida-Viru
Koeru Keskkool 3 Kuldnokk 1. aprill 2011 Järva
Kohila Gümnaasium 2b Kuldnokk 3. aprill 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 3b Kuldnokk 30. märts 2011 Rapla
Kohila Gümnaasium 8c Kuldnokk 31. märts 2011 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 5a Kuldnokk 4. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1b Kuldnokk 3. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a Kuldnokk 6. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Kuldnokk 31. märts 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Kuldnokk 2. aprill 2011 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7a Kuldnokk 23. märts 2011 Ida-Viru
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 16. märts 2011 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 16. märts 2011 Lääne
Konguta Kool Kuldnokk 30. märts 2011 Tartu
Konguta Kool 1-3 Kuldnokk 28. märts 2011 Tartu
Konguta Kool 3-4 Kuldnokk 29. märts 2011 Tartu
Koonga Põhikool 4 Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 6 Kuldnokk 16. märts 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 7 Kuldnokk 3. aprill 2011 Pärnu
Koonga Põhikool 8 Kuldnokk 29. märts 2011 Pärnu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kuldnokk 29. märts 2011 Hiiu
Kose Gümnaasium 2b Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 2. aprill 2011 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Kostivere Põhikool 4 Kuldnokk 30. märts 2011 Harju
Krootuse Põhikool 1 Kuldnokk 29. märts 2011 Põlva
Kuldre Kool 4 Kuldnokk 26. märts 2011 Võru
Kuldre Kool 5 Kuldnokk 30. märts 2011 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 31. märts 2011 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Jõgeva
Kuusalu Keskkool Kuldnokk 11. aprill 2011 Harju
Kuuste Kool 1-2 Kuldnokk 13. aprill 2011 Tartu
Kuuste Kool 4-5 Kuldnokk 30. märts 2011 Tartu
Lauka Põhikool 1 Kuldnokk 26. märts 2011 Hiiu
Lehtse Kool Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Lehtse Kool 1-2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Leie Põhikool 5-6 Kuldnokk 7. aprill 2011 Viljandi
Lihula Lasteaed 2 Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne
Lohkva Lasteaed Kuldnokk 22. märts 2011 Tartu
Lokuta Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2011 Järva
Lokuta Lasteaed 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Loo Keskkool 3b Kuldnokk 13. aprill 2011 Harju
Lõpe Põhikool 5-6 Kuldnokk 27. märts 2011 Pärnu
Lüganuse Keskkool 6 Kuldnokk 12. aprill 2011 Ida-Viru
Lüllemäe Põhikool 2-3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Valga
Luunja Keskkool 6 Kuldnokk 20. märts 2011 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Tartu
Meremäe Kool 5 Kuldnokk 4. aprill 2011 Võru
Metsapoole Põhikool 5-9 Kuldnokk 21. märts 2011 Pärnu
Metsküla Algkool 1-4 Kuldnokk 25. aprill 2011 Lääne
Miina Härma Gümnaasium 7b Kuldnokk 6. mai 2011 Tartu
Mooste Põhikool 1-3 Kuldnokk 16. märts 2011 Põlva
MTÜ Lasteaed Väike Pauline Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 6. aprill 2011 Saare
Muraste Looduskool Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Kuldnokk 13. märts 2011 Saare
Narva Eesti Gümnaasium 4 Kuldnokk 4. aprill 2011 Ida-Viru
Nõo Põhikool 4c Kuldnokk 21. märts 2011 Tartu
Nõva Laste Päevakeskus Kuldnokk 7. aprill 2011 Lääne
Nõva Põhikool 4-7 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne
Orava Põhikool 2 Kuldnokk 7. aprill 2011 Põlva
Orissaare Gümnaasium 1 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 28. märts 2011 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Oru Põhikool 6 Kuldnokk 30. märts 2011 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 2 Kuldnokk 23. märts 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Kuldnokk 25. märts 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Kuldnokk 3. aprill 2011 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 2 Kuldnokk 3. aprill 2011 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 8. aprill 2011 Võru
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 12. aprill 2011 Võru
Otepää looduskeskus Kuldnokk 3. aprill 2011 Valga
Paikuse Põhikool 3b Kuldnokk 6. aprill 2011 Pärnu
Paistu Kool 2-3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Viljandi
Paldiski Gümnaasium 5 Kuldnokk 28. märts 2011 Harju
Palivere Põhikool 3-4 Kuldnokk 10. aprill 2011 Lääne
Palupera Põhikool 7 Kuldnokk 1. aprill 2011 Valga
Parksepa Keskkool 3b Kuldnokk 5. aprill 2011 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Pärnu Lasteaed Päikesejänku Kuldnokk 17. märts 2011 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 7-9 Kuldnokk 27. märts 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 6a-b Kuldnokk 3. aprill 2011 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium 7a8a- Kuldnokk 25. märts 2011 Pärnu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 2c Kuldnokk 22. märts 2011 Pärnu
Pärnu Vabakool 3 Kuldnokk 13. märts 2011 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kuldnokk 26. märts 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7a Kuldnokk 25. märts 2011 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 7b Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Peetri Põhikool 3-4 Kuldnokk 6. aprill 2011 Järva
Pikavere Lasteaed-Algkool 2a3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 2c Kuldnokk 5. aprill 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3b Kuldnokk 31. märts 2011 Jõgeva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 8a Kuldnokk 26. märts 2011 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlula Kool 5 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Põlva Keskkool 6b Kuldnokk 24. märts 2011 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium 7b Kuldnokk 8. aprill 2011 Põlva
Puhja Gümnaasium 1 Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Puhja Gümnaasium 4 Kuldnokk 6. aprill 2011 Tartu
Puiatu Lasteaed-Algkool 1-6 Kuldnokk 28. märts 2011 Viljandi
Puiga Põhikool Kuldnokk 1. aprill 2011 Võru
Raasiku Põhikool 3 Kuldnokk 1. aprill 2011 Harju
Rakke Gümnaasium 8 Kuldnokk 2. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Kuldnokk 15. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Kuldnokk 29. märts 2011 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1-2 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Rakvere Reaalgümnaasium 3-4 Kuldnokk 6. aprill 2011 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2011 Harju
Rannu Keskkool 6-7 Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Raudna Põhikool 6 Kuldnokk 2. aprill 2011 Viljandi
Raudna Põhikool 8 Kuldnokk 2. aprill 2011 Viljandi
Riidaja Põhikool 5-9 Kuldnokk 31. märts 2011 Valga
Risti Põhikool (Harju) 5-9 Kuldnokk 23. märts 2011 Harju
Risti Põhikool 2-4 Kuldnokk 25. märts 2011 Lääne
Rocca al Mare Kool 3b Kuldnokk 4. aprill 2011 Harju
Rõngu Keskkool 1-4 Kuldnokk 1. aprill 2011 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Ruhnu Põhikool 4-9 Kuldnokk 26. märts 2011 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2a Kuldnokk 11. aprill 2011 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 5b Kuldnokk 21. märts 2011 Saare
Saarepeedi Kool 4 Kuldnokk 30. märts 2011 Viljandi
Saarepeedi Kool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2011 Viljandi
Sadala Põhikool 1-3 Kuldnokk 8. aprill 2011 Jõgeva
Salme Põhikool 7-9 Kuldnokk 18. märts 2011 Saare
Salutaguse Kuldnokk 1. aprill 2011 Järva
Savikoja Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Sindi Gümnaasium 6-7 Kuldnokk 23. märts 2011 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Võru
Sõmeru Põhikool 1 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 1-4 Kuldnokk 3. aprill 2011 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 25. märts 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 1 Kuldnokk 19. märts 2011 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 2-4 Kuldnokk 5. aprill 2011 Viljandi
Surju Põhikool 1 Kuldnokk 8. aprill 2011 Pärnu
Surju Põhikool 5 Kuldnokk 13. märts 2011 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kuldnokk 25. märts 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3 Kuldnokk 3. aprill 2011 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 6 Kuldnokk 6. aprill 2011 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1-6 Kuldnokk 29. märts 2011 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2-5 Kuldnokk 28. märts 2011 Hiiu
Tääksi Põhikool 1-4 Kuldnokk 31. märts 2011 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-8 Kuldnokk 8. aprill 2011 Viljandi
Taebla Gümnaasium Kuldnokk 30. märts 2011 Lääne
Tali Põhikool 5-9 Kuldnokk 15. märts 2011 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 1a Kuldnokk 15. aprill 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 2b Kuldnokk 13. aprill 2011 Harju
Tallinna I Internaatkool 8-9 Kuldnokk 18. märts 2011 Harju
Tallinna Kadaka Lasteaed Kuldnokk 2. aprill 2011 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 1b Kuldnokk 25. märts 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 3 Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Kuldnokk 8. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3a Kuldnokk 11. aprill 2011 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 3c Kuldnokk 10. aprill 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5a Kuldnokk 31. märts 2011 Harju
Tallinna Reaalkool 5b Kuldnokk 6. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 4b Kuldnokk 5. aprill 2011 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium 6c Kuldnokk 15. aprill 2011 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 3b Kuldnokk 14. märts 2011 Harju
Tallinna Tuule Lasteaed Kuldnokk 23. märts 2011 Harju
Tallinna Tuule Lasteaed 2 Kuldnokk 22. märts 2011 Harju
Tapa Gümnaasium 3b Kuldnokk 13. aprill 2011 Lääne-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Kuldnokk 18. aprill 2011 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 3c Kuldnokk 23. märts 2011 Tartu
Tartu Erakool 1a Kuldnokk 15. aprill 2011 Tartu
Tartu Forseliuse Gümnaasium 2a Kuldnokk 25. märts 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Kuldnokk 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b 2 Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 3b Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Tartu Hiie Kool 5b Kuldnokk 18. märts 2011 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3a Kuldnokk 22. märts 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Kuldnokk 9. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1d Kuldnokk 17. aprill 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2a Kuldnokk 24. märts 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2b Kuldnokk 30. märts 2011 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4e Kuldnokk 26. märts 2011 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Kuldnokk 6. aprill 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Poku Kuldnokk 21. märts 2011 Tartu
Tartu Lasteaed Sass 3 Kuldnokk 22. märts 2011 Tartu
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 31. märts 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 2a Kuldnokk 31. märts 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 4a Kuldnokk 1. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5a Kuldnokk 14. aprill 2011 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Kuldnokk 27. märts 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 3b Kuldnokk 5. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Kuldnokk 4. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 6b Kuldnokk 3. aprill 2011 Tartu
Tartu Veeriku Kool 7a Kuldnokk 31. märts 2011 Tartu
Tilsi Põhikool 5 Kuldnokk 3. aprill 2011 Põlva
Tilsi Põhikool 6 Kuldnokk 2. aprill 2011 Põlva
Toila Gümnaasium 7 Kuldnokk 31. märts 2011 Ida-Viru
Tori Põhikool 1-2 Kuldnokk 24. märts 2011 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Kuldnokk 17. märts 2011 Jõgeva
Tornimäe Põhikool 1-4 Kuldnokk 8. aprill 2011 Saare
Tornimäe Põhikool 5-9 Kuldnokk 12. aprill 2011 Saare
Tõrva Gümnaasium Kuldnokk 9. aprill 2011 Valga
Tudu Põhikool 1-2 Kuldnokk 11. aprill 2011 Lääne-Viru
Tudu Põhikool 6 Kuldnokk 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 3 Kuldnokk 4. aprill 2011 Ida-Viru
Türi Majandusgümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Järva
Ülenurme Kullerkupu Lasteaed Kuldnokk 18. aprill 2011 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 29. märts 2011 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Kuldnokk 24. märts 2011 Lääne
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 6 Kuldnokk 22. märts 2011 Lääne
Uulu Lasteaed Kuldnokk 5. aprill 2011 Pärnu
Uulu Põhikool 6 Kuldnokk 14. märts 2011 Pärnu
Vääna Mõisakool Kuldnokk 25. märts 2011 Harju
Vaida Põhikool 1 Kuldnokk 24. märts 2011 Harju
Vaida Põhikool 2 Kuldnokk 6. aprill 2011 Harju
Vaida Põhikool 3 Kuldnokk 8. aprill 2011 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kuldnokk 12. aprill 2011 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 9b Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru
Väimela Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 28. märts 2011 Võru
Valga Jaanikese Kool 4-5 Kuldnokk 31. märts 2011 Valga
Valga Põhikool 3a Kuldnokk 13. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5a Kuldnokk 3. aprill 2011 Valga
Valga Põhikool 5b Kuldnokk 27. märts 2011 Valga
Valga Põhikool 6a Kuldnokk 2. aprill 2011 Valga
Valga Vene Gümnaasium 6a7a Kuldnokk 27. märts 2011 Valga
Valguta Algkool-Lasteaed 5-6 Kuldnokk 29. märts 2011 Tartu
Vambola Lasteaed 2 Kuldnokk 4. aprill 2011 Viljandi
Vara Põhikool Kuldnokk 21. märts 2011 Tartu
Vara Põhikool 6 Kuldnokk 26. märts 2011 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 4. aprill 2011 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 27. märts 2011 Põlva
Vasta Kool 5-8 Kuldnokk 21. märts 2011 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Kuldnokk 20. aprill 2011 Võru
Vastseliina Gümnaasium 4 Kuldnokk 4. aprill 2011 Võru
Veskitammi Lasteaed Kuldnokk 14. aprill 2011 Harju
Veskitammi Lasteaed 2 Kuldnokk 25. märts 2011 Harju
Viimsi Keskkool 5c Kuldnokk 7. aprill 2011 Harju
Viljandi Maagümnaasium 3a Kuldnokk 29. märts 2011 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 4c Kuldnokk 6. aprill 2011 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool 4a Kuldnokk 19. aprill 2011 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Kuldnokk 25. märts 2011 Põlva
Viluste Põhikool 5 Kuldnokk 4. aprill 2011 Põlva
Virtsu Kool Kuldnokk 11. märts 2011 Lääne
Virtsu Kool 5-9 Kuldnokk 27. märts 2011 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 6. aprill 2011 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 25. märts 2011 Lääne
Võru Kreutzwaldi Gümnaasium 3b Kuldnokk 28. märts 2011 Võru
Võsu Kool 3-5 Kuldnokk 5. aprill 2011 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde