"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Varbla Kool 24 Lumikelluke 5. jaanuar 2020 Pärnu
Voore Põhikool Lumikelluke 15. jaanuar 2020 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium 4 Lumikelluke 17. jaanuar 2020 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 20. jaanuar 2020 Saare
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 20. jaanuar 2020 Saare
Tarvastu Lasteaed Lumikelluke 21. jaanuar 2020 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 23. jaanuar 2020 Rapla
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 24. jaanuar 2020 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Lumikelluke 24. jaanuar 2020 Harju
Tallinna Männikäbi Lasteaed Lumikelluke 25. jaanuar 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Lumikelluke 25. jaanuar 2020 Pärnu
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 27. jaanuar 2020 Harju
Türi Lokuta lasteaed Lumikelluke 27. jaanuar 2020 Järva
Audentese Erakool 1c Lumikelluke 28. jaanuar 2020 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 29. jaanuar 2020 Hiiu
Varbla Kool 13 Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Pärnu
Nõva Kool Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Lääne
Kõo Lasteaed Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Lumikelluke 30. jaanuar 2020 Hiiu
Lümanda Põhikool 2 Lumikelluke 31. jaanuar 2020 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 4a Lumikelluke 31. jaanuar 2020 Harju
Tartu Raatuse Kool 4a Lumikelluke 31. jaanuar 2020 Tartu
Keeni Põhikool 1 Lumikelluke 1. veebruar 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool Lumikelluke 1. veebruar 2020 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 1. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Lumikelluke 2. veebruar 2020 Pärnu
Rakvere, Tikri Uustalu Lumikelluke 2. veebruar 2020 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lumikelluke 2. veebruar 2020 Lääne
Valga Põhikool 2d Lumikelluke 2. veebruar 2020 Valga
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Lumikelluke 3. veebruar 2020 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 3. veebruar 2020 Harju
Vääna Mõisakool Lumikelluke 4. veebruar 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Lumikelluke 5. veebruar 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Lumikelluke 7. veebruar 2020 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Lumikelluke 7. veebruar 2020 Lääne-Viru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Lumikelluke 8. veebruar 2020 Viljandi
Riia Eesti Põhikool Lumikelluke 9. veebruar 2020 Välismaa
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lumikelluke 10. veebruar 2020 Harju
Parksepa Keskkool 5 Lumikelluke 10. veebruar 2020 Võru
Paldiski Lasteaed Naerulind Lumikelluke 10. veebruar 2020 Harju
Risti Kool 5-9 Lumikelluke 11. veebruar 2020 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Lumikelluke 11. veebruar 2020 Ida-Viru
Laitse lasteaed Lumikelluke 11. veebruar 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Lumikelluke 12. veebruar 2020 Pärnu
Virtsu Kool 4-5 Lumikelluke 12. veebruar 2020 Lääne
Rapla Vesiroosi Kool 1a Lumikelluke 12. veebruar 2020 Rapla
Rakke Kool 8 Lumikelluke 12. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Lumikelluke 13. veebruar 2020 Viljandi
Rakke Kool 4 Lumikelluke 13. veebruar 2020 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 13. veebruar 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Lumikelluke 13. veebruar 2020 Pärnu
Muraste Looduskool Lumikelluke 13. veebruar 2020 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 14. veebruar 2020 Põlva
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Võru
Türi Kesklinna Lasteaed Lumikelluke 14. veebruar 2020 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Pärnu
Kose Gümnaasium 4a Lumikelluke 14. veebruar 2020 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 4-5 Lumikelluke 14. veebruar 2020 Lääne-Viru
Pelguranna Lasteaed Lumikelluke 14. veebruar 2020 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Lumikelluke 14. veebruar 2020 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 14. veebruar 2020 Harju
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 15. veebruar 2020 Võru
Võsukese Lasteaed Lumikelluke 15. veebruar 2020 Harju
Elva Gümnaasium 3d Lumikelluke 15. veebruar 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Lumikelluke 15. veebruar 2020 Harju
Tsergondõ, Kadri Haav Lumikelluke 15. veebruar 2020 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lumikelluke 16. veebruar 2020 Harju
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Lumikelluke 17. veebruar 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Lumikelluke 17. veebruar 2020 Ida-Viru
Pirita Kose Lasteaed 2 Lumikelluke 17. veebruar 2020 Harju
Riisipere Lasteaed Lumikelluke 17. veebruar 2020 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Lumikelluke 18. veebruar 2020 Ida-Viru
Pikavere Lasteaed-Algkool Lumikelluke 18. veebruar 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Lumikelluke 18. veebruar 2020 Rapla
Võru, Sinilillekad Lumikelluke 19. veebruar 2020 Võru
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 19. veebruar 2020 Tartu
Lasteaed Maasikas Lumikelluke 19. veebruar 2020 Harju
Konguta Kool Lumikelluke 19. veebruar 2020 Tartu
Konguta Kool 4 Lumikelluke 19. veebruar 2020 Tartu
Krootuse Põhikool 1 Lumikelluke 19. veebruar 2020 Põlva
Metsküla Algkool 4-6 Lumikelluke 19. veebruar 2020 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Lumikelluke 20. veebruar 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Lumikelluke 20. veebruar 2020 Järva
Nõva Kool 1-2 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 20. veebruar 2020 Harju
Kadrina Keskkool 1c Lumikelluke 20. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Harju
Erakool Garant 1-3 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Harju
Lümanda Põhikool 3 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Saare
Jäneda Kool 57 Lumikelluke 20. veebruar 2020 Lääne-Viru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Lumikelluke 21. veebruar 2020 Saare
Kanepi Gümnaasium 3 Lumikelluke 21. veebruar 2020 Põlva
Kõrveküla Põhikool 4a Lumikelluke 21. veebruar 2020 Tartu
Savikoja Lumikelluke 22. veebruar 2020 Tartu
Hargla Kool 1-3 Lumikelluke 22. veebruar 2020 Valga
Võru, Päikeselind Lumikelluke 22. veebruar 2020 Võru
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 Lumikelluke 22. veebruar 2020 Ida-Viru
Kurtna Kool 3a Lumikelluke 22. veebruar 2020 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Lumikelluke 22. veebruar 2020 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Lumikelluke 23. veebruar 2020 Tartu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Lumikelluke 23. veebruar 2020 Hiiu
Kadrina Keskkool 2b Lumikelluke 23. veebruar 2020 Lääne-Viru
Erala, Markus & co Lumikelluke 24. veebruar 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Lumikelluke 24. veebruar 2020 Järva
Kihlevere, Metsavahi Lumikelluke 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Haanja Kool 1-3 Lumikelluke 24. veebruar 2020 Võru
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Lumikelluke 24. veebruar 2020 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2b Lumikelluke 24. veebruar 2020 Tartu
Osula Põhikool 2 Lumikelluke 25. veebruar 2020 Võru
Rakvere Gümnaasium 1c Lumikelluke 25. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3e Lumikelluke 26. veebruar 2020 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 1 Lumikelluke 26. veebruar 2020 Saare
Koigi Kool Lumikelluke 26. veebruar 2020 Järva
Kasti-Orgita Lasteaed Lumikelluke 26. veebruar 2020 Rapla
Paikuse Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 27. veebruar 2020 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2 Lumikelluke 27. veebruar 2020 Ida-Viru
Kose-Uuemõisa, Pae Lumikelluke 28. veebruar 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Lumikelluke 29. veebruar 2020 Hiiu
Kose Gümnaasium 3b3 Lumikelluke 29. veebruar 2020 Harju
Tartu Hansa Kool 1a Lumikelluke 1. märts 2020 Tartu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Lumikelluke 1. märts 2020 Harju
Rakvere Põhikool Lumikelluke 1. märts 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1b Lumikelluke 2. märts 2020 Valga
Võru, Loodusega koos Lumikelluke 3. märts 2020 Võru
Alasniidu Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2020 Harju
Maardu Gümnaasium 4c Lumikelluke 3. märts 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2020 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2020 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Lumikelluke 4. märts 2020 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 5. märts 2020 Ida-Viru
Valga Priimetsa Kool 6b Lumikelluke 5. märts 2020 Valga
Metsküla Algkool 1-2 Lumikelluke 5. märts 2020 Pärnu
Imavere Põhikool 4 Lumikelluke 5. märts 2020 Järva
Harku Lasteaed Lumikelluke 6. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Lumikelluke 7. märts 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 2a Lumikelluke 7. märts 2020 Lääne-Viru
Raadivere, OleMari Lumikelluke 8. märts 2020 Jõgeva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lumikelluke 8. märts 2020 Lääne-Viru
Saue, Kivipõllu Lumikelluke 9. märts 2020 Harju
Tirbiku, Stukertid Lumikelluke 10. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Lumikelluke 10. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Kool 7b Lumikelluke 10. märts 2020 Põlva
Tõrva Gümnaasium 4b Lumikelluke 10. märts 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool 5b Lumikelluke 12. märts 2020 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Lumikelluke 12. märts 2020 Lääne-Viru
Harkujärve, Mariann Lumikelluke 12. märts 2020 Harju
Maardu Gümnaasium 4b Lumikelluke 12. märts 2020 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lumikelluke 15. märts 2020 Ida-Viru
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Lumikelluke 16. märts 2020 Harju
Elva Gümnaasium 3a Lumikelluke 16. märts 2020 Tartu
Tallinna Tehnikagümnaasium 4a Lumikelluke 16. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Lumikelluke 16. märts 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Lumikelluke 17. märts 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 5ab Lumikelluke 17. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 6ac Lumikelluke 17. märts 2020 Rapla
Põlva Kool 1e Lumikelluke 18. märts 2020 Põlva
Loksa Gümnaasium 4a Lumikelluke 18. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Lumikelluke 18. märts 2020 Harju
Kambja Põhikool 2 Lumikelluke 22. märts 2020 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Lumikelluke 23. märts 2020 Pärnu
Lumikelluke 24. märts 2020
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c Lumikelluke 25. märts 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Lumikelluke 26. märts 2020 Ida-Viru
Rakvere Põhikool 4-6 Lumikelluke 26. märts 2020 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool 2 Lumikelluke 26. märts 2020 Tartu

Tagasi tulemuste juurde