"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kanepi Gümnaasium 2 Kuldnokk 6. märts 2014 Põlva
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kuldnokk 7. märts 2014 Viljandi
Krootuse Põhikool 4 Kuldnokk 7. märts 2014 Põlva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 8. märts 2014 Lääne
Uulu Põhikool 3 Kuldnokk 9. märts 2014 Pärnu
Ruhnu Põhikool 2-8 Kuldnokk 9. märts 2014 Saare
Viluste Põhikool 3 Kuldnokk 10. märts 2014 Põlva
Valguta Lasteaed-Algkool 1-3 Kuldnokk 10. märts 2014 Tartu
Hargla Kool 8 Kuldnokk 10. märts 2014 Valga
Põlula Kool 1-5 Kuldnokk 10. märts 2014 Lääne-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 5 Kuldnokk 10. märts 2014 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 5ab Kuldnokk 10. märts 2014 Pärnu
Koigi Kool Kuldnokk 10. märts 2014 Järva
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Kuldnokk 10. märts 2014 Jõgeva
Hargla Kool 1a Kuldnokk 10. märts 2014 Valga
Tallinna Inglise Kolledž 2 Kuldnokk 10. märts 2014 Harju
Valga Põhikool 2b Kuldnokk 10. märts 2014 Valga
Kuressaare Gümnaasium 5b Kuldnokk 11. märts 2014 Saare
Hagudi Põhikool 1-9 Kuldnokk 11. märts 2014 Rapla
Jõhvi Gümnaasium 7 Kuldnokk 11. märts 2014 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 Kuldnokk 11. märts 2014 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 7a Kuldnokk 11. märts 2014 Viljandi
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Kuldnokk 11. märts 2014 Viljandi
Mõisaküla Kool 6 Kuldnokk 11. märts 2014 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 11. märts 2014 Lääne
Taebla Gümnaasium 1-4 Kuldnokk 11. märts 2014 Lääne
Holstre Kool 5-6 Kuldnokk 11. märts 2014 Viljandi
Hummuli Põhikool 2 Kuldnokk 11. märts 2014 Valga
Riidaja Põhikool 5-9 Kuldnokk 11. märts 2014 Valga
Hummuli Põhikool 1 Kuldnokk 11. märts 2014 Valga
Kuuste Kool 4-5 Kuldnokk 12. märts 2014 Tartu
Ristiku Põhikool 6b Kuldnokk 12. märts 2014 Harju
Rakvere Reaalgümnaasium 4a Kuldnokk 12. märts 2014 Lääne-Viru
Lihula Gümnaasium 6 Kuldnokk 12. märts 2014 Lääne
Tartu Forseliuse Kool 2b Kuldnokk 12. märts 2014 Tartu
Kõpu Internaatkool 6-9 Kuldnokk 12. märts 2014 Hiiu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 12. märts 2014 Jõgeva
Kõrgessaare Lasteaed Vigri Kuldnokk 12. märts 2014 Hiiu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 1d Kuldnokk 12. märts 2014 Harju
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 12. märts 2014 Põlva
Tudulinna Põhikool 56 Kuldnokk 12. märts 2014 Ida-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3c Kuldnokk 12. märts 2014 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Kuldnokk 12. märts 2014 Hiiu
Salme Põhikool 6-7 Kuldnokk 13. märts 2014 Saare
Sonda Kool 1-4 Kuldnokk 13. märts 2014 Ida-Viru
Rõuge Põhikool 1-4 Kuldnokk 13. märts 2014 Võru
Jäneda Kool 1 Kuldnokk 13. märts 2014 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1b Kuldnokk 13. märts 2014 Järva
Lehola Lasteaed-Algkool Kuldnokk 13. märts 2014 Harju
Paide Gümnaasium 2c Kuldnokk 13. märts 2014 Järva
Muraste Looduskool Kuldnokk 13. märts 2014 Harju
Kehtna Põhikool 1-9 Kuldnokk 13. märts 2014 Rapla
Aseri Keskkool 2a Kuldnokk 13. märts 2014 Ida-Viru
Lähte Ühisgümnaasium 1a Kuldnokk 13. märts 2014 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 2 Kuldnokk 13. märts 2014 Viljandi
Konguta Kool 5-6 Kuldnokk 13. märts 2014 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 13. märts 2014 Rapla
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5c Kuldnokk 13. märts 2014 Jõgeva
Kadrina Keskkool 2a Kuldnokk 13. märts 2014 Lääne-Viru
Tallinna Rahumäe Põhikool 2b Kuldnokk 13. märts 2014 Harju
Paikuse Põhikool 2b Kuldnokk 14. märts 2014 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 5 Kuldnokk 14. märts 2014 Harju
Haiba Lasteaed Riisikas Kuldnokk 14. märts 2014 Harju
Puhja Gümnaasium 1 Kuldnokk 14. märts 2014 Tartu
Suigu Lasteaed-Algkool Kuldnokk 14. märts 2014 Pärnu
Tääksi Põhikool 1-4 Kuldnokk 14. märts 2014 Viljandi
Elva Gümnaasium 2d Kuldnokk 14. märts 2014 Tartu
Ääsmäe Põhikool 6 Kuldnokk 14. märts 2014 Harju
Holstre Kool 1-4 Kuldnokk 14. märts 2014 Viljandi
Lehtse Kool 5-6 Kuldnokk 14. märts 2014 Lääne-Viru
Lehtse Kool 3-4 Kuldnokk 14. märts 2014 Lääne-Viru
Adavere Põhikool 1-2 Kuldnokk 15. märts 2014 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Kuldnokk 15. märts 2014 Viljandi
Türi Kesklinna Lasteaed Kuldnokk 15. märts 2014 Järva
Konguta Kool 2 Kuldnokk 15. märts 2014 Tartu
Tudulinna Põhikool 3-4 Kuldnokk 16. märts 2014 Ida-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6ab Kuldnokk 16. märts 2014 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3 Kuldnokk 16. märts 2014 Pärnu
Lümanda Põhikool 4-5 Kuldnokk 16. märts 2014 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kuldnokk 16. märts 2014 Pärnu
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Kuldnokk 16. märts 2014 Jõgeva
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kuldnokk 17. märts 2014 Ida-Viru
Lasteaed Väike Pauline Kuldnokk 18. märts 2014 Tartu
Sillamäe Vanalinna Kool 3c Kuldnokk 18. märts 2014 Ida-Viru
Ramsi Lasteaed-Kool 1-3 Kuldnokk 18. märts 2014 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 4e Kuldnokk 18. märts 2014 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Gümnaasium 1-2 Kuldnokk 18. märts 2014 Võru
Imavere Põhikool 1-4 Kuldnokk 18. märts 2014 Järva
Lüganuse Keskkool 3 Kuldnokk 18. märts 2014 Ida-Viru
Järva-Jaani Gümnaasium Kuldnokk 19. märts 2014 Järva
Lasila Põhikool 1-4 Kuldnokk 19. märts 2014 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 2 Kuldnokk 19. märts 2014 Võru
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kuldnokk 19. märts 2014 Pärnu
Puiga Põhikool 2 Kuldnokk 19. märts 2014 Võru
Vara Põhikool 2 Kuldnokk 19. märts 2014 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1a Kuldnokk 19. märts 2014 Tartu
Lümanda Põhikool 3 Kuldnokk 20. märts 2014 Saare
Türi Kesklinna Lasteaed 2 Kuldnokk 20. märts 2014 Järva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kuldnokk 20. märts 2014 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3 Kuldnokk 20. märts 2014 Lääne-Viru
Puka Keskkool 3 Kuldnokk 20. märts 2014 Valga
Rakvere Gümnaasium 2a Kuldnokk 20. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Poku Kuldnokk 20. märts 2014 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Kuldnokk 21. märts 2014 Viljandi
Tartu Forseliuse Kool 2a Kuldnokk 21. märts 2014 Tartu
Jõhvi Vene Gümnaasium 3a Kuldnokk 21. märts 2014 Ida-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 4a Kuldnokk 21. märts 2014 Harju
Pihtla Kool 1-4 Kuldnokk 21. märts 2014 Saare
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 21. märts 2014 Põlva
Laiuse Põhikool 1-4 Kuldnokk 21. märts 2014 Jõgeva
Jõhvi Vene Gümnaasium 2b Kuldnokk 21. märts 2014 Ida-Viru
Haanja Kool 1b3b Kuldnokk 21. märts 2014 Võru
Valga Vene Gümnaasium 8a Kuldnokk 21. märts 2014 Valga
Ristiku Põhikool 7a Kuldnokk 21. märts 2014 Harju
Paikuse Põhikool 3b Kuldnokk 22. märts 2014 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 2c Kuldnokk 22. märts 2014 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 6c Kuldnokk 22. märts 2014 Saare
Haljala Gümnaasium 2a Kuldnokk 22. märts 2014 Lääne-Viru
Rakke Gümnaasium 7 Kuldnokk 22. märts 2014 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1c Kuldnokk 22. märts 2014 Valga
Tartu Veeriku Kool 7a Kuldnokk 22. märts 2014 Tartu
Alavere Põhikool 1 Kuldnokk 22. märts 2014 Harju
Puiga Põhikool 5 Kuldnokk 22. märts 2014 Võru
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 4-5 Kuldnokk 22. märts 2014 Põlva
Kuldre Kool 4-6 Kuldnokk 22. märts 2014 Võru
Orissaare Gümnaasium 2 Kuldnokk 22. märts 2014 Saare
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 22. märts 2014 Viljandi
Antsla Gümnaasium 5a Kuldnokk 22. märts 2014 Võru
Pirita Kose Lasteaed 2 Kuldnokk 22. märts 2014 Harju
Risti Põhikool 13 Kuldnokk 22. märts 2014 Lääne
Rakke Gümnaasium 6 Kuldnokk 23. märts 2014 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1a Kuldnokk 23. märts 2014 Tartu
Tartu Raatuse Kool 8a Kuldnokk 23. märts 2014 Tartu
Võru I Põhikool 2 Kuldnokk 23. märts 2014 Võru
Esku-Kamari Kool 3-4 Kuldnokk 23. märts 2014 Jõgeva
Nõva Kool 1-4 Kuldnokk 23. märts 2014 Lääne
Rapla Ühisgümnaasium 3a Kuldnokk 23. märts 2014 Rapla
Kuldre Kool 8-9 Kuldnokk 23. märts 2014 Võru
Tallinna Tehnikagümnaasium 5b Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Miina Härma Gümnaasium 1a Kuldnokk 24. märts 2014 Tartu
Tilsi Põhikool 5-8 Kuldnokk 24. märts 2014 Põlva
Vääna-Jõesuu Kool 1b Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 24. märts 2014 Tartu
Pärnu Ülejõe Gümnaasium 1b Kuldnokk 24. märts 2014 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3-4 Kuldnokk 24. märts 2014 Viljandi
Laulasmaa Kool 1a Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Lustivere Põhikool 9 Kuldnokk 24. märts 2014 Jõgeva
Rakvere Põhikool 1 Kuldnokk 24. märts 2014 Lääne-Viru
Albu Põhikool 2-3 Kuldnokk 24. märts 2014 Järva
Virtsu Kool 1a Kuldnokk 24. märts 2014 Lääne
Paistu Kool 2 Kuldnokk 24. märts 2014 Viljandi
Rakvere Põhikool Kuldnokk 24. märts 2014 Lääne-Viru
Uulu Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2014 Pärnu
Vääna Mõisakool Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Mooste Põhikool 2 Kuldnokk 24. märts 2014 Põlva
Sadala Põhikool 3-4 Kuldnokk 24. märts 2014 Jõgeva
Valga Jaanikese Kool 2-4 Kuldnokk 24. märts 2014 Valga
Kolga Keskkool 3 Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Luua Algkool 1-4 Kuldnokk 24. märts 2014 Jõgeva
Tartu Hiie Kool 3b Kuldnokk 24. märts 2014 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Põlva Keskkool 3 Kuldnokk 24. märts 2014 Põlva
Rakvere Reaalgümnaasium 2b Kuldnokk 24. märts 2014 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 24. märts 2014 Põlva
Orissaare Gümnaasium 3 Kuldnokk 24. märts 2014 Saare
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Kuldnokk 24. märts 2014 Viljandi
Mammaste Lasteaed-Algkool 1a Kuldnokk 24. märts 2014 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Saue Gümnaasium Kuldnokk 24. märts 2014 Harju
Kadrina Keskkool 1 Kuldnokk 24. märts 2014 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 1a Kuldnokk 24. märts 2014 Jõgeva
Melliste Algkool-Lasteaed 2-3 Kuldnokk 25. märts 2014 Tartu
Konguta Kool 4 Kuldnokk 25. märts 2014 Tartu
Uulu Lasteaed Kuldnokk 25. märts 2014 Pärnu
Pikavere Lasteaed-Algkool 2-3 Kuldnokk 25. märts 2014 Harju
Leppneeme Lasteaed Kuldnokk 25. märts 2014 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 8b Kuldnokk 25. märts 2014 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 8a Kuldnokk 25. märts 2014 Ida-Viru
Emmaste Põhikool 14 Kuldnokk 25. märts 2014 Hiiu
Vara Põhikool 6 Kuldnokk 26. märts 2014 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Kuldnokk 26. märts 2014 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Kool 6a Kuldnokk 26. märts 2014 Viljandi
Kose Gümnaasium 1b Kuldnokk 26. märts 2014 Harju
Võru Kesklinna Kool 2c Kuldnokk 26. märts 2014 Võru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 1 Kuldnokk 26. märts 2014 Jõgeva
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 5-6 Kuldnokk 26. märts 2014 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 26. märts 2014 Põlva
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 26. märts 2014 Tartu
Abja Gümnaasium 5 Kuldnokk 27. märts 2014 Viljandi
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 5 Kuldnokk 27. märts 2014 Pärnu
Kiili Gümnaasium 2b Kuldnokk 27. märts 2014 Harju
Kõpu Internaatkool Kuldnokk 27. märts 2014 Hiiu
Tornimäe Põhikool 1-5 Kuldnokk 27. märts 2014 Saare
Osula Põhikool 2 Kuldnokk 27. märts 2014 Võru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3c Kuldnokk 28. märts 2014 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Kuldnokk 28. märts 2014 Jõgeva
Tõrva Gümnaasium 5a Kuldnokk 28. märts 2014 Valga
Võru Lasteaed Sõleke Kuldnokk 28. märts 2014 Võru
F. von Wrangelli nim. Roela Lasteaed-Põhikool 1-4 Kuldnokk 28. märts 2014 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2a Kuldnokk 28. märts 2014 Võru
Nõo Põhikool 1a Kuldnokk 28. märts 2014 Tartu
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 4c Kuldnokk 29. märts 2014 Ida-Viru
Kohila Gümnaasium 6a Kuldnokk 29. märts 2014 Rapla
Haljala Gümnaasium 5b Kuldnokk 30. märts 2014 Lääne-Viru
Tartu Katoliku Kool 2a Kuldnokk 30. märts 2014 Tartu
Audentese Erakool 6 Kuldnokk 30. märts 2014 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Kuldnokk 30. märts 2014 Tartu
Kasti Lasteaed Karikakar Kuldnokk 30. märts 2014 Rapla
Tartu Veeriku Kool 4 Kuldnokk 30. märts 2014 Tartu
Türi Põhikool 2a Kuldnokk 30. märts 2014 Järva
Tõrva Gümnaasium 5b Kuldnokk 30. märts 2014 Valga
Valguta Lasteaed-Algkool 2a Kuldnokk 31. märts 2014 Tartu
Karksi-Nuia Lasteaed Kuldnokk 31. märts 2014 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Kuldnokk 31. märts 2014 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool 3b Kuldnokk 31. märts 2014 Harju
Kolde Lasteaed Kuldnokk 31. märts 2014 Harju
Kaelase Kool 2-9 Kuldnokk 31. märts 2014 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 31. märts 2014 Tartu
Peetri Kool 2 Kuldnokk 1. aprill 2014 Järva
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 1. aprill 2014 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 7b Kuldnokk 1. aprill 2014 Lääne-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2014 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Kuldnokk 1. aprill 2014 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Kuldnokk 2. aprill 2014 Saare
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kuldnokk 2. aprill 2014 Pärnu
Kärdla Ühisgümnaasium Kuldnokk 2. aprill 2014 Hiiu
Sõmeru Põhikool 4 Kuldnokk 3. aprill 2014 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed 2 Kuldnokk 3. aprill 2014 Lääne
Metsküla Algkool 1-4 Kuldnokk 3. aprill 2014 Lääne
Kehra Gümnaasium 2c Kuldnokk 3. aprill 2014 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Kuldnokk 3. aprill 2014 Jõgeva
Metsküla Algkool 5-6 Kuldnokk 3. aprill 2014 Lääne
Audentese Erakool 5a Kuldnokk 4. aprill 2014 Harju
Viimsi Keskkool 3e Kuldnokk 4. aprill 2014 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 2c Kuldnokk 4. aprill 2014 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kuldnokk 5. aprill 2014 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 5b Kuldnokk 6. aprill 2014 Tartu
Tartu Veeriku Kool 6b Kuldnokk 6. aprill 2014 Tartu
Hilariuse Kool 1-2 Kuldnokk 7. aprill 2014 Harju
Kose Gümnaasium 2b Kuldnokk 7. aprill 2014 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 5a Kuldnokk 8. aprill 2014 Harju
Lustivere Põhikool 7 Kuldnokk 8. aprill 2014 Jõgeva
Antsla Gümnaasium 4a Kuldnokk 9. aprill 2014 Võru
Puiga Põhikool 3 Kuldnokk 11. aprill 2014 Võru
Rakvere Gümnaasium 6d Kuldnokk 12. aprill 2014 Lääne-Viru
Võru Kesklinna Kool 5b Kuldnokk 13. aprill 2014 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6 Kuldnokk 15. aprill 2014 Lääne-Viru
Jõhvi Vene Gümnaasium 3c Kuldnokk 15. aprill 2014 Ida-Viru
Pirita Kose Lasteaed Kuldnokk 17. aprill 2014 Harju
Alavere Põhikool 2 Kuldnokk 17. aprill 2014 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 8c Kuldnokk 18. aprill 2014 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Kuldnokk 18. aprill 2014 Pärnu
Tartu Mart Reiniku Kool 2b Kuldnokk 19. aprill 2014 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 6 Kuldnokk 20. aprill 2014 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 4 Kuldnokk 21. aprill 2014 Pärnu
Viimsi Keskkool 6c Kuldnokk 21. aprill 2014 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Kuldnokk 28. aprill 2014 Harju
Ruusa Põhikool 2a3 Kuldnokk 2. mai 2014 Põlva
Tartu Descartes'i Lütseum 2a Kuldnokk 7. mai 2014 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2b Kuldnokk 11. mai 2014 Harju
Hargla Kool 24 Kuldnokk 20. mai 2014 Valga

Tagasi tulemuste juurde