"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5537 õpilast ja 362 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Parksepa Keskkool 5 Paiseleht 5. märts 2020 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa Paiseleht 6. märts 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Paiseleht 7. märts 2020 Harju
Tartu Hansa Kool 1a Paiseleht 7. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 3e Paiseleht 7. märts 2020 Lääne-Viru
Kõmsi, Keskuse Paiseleht 8. märts 2020 Pärnu
Sonda Kool 1-4 Paiseleht 8. märts 2020 Ida-Viru
Viluste Põhikool 1 Paiseleht 8. märts 2020 Põlva
Tartu Raatuse Kool 4a Paiseleht 8. märts 2020 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Paiseleht 8. märts 2020 Põlva
Pihtla Lasteaed Paiseleht 8. märts 2020 Saare
Lümanda Põhikool 3 Paiseleht 8. märts 2020 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Paiseleht 9. märts 2020 Harju
Risti Kool 5-9 Paiseleht 9. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Paiseleht 9. märts 2020 Valga
Elva Lasteaed Murumuna Paiseleht 9. märts 2020 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Paiseleht 9. märts 2020 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 4b Paiseleht 10. märts 2020 Valga
Aruküla Lasteaed Rukkilill Paiseleht 10. märts 2020 Harju
Aruvälja Lasteaed Paiseleht 10. märts 2020 Pärnu
Valga Priimetsa Kool Paiseleht 12. märts 2020 Valga
Muraste Looduskool Paiseleht 14. märts 2020 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Paiseleht 15. märts 2020 Tartu
Jõhvi Põhikool 8 Paiseleht 15. märts 2020 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Paiseleht 15. märts 2020 Võru
Pirita Kose Lasteaed Paiseleht 15. märts 2020 Harju
Audentese Erakool 1c Paiseleht 15. märts 2020 Harju
Valga Põhikool 2d Paiseleht 15. märts 2020 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Paiseleht 15. märts 2020 Pärnu
Savikoja Paiseleht 15. märts 2020 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Paiseleht 16. märts 2020 Tartu
Muhu Põhikool 5 Paiseleht 16. märts 2020 Saare
Elva Gümnaasium 3d Paiseleht 16. märts 2020 Tartu
Tõrva Gümnaasium 1b Paiseleht 16. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1a Paiseleht 16. märts 2020 Valga
Kohila Gümnaasium 6ac Paiseleht 17. märts 2020 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 4c Paiseleht 17. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Paiseleht 17. märts 2020 Tartu
Tsergondõ, Kadri Haav Paiseleht 18. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 2b Paiseleht 18. märts 2020 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 4 Paiseleht 18. märts 2020 Viljandi
Võnnu Lasteaed Värvuke Paiseleht 18. märts 2020 Tartu
Rakvere Gümnaasium 1c Paiseleht 18. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Kool 1e Paiseleht 18. märts 2020 Põlva
Emmaste Põhikool 1-4 Paiseleht 19. märts 2020 Hiiu
Kadrina Keskkool 2c Paiseleht 19. märts 2020 Lääne-Viru
Laitse lasteaed Paiseleht 19. märts 2020 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Paiseleht 19. märts 2020 Põlva
Kadrina Keskkool 1a Paiseleht 19. märts 2020 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Paiseleht 19. märts 2020 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Paiseleht 19. märts 2020 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 1 Paiseleht 19. märts 2020 Viljandi
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Paiseleht 19. märts 2020 Järva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Paiseleht 19. märts 2020 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 7c Paiseleht 19. märts 2020 Rapla
Tartu Raatuse Kool 1b Paiseleht 19. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Paiseleht 19. märts 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool Paiseleht 20. märts 2020 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 4a Paiseleht 20. märts 2020 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Paiseleht 20. märts 2020 Põlva
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Paiseleht 20. märts 2020 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Paiseleht 20. märts 2020 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Paiseleht 20. märts 2020 Rapla
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 2 Paiseleht 20. märts 2020 Pärnu
Haanja Kool 1-3 Paiseleht 20. märts 2020 Võru
Kehra, 5 c klass Paiseleht 20. märts 2020 Harju
Kose Gümnaasium 3b3 Paiseleht 20. märts 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Paiseleht 20. märts 2020 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Paiseleht 21. märts 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Paiseleht 21. märts 2020 Lääne-Viru
Varbla Kool 24 Paiseleht 22. märts 2020 Pärnu
Võru, Päikeselind Paiseleht 22. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Paiseleht 22. märts 2020 Võru
Konguta Kool 4 Paiseleht 22. märts 2020 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm Paiseleht 23. märts 2020 Harju
Erakool Garant 1-3 Paiseleht 23. märts 2020 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 1a Paiseleht 23. märts 2020 Pärnu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Paiseleht 23. märts 2020 Harju
Rakvere, Tikri Uustalu Paiseleht 24. märts 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Paiseleht 24. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 1c Paiseleht 24. märts 2020 Lääne-Viru
Võru, Loodusega koos Paiseleht 25. märts 2020 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Paiseleht 25. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa, Pae Paiseleht 25. märts 2020 Harju
Rakvere Põhikool Paiseleht 25. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed Paiseleht 25. märts 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Paiseleht 26. märts 2020 Tartu
Eerika lasteaed Laululind Paiseleht 26. märts 2020 Tartu
Tirbiku, Stukertid Paiseleht 26. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Paiseleht 26. märts 2020 Harju
Erala, Markus & co Paiseleht 27. märts 2020 Tartu
Sadala Põhikool 3 Paiseleht 27. märts 2020 Jõgeva
Paldiski, Kirsi kaksikud Paiseleht 27. märts 2020 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Paiseleht 28. märts 2020 Harju
Uulu Lasteaed Paiseleht 29. märts 2020 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Paiseleht 29. märts 2020 Ida-Viru

Tagasi tulemuste juurde