"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5595 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alatskivi Keskkool Toomingas 6. mai 2010 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Toomingas 6. mai 2010 Pärnu
Kääpa Põhikool 2 Toomingas 7. mai 2010 Võru
Kärstna Kool Toomingas 9. mai 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 6C Toomingas 9. mai 2010 Tartu
Puhja Gümnaasium 3kl Toomingas 10. mai 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Toomingas 10. mai 2010 Tartu
Hargla Kool 5 Toomingas 10. mai 2010 Valga
Nõo Põhikool 2 Toomingas 11. mai 2010 Tartu
Hargla Kool Toomingas 11. mai 2010 Valga
Tartu Veeriku Kool 5b Toomingas 12. mai 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Toomingas 12. mai 2010 Tartu
Nõo Põhikool Toomingas 12. mai 2010 Tartu
Palupera Põhikool 6 Toomingas 12. mai 2010 Valga
Krabi Põhikool Toomingas 12. mai 2010 Võru
Surju Põhikool Toomingas 12. mai 2010 Pärnu
Konguta Kool Toomingas 12. mai 2010 Tartu
Krootuse Põhikool Toomingas 12. mai 2010 Põlva
Kuuste kool Toomingas 12. mai 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Toomingas 12. mai 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Toomingas 12. mai 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Toomingas 12. mai 2010 Võru
Anna Haava nim. Pala Kool Toomingas 13. mai 2010 Jõgeva
Värska Gümnaasium 3 Toomingas 13. mai 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Toomingas 13. mai 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Toomingas 13. mai 2010 Jõgeva
Tsirguliina Keskkool Toomingas 13. mai 2010 Valga
Tali Põhikool Toomingas 13. mai 2010 Pärnu
Valga Gümnaasium Toomingas 13. mai 2010 Valga
Suislepa Lasteaed-Algkool Toomingas 13. mai 2010 Viljandi
Aakre Lasteaed-Algkool Toomingas 13. mai 2010 Valga
Kuldre Kool Toomingas 13. mai 2010 Võru
Põlva Ühisgümnaasium Toomingas 13. mai 2010 Põlva
Kirivere Põhikool Toomingas 13. mai 2010 Viljandi
Kanepi Gümnaasium 2 Toomingas 13. mai 2010 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Toomingas 13. mai 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Toomingas 13. mai 2010 Viljandi
Risti Põhikool 5-9 Toomingas 13. mai 2010 Harju
Antsla Gümnaasium 1 Toomingas 13. mai 2010 Võru
Kanepi Gümnaasium 6 Toomingas 13. mai 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium Toomingas 13. mai 2010 Põlva
Haanja-Ruusmäe Põhikool Toomingas 13. mai 2010 Võru
Osula Põhikool Toomingas 13. mai 2010 Võru
Valga Jaanikese Kool Toomingas 13. mai 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 3 Toomingas 13. mai 2010 Põlva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Toomingas 13. mai 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Toomingas 13. mai 2010 Jõgeva
Tõrva gümnaasium Toomingas 13. mai 2010 Valga
Meremäe-Obinitsa Põhikool Toomingas 13. mai 2010 Võru
Uulu lasteaed Toomingas 14. mai 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium Toomingas 14. mai 2010 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Toomingas 14. mai 2010 Järva
Vaida Põhikool Toomingas 14. mai 2010 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Toomingas 14. mai 2010 Harju
Lihula Gümnaasium Toomingas 14. mai 2010 Lääne
Sürgavare Põhikool 2 Toomingas 14. mai 2010 Viljandi
Vatla Põhikool Toomingas 14. mai 2010 Lääne
Kehtna Põhikool Toomingas 14. mai 2010 Rapla
Audru Keskkool2 Toomingas 14. mai 2010 Pärnu
Orissaare Gümnaasium 3 Toomingas 14. mai 2010 Saare
Are Põhikool Toomingas 14. mai 2010 Pärnu
Kernu Põhikool 2 Toomingas 14. mai 2010 Harju
Pärnjõe Põhikool Toomingas 14. mai 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Toomingas 14. mai 2010 Harju
Vara Põhikool 5 Toomingas 14. mai 2010 Tartu
Misso Keskkool Toomingas 14. mai 2010 Võru
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Toomingas 14. mai 2010 Harju
Ruusa Põhikool Toomingas 14. mai 2010 Põlva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Toomingas 14. mai 2010 Viljandi
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Toomingas 14. mai 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 3 Toomingas 14. mai 2010 Võru
Sürgavere Põhikool 4 Toomingas 14. mai 2010 Viljandi
