"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Elva Gümnaasium 3d Linavästrik 15. märts 2020 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Linavästrik 20. märts 2020 Pärnu
Audentese Erakool 1c Linavästrik 24. märts 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Linavästrik 25. märts 2020 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Linavästrik 25. märts 2020 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 4a Linavästrik 26. märts 2020 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Linavästrik 26. märts 2020 Pärnu
Krootuse Põhikool 1 Linavästrik 27. märts 2020 Põlva
Varbla Kool 24 Linavästrik 27. märts 2020 Pärnu
Parksepa Keskkool 5 Linavästrik 27. märts 2020 Võru
Tarvastu Gümnaasium 1 Linavästrik 29. märts 2020 Viljandi
Kõo Lasteaed Linavästrik 1. aprill 2020 Viljandi
Osula Põhikool 3 Linavästrik 3. aprill 2020 Võru
Emmaste Põhikool 1-4 Linavästrik 4. aprill 2020 Hiiu
Laeva Põhikool 24 Linavästrik 5. aprill 2020 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Linavästrik 5. aprill 2020 Pärnu
Emmaste Põhikool 2a Linavästrik 5. aprill 2020 Hiiu
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Linavästrik 6. aprill 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed Linavästrik 6. aprill 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Linavästrik 6. aprill 2020 Viljandi
Tartu Loodusmaja Linavästrik 6. aprill 2020 Tartu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Linavästrik 6. aprill 2020 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed Linavästrik 6. aprill 2020 Harju
Nõva Kool Linavästrik 6. aprill 2020 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Linavästrik 7. aprill 2020 Rapla
Kadrina Keskkool 5a Linavästrik 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed Linavästrik 7. aprill 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Linavästrik 7. aprill 2020 Hiiu
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 7. aprill 2020 Saare
Jõhvi Põhikool 8 Linavästrik 7. aprill 2020 Ida-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Linavästrik 7. aprill 2020 Järva
Kanepi Gümnaasium 3 Linavästrik 8. aprill 2020 Põlva
Viira, MPMV 2 Linavästrik 8. aprill 2020 Saare
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Linavästrik 8. aprill 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 1-2 Linavästrik 8. aprill 2020 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Linavästrik 8. aprill 2020 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Linavästrik 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Tsergondõ, Kadri Haav Linavästrik 9. aprill 2020 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Linavästrik 9. aprill 2020 Hiiu
Mooste Mõisakool 5 Linavästrik 9. aprill 2020 Põlva
Metsküla Algkool 4-6 Linavästrik 9. aprill 2020 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Linavästrik 9. aprill 2020 Harju
Tirbiku, Stukertid Linavästrik 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Linavästrik 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Linavästrik 9. aprill 2020 Harju
Harku Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2020 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Linavästrik 9. aprill 2020 Pärnu
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Linavästrik 10. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Linavästrik 10. aprill 2020 Harju
Lõpemetsa, Arro Linavästrik 10. aprill 2020 Rapla
Eerika lasteaed Laululind Linavästrik 10. aprill 2020 Tartu
Rakke Kool 8 Linavästrik 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Erakool Garant 1-3 Linavästrik 10. aprill 2020 Harju
Kõmsi, Keskuse Linavästrik 10. aprill 2020 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Linavästrik 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 10. aprill 2020 Võru
Rakvere Põhikool Linavästrik 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Linavästrik 11. aprill 2020 Harju
Kadrina Keskkool 1c Linavästrik 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 4 Linavästrik 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Pihtla Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2020 Saare
Valga Põhikool 2d Linavästrik 11. aprill 2020 Valga
Lümanda Põhikool 3 Linavästrik 12. aprill 2020 Saare
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Linavästrik 12. aprill 2020 Hiiu
Pirita Majandusgümnaasium 4a Linavästrik 12. aprill 2020 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Linavästrik 12. aprill 2020 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Linavästrik 12. aprill 2020 Lääne
Muhu, Vanamõisa Linavästrik 13. aprill 2020 Saare
Sadala Põhikool 3 Linavästrik 13. aprill 2020 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 1b Linavästrik 14. aprill 2020 Valga
Kasti-Orgita Lasteaed Linavästrik 14. aprill 2020 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 14. aprill 2020 Tartu
Valga Priimetsa Kool Linavästrik 14. aprill 2020 Valga
Maardu Gümnaasium 4b Linavästrik 15. aprill 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Linavästrik 15. aprill 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa, Pae Linavästrik 16. aprill 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Linavästrik 16. aprill 2020 Valga
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Linavästrik 17. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Linavästrik 17. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Linavästrik 17. aprill 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Linavästrik 17. aprill 2020 Ida-Viru
Haanja Kool 1-3 Linavästrik 18. aprill 2020 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Linavästrik 18. aprill 2020 Pärnu
Kurtna Kool 3a Linavästrik 19. aprill 2020 Harju
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 19. aprill 2020 Võru
Savikoja Linavästrik 19. aprill 2020 Tartu
Võru, Päikeselind Linavästrik 20. aprill 2020 Võru
Kose Gümnaasium 3b3 Linavästrik 20. aprill 2020 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Linavästrik 20. aprill 2020 Ida-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Linavästrik 21. aprill 2020 Harju
Hargla Kool 1-3 Linavästrik 21. aprill 2020 Valga
Türi Lokuta lasteaed Linavästrik 21. aprill 2020 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa Linavästrik 22. aprill 2020 Tartu
Tallinna Meelespea Lasteaed Linavästrik 22. aprill 2020 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4 Linavästrik 23. aprill 2020 Jõgeva
Tallinna Liikuri Lasteaed Linavästrik 23. aprill 2020 Harju
Uulu Lasteaed Linavästrik 23. aprill 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Linavästrik 25. aprill 2020 Järva
Jäneda Kool 57 Linavästrik 27. aprill 2020 Lääne-Viru
Nurme Kool 8-9a Linavästrik 27. aprill 2020 Järva
Konguta Kool 4 Linavästrik 28. aprill 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Linavästrik 1. mai 2020 Järva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Linavästrik 3. mai 2020 Ida-Viru
Rõngu Keskkool 2 Linavästrik 4. mai 2020 Tartu
Vääna Mõisakool Linavästrik 5. mai 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Linavästrik 5. mai 2020 Harju

Tagasi tulemuste juurde