"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Ülane 6. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 2 Ülane 4. mai 2017 Harju
Alavere Põhikool 3 Ülane 28. aprill 2017 Harju
Alavere Põhikool 4 Ülane 12. mai 2017 Harju
Antsla Gümnaasium 4b Ülane 27. aprill 2017 Võru
Aste Põhikool 3 Ülane 8. aprill 2017 Saare
Eerika lasteaed Laululind Ülane 21. aprill 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 2 Ülane 7. aprill 2017 Tartu
Eerika lasteaed Laululind 4 Ülane 9. mai 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 1c Ülane 3. mai 2017 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Ülane 22. aprill 2017 Tartu
Emmaste Põhikool 1 Ülane 17. aprill 2017 Hiiu
Emmaste Põhikool 1-4 Ülane 14. aprill 2017 Hiiu
Erakool Garant 1 Ülane 21. aprill 2017 Harju
Erakool Garant 2a Ülane 28. aprill 2017 Harju
Erakool Garant 3 Ülane 22. aprill 2017 Harju
Esku-Kamari Kool 12 Ülane 18. mai 2017 Jõgeva
Gustav Adolfi Gümnaasium Ülane 28. aprill 2017 Harju
Haanja Kool 1-2 Ülane 5. mai 2017 Võru
Haanja Kool 1-3 Ülane 23. aprill 2017 Võru
Haapsalu Linna Algkool 1b Ülane 1. mai 2017 Lääne
Haljala Gümnaasium 1b Ülane 2. mai 2017 Lääne-Viru
Haljala Lasteaed Ülane 2. mai 2017 Lääne-Viru
Hiiu Valla Lasteaed Ülane 17. aprill 2017 Hiiu
Imavere Põhikool 1-4 Ülane 2. mai 2017 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Ülane 20. aprill 2017 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 4c Ülane 24. aprill 2017 Harju
Jõhvi Põhikool 5 Ülane 24. aprill 2017 Ida-Viru
Juhan Liivi nim. Alatskivi Keskkool 1b Ülane 27. aprill 2017 Tartu
Kadrina Keskkool 1b Ülane 3. mai 2017 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6b Ülane 23. mai 2017 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Ülane 28. aprill 2017 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Ülane 2. mai 2017 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 345 Ülane 13. mai 2017 Hiiu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 9 Ülane 25. aprill 2017 Hiiu
Keeni Põhikool 2 Ülane 10. aprill 2017 Valga
Kehra Gümnaasium 2c Ülane 30. aprill 2017 Harju
Keila Lasteaed Vikerkaar Ülane 8. mai 2017 Harju
Kiviõli 1. Keskkool 6c Ülane 26. aprill 2017 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 3 Ülane 2. mai 2017 Rapla
Kohila Gümnaasium 4 Ülane 7. mai 2017 Rapla
Kohila Gümnaasium 6c Ülane 30. aprill 2017 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Ülane 5. mai 2017 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Ülane 16. aprill 2017 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ab Ülane 26. aprill 2017 Ida-Viru
Koigi Kool Ülane 27. aprill 2017 Järva
Kolga Kool 3 Ülane 24. aprill 2017 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Ülane 21. aprill 2017 Lääne
Konguta Kool 1 Ülane 1. mai 2017 Tartu
Kõo Lasteaed Ülane 17. aprill 2017 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 2a Ülane 24. aprill 2017 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2c Ülane 7. mai 2017 Tartu
Kose Gümnaasium 4b Ülane 5. mai 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 17. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Ülane 19. aprill 2017 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 19. aprill 2017 Harju
Krootuse Põhikool 1 Ülane 5. aprill 2017 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 8. mai 2017 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 12 Ülane 4. mai 2017 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Ülane 8. mai 2017 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 3a Ülane 30. aprill 2017 Saare
Laeva Põhikool 2 Ülane 5. mai 2017 Tartu
Laeva Põhikool 3 Ülane 6. mai 2017 Tartu
Lagedi Kool Ülane 6. mai 2017 Harju
Lahmuse Kool 4- Ülane 10. aprill 2017 Viljandi
Laitse lasteaed 2 Ülane 6. mai 2017 Harju
Lehtse Kool Ülane 28. aprill 2017 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 4 Ülane 4. mai 2017 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Ülane 4. mai 2017 Harju
Lümanda Põhikool 3 Ülane 24. aprill 2017 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 13. aprill 2017 Tartu
Mihkli Kool Ülane 4. mai 2017 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Ülane 16. aprill 2017 Saare
Muraste Looduskool Ülane 14. aprill 2017 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 45 2 Ülane 20. aprill 2017 Saare
Nõo Põhikool 1a Ülane 24. aprill 2017 Tartu
Nõva Kool Ülane 24. aprill 2017 Lääne
Nõva Kool 12 Ülane 23. aprill 2017 Lääne
Nõva Kool 4-7 Ülane 3. mai 2017 Lääne
Nurme Kool 5-9b Ülane 24. aprill 2017 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 12. aprill 2017 Saare
Osula Põhikool 4 Ülane 29. aprill 2017 Võru
Otepää Gümnaasium 5a Ülane 10. mai 2017 Valga
Otepää Gümnaasium 5b Ülane 10. mai 2017 Valga
Paide Gümnaasium 2b Ülane 15. mai 2017 Järva
Paikuse Põhikool 2b Ülane 1. mai 2017 Pärnu
Palupera Põhikool Ülane 2. mai 2017 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Ülane 4. mai 2017 Pärnu
Pärnu Ülejõe Põhikool 4b Ülane 17. aprill 2017 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 6 Ülane 30. aprill 2017 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Lasteaed Pesamuna Ülane 26. aprill 2017 Pärnu
Peetri Kool 2 Ülane 4. mai 2017 Järva
Pihtla Lasteaed Ülane 9. aprill 2017 Saare
Pirita Lasteaed Ülane 17. aprill 2017 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 1a Ülane 28. aprill 2017 Harju
Pisisaare Algkool 14 Ülane 16. mai 2017 Jõgeva
Pisisaare Algkool 5-6 Ülane 23. aprill 2017 Jõgeva
Põlula Kool 1-4 Ülane 30. aprill 2017 Lääne-Viru
Põlva Kool 46 Ülane 10. aprill 2017 Põlva
Põlva Kool 7a Ülane 5. mai 2017 Põlva
Põlva Kool 7b Ülane 24. aprill 2017 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Ülane 14. aprill 2017 Põlva
Rakke Gümnaasium 2 Ülane 29. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 3 Ülane 10. mai 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2d Ülane 22. aprill 2017 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 3c Ülane 2. mai 2017 Lääne-Viru
Ramsi Lasteaed Ülane 20. aprill 2017 Viljandi
Rannu Kool 6 Ülane 27. aprill 2017 Tartu
Ravila Lasteaed Ülane 30. aprill 2017 Harju
Ridala Põhikool 4 Ülane 26. aprill 2017 Lääne
Riia Eesti Põhikool Ülane 8. aprill 2017 Välismaa
Riia Eesti Põhikool 2 Ülane 16. aprill 2017 Välismaa
Riidaja Põhikool 5-8 Ülane 9. aprill 2017 Valga
Riisipere Lasteaed 2 Ülane 20. aprill 2017 Harju
Risti Põhikool 2-4 Ülane 12. aprill 2017 Lääne
Rõngu Keskkool 2 Ülane 2. mai 2017 Tartu
Ruhnu Põhikool 2-9 Ülane 22. aprill 2017 Saare
Saare valla lasteaed Siilike Ülane 25. aprill 2017 Jõgeva
Sadala Põhikool 14 Ülane 2. mai 2017 Jõgeva
Saverna Põhikool 6 Ülane 10. aprill 2017 Põlva
Sinimäe Põhikool 7 Ülane 10. aprill 2017 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 1. mai 2017 Rapla
Sõmerpalu Põhikool 2-3 Ülane 25. aprill 2017 Võru
Sonda Kool 1-4 Ülane 22. aprill 2017 Ida-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa Ülane 26. aprill 2017 Rapla
Suure-Jaani Kool 1a Ülane 23. aprill 2017 Viljandi
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht Ülane 15. aprill 2017 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-5 Ülane 10. aprill 2017 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 3-4 Ülane 13. aprill 2017 Hiiu
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Ülane 4. mai 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Kraavikrõll Ülane 12. mai 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 Ülane 18. aprill 2017 Harju
Tallinna Lasteaed Vikerkaar Ülane 23. aprill 2017 Harju
Tallinna Lehola Lasteaed Ülane 28. aprill 2017 Harju
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Ülane 23. aprill 2017 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 5 Ülane 6. mai 2017 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Ülane 3. mai 2017 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1b Ülane 12. mai 2017 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Ülane 1. mai 2017 Tartu
Tartu Mart Reiniku Kool 2a Ülane 16. aprill 2017 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1a Ülane 7. mai 2017 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Ülane 12. aprill 2017 Viljandi
TERA Peedu kool 3 Ülane 2. mai 2017 Tartumaa
TERA Peedu kool 4 Ülane 12. mai 2017 Tartumaa
Tilsi Põhikool 4 Ülane 6. mai 2017 Põlva
Tornimäe Põhikool 1-4 Ülane 12. aprill 2017 Saare
Tõrva Gümnaasium 2 Ülane 27. aprill 2017 Valga
Tõrva Gümnaasium 4 Ülane 27. aprill 2017 Valga
Tsirguliina Keskkool 5-6 Ülane 27. aprill 2017 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 5 Ülane 24. aprill 2017 Lääne-Viru
Tudulinna Põhikool 23 Ülane 16. aprill 2017 Ida-Viru
Tudulinna Põhikool 6-9 Ülane 28. aprill 2017 Ida-Viru
Tuleviku Lasteaed Ülane 19. aprill 2017 Harju
Türi Lokuta lasteaed Ülane 3. mai 2017 Järva
Türi Põhikool 1b Ülane 24. aprill 2017 Järva
Türi Põhikool 2a Ülane 10. aprill 2017 Järva
Uulu Lasteaed Ülane 21. aprill 2017 Pärnu
Vääna Mõisakool Ülane 24. aprill 2017 Harju
Vääna-Jõesuu Kool 2 Ülane 1. mai 2017 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Ülane 28. aprill 2017 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Ülane 1. mai 2017 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 23 Ülane 17. aprill 2017 Valga
Valga Põhikool 3d Ülane 11. aprill 2017 Valga
Valga Priimetsa Kool 1-4 Ülane 23. aprill 2017 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 1 Ülane 26. aprill 2017 Tartu
Vanalinna Hariduskolleegium 5 Ülane 3. mai 2017 Harju
Varbla Kool 13 Ülane 16. aprill 2017 Pärnu
Varbla Kool 24 Ülane 17. aprill 2017 Pärnu
Värska Gümnaasium 3 Ülane 27. aprill 2017 Põlva
Viiratsi Kool 3 Ülane 5. mai 2017 Viljandi
Viluste Põhikool 2 Ülane 8. aprill 2017 Põlva
Virtsu Kool 3 Ülane 24. aprill 2017 Lääne
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Ülane 24. aprill 2017 Tartu

Tagasi tulemuste juurde