"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tartu Loodusmaja Rohukonn 28. märts 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa, Pae Rohukonn 1. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Rohukonn 4. aprill 2020 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Rohukonn 4. aprill 2020 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Rohukonn 4. aprill 2020 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 6. aprill 2020 Harju
Riidaja Põhikool 6-9 Rohukonn 6. aprill 2020 Valga
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Rohukonn 6. aprill 2020 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Rohukonn 6. aprill 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Rohukonn 6. aprill 2020 Viljandi
Metsküla Algkool 1-2 Rohukonn 7. aprill 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Rohukonn 7. aprill 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Rohukonn 7. aprill 2020 Järva
Elva Gümnaasium 3d Rohukonn 7. aprill 2020 Tartu
Kurtna Kool 3a Rohukonn 8. aprill 2020 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Rohukonn 8. aprill 2020 Rapla
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Rohukonn 8. aprill 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Rohukonn 8. aprill 2020 Järva
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 8. aprill 2020 Võru
Tõrva Gümnaasium 1a Rohukonn 8. aprill 2020 Valga
Tartu, Kornel Rohukonn 8. aprill 2020 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Rohukonn 9. aprill 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Rohukonn 9. aprill 2020 Rapla
Laeva Põhikool 13 Rohukonn 9. aprill 2020 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Rohukonn 10. aprill 2020 Tartu
Rakke Kool 8 Rohukonn 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 4 Rohukonn 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind Rohukonn 10. aprill 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 1c Rohukonn 18. aprill 2020 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2b Rohukonn 18. aprill 2020 Tartu
Jäneda Kool 57 Rohukonn 18. aprill 2020 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Rohukonn 21. aprill 2020 Harju
Sadala Põhikool 3 Rohukonn 22. aprill 2020 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 1b Rohukonn 22. aprill 2020 Valga
Valga Põhikool 2d Rohukonn 22. aprill 2020 Valga
Uulu Lasteaed Rohukonn 23. aprill 2020 Pärnu
Osula Põhikool 3 Rohukonn 23. aprill 2020 Võru
Põlva Kool 7b Rohukonn 25. aprill 2020 Põlva
Savikoja Rohukonn 26. aprill 2020 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Rohukonn 26. aprill 2020 Ida-Viru
Haanja Kool 1-3 Rohukonn 27. aprill 2020 Võru
Põlva Lasteaed Mesimumm Rohukonn 27. aprill 2020 Põlva
Nõva Kool 1-2 Rohukonn 29. aprill 2020 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Rohukonn 7. mai 2020 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Rohukonn 10. mai 2020 Põlva
Parksepa Keskkool 5 Rohukonn 12. mai 2020 Võru
Kõo Lasteaed Rohukonn 17. mai 2020 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde