"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5537 õpilast ja 362 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Parksepa Keskkool 5 Kuldnokk 5. märts 2020 Võru
Voore Põhikool Kuldnokk 5. märts 2020 Jõgeva
Pikavere Lasteaed-Algkool Kuldnokk 7. märts 2020 Harju
Halliste Põhikool 1-4 Kuldnokk 8. märts 2020 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 8. märts 2020 Pärnu
Põlva Kool 3a Kuldnokk 8. märts 2020 Põlva
Laitse lasteaed Kuldnokk 9. märts 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Kuldnokk 9. märts 2020 Viljandi
Riidaja Põhikool 6-9 Kuldnokk 9. märts 2020 Valga
Tarvastu Gümnaasium 1 Kuldnokk 9. märts 2020 Viljandi
Kohila Gümnaasium 5ab Kuldnokk 10. märts 2020 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 10. märts 2020 Pärnu
Kose Gümnaasium 4a Kuldnokk 10. märts 2020 Harju
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 10. märts 2020 Lääne
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 10. märts 2020 Võru
Kõmsi, Keskuse Kuldnokk 10. märts 2020 Pärnu
Valga Priimetsa Kool Kuldnokk 11. märts 2020 Valga
Kohila Gümnaasium 6ac Kuldnokk 11. märts 2020 Rapla
Koigi Kool Kuldnokk 12. märts 2020 Järva
Haanja Kool 1-3 Kuldnokk 12. märts 2020 Võru
Aruvälja Lasteaed Kuldnokk 12. märts 2020 Pärnu
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 Kuldnokk 13. märts 2020 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 15. märts 2020 Tartu
Viira, MPMV 2 Kuldnokk 15. märts 2020 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 16. märts 2020 Harju
Türi Kesklinna Lasteaed Kuldnokk 16. märts 2020 Järva
Raadivere, OleMari Kuldnokk 17. märts 2020 Jõgeva
Pärnu Rääma Põhikool 1a Kuldnokk 17. märts 2020 Pärnu
Tsergondõ, Kadri Haav Kuldnokk 18. märts 2020 Võru
Tõrva Gümnaasium 1a Kuldnokk 18. märts 2020 Valga
Jäneda Kool 57 Kuldnokk 18. märts 2020 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Kuldnokk 18. märts 2020 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 19. märts 2020 Põlva
Audentese Erakool 1c Kuldnokk 19. märts 2020 Harju
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 19. märts 2020 Võru
Tilsi Põhikool 3 Kuldnokk 19. märts 2020 Põlva
Audentese Erakool 2b Kuldnokk 19. märts 2020 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Kuldnokk 19. märts 2020 Pärnu
Nõva Kool 1-2 Kuldnokk 19. märts 2020 Lääne
Põlva Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 20. märts 2020 Põlva
Muhu, Vanamõisa Kuldnokk 20. märts 2020 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 20. märts 2020 Ida-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 4a Kuldnokk 20. märts 2020 Harju
Võru, Päikeselind Kuldnokk 20. märts 2020 Võru
Tõrva Gümnaasium 1b Kuldnokk 20. märts 2020 Valga
Maardu Gümnaasium 4b Kuldnokk 20. märts 2020 Harju
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b Kuldnokk 20. märts 2020 Tartu
Kambja Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2020 Tartu
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 22. märts 2020 Võru
Kõrveküla Põhikool 4a Kuldnokk 22. märts 2020 Tartu
Rakvere Põhikool Kuldnokk 22. märts 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Kuldnokk 22. märts 2020 Pärnu
Võru Lasteaed Sõleke 2 Kuldnokk 22. märts 2020 Võru
Põlva Kool 1e Kuldnokk 22. märts 2020 Põlva
Varbla Kool 24 Kuldnokk 23. märts 2020 Pärnu
Muraste Looduskool Kuldnokk 23. märts 2020 Harju
Paikuse Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 23. märts 2020 Pärnu
Sadala Põhikool 3 Kuldnokk 23. märts 2020 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3d Kuldnokk 23. märts 2020 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Kuldnokk 23. märts 2020 Järva
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 24. märts 2020 Võru
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 24. märts 2020 Saare
Lõpemetsa, Arro Kuldnokk 25. märts 2020 Rapla
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 25. märts 2020 Järva
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Kuldnokk 26. märts 2020 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 26. märts 2020 Harju
Kose Gümnaasium 3b3 Kuldnokk 27. märts 2020 Harju
Sonda Kool 1-4 Kuldnokk 27. märts 2020 Ida-Viru
Võru, Loodusega koos Kuldnokk 28. märts 2020 Võru
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 29. märts 2020 Harju
Uulu Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2020 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde