"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Varsakabi 28. märts 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 1 Varsakabi 29. märts 2020 Viljandi
Kohila Gümnaasium 5ab Varsakabi 31. märts 2020 Rapla
Emmaste Põhikool 2a Varsakabi 6. aprill 2020 Hiiu
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Varsakabi 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 4a Varsakabi 7. aprill 2020 Tartu
Erakool Garant 1-3 Varsakabi 8. aprill 2020 Harju
Erala, Markus & co Varsakabi 8. aprill 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Varsakabi 9. aprill 2020 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 10. aprill 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Varsakabi 10. aprill 2020 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 10. aprill 2020 Saare
Türi Kesklinna Lasteaed Varsakabi 10. aprill 2020 Järva
Nõva Kool Varsakabi 10. aprill 2020 Lääne
Kõmsi, Keskuse Varsakabi 10. aprill 2020 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 10. aprill 2020 Rapla
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Varsakabi 10. aprill 2020 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 10. aprill 2020 Pärnu
Rõngu Keskkool 2 Varsakabi 10. aprill 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Varsakabi 12. aprill 2020 Viljandi
Metsküla Algkool 1-2 Varsakabi 12. aprill 2020 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Varsakabi 13. aprill 2020 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Varsakabi 13. aprill 2020 Saare
Nõva Kool 1-2 Varsakabi 14. aprill 2020 Lääne
Tõrva Gümnaasium 1b Varsakabi 14. aprill 2020 Valga
Emmaste Põhikool 1-4 Varsakabi 15. aprill 2020 Hiiu
Pihtla Lasteaed Varsakabi 15. aprill 2020 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Varsakabi 16. aprill 2020 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Varsakabi 16. aprill 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Varsakabi 16. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Varsakabi 16. aprill 2020 Põlva
Tõrva Gümnaasium 1a Varsakabi 17. aprill 2020 Valga
Pirita Kose Lasteaed Varsakabi 17. aprill 2020 Harju
Varbla Kool 13 Varsakabi 17. aprill 2020 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Varsakabi 17. aprill 2020 Harju
Rakke Kool 8 Varsakabi 17. aprill 2020 Lääne-Viru
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Varsakabi 17. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Varsakabi 17. aprill 2020 Harju
Elva Gümnaasium 3d Varsakabi 17. aprill 2020 Tartu
Parksepa Keskkool 5 Varsakabi 18. aprill 2020 Võru
Tallinna Liivaku Lasteaed Varsakabi 18. aprill 2020 Harju
Rakke Kool 4 Varsakabi 18. aprill 2020 Lääne-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Varsakabi 18. aprill 2020 Harju
Voore Põhikool Varsakabi 19. aprill 2020 Jõgeva
Elva Gümnaasium 2b Varsakabi 19. aprill 2020 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Varsakabi 19. aprill 2020 Pärnu
Risti Kool 5-9 Varsakabi 20. aprill 2020 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Varsakabi 20. aprill 2020 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Varsakabi 20. aprill 2020 Tartu
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Varsakabi 22. aprill 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Varsakabi 22. aprill 2020 Ida-Viru
Sadala Põhikool 3 Varsakabi 22. aprill 2020 Jõgeva
Kose Gümnaasium 3b3 Varsakabi 22. aprill 2020 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Varsakabi 23. aprill 2020 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Varsakabi 23. aprill 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 5a Varsakabi 24. aprill 2020 Valga
Kurtna Kool 3a Varsakabi 24. aprill 2020 Harju
Võru, Päikeselind Varsakabi 24. aprill 2020 Võru
Lõpemetsa, Arro Varsakabi 25. aprill 2020 Rapla
Konguta Kool 4 Varsakabi 26. aprill 2020 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Varsakabi 26. aprill 2020 Hiiu
Savikoja Varsakabi 26. aprill 2020 Tartu
Nurme Kool 8-9a Varsakabi 27. aprill 2020 Järva
Osula Põhikool 3 Varsakabi 27. aprill 2020 Võru
Tarvastu Gümnaasium 4 Varsakabi 27. aprill 2020 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Varsakabi 27. aprill 2020 Hiiu
Pirita Majandusgümnaasium 4a Varsakabi 28. aprill 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Varsakabi 28. aprill 2020 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Varsakabi 29. aprill 2020 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 1a Varsakabi 29. aprill 2020 Pärnu
Põlva Kool 3a Varsakabi 1. mai 2020 Põlva
Tartu Loodusmaja Varsakabi 1. mai 2020 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Varsakabi 2. mai 2020 Võru
Muraste Looduskool Varsakabi 2. mai 2020 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Varsakabi 3. mai 2020 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Varsakabi 3. mai 2020 Lääne-Viru
Kihlevere, Metsavahi Varsakabi 3. mai 2020 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 3. mai 2020 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Varsakabi 4. mai 2020 Järva
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Varsakabi 4. mai 2020 Viljandi
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Varsakabi 4. mai 2020 Ida-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Varsakabi 4. mai 2020 Põlva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Varsakabi 5. mai 2020 Saare
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Varsakabi 5. mai 2020 Harju
Vääna Mõisakool Varsakabi 5. mai 2020 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Varsakabi 5. mai 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Varsakabi 5. mai 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Varsakabi 6. mai 2020 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Varsakabi 6. mai 2020 Pärnu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4 Varsakabi 9. mai 2020 Jõgeva
Tallinna Meelespea Lasteaed Varsakabi 18. mai 2020 Harju
Põlva Kool 7b Varsakabi 26. mai 2020 Põlva

Tagasi tulemuste juurde