Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kahe sõbra kohtumine"
Loreta Rimšāne
Riia Eesti Põhikool
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Hargla Kool 8 Nurmenukk 25. aprill 2013 Valga
Peetri Kool 6-7 Nurmenukk 26. aprill 2013 Järva
Osula Põhikool 1 Nurmenukk 27. aprill 2013 Võru
Emmaste Põhikool Nurmenukk 28. aprill 2013 Hiiu
Järva-Jaani Gümnaasium 3 Nurmenukk 28. aprill 2013 Järva
Kuldre Kool 6 Nurmenukk 28. aprill 2013 Võru
Krootuse Põhikool 3 Nurmenukk 28. aprill 2013 Põlva
Lüganuse Keskkool 6 Nurmenukk 29. aprill 2013 Ida-Viru
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1a Nurmenukk 30. aprill 2013 Tartu
Tali Põhikool 2-3 Nurmenukk 1. mai 2013 Pärnu
Võru I Põhikool 2 Nurmenukk 1. mai 2013 Võru
Hargla Kool 2a Nurmenukk 1. mai 2013 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Nurmenukk 1. mai 2013 Jõgeva
Tilsi Põhikool 5-6 Nurmenukk 2. mai 2013 Põlva
Lümanda Põhikool 1-5 Nurmenukk 2. mai 2013 Saare
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Nurmenukk 2. mai 2013 Harju
Sillaotsa Kool 2 Nurmenukk 2. mai 2013 Tartu
Tilsi Põhikool 7-8 Nurmenukk 2. mai 2013 Põlva
Orissaare Gümnaasium 4 Nurmenukk 2. mai 2013 Saare
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Nurmenukk 3. mai 2013 Harju
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Nurmenukk 3. mai 2013 Harju
Rakvere Gümnaasium 2a Nurmenukk 3. mai 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 4b Nurmenukk 3. mai 2013 Lääne-Viru
Salme Põhikool 6-9 Nurmenukk 3. mai 2013 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 3. mai 2013 Harju
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Nurmenukk 4. mai 2013 Jõgeva
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 4. mai 2013 Saare
Kose Gümnaasium 4b Nurmenukk 4. mai 2013 Harju
Tallinna Muusikakeskkool 5 Nurmenukk 4. mai 2013 Harju
Raasiku Põhikool 1 Nurmenukk 4. mai 2013 Harju
Kanepi Gümnaasium 2 Nurmenukk 4. mai 2013 Põlva
Konguta Kool 5-6 Nurmenukk 4. mai 2013 Tartu
Muraste Looduskool Nurmenukk 4. mai 2013 Harju
Kääpa Põhikool 3 Nurmenukk 5. mai 2013 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Nurmenukk 5. mai 2013 Viljandi
Tudulinna Põhikool 4 Nurmenukk 5. mai 2013 Ida-Viru
Audru Keskkool 3 Nurmenukk 5. mai 2013 Pärnu
Parksepa Keskkool 7 Nurmenukk 5. mai 2013 Võru
Alavere Põhikool 1 Nurmenukk 5. mai 2013 Harju
Narva lasteaed Punamütsike Nurmenukk 5. mai 2013 Ida-Viru
Tarvastu Gümnaasium 5 Nurmenukk 5. mai 2013 Viljandi
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 Nurmenukk 5. mai 2013 Saare
Miina Härma Gümnaasium 6 Nurmenukk 5. mai 2013 Tartu
Tapa Gümnaasium 6-8 Nurmenukk 5. mai 2013 Lääne-Viru
Haanja Kool 1a2a Nurmenukk 5. mai 2013 Võru
Peetri Lasteaed Nurmenukk 6. mai 2013 Järva
Risti Põhikool 2a4 Nurmenukk 6. mai 2013 Lääne
Võru I Põhikool 1 Nurmenukk 6. mai 2013 Võru
Kääpa Põhikool 4 Nurmenukk 6. mai 2013 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Nurmenukk 6. mai 2013 Harju
Türi Põhikool 1a Nurmenukk 6. mai 2013 Järva
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Nurmenukk 6. mai 2013 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium 4b Nurmenukk 6. mai 2013 Saare
Heimtali Põhikool 5a6 Nurmenukk 6. mai 2013 Viljandi
Rõngu Keskkool 1-3 Nurmenukk 6. mai 2013 Tartu
Mooste Põhikool 1 Nurmenukk 6. mai 2013 Põlva
Valguta Algkool-Lasteaed 1-4 Nurmenukk 6. mai 2013 Tartu
Kohila Gümnaasium Nurmenukk 6. mai 2013 Rapla
Nõva Kool 1-3 Nurmenukk 6. mai 2013 Lääne
Are Põhikool Nurmenukk 7. mai 2013 Pärnu
Luua Algkool 1-4 Nurmenukk 7. mai 2013 Jõgeva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Nurmenukk 7. mai 2013 Pärnu
Virtsu Kool 3a Nurmenukk 7. mai 2013 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 7. mai 2013 Lääne
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Nurmenukk 7. mai 2013 Ida-Viru
Rakvere Linna Algkool 5 Nurmenukk 7. mai 2013 Lääne-Viru
Kildu Põhikool 4 Nurmenukk 7. mai 2013 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium 2a Nurmenukk 7. mai 2013 Rapla
Põlva Keskkool 2 Nurmenukk 7. mai 2013 Põlva
Lehtse Kool 1-2 Nurmenukk 8. mai 2013 Lääne-Viru
Lihula Lasteaed Nurmenukk 8. mai 2013 Lääne
Kuressaare Gümnaasium 4c Nurmenukk 8. mai 2013 Saare
Saare valla lasteaed Siilike Nurmenukk 8. mai 2013 Jõgeva
Puiga Põhikool 2 Nurmenukk 8. mai 2013 Võru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Nurmenukk 8. mai 2013 Jõgeva
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 8. mai 2013 Põlva
Vara Põhikool 1-4 Nurmenukk 8. mai 2013 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4d Nurmenukk 8. mai 2013 Tartu
Tallinna Tondi Põhikool Nurmenukk 8. mai 2013 Harju
Nõva Kool 2 Nurmenukk 8. mai 2013 Lääne
Seljametsa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 8. mai 2013 Pärnu
Himmaste Algkool 12 Nurmenukk 8. mai 2013 Põlva
Kolga Keskkool 2 Nurmenukk 8. mai 2013 Harju
Kuusalu Keskkool Nurmenukk 9. mai 2013 Harju
Kadrina Keskkool 6a Nurmenukk 9. mai 2013 Lääne-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Nurmenukk 9. mai 2013 Jõgeva
Kirivere Põhikool 6 Nurmenukk 9. mai 2013 Viljandi
Vaida Põhikool 5 kl LR Nurmenukk 9. mai 2013 Harju
Sõmerpalu Põhikool 4 Nurmenukk 9. mai 2013 Võru
Kurtna Kool 4 Nurmenukk 9. mai 2013 Harju
Kaelase Kool 4-9 Nurmenukk 9. mai 2013 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Nurmenukk 9. mai 2013 Hiiu
Kõo Lasteaed Nurmenukk 9. mai 2013 Viljandi
Rocca al Mare Kool 3a Nurmenukk 9. mai 2013 Harju
Sürgavere Lasteaed-Põhikool Nurmenukk 9. mai 2013 Viljandi
Saue Gümnaasium Nurmenukk 9. mai 2013 Harju
Tarvastu Gümnaasium Nurmenukk 10. mai 2013 Viljandi
Vääna Mõisakool Nurmenukk 10. mai 2013 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 5a Nurmenukk 10. mai 2013 Pärnu
Metsküla Algkool 1-3 Nurmenukk 10. mai 2013 Lääne
Ristiku Põhikool 6a Nurmenukk 10. mai 2013 Harju
Antsla Gümnaasium 4a Nurmenukk 10. mai 2013 Võru
Tartu Lasteaed Poku Nurmenukk 10. mai 2013 Tartu
Rakvere Linna Algkool 3 Nurmenukk 10. mai 2013 Lääne-Viru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 5 Nurmenukk 10. mai 2013 Lääne-Viru
Sõmerpalu Põhikool 1 Nurmenukk 10. mai 2013 Võru
Oru Põhikool 7 Nurmenukk 10. mai 2013 Harju
Tori Põhikool 5 Nurmenukk 10. mai 2013 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 5b Nurmenukk 10. mai 2013 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 5b Nurmenukk 10. mai 2013 Harju
Tartu Veeriku Kool 4b Nurmenukk 10. mai 2013 Tartu
Värska Lasteaed Nurmenukk 10. mai 2013 Põlva
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 10. mai 2013 Saare
Osula Põhikool 2 Nurmenukk 10. mai 2013 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 11. mai 2013 Viljandi
Paikuse Põhikool 2b Nurmenukk 11. mai 2013 Pärnu
Kadrina Keskkool 5a Nurmenukk 11. mai 2013 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 2 Nurmenukk 11. mai 2013 Ida-Viru
Vastseliina Gümnaasium 1a Nurmenukk 11. mai 2013 Võru
Haljala Gümnaasium 4b Nurmenukk 11. mai 2013 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3b Nurmenukk 11. mai 2013 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 3 Nurmenukk 11. mai 2013 Lääne-Viru
Peetri Lasteaed-Põhikool 1b Nurmenukk 11. mai 2013 Harju
Sillamäe Vanalinna Kool 2c Nurmenukk 11. mai 2013 Ida-Viru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Nurmenukk 11. mai 2013 Harju
Rakvere Gümnaasium 5a Nurmenukk 11. mai 2013 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Nurmenukk 11. mai 2013 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 7 Nurmenukk 11. mai 2013 Ida-Viru
Tartu Hiie Kool 2b Nurmenukk 11. mai 2013 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Nurmenukk 11. mai 2013 Tartu
Kääpa Põhikool 2 Nurmenukk 11. mai 2013 Võru
Kiviõli 1. Keskkool 9b Nurmenukk 12. mai 2013 Ida-Viru
Rakke Gümnaasium 4 Nurmenukk 12. mai 2013 Lääne-Viru
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b Nurmenukk 12. mai 2013 Harju
Hummuli Põhikool 1 Nurmenukk 12. mai 2013 Valga
Hummuli Põhikool 4 Nurmenukk 12. mai 2013 Valga
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2c Nurmenukk 12. mai 2013 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Nurmenukk 12. mai 2013 Lääne-Viru
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Nurmenukk 12. mai 2013 Viljandi
Peetri Kool 1 Nurmenukk 12. mai 2013 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Nurmenukk 12. mai 2013 Viljandi
Elva Gümnaasium 4b Nurmenukk 13. mai 2013 Tartu
Taebla Gümnaasium 1-3 Nurmenukk 13. mai 2013 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Nurmenukk 13. mai 2013 Jõgeva
Elva Gümnaasium 3b Nurmenukk 13. mai 2013 Tartu
Osula Põhikool 4 Nurmenukk 13. mai 2013 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Nurmenukk 13. mai 2013 Pärnu
Tornimäe Põhikool 1-3 Nurmenukk 13. mai 2013 Saare
Kolde Lasteaed Nurmenukk 13. mai 2013 Harju
Tallinna 21. Kool 6c Nurmenukk 13. mai 2013 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Nurmenukk 13. mai 2013 Ida-Viru
Märjamaa Gümnaasium 6b Nurmenukk 13. mai 2013 Rapla
Orissaare Gümnaasium 2 Nurmenukk 13. mai 2013 Saare
Leppneeme Lasteaed Nurmenukk 13. mai 2013 Harju
Harku Lasteaed Nurmenukk 13. mai 2013 Harju
Uulu Lasteaed 2 Nurmenukk 14. mai 2013 Pärnu
Uulu Lasteaed Nurmenukk 14. mai 2013 Pärnu
Valga Põhikool 4a Nurmenukk 14. mai 2013 Valga
Harku Lasteaed 3 Nurmenukk 14. mai 2013 Harju
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Nurmenukk 14. mai 2013 Ida-Viru
Tallinna Lauliku Lasteaed Nurmenukk 15. mai 2013 Harju
Kesklinna Lasteaed Türil 2 Nurmenukk 15. mai 2013 Järva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Nurmenukk 15. mai 2013 Jõgeva
Tornimäe Põhikool 4-6 Nurmenukk 15. mai 2013 Saare
Esku-Kamari Kool 2-3 Nurmenukk 15. mai 2013 Jõgeva
Kambja Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 16. mai 2013 Tartu
Liivalaia Gümnaasium 1b Nurmenukk 17. mai 2013 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Nurmenukk 17. mai 2013 Lääne-Viru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Nurmenukk 17. mai 2013 Lääne-Viru
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Nurmenukk 19. mai 2013 Tartu
Pärnu Koidula Gümnaasium 1b Nurmenukk 19. mai 2013 Pärnu
Elva Gümnaasium 1d Nurmenukk 19. mai 2013 Tartu
Valga Jaanikese Kool 3-4 Nurmenukk 20. mai 2013 Valga
Kuusalu Keskkool 2b Nurmenukk 20. mai 2013 Harju
Elva Lasteaed Murumuna Nurmenukk 20. mai 2013 Tartu
Tartu Lasteaed Annike Nurmenukk 20. mai 2013 Tartu
Ruusa Põhikool 1-2 Nurmenukk 20. mai 2013 Põlva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Nurmenukk 22. mai 2013 Tartu

Tagasi tulemuste juurde