Unipiha Algkool Toomingas 14. mai 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Toomingas 14. mai 2010 Viljandi
Vastseliina Internaatkool Toomingas 14. mai 2010 Võru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Toomingas 14. mai 2010 Viljandi
Lokuta Lasteaed Toomingas 14. mai 2010 Järva
Aruküla lasteaed Rukkilill Toomingas 15. mai 2010 Harju
Salutaguse Toomingas 15. mai 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Toomingas 15. mai 2010 Järva
Savikoja Toomingas 15. mai 2010 Tartu
Rakvere Linna Algkool Toomingas 15. mai 2010 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium Toomingas 15. mai 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Toomingas 15. mai 2010 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 4 Toomingas 15. mai 2010 Saare
Albu Põhikool Toomingas 15. mai 2010 Järva
Uuemõisa Algkool Toomingas 15. mai 2010 Lääne
Jäneda Kool Toomingas 15. mai 2010 Lääne-Viru
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Toomingas 15. mai 2010 Lääne-Viru
Illuka Põhikool 2 Toomingas 15. mai 2010 Ida-Viru
Paikuse Põhikool 2 Toomingas 15. mai 2010 Pärnu
Raasiku Põhikool 5 Toomingas 15. mai 2010 Harju
Tori Põhikool Toomingas 15. mai 2010 Pärnu
Sõmeru Põhikool Toomingas 15. mai 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool 2 Toomingas 15. mai 2010 Ida-Viru
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Toomingas 15. mai 2010 Viljandi
Peetri Põhikool Toomingas 15. mai 2010 Järva
Risti Põhikool 1,3 Toomingas 15. mai 2010 Lääne
Tääksi Pk Toomingas 15. mai 2010 Viljandi
Rakvere reaalgümnaasium 2 Toomingas 15. mai 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Toomingas 15. mai 2010 Ida-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool Toomingas 15. mai 2010 Valga
Rannu Keskkool Toomingas 15. mai 2010 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Toomingas 15. mai 2010 Pärnu
Konguta Kool/lasteaed Toomingas 15. mai 2010 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool Toomingas 15. mai 2010 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Toomingas 15. mai 2010 Lääne
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Toomingas 16. mai 2010 Viljandi
Sonda Põhikool Toomingas 16. mai 2010 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium Toomingas 16. mai 2010 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Toomingas 16. mai 2010 Lääne
Kaelase Kool Toomingas 16. mai 2010 Pärnu
Saduküla Põhikool Toomingas 16. mai 2010 Jõgeva
Vastseliina Gümnaasium Toomingas 16. mai 2010 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Toomingas 16. mai 2010 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Toomingas 16. mai 2010 Harju
Rakvere Gümnaasium Toomingas 16. mai 2010 Lääne-Viru
Kärdla Ühisgümnaasium Toomingas 17. mai 2010 Hiiu
Tudulinna põhikool Toomingas 17. mai 2010 Ida-Viru
Suuremõisa Põhikool 1 Toomingas 17. mai 2010 Hiiu
Otepää Gümnaasium Toomingas 17. mai 2010 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium Toomingas 17. mai 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium 4 Toomingas 17. mai 2010 Lääne-Viru
Tudu Põhikool Toomingas 17. mai 2010 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool Toomingas 17. mai 2010 Tartu
Pärnu Loodusmaja 6 Toomingas 17. mai 2010 Pärnu
Kuusalu Keskkool Toomingas 17. mai 2010 Harju
Sonda Põhikool 3 Toomingas 17. mai 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Toomingas 17. mai 2010 Ida-Viru
Maardu Gümnaasium Toomingas 17. mai 2010 Harju
Käina Gümnaasium2 Toomingas 17. mai 2010 Hiiu
Pärnu Loodusmaja 5 Toomingas 18. mai 2010 Pärnu
Metsküla Algkool 2 Toomingas 18. mai 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Toomingas 18. mai 2010 Lääne
Muraste Looduskool Toomingas 18. mai 2010 Harju
Elva Gümnaasium 1c Toomingas 19. mai 2010 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Toomingas 19. mai 2010 Ida-Viru
Elva lasteaed Õnneseen Toomingas 19. mai 2010 Tartu
Salme Põhikool Toomingas 19. mai 2010 Saare
Lauka Põhikool Toomingas 19. mai 2010 Hiiu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Toomingas 23. mai 2010 Harju

Tagasi tulemuste juurde