Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 | Varsakabi | 28. märts 2020 | Pärnu |
Tarvastu Gümnaasium 1 | Varsakabi | 29. märts 2020 | Viljandi |
Kohila Gümnaasium 5ab | Varsakabi | 31. märts 2020 | Rapla |
Emmaste Põhikool 2a | Varsakabi | 6. aprill 2020 | Hiiu |
Tamsalu Gümnaasium 2a6 | Varsakabi | 7. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Kõrveküla Põhikool 4a | Varsakabi | 7. aprill 2020 | Tartu |
Erakool Garant 1-3 | Varsakabi | 8. aprill 2020 | Harju |
Erala, Markus & co | Varsakabi | 8. aprill 2020 | Tartu |
Kohila Gümnaasium 7c | Varsakabi | 9. aprill 2020 | Rapla |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Harju |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Pärnu |
Muhu Põhikool 5 | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Saare |
Türi Kesklinna Lasteaed | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Järva |
Nõva Kool | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Lääne |
Kõmsi, Keskuse | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Pärnu |
Sipa-Laukna Lasteaed | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Rapla |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Lääne |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Pärnu |
Rõngu Keskkool 2 | Varsakabi | 10. aprill 2020 | Tartu |
Kõo Lasteaed | Varsakabi | 12. aprill 2020 | Viljandi |
Metsküla Algkool 1-2 | Varsakabi | 12. aprill 2020 | Pärnu |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Varsakabi | 13. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Lümanda Põhikool 3 | Varsakabi | 13. aprill 2020 | Saare |
Nõva Kool 1-2 | Varsakabi | 14. aprill 2020 | Lääne |
Tõrva Gümnaasium 1b | Varsakabi | 14. aprill 2020 | Valga |
Emmaste Põhikool 1-4 | Varsakabi | 15. aprill 2020 | Hiiu |
Pihtla Lasteaed | Varsakabi | 15. aprill 2020 | Saare |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Varsakabi | 16. aprill 2020 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 1c | Varsakabi | 16. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Varsakabi | 16. aprill 2020 | Harju |
Krootuse Põhikool 1 | Varsakabi | 16. aprill 2020 | Põlva |
Tõrva Gümnaasium 1a | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Valga |
Pirita Kose Lasteaed | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Harju |
Varbla Kool 13 | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Pärnu |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Harju |
Rakke Kool 8 | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Ääsmäe Põhikool 5, 6 | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa, Pae | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Harju |
Elva Gümnaasium 3d | Varsakabi | 17. aprill 2020 | Tartu |
Parksepa Keskkool 5 | Varsakabi | 18. aprill 2020 | Võru |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Varsakabi | 18. aprill 2020 | Harju |
Rakke Kool 4 | Varsakabi | 18. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Loksa Gümnaasium 4a | Varsakabi | 18. aprill 2020 | Harju |
Voore Põhikool | Varsakabi | 19. aprill 2020 | Jõgeva |
Elva Gümnaasium 2b | Varsakabi | 19. aprill 2020 | Tartu |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c | Varsakabi | 19. aprill 2020 | Pärnu |
Risti Kool 5-9 | Varsakabi | 20. aprill 2020 | Harju |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Varsakabi | 20. aprill 2020 | Tartu |
Unipiha Algkool 1-4 | Varsakabi | 20. aprill 2020 | Tartu |
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 | Varsakabi | 22. aprill 2020 | Harju |
Sonda Kool 1-4 | Varsakabi | 22. aprill 2020 | Ida-Viru |
Sadala Põhikool 3 | Varsakabi | 22. aprill 2020 | Jõgeva |
Kose Gümnaasium 3b3 | Varsakabi | 22. aprill 2020 | Harju |
Metsküla Algkool 4-6 | Varsakabi | 23. aprill 2020 | Pärnu |
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 | Varsakabi | 23. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Tõrva Gümnaasium 5a | Varsakabi | 24. aprill 2020 | Valga |
Kurtna Kool 3a | Varsakabi | 24. aprill 2020 | Harju |
Võru, Päikeselind | Varsakabi | 24. aprill 2020 | Võru |
Lõpemetsa, Arro | Varsakabi | 25. aprill 2020 | Rapla |
Konguta Kool 4 | Varsakabi | 26. aprill 2020 | Tartu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 | Varsakabi | 26. aprill 2020 | Hiiu |
Savikoja | Varsakabi | 26. aprill 2020 | Tartu |
Nurme Kool 8-9a | Varsakabi | 27. aprill 2020 | Järva |
Osula Põhikool 3 | Varsakabi | 27. aprill 2020 | Võru |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Varsakabi | 27. aprill 2020 | Viljandi |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 | Varsakabi | 27. aprill 2020 | Hiiu |
Pirita Majandusgümnaasium 4a | Varsakabi | 28. aprill 2020 | Harju |
Jõhvi Põhikool 8 | Varsakabi | 28. aprill 2020 | Ida-Viru |
Uulu Lasteaed | Varsakabi | 29. aprill 2020 | Pärnu |
Pärnu Rääma Põhikool 1a | Varsakabi | 29. aprill 2020 | Pärnu |
Põlva Kool 3a | Varsakabi | 1. mai 2020 | Põlva |
Tartu Loodusmaja | Varsakabi | 1. mai 2020 | Tartu |
Värska Gümnaasium 1 | Varsakabi | 2. mai 2020 | Võru |
Muraste Looduskool | Varsakabi | 2. mai 2020 | Harju |
Paide Hammerbecki Põhikool 1b | Varsakabi | 3. mai 2020 | Järva |
Väike-Maarja Gümnaasium 3a | Varsakabi | 3. mai 2020 | Lääne-Viru |
Kihlevere, Metsavahi | Varsakabi | 3. mai 2020 | Lääne-Viru |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Varsakabi | 3. mai 2020 | Harju |
Paide Hammerbecki Põhikool 1a | Varsakabi | 4. mai 2020 | Järva |
Tarvastu Gümnaasium 4 2 | Varsakabi | 4. mai 2020 | Viljandi |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Varsakabi | 4. mai 2020 | Ida-Viru |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Varsakabi | 4. mai 2020 | Põlva |
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 | Varsakabi | 5. mai 2020 | Saare |
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e | Varsakabi | 5. mai 2020 | Harju |
Vääna Mõisakool | Varsakabi | 5. mai 2020 | Harju |
Sillamäe Vanalinna Kool 4b | Varsakabi | 5. mai 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a | Varsakabi | 5. mai 2020 | Ida-Viru |
Kadrina Keskkool 1c | Varsakabi | 6. mai 2020 | Lääne-Viru |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Varsakabi | 6. mai 2020 | Pärnu |
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4 | Varsakabi | 9. mai 2020 | Jõgeva |
Tallinna Meelespea Lasteaed | Varsakabi | 18. mai 2020 | Harju |
Põlva Kool 7b | Varsakabi | 26. mai 2020 | Põlva |