"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Krootuse Põhikool 1 Näsiniin 3. jaanuar 2020 Põlva
Raadivere, OleMari Näsiniin 14. jaanuar 2020 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 17. jaanuar 2020 Saare
Kõo Lasteaed Näsiniin 18. jaanuar 2020 Viljandi
Puhja Kool 3 Näsiniin 22. jaanuar 2020 Tartu
Nõva Kool Näsiniin 22. jaanuar 2020 Lääne
Kõmsi, Keskuse Näsiniin 25. jaanuar 2020 Pärnu
Pirita Kose Lasteaed 2 Näsiniin 28. jaanuar 2020 Harju
Tartu Loodusmaja Näsiniin 29. jaanuar 2020 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Näsiniin 1. veebruar 2020 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Näsiniin 2. veebruar 2020 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Näsiniin 4. veebruar 2020 Saare
Tarvastu Gümnaasium 4 Näsiniin 15. veebruar 2020 Viljandi
Jäneda Kool 57 Näsiniin 15. veebruar 2020 Lääne-Viru
Virtsu Kool 4-5 Näsiniin 16. veebruar 2020 Lääne
Pihtla Lasteaed Näsiniin 18. veebruar 2020 Saare
Aravete Keskkool 2 Näsiniin 19. veebruar 2020 Järva
Elva Gümnaasium 3d Näsiniin 19. veebruar 2020 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Näsiniin 19. veebruar 2020 Pärnu
Kadrina Keskkool 1c Näsiniin 19. veebruar 2020 Lääne-Viru
Sonda Kool 1-4 Näsiniin 20. veebruar 2020 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Näsiniin 20. veebruar 2020 Võru
Muraste Looduskool Näsiniin 20. veebruar 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Näsiniin 20. veebruar 2020 Tartu
Risti Kool 5-9 Näsiniin 21. veebruar 2020 Harju
Kurtna Kool 3a Näsiniin 22. veebruar 2020 Harju
Oru Põhikool 4 Näsiniin 23. veebruar 2020 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Näsiniin 23. veebruar 2020 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed Näsiniin 24. veebruar 2020 Rapla
Konguta Kool Näsiniin 24. veebruar 2020 Tartu
Konguta Kool 4 Näsiniin 24. veebruar 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Näsiniin 24. veebruar 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Näsiniin 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Näsiniin 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tirbiku, Stukertid Näsiniin 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 24. veebruar 2020 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Näsiniin 26. veebruar 2020 Hiiu
Voore Põhikool Näsiniin 26. veebruar 2020 Jõgeva
Rakke Kool 4 Näsiniin 27. veebruar 2020 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Näsiniin 29. veebruar 2020 Hiiu
Tõrva Gümnaasium 1a Näsiniin 1. märts 2020 Valga
Rakvere Gümnaasium 1c Näsiniin 4. märts 2020 Lääne-Viru
Laitse lasteaed Näsiniin 5. märts 2020 Harju
Elva Lasteaed Murumuna Näsiniin 5. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 2b Näsiniin 5. märts 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Näsiniin 6. märts 2020 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Näsiniin 6. märts 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Näsiniin 7. märts 2020 Järva
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Näsiniin 8. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 1b Näsiniin 8. märts 2020 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Näsiniin 8. märts 2020 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Näsiniin 9. märts 2020 Viljandi
Tsergondõ, Kadri Haav Näsiniin 9. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 5a Näsiniin 10. märts 2020 Lääne-Viru
Valga Priimetsa Kool 5b Näsiniin 10. märts 2020 Valga
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Näsiniin 10. märts 2020 Hiiu
Valga Priimetsa Kool 6b Näsiniin 11. märts 2020 Valga
Kihlevere, Metsavahi Näsiniin 11. märts 2020 Lääne-Viru
Nurme Kool 8-9a Näsiniin 12. märts 2020 Järva
Harku Lasteaed Näsiniin 13. märts 2020 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Näsiniin 13. märts 2020 Lääne-Viru
Erakool Garant 1-3 Näsiniin 14. märts 2020 Harju
Riidaja Põhikool 6-9 Näsiniin 15. märts 2020 Valga
Valga Põhikool 2d Näsiniin 15. märts 2020 Valga
Kambja Põhikool 2 Näsiniin 15. märts 2020 Tartu
Põlva Kool 3a Näsiniin 16. märts 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Näsiniin 16. märts 2020 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Näsiniin 17. märts 2020 Põlva
Kadrina Keskkool 1a Näsiniin 17. märts 2020 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 6ac Näsiniin 17. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 5ab Näsiniin 17. märts 2020 Rapla
Audentese Erakool 2b Näsiniin 17. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 24 Näsiniin 18. märts 2020 Tartu
Laeva Põhikool 13 Näsiniin 18. märts 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Näsiniin 19. märts 2020 Rapla
Riia Eesti Põhikool Näsiniin 19. märts 2020 Välismaa
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Näsiniin 19. märts 2020 Harju
Türi Kesklinna Lasteaed Näsiniin 19. märts 2020 Järva
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Näsiniin 20. märts 2020 Saare
Parksepa Keskkool 5 Näsiniin 20. märts 2020 Võru
Oru lasteaed Mesimumm Näsiniin 21. märts 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Näsiniin 21. märts 2020 Võru
Pirita Kose Lasteaed Näsiniin 22. märts 2020 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Näsiniin 24. märts 2020 Pärnu
Põlva Kool 1e Näsiniin 24. märts 2020 Põlva
Värska Gümnaasium 2 Näsiniin 25. märts 2020 Võru
Rõngu Keskkool 2 Näsiniin 25. märts 2020 Tartu
Näsiniin 26. märts 2020
Rakke Kool 8 Näsiniin 26. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Näsiniin 27. märts 2020 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 4a Näsiniin 27. märts 2020 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Näsiniin 28. märts 2020 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Näsiniin 28. märts 2020 Ida-Viru
Kehra, 5 c klass Näsiniin 28. märts 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Näsiniin 29. märts 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Näsiniin 2. aprill 2020 Järva
Emmaste Põhikool 2a Näsiniin 5. aprill 2020 Hiiu
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Näsiniin 7. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Näsiniin 11. aprill 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Näsiniin 12. aprill 2020 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Näsiniin 18. aprill 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Näsiniin 19. aprill 2020 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Näsiniin 26. aprill 2020 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde