"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Pirita Kose Lasteaed Sookurg 1. märts 2020 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 1. märts 2020 Lääne
Pihtla Lasteaed Sookurg 1. märts 2020 Saare
Türi Kesklinna Lasteaed Sookurg 2. märts 2020 Järva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Sookurg 2. märts 2020 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Sookurg 3. märts 2020 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 4. märts 2020 Pärnu
Tartu Loodusmaja Sookurg 5. märts 2020 Tartu
Koigi Kool Sookurg 5. märts 2020 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 5. märts 2020 Pärnu
Risti Kool 5-9 Sookurg 5. märts 2020 Harju
Lümanda Põhikool 1 Sookurg 6. märts 2020 Saare
Muraste Looduskool Sookurg 6. märts 2020 Harju
Varbla Kool 13 Sookurg 6. märts 2020 Pärnu
Suure-Veerksu, Saare-Jaani Sookurg 7. märts 2020 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 4 Sookurg 7. märts 2020 Viljandi
Parksepa Keskkool 5 Sookurg 7. märts 2020 Võru
Varbla Kool 24 Sookurg 7. märts 2020 Pärnu
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 7. märts 2020 Hiiu
Audentese Erakool 1c Sookurg 8. märts 2020 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Sookurg 8. märts 2020 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 8. märts 2020 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 8. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 3e Sookurg 8. märts 2020 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool Sookurg 8. märts 2020 Harju
Kõo Lasteaed Sookurg 8. märts 2020 Viljandi
Rakvere Põhikool Sookurg 9. märts 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 9. märts 2020 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 9. märts 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Sookurg 9. märts 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sookurg 9. märts 2020 Hiiu
Virtsu Kool 4-5 Sookurg 9. märts 2020 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sookurg 10. märts 2020 Ida-Viru
Mooste Mõisakool 5 Sookurg 10. märts 2020 Põlva
Kõmsi, Keskuse Sookurg 10. märts 2020 Pärnu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sookurg 10. märts 2020 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Sookurg 10. märts 2020 Põlva
Aste Põhikool 2 Sookurg 10. märts 2020 Saare
Tsergondõ, Kadri Haav Sookurg 11. märts 2020 Võru
Metsküla Algkool 1-2 Sookurg 12. märts 2020 Pärnu
Laitse lasteaed Sookurg 12. märts 2020 Harju
Vääna Mõisakool Sookurg 12. märts 2020 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Sookurg 12. märts 2020 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Sookurg 13. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Sookurg 13. märts 2020 Põlva
Elva Gümnaasium 3d Sookurg 15. märts 2020 Tartu
Sonda Kool 1-4 Sookurg 15. märts 2020 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2b Sookurg 16. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Sookurg 16. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 16. märts 2020 Harju
Valga Põhikool 2d Sookurg 16. märts 2020 Valga
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Sookurg 16. märts 2020 Pärnu
Kadrina Keskkool 1a Sookurg 17. märts 2020 Lääne-Viru
Laeva Põhikool 13 Sookurg 17. märts 2020 Tartu
Osula Põhikool 3 Sookurg 17. märts 2020 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sookurg 18. märts 2020 Harju
Mäetaguse Põhikool 5 Sookurg 18. märts 2020 Ida-Viru
Põlva Kool 1e Sookurg 18. märts 2020 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 1 Sookurg 18. märts 2020 Viljandi
Imavere Põhikool 4 Sookurg 18. märts 2020 Järva
Riidaja Põhikool 6-9 Sookurg 19. märts 2020 Valga
Savikoja Sookurg 19. märts 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Sookurg 19. märts 2020 Põlva
Lagedi lasteaed Sookurg 19. märts 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 6ac Sookurg 19. märts 2020 Rapla
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Sookurg 19. märts 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Sookurg 20. märts 2020 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4a Sookurg 20. märts 2020 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sookurg 20. märts 2020 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 20. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 2c Sookurg 20. märts 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool Sookurg 20. märts 2020 Tartu
Konguta Kool 4 Sookurg 20. märts 2020 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Sookurg 20. märts 2020 Tartu
Tõrva Gümnaasium 1b Sookurg 20. märts 2020 Valga
Voore Põhikool Sookurg 20. märts 2020 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 20. märts 2020 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sookurg 20. märts 2020 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Sookurg 21. märts 2020 Valga
Haanja Kool 1-3 Sookurg 21. märts 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Sookurg 21. märts 2020 Järva
Riia Eesti Põhikool Sookurg 21. märts 2020 Välismaa
Nõva Kool 1-2 Sookurg 22. märts 2020 Lääne
Erala, Markus & co Sookurg 22. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 1c Sookurg 23. märts 2020 Lääne-Viru
Liikva, Lehtla Sookurg 23. märts 2020 Harju
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 24. märts 2020 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Sookurg 24. märts 2020 Pärnu
Keeni Põhikool 1 Sookurg 24. märts 2020 Valga
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Sookurg 24. märts 2020 Harju
Sadala Põhikool 3 Sookurg 24. märts 2020 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Sookurg 24. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sookurg 24. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Sookurg 25. märts 2020 Valga
Muhu Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2020 Saare
Viira, MPMV 2 Sookurg 25. märts 2020 Saare
Laeva Põhikool 24 Sookurg 25. märts 2020 Tartu
Tirbiku, Stukertid Sookurg 25. märts 2020 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 2 Sookurg 26. märts 2020 Tartu
Kurtna Kool 3a Sookurg 27. märts 2020 Harju
Võru, Päikeselind Sookurg 27. märts 2020 Võru
Tilsi Põhikool 3 Sookurg 27. märts 2020 Põlva
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Sookurg 27. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Sookurg 28. märts 2020 Harju
Kadrina, CHR Sookurg 28. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa, Pae Sookurg 28. märts 2020 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Sookurg 29. märts 2020 Harju
Emmaste Põhikool 2a Sookurg 29. märts 2020 Hiiu
Kose Gümnaasium 3b3 Sookurg 30. märts 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Sookurg 31. märts 2020 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 4. aprill 2020 Harju
Hargla Kool 24 Sookurg 6. aprill 2020 Valga
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Sookurg 6. aprill 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Sookurg 6. aprill 2020 Järva
Padise Põhikool 4 Sookurg 7. aprill 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Sookurg 7. aprill 2020 Harju
Kadrina Keskkool 2b Sookurg 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Sookurg 10. aprill 2020 Hiiu
Eerika lasteaed Laululind Sookurg 10. aprill 2020 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 11. aprill 2020 Tartu
Põlva Kool 3a Sookurg 12. aprill 2020 Põlva
Uulu Lasteaed Sookurg 13. aprill 2020 Pärnu
Rakke Kool 4 Sookurg 18. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Sookurg 19. aprill 2020 Lääne-Viru
Pelguranna Lasteaed 2 Sookurg 23. aprill 2020 Harju
Harku Lasteaed Sookurg 6. mai 2020 Harju
Türi Lokuta lasteaed Sookurg 20. mai 2020 Järva

Tagasi tulemuste juurde