"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Põlula Kool 1-5 Pajud 23. märts 2014 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Pajud 24. märts 2014 Võru
Kääpa Põhikool 4 Pajud 24. märts 2014 Võru
Hargla Kool 8 Pajud 25. märts 2014 Valga
Salme Põhikool 6-7 Pajud 25. märts 2014 Saare
Puka Keskkool 3 Pajud 26. märts 2014 Valga
Miina Härma Gümnaasium 1a Pajud 26. märts 2014 Tartu
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Pajud 26. märts 2014 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2d Pajud 26. märts 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 2b Pajud 26. märts 2014 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 8c Pajud 26. märts 2014 Harju
Tarvastu Gümnaasium Pajud 26. märts 2014 Viljandi
Nõo Põhikool 1a Pajud 27. märts 2014 Tartu
Tudulinna Põhikool 3-4 Pajud 27. märts 2014 Ida-Viru
Tartu Forseliuse Kool 2a Pajud 28. märts 2014 Tartu
Valga Vene Gümnaasium 8a Pajud 28. märts 2014 Valga
Kõpu Internaatkool 6-9 Pajud 29. märts 2014 Hiiu
Puka Keskkool 5 Pajud 29. märts 2014 Valga
Värska Gümnaasium 1 Pajud 29. märts 2014 Põlva
Krootuse Põhikool 4 Pajud 29. märts 2014 Põlva
Pikavere Lasteaed-Algkool 1 Pajud 30. märts 2014 Harju
Tartu Hiie Kool 3b Pajud 30. märts 2014 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 30. märts 2014 Lääne
Miina Härma Gümnaasium 6ab Pajud 30. märts 2014 Tartu
Ruhnu Põhikool 2-8 Pajud 30. märts 2014 Saare
Kose Gümnaasium 1b Pajud 30. märts 2014 Harju
Tallinna Inglise Kolledž 2 Pajud 30. märts 2014 Harju
Hargla Kool 1a Pajud 30. märts 2014 Valga
Võru Kesklinna Kool 2c Pajud 30. märts 2014 Võru
Uulu Põhikool 3 Pajud 30. märts 2014 Pärnu
Saue Gümnaasium Pajud 30. märts 2014 Harju
Tartu Lasteaed Lotte Pajud 31. märts 2014 Tartu
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Pajud 31. märts 2014 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 31. märts 2014 Rapla
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Pajud 31. märts 2014 Tartu
Hummuli Põhikool 1 Pajud 31. märts 2014 Valga
Hummuli Põhikool 2 Pajud 31. märts 2014 Valga
Valga Jaanikese Kool 2-4 Pajud 31. märts 2014 Valga
Konguta Kool 5-6 Pajud 31. märts 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 31. märts 2014 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Pajud 31. märts 2014 Põlva
Vara Põhikool 2 Pajud 31. märts 2014 Tartu
Luua Algkool 1-4 Pajud 31. märts 2014 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Pajud 1. aprill 2014 Harju
Konguta Kool 4 Pajud 1. aprill 2014 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 2a Pajud 1. aprill 2014 Võru
Lähte Ühisgümnaasium 1a Pajud 1. aprill 2014 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 3c Pajud 1. aprill 2014 Harju
Mõisaküla Kool 6 Pajud 1. aprill 2014 Viljandi
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Pajud 1. aprill 2014 Viljandi
Kolga Keskkool 3 Pajud 1. aprill 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Pajud 1. aprill 2014 Saare
Pärnu Koidula Gümnaasium 2b Pajud 2. aprill 2014 Pärnu
Sõmerpalu Põhikool 2 Pajud 2. aprill 2014 Võru
Kadrina Keskkool 2a Pajud 2. aprill 2014 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Pajud 2. aprill 2014 Põlva
Uulu Põhikool 2 Pajud 2. aprill 2014 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Pajud 2. aprill 2014 Pärnu
Audentese Erakool 6 Pajud 2. aprill 2014 Harju
Puiga Põhikool 2 Pajud 2. aprill 2014 Võru
Kose Gümnaasium 2b Pajud 2. aprill 2014 Harju
Hagudi Põhikool 1-9 Pajud 2. aprill 2014 Rapla
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Pajud 2. aprill 2014 Jõgeva
Valga Põhikool 2a Pajud 2. aprill 2014 Rapla
Muhu Põhikool 5 Pajud 3. aprill 2014 Saare
Kambja Lasteaed Mesimumm Pajud 3. aprill 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Pajud 3. aprill 2014 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Pajud 3. aprill 2014 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Pajud 3. aprill 2014 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Pajud 3. aprill 2014 Pärnu
Kuuste Kool 4-5 Pajud 3. aprill 2014 Tartu
Tudulinna Põhikool 56 Pajud 3. aprill 2014 Ida-Viru
Osula Põhikool 1 Pajud 4. aprill 2014 Võru
Lagedi Lasteaed-Põhikool Pajud 4. aprill 2014 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Pajud 4. aprill 2014 Tartu
Adavere Põhikool 1-2 Pajud 4. aprill 2014 Jõgeva
Tartu Raatuse Kool 8a Pajud 4. aprill 2014 Tartu
Risti Põhikool 13 Pajud 4. aprill 2014 Lääne
Tääksi Põhikool 1-4 Pajud 4. aprill 2014 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Pajud 4. aprill 2014 Jõgeva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Pajud 4. aprill 2014 Jõgeva
Sonda Kool 1-4 Pajud 4. aprill 2014 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 4. aprill 2014 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Pajud 5. aprill 2014 Pärnu
Tartu Kunstigümnaasium 2a Pajud 5. aprill 2014 Tartu
Tapa Gümnaasium 7-9 Pajud 5. aprill 2014 Lääne-Viru
Kõo Lasteaed Pajud 5. aprill 2014 Viljandi
Seljametsa Lasteaed-Algkool Pajud 5. aprill 2014 Pärnu
Mooste Põhikool 2 Pajud 5. aprill 2014 Põlva
Abja Gümnaasium 5 Pajud 5. aprill 2014 Viljandi
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Pajud 5. aprill 2014 Ida-Viru
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Pajud 5. aprill 2014 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Pajud 5. aprill 2014 Valga
Tartu Veeriku Kool 5b Pajud 5. aprill 2014 Tartu
Orissaare Gümnaasium 2 Pajud 6. aprill 2014 Saare
Kehtna Põhikool 1-9 Pajud 6. aprill 2014 Rapla
Türi Kesklinna Lasteaed Pajud 6. aprill 2014 Järva
Laiuse Põhikool 1-4 Pajud 6. aprill 2014 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 6c Pajud 6. aprill 2014 Saare
Alavere Põhikool 1 Pajud 6. aprill 2014 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 7. aprill 2014 Harju
Koonga Põhikool 5-6 Pajud 7. aprill 2014 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 6b Pajud 7. aprill 2014 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5b Pajud 7. aprill 2014 Valga
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b Pajud 7. aprill 2014 Harju
Esku-Kamari Kool 3-4 Pajud 7. aprill 2014 Jõgeva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Pajud 7. aprill 2014 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Pajud 7. aprill 2014 Jõgeva
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 7. aprill 2014 Tartu
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Pajud 7. aprill 2014 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 5b Pajud 7. aprill 2014 Lääne-Viru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Pajud 7. aprill 2014 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 2c Pajud 7. aprill 2014 Harju
Tartu Forseliuse Kool 2b Pajud 7. aprill 2014 Tartu
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Pajud 7. aprill 2014 Hiiu
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Pajud 7. aprill 2014 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 1a Pajud 7. aprill 2014 Jõgeva
Vääna Mõisakool Pajud 7. aprill 2014 Harju
Holstre Kool 1-4 Pajud 8. aprill 2014 Viljandi
Järva-Jaani Gümnaasium Pajud 8. aprill 2014 Järva
Kolde Lasteaed Pajud 8. aprill 2014 Harju
Türi Põhikool 2a Pajud 8. aprill 2014 Järva
Kaelase Kool 2-9 Pajud 8. aprill 2014 Pärnu
Paistu Kool 2 Pajud 8. aprill 2014 Viljandi
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Pajud 8. aprill 2014 Harju
Kabala Lasteaed-Põhikool 1-4 Pajud 8. aprill 2014 Rapla
Emmaste Põhikool 14 Pajud 8. aprill 2014 Hiiu
Rakke Gümnaasium 7 Pajud 8. aprill 2014 Lääne-Viru
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Pajud 9. aprill 2014 Harju
Rakvere Gümnaasium 6d Pajud 9. aprill 2014 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 3 Pajud 9. aprill 2014 Saare
Antsla Gümnaasium 4a Pajud 9. aprill 2014 Võru
Rakke Gümnaasium 6 Pajud 9. aprill 2014 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Pajud 9. aprill 2014 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 9. aprill 2014 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 6a Pajud 9. aprill 2014 Rapla
Kuressaare Gümnaasium 5b Pajud 9. aprill 2014 Saare
