"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Konguta Kool Pajud 12. märts 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Pajud 13. märts 2020 Hiiu
Tsergondõ, Kadri Haav Pajud 13. märts 2020 Võru
Pikavere Lasteaed-Algkool Pajud 15. märts 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Pajud 15. märts 2020 Harju
Kõrveküla Põhikool 4a Pajud 16. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 1a Pajud 16. märts 2020 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4c Pajud 17. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 1a Pajud 17. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Pajud 17. märts 2020 Valga
Laeva Põhikool 13 Pajud 18. märts 2020 Tartu
Varbla Kool 13 Pajud 19. märts 2020 Pärnu
Kadrina Keskkool 4-5 Pajud 20. märts 2020 Lääne-Viru
Laitse lasteaed Pajud 20. märts 2020 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 20. märts 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Pajud 21. märts 2020 Pärnu
Kadrina Keskkool 3e Pajud 22. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Pajud 24. märts 2020 Harju
Muraste Looduskool Pajud 24. märts 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Pajud 26. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Pajud 26. märts 2020 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Pajud 26. märts 2020 Põlva
Sonda Kool 1-4 Pajud 26. märts 2020 Ida-Viru
Kurtna Kool 3a Pajud 27. märts 2020 Harju
Audentese Erakool 1c Pajud 27. märts 2020 Harju
Erala, Markus & co Pajud 27. märts 2020 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa Pajud 28. märts 2020 Tartu
Muhu Põhikool 5 Pajud 28. märts 2020 Saare
Kose-Uuemõisa, Pae Pajud 28. märts 2020 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Pajud 28. märts 2020 Harju
Riia Eesti Põhikool Pajud 28. märts 2020 Välismaa
Kõo Lasteaed Pajud 28. märts 2020 Viljandi
Põlva Kool 1e Pajud 28. märts 2020 Põlva
Virtsu Kool 4-5 Pajud 28. märts 2020 Lääne
Emmaste Põhikool 2a Pajud 29. märts 2020 Hiiu
Elva Gümnaasium 3d Pajud 29. märts 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Pajud 30. märts 2020 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 31. märts 2020 Rapla
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Pajud 31. märts 2020 Hiiu
Põlva Kool 3a Pajud 31. märts 2020 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 31. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Pajud 1. aprill 2020 Valga
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Pajud 1. aprill 2020 Harju
Nõva Kool Pajud 1. aprill 2020 Lääne
Pirita Kose Lasteaed 2 Pajud 1. aprill 2020 Harju
Muhu, Vanamõisa Pajud 1. aprill 2020 Saare
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Pajud 1. aprill 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Pajud 1. aprill 2020 Hiiu
Keeni Põhikool 1 Pajud 2. aprill 2020 Valga
Tarvastu Gümnaasium 4 Pajud 2. aprill 2020 Viljandi
Kadrina Keskkool 5a Pajud 3. aprill 2020 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 3. aprill 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Pajud 3. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Pajud 3. aprill 2020 Põlva
Tartu Loodusmaja Pajud 4. aprill 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Pajud 4. aprill 2020 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Pajud 4. aprill 2020 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Pajud 5. aprill 2020 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Pajud 5. aprill 2020 Lääne
Konguta Kool 4 Pajud 6. aprill 2020 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Pajud 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed Pajud 6. aprill 2020 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Pajud 6. aprill 2020 Pärnu
Sadala Põhikool 3 Pajud 6. aprill 2020 Jõgeva
Laeva Põhikool 24 Pajud 6. aprill 2020 Tartu
Kose Gümnaasium 3b3 Pajud 6. aprill 2020 Harju
Risti Kool 5-9 Pajud 6. aprill 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 5ab Pajud 6. aprill 2020 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 4a Pajud 6. aprill 2020 Harju
Jäneda Kool 57 Pajud 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 1b Pajud 6. aprill 2020 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 2 Pajud 7. aprill 2020 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 3 Pajud 7. aprill 2020 Põlva
Lagedi lasteaed Pajud 7. aprill 2020 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Pajud 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 5 Pajud 7. aprill 2020 Võru
Tallinna Liivaku Lasteaed Pajud 7. aprill 2020 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Pajud 8. aprill 2020 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2020 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Pajud 8. aprill 2020 Võru
Jõhvi Põhikool 8 Pajud 8. aprill 2020 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2020 Võru
Mooste Mõisakool 5 Pajud 8. aprill 2020 Põlva
Kohila Gümnaasium 7c Pajud 8. aprill 2020 Rapla
Rakke Kool 4 Pajud 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 9. aprill 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Pajud 10. aprill 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Pajud 10. aprill 2020 Pärnu
Rakke Kool 8 Pajud 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1c Pajud 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-2 Pajud 11. aprill 2020 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Pajud 11. aprill 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Pajud 12. aprill 2020 Järva
Rõngu Keskkool 2 Pajud 13. aprill 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Pajud 13. aprill 2020 Pärnu
Elva Gümnaasium 2b Pajud 14. aprill 2020 Tartu
Oru Põhikool 4 Pajud 16. aprill 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Pajud 17. aprill 2020 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Pajud 17. aprill 2020 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Pajud 19. aprill 2020 Järva
Kasti-Orgita Lasteaed Pajud 20. aprill 2020 Rapla
Metsküla Algkool 4-6 Pajud 21. aprill 2020 Pärnu
Valga Põhikool 2d Pajud 22. aprill 2020 Valga
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Pajud 3. mai 2020 Ida-Viru
Harku Lasteaed Pajud 8. mai 2020 Harju

Tagasi tulemuste juurde