"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Unipiha Algkool 1-4 Koerliblikas 8. märts 2020 Tartu
Pihtla Lasteaed Koerliblikas 8. märts 2020 Saare
Pirita Kose Lasteaed Koerliblikas 8. märts 2020 Harju
Kõo Lasteaed Koerliblikas 10. märts 2020 Viljandi
Parksepa Keskkool 5 Koerliblikas 16. märts 2020 Võru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Koerliblikas 17. märts 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Koerliblikas 17. märts 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 1-2 Koerliblikas 19. märts 2020 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Koerliblikas 19. märts 2020 Harju
Tsergondõ, Kadri Haav Koerliblikas 19. märts 2020 Võru
Võnnu Lasteaed Värvuke Koerliblikas 19. märts 2020 Tartu
Kõmsi, Keskuse Koerliblikas 19. märts 2020 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed Koerliblikas 20. märts 2020 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 1 Koerliblikas 20. märts 2020 Viljandi
Riia Eesti Põhikool Koerliblikas 20. märts 2020 Välismaa
Tallinna Männikäbi Lasteaed Koerliblikas 20. märts 2020 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Koerliblikas 20. märts 2020 Pärnu
Erala, Markus & co Koerliblikas 22. märts 2020 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4a Koerliblikas 22. märts 2020 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Koerliblikas 23. märts 2020 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Koerliblikas 25. märts 2020 Pärnu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Koerliblikas 25. märts 2020 Saare
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Koerliblikas 25. märts 2020 Hiiu
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Koerliblikas 25. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 1a Koerliblikas 25. märts 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool 4 Koerliblikas 26. märts 2020 Tartu
Põlva Kool 1e Koerliblikas 26. märts 2020 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Koerliblikas 26. märts 2020 Harju
Elva Gümnaasium 3d Koerliblikas 26. märts 2020 Tartu
Muhu, Vanamõisa Koerliblikas 26. märts 2020 Saare
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Koerliblikas 26. märts 2020 Lääne
Muhu Põhikool 5 Koerliblikas 26. märts 2020 Saare
Tarvastu Gümnaasium 4 Koerliblikas 26. märts 2020 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Koerliblikas 27. märts 2020 Lääne-Viru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Koerliblikas 27. märts 2020 Pärnu
Jäneda Kool 57 Koerliblikas 27. märts 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool Koerliblikas 28. märts 2020 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Koerliblikas 28. märts 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Koerliblikas 28. märts 2020 Valga
Oru lasteaed Mesimumm Koerliblikas 28. märts 2020 Harju
Lümanda Põhikool 3 Koerliblikas 28. märts 2020 Saare
Sonda Kool 1-4 Koerliblikas 28. märts 2020 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Koerliblikas 28. märts 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Koerliblikas 28. märts 2020 Põlva
Tõrva Gümnaasium 1a Koerliblikas 28. märts 2020 Valga
Krootuse Põhikool 1 Koerliblikas 28. märts 2020 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Koerliblikas 28. märts 2020 Hiiu
Võru, Sinilillekad Koerliblikas 28. märts 2020 Võru
Tartu Loodusmaja Koerliblikas 29. märts 2020 Tartu
Risti Kool 5-9 Koerliblikas 29. märts 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Koerliblikas 29. märts 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Koerliblikas 30. märts 2020 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2b Koerliblikas 30. märts 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 5ab Koerliblikas 31. märts 2020 Rapla
Pärnu Rääma Põhikool 1a Koerliblikas 2. aprill 2020 Pärnu
Virtsu Kool 4-5 Koerliblikas 2. aprill 2020 Lääne
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Koerliblikas 2. aprill 2020 Ida-Viru
Lagedi lasteaed Koerliblikas 4. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Koerliblikas 4. aprill 2020 Harju
Rakke Kool 4 Koerliblikas 5. aprill 2020 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 4-6 Koerliblikas 5. aprill 2020 Pärnu
Sadala Põhikool 3 Koerliblikas 6. aprill 2020 Jõgeva
Rakke Kool 8 Koerliblikas 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-2 Koerliblikas 6. aprill 2020 Lääne
Mooste Mõisakool 5 Koerliblikas 6. aprill 2020 Põlva
Osula Põhikool 3 Koerliblikas 6. aprill 2020 Võru
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Koerliblikas 6. aprill 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Koerliblikas 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 3b3 Koerliblikas 7. aprill 2020 Harju
Laeva Põhikool 24 Koerliblikas 7. aprill 2020 Tartu
Voore Põhikool Koerliblikas 7. aprill 2020 Jõgeva
Türi Kesklinna Lasteaed Koerliblikas 7. aprill 2020 Järva
Viira, MPMV 2 Koerliblikas 8. aprill 2020 Saare
Haanja Kool 1-3 Koerliblikas 8. aprill 2020 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Koerliblikas 8. aprill 2020 Ida-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Koerliblikas 8. aprill 2020 Pärnu
Tartu, Kornel Koerliblikas 8. aprill 2020 Tartu
Padise Põhikool 4 Koerliblikas 8. aprill 2020 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Koerliblikas 8. aprill 2020 Pärnu
Tirbiku, Stukertid Koerliblikas 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind Koerliblikas 10. aprill 2020 Tartu
Kohila Gümnaasium 7c Koerliblikas 10. aprill 2020 Rapla
Tõrva Gümnaasium 5a Koerliblikas 10. aprill 2020 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 4c Koerliblikas 11. aprill 2020 Harju
Uulu Lasteaed Koerliblikas 13. aprill 2020 Pärnu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Koerliblikas 17. aprill 2020 Harju
Kurtna Kool 3a Koerliblikas 20. aprill 2020 Harju
Kadrina Keskkool 1c Koerliblikas 21. aprill 2020 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Koerliblikas 21. aprill 2020 Järva
Tallinna Meelespea Lasteaed Koerliblikas 22. aprill 2020 Harju
Pelguranna Lasteaed 2 Koerliblikas 24. aprill 2020 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Koerliblikas 25. aprill 2020 Ida-Viru
Savikoja Koerliblikas 26. aprill 2020 Tartu
Tõrva Gümnaasium 1b Koerliblikas 26. aprill 2020 Valga
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Koerliblikas 27. aprill 2020 Järva
Nurme Kool 8-9a Koerliblikas 11. mai 2020 Järva

Tagasi tulemuste juurde