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Pajud 9. aprill 2014 Ida-Viru
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Pajud 9. aprill 2014 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Pajud 9. aprill 2014 Viljandi
Tartu Lasteaed Poku Pajud 10. aprill 2014 Tartu
Pirita Kose Lasteaed Pajud 10. aprill 2014 Harju
Kärdla Ühisgümnaasium Pajud 10. aprill 2014 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Pajud 10. aprill 2014 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 3b Pajud 10. aprill 2014 Tartu
Sõmeru Põhikool 4 Pajud 10. aprill 2014 Lääne-Viru
Viimsi Keskkool 6c Pajud 10. aprill 2014 Harju
Kõpu Internaatkool Pajud 10. aprill 2014 Hiiu
Jõhvi Gümnaasium 7 Pajud 10. aprill 2014 Ida-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 11. aprill 2014 Harju
Virtsu Kool 1a Pajud 11. aprill 2014 Lääne
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 11. aprill 2014 Tartu
Taebla Gümnaasium 1-4 Pajud 11. aprill 2014 Lääne
Paide Gümnaasium 2b Pajud 11. aprill 2014 Järva
Ääsmäe Põhikool 6 Pajud 11. aprill 2014 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Pajud 11. aprill 2014 Harju
Risti Põhikool (Harju) Pajud 12. aprill 2014 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-2 Pajud 12. aprill 2014 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Pajud 12. aprill 2014 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Pajud 12. aprill 2014 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Pajud 12. aprill 2014 Harju
Sadala Põhikool 3-4 Pajud 12. aprill 2014 Jõgeva
Peetri Kool 2 Pajud 12. aprill 2014 Järva
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Pajud 13. aprill 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Pajud 13. aprill 2014 Pärnu
Paikuse Põhikool 2b Pajud 13. aprill 2014 Pärnu
Metsküla Algkool 1-4 Pajud 14. aprill 2014 Lääne
Holstre Kool 5-6 Pajud 14. aprill 2014 Viljandi
Kasti Lasteaed Karikakar Pajud 14. aprill 2014 Rapla
Leppneeme Lasteaed Pajud 14. aprill 2014 Harju
Kiili Gümnaasium 2b Pajud 14. aprill 2014 Harju
Käina Gümnaasium 2 Pajud 14. aprill 2014 Hiiu
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Pajud 14. aprill 2014 Jõgeva
Kuusalu Keskkool 3b Pajud 14. aprill 2014 Harju
Lihula Lasteaed 2 Pajud 14. aprill 2014 Lääne
Melliste Algkool-Lasteaed Pajud 14. aprill 2014 Tartu
Haanja Kool 1b3b Pajud 15. aprill 2014 Võru
Rakvere Põhikool 1 Pajud 15. aprill 2014 Lääne-Viru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Pajud 15. aprill 2014 Lääne
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4a Pajud 15. aprill 2014 Tartu
Nõva Kool 68 Pajud 16. aprill 2014 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Pajud 16. aprill 2014 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 4e Pajud 16. aprill 2014 Lääne-Viru
Ruusa Põhikool 2a3 Pajud 16. aprill 2014 Põlva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Pajud 17. aprill 2014 Jõgeva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Pajud 17. aprill 2014 Hiiu
Haljala Gümnaasium 2a Pajud 17. aprill 2014 Lääne-Viru
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Pajud 17. aprill 2014 Viljandi
Nõva Kool 1-4 Pajud 17. aprill 2014 Lääne
Vääna-Jõesuu Kool 1b Pajud 18. aprill 2014 Harju
Are Põhikool 1-2 Pajud 18. aprill 2014 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 7a Pajud 18. aprill 2014 Tartu
Alavere Põhikool 2 Pajud 18. aprill 2014 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Pajud 19. aprill 2014 Lääne-Viru
Pihtla Kool 1-4 Pajud 19. aprill 2014 Saare
Lehtse Kool 3-4 Pajud 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Lehtse Kool 5-6 Pajud 20. aprill 2014 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Kool 6a Pajud 20. aprill 2014 Viljandi
Tallinna Muusikakeskkool 6 Pajud 21. aprill 2014 Harju
Elva Gümnaasium 1a Pajud 21. aprill 2014 Tartu
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Pajud 22. aprill 2014 Tartu
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Pajud 23. aprill 2014 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Pajud 11. mai 2014 Harju

Tagasi tulemuste juurde