Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Matkarajal"
Laura Käärik 5.a
Tõrva Gümnaasium 5a
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Võru Kesklinna Gümnaasium 5b Pajud 6. aprill 2013 Võru
Kiili Gümnaasium 3c Pajud 6. aprill 2013 Harju
Osula Põhikool 1 Pajud 6. aprill 2013 Võru
Taebla Gümnaasium 1-3 Pajud 7. aprill 2013 Lääne
Elva Gümnaasium 1d Pajud 8. aprill 2013 Tartu
Kadrioru Saksa Gümnaasium 6 Pajud 10. aprill 2013 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Pajud 10. aprill 2013 Saare
Kurtna Kool 4 Pajud 10. aprill 2013 Harju
Kadrina Keskkool 3b Pajud 10. aprill 2013 Lääne-Viru
Otepää Gümnaasium 5b Pajud 10. aprill 2013 Valga
Kadrina Keskkool 1-3 Pajud 12. aprill 2013 Lääne-Viru
Kuusalu Keskkool Pajud 12. aprill 2013 Harju
Tudulinna Põhikool 4 Pajud 13. aprill 2013 Ida-Viru
Hargla Kool 2a Pajud 13. aprill 2013 Valga
Kuldre Kool 6 Pajud 13. aprill 2013 Võru
Haanja Kool 5 Pajud 14. aprill 2013 Võru
Audru Keskkool 3 Pajud 14. aprill 2013 Pärnu
Tallinna 21. Kool 6c Pajud 14. aprill 2013 Harju
Kildu Põhikool 4 Pajud 15. aprill 2013 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Pajud 15. aprill 2013 Viljandi
Sillaotsa Kool 2 Pajud 15. aprill 2013 Tartu
Sõmeru Põhikool 3 Pajud 15. aprill 2013 Lääne-Viru
Orava Põhikool 35 Pajud 15. aprill 2013 Põlva
Rapla Ühisgümnaasium 2a Pajud 15. aprill 2013 Rapla
Sillamäe Vanalinna Kool 3a Pajud 15. aprill 2013 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 4 Pajud 16. aprill 2013 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 2 Pajud 16. aprill 2013 Põlva
Elva Gümnaasium 4b Pajud 16. aprill 2013 Tartu
Liivalaia Gümnaasium 1b Pajud 16. aprill 2013 Harju
Rakvere Gümnaasium 5a Pajud 17. aprill 2013 Lääne-Viru
Tartu Veeriku Kool 6b Pajud 17. aprill 2013 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Pajud 17. aprill 2013 Võru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Pajud 18. aprill 2013 Saare
Rõngu Keskkool 1-3 Pajud 18. aprill 2013 Tartu
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Pajud 18. aprill 2013 Viljandi
Märjamaa Gümnaasium 6b Pajud 18. aprill 2013 Rapla
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Pajud 18. aprill 2013 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Pajud 19. aprill 2013 Tartu
Riia Eesti Põhikool Pajud 19. aprill 2013 Välismaa
Kadrina Keskkool 4b Pajud 19. aprill 2013 Lääne-Viru
Kääpa Põhikool 3 Pajud 19. aprill 2013 Võru
Hargla Kool 7 Pajud 19. aprill 2013 Valga
Kõo Lasteaed Pajud 19. aprill 2013 Viljandi
Valga Põhikool 1a Pajud 20. aprill 2013 Valga
Vara Põhikool 6 Pajud 20. aprill 2013 Tartu
Värska Lasteaed Pajud 20. aprill 2013 Põlva
Emmaste Põhikool Pajud 20. aprill 2013 Hiiu
Tori Põhikool 5 Pajud 20. aprill 2013 Pärnu
Krootuse Põhikool 3 Pajud 20. aprill 2013 Põlva
Tali Põhikool 2-3 Pajud 20. aprill 2013 Pärnu
Valga Põhikool 6a Pajud 20. aprill 2013 Valga
Vara Põhikool 1-4 Pajud 20. aprill 2013 Tartu
Lümanda Põhikool 1-5 Pajud 21. aprill 2013 Saare
Heimtali Põhikool 5a6 Pajud 21. aprill 2013 Viljandi
Tudulinna Põhikool 3 Pajud 21. aprill 2013 Ida-Viru
Saue Gümnaasium Pajud 21. aprill 2013 Harju
Viljandi Jakobsoni Kool 8b Pajud 21. aprill 2013 Viljandi
Kääpa Põhikool 4 Pajud 21. aprill 2013 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Pajud 22. aprill 2013 Lääne
Tartu Loodusmaja Pajud 22. aprill 2013 Tartu
Rakvere Linna Algkool 3 Pajud 22. aprill 2013 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Pajud 22. aprill 2013 Saare
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1a Pajud 22. aprill 2013 Tartu
Viimsi Keskkool 7b Pajud 22. aprill 2013 Harju
Haljala Gümnaasium 4b Pajud 22. aprill 2013 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Pajud 22. aprill 2013 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Pajud 23. aprill 2013 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Pajud 23. aprill 2013 Pärnu
Põlula Kool 5-6 Pajud 23. aprill 2013 Lääne-Viru
Põlula Kool 1-4 Pajud 23. aprill 2013 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-4 Pajud 23. aprill 2013 Valga
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Pajud 23. aprill 2013 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 23. aprill 2013 Saare
Tartu Lasteaed Poku Pajud 23. aprill 2013 Tartu
Mooste Põhikool 1 Pajud 23. aprill 2013 Põlva
Audentese Erakool 6ab Pajud 24. aprill 2013 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 5b Pajud 24. aprill 2013 Harju
Himmaste Algkool 12 Pajud 24. aprill 2013 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 2 Pajud 24. aprill 2013 Võru
Narva Lasteaed Kuldkalake Pajud 24. aprill 2013 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium 4c Pajud 24. aprill 2013 Saare
Hargla Kool 8 Pajud 24. aprill 2013 Valga
Kuremaa Lasteaed-Algkool Pajud 24. aprill 2013 Jõgeva
Kadrina Keskkool 6a Pajud 24. aprill 2013 Lääne-Viru
Ruhnu Põhikool 1-9 Pajud 25. aprill 2013 Saare
Torma lasteaed Linnutaja Pajud 25. aprill 2013 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Pajud 25. aprill 2013 Lääne-Viru
Adavere Põhikool 1-2 Pajud 25. aprill 2013 Jõgeva
Harku Lasteaed Pajud 25. aprill 2013 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Pajud 25. aprill 2013 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Pajud 25. aprill 2013 Põlva
Kesklinna Lasteaed Türil Pajud 25. aprill 2013 Järva
Vastseliina Gümnaasium 1a Pajud 25. aprill 2013 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Pajud 25. aprill 2013 Lääne-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Pajud 26. aprill 2013 Ida-Viru
Kirivere Põhikool 5 Pajud 26. aprill 2013 Viljandi
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 5 Pajud 26. aprill 2013 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Pajud 26. aprill 2013 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 5b Pajud 26. aprill 2013 Saare
Antsla Gümnaasium 4a Pajud 26. aprill 2013 Võru
Muraste Looduskool Pajud 27. aprill 2013 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 27. aprill 2013 Tartu
Kesklinna Lasteaed Türil 2 Pajud 27. aprill 2013 Järva
Metsapoole Põhikool 7-8 Pajud 27. aprill 2013 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Pajud 27. aprill 2013 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7a Pajud 27. aprill 2013 Ida-Viru
Peetri Kool 6-7 Pajud 27. aprill 2013 Järva
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Pajud 27. aprill 2013 Pärnu
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Pajud 27. aprill 2013 Harju
Haanja Kool 2b3b Pajud 27. aprill 2013 Võru
Türi Põhikool 1a Pajud 27. aprill 2013 Järva
Miina Härma Gümnaasium 6 Pajud 27. aprill 2013 Tartu
Kiviõli 1. Keskkool 9b Pajud 27. aprill 2013 Ida-Viru
Paikuse Põhikool 2b Pajud 27. aprill 2013 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 6 Pajud 27. aprill 2013 Põlva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Pajud 27. aprill 2013 Pärnu
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Pajud 28. aprill 2013 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Pajud 28. aprill 2013 Jõgeva
Valga Vene Gümnaasium 7a Pajud 28. aprill 2013 Valga
Are Põhikool Pajud 28. aprill 2013 Pärnu
Tartu Raatuse Gümnaasium 7a Pajud 28. aprill 2013 Tartu
Türi Põhikool 2c Pajud 28. aprill 2013 Järva
Osula Põhikool 2 Pajud 28. aprill 2013 Võru
Värska Gümnaasium 3 Pajud 28. aprill 2013 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Pajud 29. aprill 2013 Lääne
Pärnu Ühisgümnaasium 5a Pajud 29. aprill 2013 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Pajud 29. aprill 2013 Põlva
Tallinna Kristiine Gümnaasium 3a Pajud 29. aprill 2013 Harju
Haanja Kool 1a2a Pajud 29. aprill 2013 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Pajud 29. aprill 2013 Jõgeva
Konguta Kool 1-4 Pajud 29. aprill 2013 Tartu
Lüganuse Keskkool 2 Pajud 29. aprill 2013 Ida-Viru
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Pajud 29. aprill 2013 Ida-Viru
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2c Pajud 29. aprill 2013 Harju
Uulu Lasteaed Pajud 29. aprill 2013 Pärnu
Hummuli Põhikool 1 Pajud 29. aprill 2013 Valga
Hummuli Põhikool 4 Pajud 29. aprill 2013 Valga
Sõmerpalu Põhikool 1 Pajud 29. aprill 2013 Võru
Narva Lasteaed Muinasjutt Pajud 29. aprill 2013 Ida-Viru
Tääksi Põhikool 5-7 Pajud 29. aprill 2013 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Pajud 29. aprill 2013 Viljandi
Kehra Gümnaasium 3b Pajud 30. aprill 2013 Harju
Kirivere Põhikool 6 Pajud 30. aprill 2013 Viljandi
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Pajud 30. aprill 2013 Jõgeva
Rakvere Linna Algkool 5 Pajud 30. aprill 2013 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Pajud 30. aprill 2013 Saare
Kuressaare Gümnaasium 5c Pajud 30. aprill 2013 Saare
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 30. aprill 2013 Harju
Nõva Kool 1-3 Pajud 30. aprill 2013 Lääne
Kolga Keskkool 2 Pajud 30. aprill 2013 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Pajud 30. aprill 2013 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Pajud 30. aprill 2013 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed 2 Pajud 30. aprill 2013 Pärnu
Konguta Kool 5-6 Pajud 30. aprill 2013 Tartu
Harku Lasteaed 3 Pajud 30. aprill 2013 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Pajud 30. aprill 2013 Jõgeva
Sõmerpalu Põhikool 4 Pajud 30. aprill 2013 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Pajud 1. mai 2013 Viljandi
Kose Gümnaasium 4b Pajud 1. mai 2013 Harju
Võru I Põhikool 2 Pajud 1. mai 2013 Võru
Peetri Kool 1 Pajud 1. mai 2013 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Pajud 1. mai 2013 Hiiu
Järva-Jaani Gümnaasium 3 Pajud 1. mai 2013 Järva
Saare valla lasteaed Siilike Pajud 1. mai 2013 Jõgeva
Tarvastu Gümnaasium Pajud 1. mai 2013 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 4b Pajud 1. mai 2013 Saare
Virtsu Kool 5-9 Pajud 1. mai 2013 Lääne
Hagudi Põhikool 5 Pajud 1. mai 2013 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium 6b Pajud 1. mai 2013 Viljandi
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3s Pajud 1. mai 2013 Pärnu
Ruusa Põhikool 1-2 Pajud 2. mai 2013 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 5 Pajud 2. mai 2013 Viljandi
Kohila Gümnaasium Pajud 2. mai 2013 Rapla
Esku-Kamari Kool 2-3 Pajud 2. mai 2013 Jõgeva
Osula Põhikool 4 Pajud 2. mai 2013 Võru
Lüganuse Keskkool 6 Pajud 2. mai 2013 Ida-Viru
Tartu Descartes'i Lütseum 1a Pajud 2. mai 2013 Tartu
Ristiku Põhikool 1 Pajud 2. mai 2013 Harju
Tilsi Põhikool 5-6 Pajud 2. mai 2013 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Pajud 2. mai 2013 Harju
Jõõpre Põhikool 2 Pajud 2. mai 2013 Pärnu
Kaelase Kool 4-9 Pajud 2. mai 2013 Pärnu
Jäneda Kool 4 Pajud 3. mai 2013 Lääne-Viru
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Pajud 3. mai 2013 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Pajud 3. mai 2013 Jõgeva
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Pajud 3. mai 2013 Jõgeva
Vääna Mõisakool Pajud 3. mai 2013 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Pajud 3. mai 2013 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm Pajud 3. mai 2013 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Pajud 3. mai 2013 Harju
Lustivere Põhikool 8 Pajud 3. mai 2013 Jõgeva
Paide Gümnaasium 1b Pajud 3. mai 2013 Järva
Tornimäe Põhikool 1-3 Pajud 4. mai 2013 Saare
Imavere Põhikool 3-4 Pajud 4. mai 2013 Järva
Virtsu Kool 3a Pajud 4. mai 2013 Lääne
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Pajud 4. mai 2013 Ida-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium Pajud 4. mai 2013 Harju
Ristiku Põhikool 6a Pajud 4. mai 2013 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Pajud 4. mai 2013 Pärnu
Narva lasteaed Punamütsike Pajud 4. mai 2013 Ida-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Pajud 5. mai 2013 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 1 Pajud 5. mai 2013 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Pajud 5. mai 2013 Ida-Viru
Tapa Gümnaasium 6-8 Pajud 5. mai 2013 Lääne-Viru
Vaida Põhikool 5 kl LR Pajud 5. mai 2013 Harju
Orissaare Gümnaasium 2 Pajud 6. mai 2013 Saare
Leppneeme Lasteaed Pajud 6. mai 2013 Harju
Võru I Põhikool 1 Pajud 6. mai 2013 Võru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b Pajud 6. mai 2013 Harju
Rocca al Mare Kool 3a Pajud 7. mai 2013 Harju
Tilsi Põhikool 7-8 Pajud 7. mai 2013 Põlva
Kuusalu Keskkool 2b Pajud 7. mai 2013 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Pajud 7. mai 2013 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Pajud 7. mai 2013 Lääne
Karksi-Nuia Lasteaed 2 Pajud 9. mai 2013 Viljandi
Kadrina Keskkool 5a Pajud 12. mai 2013 Lääne-Viru

Tagasi tulemuste juurde