"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Nõva Kool Sarapuu 2. jaanuar 2020 Lääne
Tarvastu Lasteaed Sarapuu 10. jaanuar 2020 Viljandi
Muraste Looduskool Sarapuu 14. jaanuar 2020 Harju
Valga Priimetsa Kool Sarapuu 19. jaanuar 2020 Valga
Viluste Põhikool 1 Sarapuu 21. jaanuar 2020 Põlva
Virtsu Kool 4-5 Sarapuu 22. jaanuar 2020 Lääne
Tartu Loodusmaja Sarapuu 25. jaanuar 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Sarapuu 25. jaanuar 2020 Rapla
Pihtla Lasteaed Sarapuu 25. jaanuar 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 27. jaanuar 2020 Tartu
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 1. veebruar 2020 Saare
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 1. veebruar 2020 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sarapuu 3. veebruar 2020 Lääne
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Sarapuu 4. veebruar 2020 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Sarapuu 4. veebruar 2020 Järva
Tõrva Gümnaasium 5a Sarapuu 5. veebruar 2020 Valga
Värska Gümnaasium 3 Sarapuu 6. veebruar 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Sarapuu 7. veebruar 2020 Võru
Mooste Mõisakool 5 Sarapuu 8. veebruar 2020 Põlva
Võru, Päikeselind Sarapuu 9. veebruar 2020 Võru
Kõo Lasteaed Sarapuu 10. veebruar 2020 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sarapuu 13. veebruar 2020 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Sarapuu 13. veebruar 2020 Tartu
Vääna Mõisakool Sarapuu 14. veebruar 2020 Harju
Savikoja Sarapuu 15. veebruar 2020 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 15. veebruar 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Sarapuu 15. veebruar 2020 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sarapuu 17. veebruar 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 4b Sarapuu 17. veebruar 2020 Valga
Türi Kesklinna Lasteaed Sarapuu 18. veebruar 2020 Järva
Krootuse Põhikool 1 Sarapuu 18. veebruar 2020 Põlva
Emmaste Põhikool 1-4 Sarapuu 19. veebruar 2020 Hiiu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sarapuu 19. veebruar 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Sarapuu 20. veebruar 2020 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 4 Sarapuu 20. veebruar 2020 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sarapuu 20. veebruar 2020 Hiiu
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Sarapuu 20. veebruar 2020 Viljandi
Elva Gümnaasium 2b Sarapuu 20. veebruar 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Sarapuu 21. veebruar 2020 Rapla
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sarapuu 21. veebruar 2020 Pärnu
Saue Gümnaasium 2a Sarapuu 21. veebruar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sarapuu 21. veebruar 2020 Harju
Risti Kool 5-9 Sarapuu 21. veebruar 2020 Harju
Võru, Sinilillekad Sarapuu 22. veebruar 2020 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 22. veebruar 2020 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Sarapuu 23. veebruar 2020 Saare
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Sarapuu 23. veebruar 2020 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 3d Sarapuu 24. veebruar 2020 Tartu
Valguta Lasteaed-Algkool 4 Sarapuu 24. veebruar 2020 Tartu
Haanja Kool 1-3 Sarapuu 24. veebruar 2020 Võru
Rakvere Gümnaasium 1c Sarapuu 25. veebruar 2020 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3 Sarapuu 25. veebruar 2020 Jõgeva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sarapuu 25. veebruar 2020 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sarapuu 26. veebruar 2020 Ida-Viru
Parksepa Keskkool 5 Sarapuu 26. veebruar 2020 Võru
Audentese Erakool 1c Sarapuu 27. veebruar 2020 Harju
Rakke Kool 4 Sarapuu 29. veebruar 2020 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-2 Sarapuu 1. märts 2020 Lääne
Kurtna Kool 3a Sarapuu 1. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 4-5 Sarapuu 1. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3e Sarapuu 1. märts 2020 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Sarapuu 2. märts 2020 Harju
Riidaja Põhikool 6-9 Sarapuu 2. märts 2020 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Sarapuu 3. märts 2020 Harju
Erakool Garant 1-3 Sarapuu 3. märts 2020 Harju
Valga Põhikool 2d Sarapuu 4. märts 2020 Valga
Koigi Kool Sarapuu 4. märts 2020 Järva
Kõmsi, Keskuse Sarapuu 5. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sarapuu 5. märts 2020 Pärnu
Harku Lasteaed Sarapuu 6. märts 2020 Harju
Halliste Põhikool 1-4 Sarapuu 6. märts 2020 Viljandi
Põlva Lasteaed Mesimumm Sarapuu 6. märts 2020 Põlva
Rakvere Põhikool Sarapuu 7. märts 2020 Lääne-Viru
Tartu Hansa Kool 1a Sarapuu 8. märts 2020 Tartu
Puhja Kool 3 Sarapuu 8. märts 2020 Tartu
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Sarapuu 9. märts 2020 Harju
Konguta Kool 4 Sarapuu 9. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Sarapuu 9. märts 2020 Lääne-Viru
Kihlevere, Metsavahi Sarapuu 10. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Kool 7b Sarapuu 10. märts 2020 Põlva
Nurme Kool 8-9a Sarapuu 12. märts 2020 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Sarapuu 13. märts 2020 Lääne-Viru
Tirbiku, Stukertid Sarapuu 15. märts 2020 Lääne-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool Sarapuu 15. märts 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Sarapuu 16. märts 2020 Järva
Kadrina Keskkool 2a Sarapuu 16. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Sarapuu 16. märts 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 5ab Sarapuu 17. märts 2020 Rapla
Kõrveküla Põhikool 4a Sarapuu 18. märts 2020 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4a Sarapuu 18. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Sarapuu 18. märts 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Sarapuu 19. märts 2020 Järva
Kadrina Keskkool 1c Sarapuu 19. märts 2020 Lääne-Viru
Lõpemetsa, Arro Sarapuu 20. märts 2020 Rapla
Maardu Gümnaasium 4b Sarapuu 20. märts 2020 Harju
Holstre Kool 5 Sarapuu 20. märts 2020 Viljandi
Metsküla Algkool 1-2 Sarapuu 21. märts 2020 Pärnu
Kambja Põhikool 2 Sarapuu 22. märts 2020 Tartu
Saue, Kivipõllu Sarapuu 23. märts 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Sarapuu 24. märts 2020 Hiiu
Sarapuu 24. märts 2020
Rõngu Keskkool 2 Sarapuu 25. märts 2020 Tartu
Tõrva Gümnaasium 1b Sarapuu 25. märts 2020 Valga
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Sarapuu 27. märts 2020 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Sarapuu 31. märts 2020 Valga
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Sarapuu 18. aprill 2020 Harju

Tagasi tulemuste juurde