"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5537 õpilast ja 362 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sinilill 2. veebruar 2020 Pärnu
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sinilill 12. veebruar 2020 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sinilill 14. veebruar 2020 Hiiu
Virtsu Kool 4-5 Sinilill 14. veebruar 2020 Lääne
Emmaste Põhikool 1-4 Sinilill 18. veebruar 2020 Hiiu
Muraste Looduskool Sinilill 18. veebruar 2020 Harju
Pihtla Lasteaed Sinilill 19. veebruar 2020 Saare
Riisipere Lasteaed Sinilill 20. veebruar 2020 Harju
Keeni Põhikool 1 Sinilill 22. veebruar 2020 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Sinilill 23. veebruar 2020 Hiiu
Muhu Põhikool 5 Sinilill 23. veebruar 2020 Saare
Aste Põhikool 2 Sinilill 24. veebruar 2020 Saare
Konguta Kool Sinilill 24. veebruar 2020 Tartu
Varbla Kool 13 Sinilill 24. veebruar 2020 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 25. veebruar 2020 Tartu
Osula Põhikool 3 Sinilill 25. veebruar 2020 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sinilill 25. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Sinilill 25. veebruar 2020 Pärnu
Alasniidu Lasteaed Sinilill 29. veebruar 2020 Harju
Lümanda Põhikool 3 Sinilill 2. märts 2020 Saare
Maardu Gümnaasium 4c Sinilill 3. märts 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sinilill 4. märts 2020 Pärnu
Pirita Kose Lasteaed Sinilill 4. märts 2020 Harju
Viira, MPMV 2 Sinilill 5. märts 2020 Saare
Paikuse Lasteaed Mesimumm Sinilill 5. märts 2020 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Sinilill 5. märts 2020 Rapla
Nõva Kool Sinilill 5. märts 2020 Lääne
Kõrveküla Põhikool 4a Sinilill 5. märts 2020 Tartu
Lümanda Põhikool 1 Sinilill 6. märts 2020 Saare
Jäneda Kool 57 Sinilill 6. märts 2020 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Sinilill 6. märts 2020 Tartu
Tartu Hansa Kool 1a Sinilill 7. märts 2020 Tartu
Risti Kool 5-9 Sinilill 7. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Sinilill 7. märts 2020 Harju
Nõva Kool 1-2 Sinilill 7. märts 2020 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sinilill 7. märts 2020 Lääne
Kadrina Keskkool 3e Sinilill 7. märts 2020 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7c Sinilill 8. märts 2020 Rapla
Lümanda Põhikool 2 Sinilill 8. märts 2020 Saare
Savikoja Sinilill 8. märts 2020 Tartu
Pikavere Lasteaed-Algkool Sinilill 8. märts 2020 Harju
Kõo Lasteaed Sinilill 8. märts 2020 Viljandi
Võsukese Lasteaed Sinilill 8. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Sinilill 8. märts 2020 Põlva
Viluste Põhikool 1 Sinilill 8. märts 2020 Põlva
Kadrina Keskkool 1a Sinilill 8. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere, Tikri Uustalu Sinilill 9. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Sinilill 9. märts 2020 Põlva
Vääna Mõisakool Sinilill 9. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 2b Sinilill 9. märts 2020 Lääne-Viru
Risti Põhikool Sinilill 9. märts 2020 Lääne
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Sinilill 9. märts 2020 Järva
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Sinilill 10. märts 2020 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3d Sinilill 10. märts 2020 Tartu
Raadivere, OleMari Sinilill 10. märts 2020 Jõgeva
Sadala Põhikool 3 Sinilill 11. märts 2020 Jõgeva
Voore Põhikool Sinilill 11. märts 2020 Jõgeva
Erala, Markus & co Sinilill 12. märts 2020 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Sinilill 12. märts 2020 Pärnu
Nurme Kool 8-9a Sinilill 12. märts 2020 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 13. märts 2020 Harju
Ääsmäe Põhikool 5a5 Sinilill 13. märts 2020 Harju
Pelguranna Lasteaed 2 Sinilill 13. märts 2020 Harju
Tirbiku, Stukertid Sinilill 14. märts 2020 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 5 Sinilill 14. märts 2020 Võru
Tartu Raatuse Kool 4a Sinilill 14. märts 2020 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sinilill 15. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 2a Sinilill 15. märts 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 15. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 2c Sinilill 15. märts 2020 Lääne-Viru
Kurtna Kool 3a Sinilill 15. märts 2020 Harju
Kehra, 5 c klass Sinilill 15. märts 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Sinilill 16. märts 2020 Võru
Põlva Kool 3a Sinilill 16. märts 2020 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sinilill 16. märts 2020 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Sinilill 16. märts 2020 Pärnu
Harkujärve, Mariann Sinilill 16. märts 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 5ab Sinilill 17. märts 2020 Rapla
Kose Gümnaasium 3b3 Sinilill 17. märts 2020 Harju
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b Sinilill 17. märts 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 6ac Sinilill 17. märts 2020 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sinilill 17. märts 2020 Harju
Valga Põhikool 2d Sinilill 17. märts 2020 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Sinilill 18. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed Sinilill 18. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Sinilill 18. märts 2020 Tartu
Sonda Kool 1-4 Sinilill 18. märts 2020 Ida-Viru
Põlva Kool 1e Sinilill 18. märts 2020 Põlva
Rakvere Põhikool Sinilill 18. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Sinilill 18. märts 2020 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Sinilill 19. märts 2020 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Sinilill 19. märts 2020 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Sinilill 19. märts 2020 Põlva
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Sinilill 19. märts 2020 Harju
Kambja Põhikool 2 Sinilill 19. märts 2020 Tartu
Varbla Kool 24 Sinilill 19. märts 2020 Pärnu
Hargla Kool 1-3 Sinilill 20. märts 2020 Valga
Osula Põhikool 2 Sinilill 20. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 4-5 Sinilill 20. märts 2020 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3a Sinilill 20. märts 2020 Tartu
Laitse lasteaed Sinilill 20. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 1a Sinilill 21. märts 2020 Valga
Tarvastu Gümnaasium 4 Sinilill 21. märts 2020 Viljandi
Võru, Sinilillekad Sinilill 22. märts 2020 Võru
Eerika lasteaed Laululind Sinilill 23. märts 2020 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Sinilill 23. märts 2020 Ida-Viru
Rakvere, Vabaduse Sinilill 24. märts 2020 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Sinilill 25. märts 2020 Järva
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sinilill 25. märts 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Sinilill 25. märts 2020 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Sinilill 26. märts 2020 Võru
Rakvere, Etriin Sinilill 26. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 6a 6 Sinilill 27. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu Vene Gümnaasium 1b Sinilill 27. märts 2020 Pärnu
Tallinna Liivaku Lasteaed Sinilill 27. märts 2020 Harju
Paldiski, Kirsi kaksikud Sinilill 28. märts 2020 Harju
Tilsi Põhikool 3 Sinilill 28. märts 2020 Põlva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Sinilill 28. märts 2020 Ida-Viru
Suure-Veerksu, Saare-Jaani Sinilill 28. märts 2020 Põlva

Tagasi tulemuste juurde