Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Salutihane"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Valga Põhikool 6a Rohukonn 16. aprill 2013 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 5b Rohukonn 16. aprill 2013 Harju
Rocca al Mare Kool 3b Rohukonn 18. aprill 2013 Harju
Türi Põhikool 1a Rohukonn 18. aprill 2013 Järva
Narva lasteaed Punamütsike Rohukonn 18. aprill 2013 Ida-Viru
Kildu Põhikool 4 Rohukonn 19. aprill 2013 Viljandi
Kuldre Kool 6 Rohukonn 19. aprill 2013 Võru
Konguta Kool 5-6 Rohukonn 19. aprill 2013 Tartu
Tartu Loodusmaja Rohukonn 20. aprill 2013 Tartu
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Rohukonn 20. aprill 2013 Viljandi
Audentese Erakool 6ab Rohukonn 20. aprill 2013 Harju
Rapla Ühisgümnaasium 2a Rohukonn 20. aprill 2013 Rapla
Miina Härma Gümnaasium 6 Rohukonn 20. aprill 2013 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 21. aprill 2013 Harju
Kuusalu Keskkool Rohukonn 21. aprill 2013 Harju
Kesklinna Lasteaed Türil Rohukonn 21. aprill 2013 Järva
Virtsu Kool 5-9 Rohukonn 21. aprill 2013 Lääne
Tääksi Põhikool 2-4 Rohukonn 21. aprill 2013 Viljandi
Risti Põhikool 2a4 Rohukonn 21. aprill 2013 Lääne
Ääsmäe Põhikool 1 Rohukonn 21. aprill 2013 Harju
Rõngu Keskkool 1-3 Rohukonn 21. aprill 2013 Tartu
Tartu Hiie Kool 2b Rohukonn 21. aprill 2013 Tartu
Sillaotsa Kool 2 Rohukonn 21. aprill 2013 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium 5b Rohukonn 21. aprill 2013 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Rohukonn 21. aprill 2013 Harju
Viluste Põhikool 2 Rohukonn 21. aprill 2013 Põlva
Lüganuse Keskkool 2 Rohukonn 22. aprill 2013 Ida-Viru
Osula Põhikool 2 Rohukonn 22. aprill 2013 Võru
Põlula Kool 1-4 Rohukonn 22. aprill 2013 Lääne-Viru
Põlula Kool 5-6 Rohukonn 22. aprill 2013 Lääne-Viru
Taebla Gümnaasium 1-3 Rohukonn 22. aprill 2013 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Rohukonn 22. aprill 2013 Harju
Värska Lasteaed Rohukonn 22. aprill 2013 Põlva
Paide Gümnaasium 1c Rohukonn 22. aprill 2013 Järva
Raasiku Põhikool 1 Rohukonn 22. aprill 2013 Harju
Kuressaare Gümnaasium 5c Rohukonn 22. aprill 2013 Saare
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Rohukonn 22. aprill 2013 Harju
Kohila Gümnaasium Rohukonn 22. aprill 2013 Rapla
Haljala Gümnaasium 4b Rohukonn 23. aprill 2013 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Rohukonn 23. aprill 2013 Saare
Kolga Keskkool 2 Rohukonn 24. aprill 2013 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Rohukonn 24. aprill 2013 Ida-Viru
Konguta Kool 1-4 Rohukonn 24. aprill 2013 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Rohukonn 24. aprill 2013 Lääne
Lustivere Põhikool 8 Rohukonn 24. aprill 2013 Jõgeva
Türi-Alliku Lasteaed Rohukonn 25. aprill 2013 Järva
Haanja Kool 1a2a Rohukonn 25. aprill 2013 Võru
Mooste Põhikool 1 Rohukonn 25. aprill 2013 Põlva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Rohukonn 25. aprill 2013 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 2 Rohukonn 25. aprill 2013 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Rohukonn 25. aprill 2013 Ida-Viru
Harku Lasteaed Rohukonn 25. aprill 2013 Harju
Elva Gümnaasium 1d Rohukonn 26. aprill 2013 Tartu
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4 Rohukonn 26. aprill 2013 Saare
Kiili Gümnaasium 3c Rohukonn 26. aprill 2013 Harju
Kaelase Kool 4-9 Rohukonn 26. aprill 2013 Pärnu
Otepää Gümnaasium 5b Rohukonn 26. aprill 2013 Valga
Valga Vene Gümnaasium 7a Rohukonn 26. aprill 2013 Valga
Vara Põhikool 1-4 Rohukonn 27. aprill 2013 Tartu
Vastseliina Gümnaasium 2 Rohukonn 27. aprill 2013 Võru
Emmaste Põhikool Rohukonn 27. aprill 2013 Hiiu
Vara Põhikool 6 Rohukonn 27. aprill 2013 Tartu
Hargla Kool 8 Rohukonn 27. aprill 2013 Valga
Luua Algkool 1-4 Rohukonn 28. aprill 2013 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Rohukonn 28. aprill 2013 Tartu
Lümanda Põhikool 1-5 Rohukonn 28. aprill 2013 Saare
Tali Põhikool 2-3 Rohukonn 28. aprill 2013 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7a Rohukonn 28. aprill 2013 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Rohukonn 28. aprill 2013 Saare
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Rohukonn 28. aprill 2013 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 3 Rohukonn 28. aprill 2013 Põlva
Haanja Kool 5 Rohukonn 29. aprill 2013 Võru
Heimtali Põhikool 5a6 Rohukonn 29. aprill 2013 Viljandi
Valga Jaanikese Kool 3-4 Rohukonn 29. aprill 2013 Valga
Himmaste Algkool 12 Rohukonn 29. aprill 2013 Põlva
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Rohukonn 29. aprill 2013 Lääne-Viru
Hargla Kool 7 Rohukonn 29. aprill 2013 Valga
Unipiha Algkool 1-4 Rohukonn 29. aprill 2013 Tartu
Seljametsa Lasteaed-Algkool Rohukonn 29. aprill 2013 Pärnu
Kuuste Kool 5 Rohukonn 30. aprill 2013 Tartu
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Rohukonn 30. aprill 2013 Tartu
Are Põhikool Rohukonn 30. aprill 2013 Pärnu
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Rohukonn 30. aprill 2013 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 30. aprill 2013 Põlva
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Rohukonn 30. aprill 2013 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Rohukonn 1. mai 2013 Jõgeva
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Rohukonn 1. mai 2013 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Rohukonn 1. mai 2013 Jõgeva
Orava Põhikool 35 Rohukonn 1. mai 2013 Põlva
Kääpa Põhikool 4 Rohukonn 1. mai 2013 Võru
Muraste Looduskool Rohukonn 1. mai 2013 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium 3 Rohukonn 1. mai 2013 Järva
Kiviõli 1. Keskkool 9b Rohukonn 1. mai 2013 Ida-Viru
Osula Põhikool 1 Rohukonn 2. mai 2013 Võru
Orissaare Gümnaasium 4 Rohukonn 2. mai 2013 Saare
Värska Gümnaasium 3 Rohukonn 2. mai 2013 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 1a Rohukonn 2. mai 2013 Võru
Tilsi Põhikool 5-6 Rohukonn 2. mai 2013 Põlva
Sõmeru Põhikool 3 Rohukonn 2. mai 2013 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 3 Rohukonn 2. mai 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Rohukonn 3. mai 2013 Lääne-Viru
Hagudi Põhikool 5 Rohukonn 3. mai 2013 Rapla
Puhja Lasteaed Pääsusilm Rohukonn 3. mai 2013 Tartu
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Rohukonn 3. mai 2013 Jõgeva
Saare valla lasteaed Siilike Rohukonn 4. mai 2013 Jõgeva
Jäneda Kool 4 Rohukonn 4. mai 2013 Lääne-Viru
Viljandi Jakobsoni Kool 8b Rohukonn 4. mai 2013 Viljandi
Paikuse Põhikool 2b Rohukonn 4. mai 2013 Pärnu
Kirivere Põhikool 6 Rohukonn 4. mai 2013 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3 Rohukonn 4. mai 2013 Ida-Viru
Narva Lasteaed Kuldkalake Rohukonn 4. mai 2013 Ida-Viru
Andu-Papi Seltsi loodusring Rohukonn 5. mai 2013 Pärnu
Audru Keskkool 3 Rohukonn 5. mai 2013 Pärnu
Nõva Kool 1-3 Rohukonn 6. mai 2013 Lääne
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Rohukonn 6. mai 2013 Ida-Viru
Esku-Kamari Kool 2-3 Rohukonn 7. mai 2013 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium Rohukonn 7. mai 2013 Viljandi
Kõo Lasteaed Rohukonn 7. mai 2013 Viljandi
Valga Põhikool 4a Rohukonn 7. mai 2013 Valga
Metsapoole Põhikool 7-8 Rohukonn 8. mai 2013 Pärnu
Haanja Kool 2b3b Rohukonn 9. mai 2013 Võru
Kolde Lasteaed Rohukonn 9. mai 2013 Harju
Osula Põhikool 4 Rohukonn 11. mai 2013 Võru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Rohukonn 11. mai 2013 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1a Rohukonn 11. mai 2013 Tartu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b Rohukonn 12. mai 2013 Harju
Tori Põhikool 5 Rohukonn 12. mai 2013 Pärnu
Võru I Põhikool 1 Rohukonn 13. mai 2013 Võru
Hummuli Põhikool 4 Rohukonn 13. mai 2013 Valga
Hummuli Põhikool 1 Rohukonn 13. mai 2013 Valga
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Rohukonn 14. mai 2013 Ida-Viru
Kirivere Põhikool 5 Rohukonn 17. mai 2013 Viljandi
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Rohukonn 18. mai 2013 Lääne
Tudulinna Põhikool 4 Rohukonn 18. mai 2013 Ida-Viru
Liivalaia Gümnaasium 1b Rohukonn 24. mai 2013 Harju

Tagasi tulemuste juurde