Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Lapsuliblikas"
Katre Roots
Kadrina Keskkool 2b
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Värska Lasteaed Sarapuu 29. märts 2013 Põlva
Rapla Ühisgümnaasium 2a Sarapuu 30. märts 2013 Rapla
Võru Kesklinna Gümnaasium 5b Sarapuu 5. aprill 2013 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Sarapuu 9. aprill 2013 Tartu
Otepää Gümnaasium 5b Sarapuu 12. aprill 2013 Valga
Valga Lasteaed Walko 2 Sarapuu 14. aprill 2013 Valga
Audru Keskkool 3 Sarapuu 15. aprill 2013 Pärnu
Sillaotsa Kool 2 Sarapuu 15. aprill 2013 Tartu
Heimtali Põhikool 5a6 Sarapuu 16. aprill 2013 Viljandi
Tartu Loodusmaja Sarapuu 17. aprill 2013 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Sarapuu 17. aprill 2013 Jõgeva
Krootuse Põhikool 3 Sarapuu 17. aprill 2013 Põlva
Virtsu Kool 3a Sarapuu 17. aprill 2013 Lääne
Metsapoole Põhikool 7-8 Sarapuu 17. aprill 2013 Pärnu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Sarapuu 18. aprill 2013 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 2 Sarapuu 18. aprill 2013 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Sarapuu 18. aprill 2013 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Sarapuu 18. aprill 2013 Pärnu
Vara Põhikool 1-4 Sarapuu 18. aprill 2013 Tartu
Konguta Kool 5-6 Sarapuu 18. aprill 2013 Tartu
Risti Põhikool 2a4 Sarapuu 18. aprill 2013 Lääne
Türi Põhikool 2c Sarapuu 18. aprill 2013 Järva
Rocca al Mare Kool 3b Sarapuu 18. aprill 2013 Harju
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1b Sarapuu 18. aprill 2013 Tartu
Kuldre Kool 6 Sarapuu 18. aprill 2013 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Sarapuu 18. aprill 2013 Jõgeva
Türi Põhikool 1a Sarapuu 18. aprill 2013 Järva
Uulu Lasteaed Sarapuu 18. aprill 2013 Pärnu
Tsirguliina Keskkool 1 Sarapuu 18. aprill 2013 Valga
Luua Algkool 1-4 Sarapuu 18. aprill 2013 Jõgeva
Tali Põhikool 2-3 Sarapuu 18. aprill 2013 Pärnu
Saare valla lasteaed Siilike Sarapuu 18. aprill 2013 Jõgeva
Kirivere Põhikool 6 2 Sarapuu 18. aprill 2013 Viljandi
Esku-Kamari Kool 2-3 Sarapuu 19. aprill 2013 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Sarapuu 19. aprill 2013 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 1 Sarapuu 19. aprill 2013 Saare
Uulu Lasteaed 2 Sarapuu 19. aprill 2013 Pärnu
Elva Gümnaasium 1d Sarapuu 19. aprill 2013 Tartu
Konguta Kool 1-4 Sarapuu 19. aprill 2013 Tartu
Rocca al Mare Kool 3a Sarapuu 19. aprill 2013 Harju
Konguta Kool 3 Sarapuu 19. aprill 2013 Tartu
Jäneda Kool 4 Sarapuu 19. aprill 2013 Lääne-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Sarapuu 19. aprill 2013 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Sarapuu 19. aprill 2013 Viljandi
Torma lasteaed Linnutaja Sarapuu 19. aprill 2013 Jõgeva
Tääksi Põhikool 5-7 Sarapuu 19. aprill 2013 Viljandi
Muraste Looduskool Sarapuu 19. aprill 2013 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Sarapuu 19. aprill 2013 Järva
Lilli loodusmaja Sarapuu 19. aprill 2013 Viljandi
Haanja Kool 1a2a Sarapuu 19. aprill 2013 Võru
Emmaste Põhikool Sarapuu 20. aprill 2013 Hiiu
Tartu Lasteaed Poku Sarapuu 20. aprill 2013 Tartu
Kõo Lasteaed Sarapuu 20. aprill 2013 Viljandi
Pärnu Ühisgümnaasium 5a Sarapuu 20. aprill 2013 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 5b Sarapuu 20. aprill 2013 Harju
Tääksi Põhikool 2-4 Sarapuu 20. aprill 2013 Viljandi
Ristiku Põhikool 1 Sarapuu 20. aprill 2013 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 8b Sarapuu 20. aprill 2013 Viljandi
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 20. aprill 2013 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Sarapuu 20. aprill 2013 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 1-5 Sarapuu 21. aprill 2013 Saare
Lüganuse Keskkool 2 Sarapuu 21. aprill 2013 Ida-Viru
Liivalaia Gümnaasium 1b Sarapuu 21. aprill 2013 Harju
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Sarapuu 21. aprill 2013 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Sarapuu 21. aprill 2013 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Sarapuu 21. aprill 2013 Tartu
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Sarapuu 21. aprill 2013 Saare
Paikuse Põhikool 2b Sarapuu 21. aprill 2013 Pärnu
Kiili Gümnaasium 3c Sarapuu 21. aprill 2013 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Sarapuu 21. aprill 2013 Jõgeva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sarapuu 21. aprill 2013 Lääne
Tudulinna Põhikool 3 Sarapuu 21. aprill 2013 Ida-Viru
Are Põhikool Sarapuu 21. aprill 2013 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Sarapuu 21. aprill 2013 Saare
Kohila Gümnaasium Sarapuu 21. aprill 2013 Rapla
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Sarapuu 22. aprill 2013 Jõgeva
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1a Sarapuu 22. aprill 2013 Tartu
Hargla Kool 8 Sarapuu 22. aprill 2013 Valga
Haljala Gümnaasium 4b Sarapuu 22. aprill 2013 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Sarapuu 22. aprill 2013 Lääne
Leppneeme Lasteaed Sarapuu 22. aprill 2013 Harju
Kurtna Kool 4 Sarapuu 22. aprill 2013 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 22. aprill 2013 Jõgeva
Imavere Põhikool 3-4 Sarapuu 22. aprill 2013 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Sarapuu 22. aprill 2013 Lääne-Viru
Vastseliina Gümnaasium 2 Sarapuu 23. aprill 2013 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Sarapuu 23. aprill 2013 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 1 Sarapuu 23. aprill 2013 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Sarapuu 23. aprill 2013 Harju
Võru I Põhikool 1 Sarapuu 23. aprill 2013 Võru
Sõmerpalu Põhikool 4 Sarapuu 23. aprill 2013 Võru
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Sarapuu 23. aprill 2013 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Sarapuu 23. aprill 2013 Viljandi
Valga Vene Gümnaasium 7a Sarapuu 23. aprill 2013 Valga
Mooste Põhikool 1 Sarapuu 24. aprill 2013 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Sarapuu 24. aprill 2013 Ida-Viru
Rõngu Keskkool 1-3 Sarapuu 24. aprill 2013 Tartu
Rakvere Linna Algkool 5 Sarapuu 24. aprill 2013 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 2 Sarapuu 24. aprill 2013 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Sarapuu 24. aprill 2013 Pärnu
Himmaste Algkool 12 Sarapuu 24. aprill 2013 Põlva
Kadrina Keskkool 6a Sarapuu 24. aprill 2013 Lääne-Viru
Kesklinna Lasteaed Türil 2 Sarapuu 24. aprill 2013 Järva
Rakke Gümnaasium 4 Sarapuu 25. aprill 2013 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Sarapuu 25. aprill 2013 Saare
Kasti Lasteaed Karikakar Sarapuu 25. aprill 2013 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium 6b Sarapuu 25. aprill 2013 Viljandi
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Sarapuu 25. aprill 2013 Tartu
Peetri Kool 6-7 Sarapuu 26. aprill 2013 Järva
Kehtna Põhikool 1-9 Sarapuu 26. aprill 2013 Rapla
Taebla Gümnaasium 1-3 Sarapuu 26. aprill 2013 Lääne
Tudulinna Põhikool 4 Sarapuu 26. aprill 2013 Ida-Viru
Peetri Kool 1 Sarapuu 26. aprill 2013 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Sarapuu 26. aprill 2013 Tartu
Antsla Gümnaasium 4a Sarapuu 26. aprill 2013 Võru
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7a Sarapuu 27. aprill 2013 Ida-Viru
Lustivere Põhikool 8 Sarapuu 27. aprill 2013 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Sarapuu 27. aprill 2013 Tartu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Sarapuu 27. aprill 2013 Lääne
Kadrina Keskkool 5a Sarapuu 28. aprill 2013 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Sarapuu 28. aprill 2013 Hiiu
Tallinna 21. Kool 6c Sarapuu 28. aprill 2013 Harju
Lüganuse Keskkool 6 Sarapuu 28. aprill 2013 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Sarapuu 28. aprill 2013 Saare
Valga Jaanikese Kool 3-4 Sarapuu 29. aprill 2013 Valga
Orissaare Gümnaasium 3 Sarapuu 29. aprill 2013 Saare
Saue Gümnaasium Sarapuu 29. aprill 2013 Harju
Osula Põhikool 4 Sarapuu 29. aprill 2013 Võru
Kõpu Põhikool Sarapuu 29. aprill 2013 Viljandi
Hagudi Põhikool 5 Sarapuu 29. aprill 2013 Rapla
Seljametsa Lasteaed-Algkool Sarapuu 29. aprill 2013 Pärnu
Kadrina Keskkool 4b Sarapuu 29. aprill 2013 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Sarapuu 29. aprill 2013 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Sarapuu 30. aprill 2013 Võru
Tarvastu Gümnaasium Sarapuu 30. aprill 2013 Viljandi
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 Sarapuu 30. aprill 2013 Jõgeva
Puhja Lasteaed Pääsusilm Sarapuu 30. aprill 2013 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 4b Sarapuu 1. mai 2013 Saare
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Sarapuu 2. mai 2013 Jõgeva
Jõõpre Põhikool 2 Sarapuu 2. mai 2013 Pärnu
Tilsi Põhikool 5-6 Sarapuu 2. mai 2013 Põlva
Harku Lasteaed Sarapuu 2. mai 2013 Harju
Värska Gümnaasium 1 Sarapuu 2. mai 2013 Põlva
Audentese Erakool 6ab Sarapuu 2. mai 2013 Harju
Tilsi Põhikool 7-8 Sarapuu 2. mai 2013 Põlva
Nõva Kool 1-3 Sarapuu 3. mai 2013 Lääne
Kaelase Kool 4-9 Sarapuu 6. mai 2013 Pärnu
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Sarapuu 6. mai 2013 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 5 Sarapuu 6. mai 2013 Viljandi
Tori Põhikool 5 Sarapuu 6. mai 2013 Pärnu
Ääsmäe Põhikool 1 Sarapuu 7. mai 2013 Harju
Viluste Põhikool 2 Sarapuu 14. mai 2013 Põlva

Tagasi tulemuste juurde