"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Värska Gümnaasium 2 Suitsupääsuke 22. aprill 2020 Võru
Varbla Kool 13 Suitsupääsuke 22. aprill 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 4 Suitsupääsuke 23. aprill 2020 Viljandi
Põlva Kool 7b Suitsupääsuke 24. aprill 2020 Põlva
Keeni Põhikool 1 Suitsupääsuke 24. aprill 2020 Valga
Sipa-Laukna Lasteaed Suitsupääsuke 25. aprill 2020 Rapla
Pikavere Lasteaed-Algkool Suitsupääsuke 25. aprill 2020 Harju
Tartu Loodusmaja Suitsupääsuke 25. aprill 2020 Tartu
Lõpemetsa, Arro Suitsupääsuke 26. aprill 2020 Rapla
Rakvere Põhikool Suitsupääsuke 26. aprill 2020 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-3 Suitsupääsuke 27. aprill 2020 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Suitsupääsuke 28. aprill 2020 Pärnu
Oru Põhikool 4 Suitsupääsuke 28. aprill 2020 Harju
Valga Priimetsa Kool Suitsupääsuke 28. aprill 2020 Valga
Tarvastu Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 29. aprill 2020 Viljandi
Muraste Looduskool Suitsupääsuke 30. aprill 2020 Harju
Osula Põhikool 3 Suitsupääsuke 30. aprill 2020 Võru
Krootuse Põhikool 1 Suitsupääsuke 1. mai 2020 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Suitsupääsuke 1. mai 2020 Pärnu
Nõva Kool Suitsupääsuke 1. mai 2020 Lääne
Kõrveküla Põhikool 4a Suitsupääsuke 1. mai 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Suitsupääsuke 2. mai 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Suitsupääsuke 2. mai 2020 Pärnu
Mooste Mõisakool 5 Suitsupääsuke 2. mai 2020 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Suitsupääsuke 2. mai 2020 Võru
Kihlevere, Metsavahi Suitsupääsuke 2. mai 2020 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Suitsupääsuke 3. mai 2020 Lääne-Viru
Pihtla Lasteaed Suitsupääsuke 3. mai 2020 Saare
Kanepi Gümnaasium 3 Suitsupääsuke 3. mai 2020 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Suitsupääsuke 3. mai 2020 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Suitsupääsuke 4. mai 2020 Hiiu
Rakvere Gümnaasium 1c Suitsupääsuke 4. mai 2020 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Suitsupääsuke 4. mai 2020 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Suitsupääsuke 4. mai 2020 Tartu
Tilsi Põhikool 3 Suitsupääsuke 4. mai 2020 Põlva
Võnnu Lasteaed Värvuke Suitsupääsuke 4. mai 2020 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Suitsupääsuke 4. mai 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Suitsupääsuke 5. mai 2020 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Suitsupääsuke 5. mai 2020 Saare
Risti Kool 5-9 Suitsupääsuke 5. mai 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Suitsupääsuke 5. mai 2020 Hiiu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Suitsupääsuke 6. mai 2020 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Suitsupääsuke 6. mai 2020 Valga
Muhu Põhikool 5 Suitsupääsuke 7. mai 2020 Saare
Parksepa Keskkool 5 Suitsupääsuke 8. mai 2020 Võru
Sadala Põhikool 3 Suitsupääsuke 8. mai 2020 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Suitsupääsuke 8. mai 2020 Pärnu
Rakke Kool 4 Suitsupääsuke 9. mai 2020 Lääne-Viru
Hargla Kool 1-3 Suitsupääsuke 10. mai 2020 Valga
Võru, Päikeselind Suitsupääsuke 10. mai 2020 Võru
Savikoja Suitsupääsuke 10. mai 2020 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Suitsupääsuke 10. mai 2020 Harju
Rakke Kool 8 Suitsupääsuke 10. mai 2020 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Suitsupääsuke 12. mai 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Suitsupääsuke 14. mai 2020 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed Suitsupääsuke 15. mai 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Suitsupääsuke 16. mai 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Suitsupääsuke 17. mai 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Suitsupääsuke 18. mai 2020 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Suitsupääsuke 19. mai 2020 Tartu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4 Suitsupääsuke 19. mai 2020 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Suitsupääsuke 20. mai 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Suitsupääsuke 20. mai 2020 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde