"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5537 õpilast ja 362 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Luunja Lasteaed Midrimaa Sarapuu 30. märts 2010 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Sarapuu 1. aprill 2010 Pärnu
Unipiha Algkool Sarapuu 1. aprill 2010 Tartu
Häädemeeste Keskkool Sarapuu 1. aprill 2010 Pärnu
Valgjärve Põhikool 2 Sarapuu 1. aprill 2010 Põlva
Kuuste kool Sarapuu 2. aprill 2010 Tartu
Valgjärve Põhikool Sarapuu 2. aprill 2010 Põlva
Viljandi Maagümnaasium 7b Sarapuu 2. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Sarapuu 2. aprill 2010 Viljandi
Nõo Põhikool 2 Sarapuu 2. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Sarapuu 3. aprill 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Sarapuu 3. aprill 2010 Lääne
Kärstna Kool Sarapuu 3. aprill 2010 Viljandi
Elva Gümnaasium 3a Sarapuu 3. aprill 2010 Tartu
Otepää Gümnaasium Sarapuu 4. aprill 2010 Valga
Illuka Põhikool 2 Sarapuu 4. aprill 2010 Ida-Viru
Konguta Kool 2 Sarapuu 4. aprill 2010 Tartu
Oru Põhikool Sarapuu 4. aprill 2010 Harju
Puhja Gümnaasium 3kl Sarapuu 4. aprill 2010 Tartu
Lõpe Põhikool 3 Sarapuu 4. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Sarapuu 4. aprill 2010 Harju
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Sarapuu 5. aprill 2010 Tartu
Palupera Põhikool 6 Sarapuu 5. aprill 2010 Valga
Kõpu Põhikool II Sarapuu 5. aprill 2010 Viljandi
Surju Põhikool Sarapuu 5. aprill 2010 Pärnu
Paistu kool 3 Sarapuu 5. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Sarapuu 5. aprill 2010 Viljandi
Uulu lasteaed Sarapuu 5. aprill 2010 Pärnu
Tali Põhikool Sarapuu 5. aprill 2010 Pärnu
Tartu Hiie Kool Sarapuu 5. aprill 2010 Tartu
Rõngu Keskkool Sarapuu 5. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Sarapuu 5. aprill 2010 Tartu
Aegviidu Põhikool Sarapuu 5. aprill 2010 Harju
Konguta Kool Sarapuu 5. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sarapuu 5. aprill 2010 Viljandi
Tartu Kroonuaia Kool Sarapuu 6. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Sarapuu 6. aprill 2010 Tartu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sarapuu 6. aprill 2010 Võru
Uulu Lasteaed 2 Sarapuu 6. aprill 2010 Pärnu
Riidaja Põhikool 5-9 Sarapuu 6. aprill 2010 Valga
Kanepi Gümnaasium 2 Sarapuu 6. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 4 Sarapuu 6. aprill 2010 Võru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Sarapuu 6. aprill 2010 Põlva
Tartu Kunstigümnaasium 1 Sarapuu 6. aprill 2010 Tartu
Paistu Kool Sarapuu 6. aprill 2010 Viljandi
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Sarapuu 6. aprill 2010 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 2 Sarapuu 6. aprill 2010 Hiiu
Tori Põhikool Sarapuu 6. aprill 2010 Pärnu
Suuremõisa Põhikool 1 Sarapuu 6. aprill 2010 Hiiu
Tartu Veeriku Kool 5b Sarapuu 6. aprill 2010 Tartu
Kiviõli 1.Keskkool 2 Sarapuu 6. aprill 2010 Ida-Viru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Sarapuu 7. aprill 2010 Pärnu
Kildu põhikool Sarapuu 7. aprill 2010 Viljandi
Oru lasteaed Mesimumm Sarapuu 7. aprill 2010 Harju
Virtsu Põhikool Sarapuu 7. aprill 2010 Lääne
Metsküla Algkool Sarapuu 7. aprill 2010 Lääne
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sarapuu 7. aprill 2010 Saare
Rapla Ühisgümnaasium Sarapuu 7. aprill 2010 Rapla
Metsküla Algkool 2 Sarapuu 7. aprill 2010 Lääne
Kõpu Põhikool III Sarapuu 7. aprill 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sarapuu 7. aprill 2010 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 1 Sarapuu 7. aprill 2010 Võru
Sõmerpalu Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Võru
Tõrva gümnaasium Sarapuu 8. aprill 2010 Valga
Vatla Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Lääne
Orissaare Gümnaasium Sarapuu 8. aprill 2010 Saare
Valga Jaanikese Kool Sarapuu 8. aprill 2010 Valga
Metsapoole Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Pärnu
Koonga Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Pärnu
Sürgavere Põhikool 4 Sarapuu 8. aprill 2010 Viljandi
Osula Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Võru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Sarapuu 8. aprill 2010 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 2 Sarapuu 8. aprill 2010 Saare
Tartu Loodusmaja Sarapuu 8. aprill 2010 Tartu
Muhu Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Saare
Vastseliina Gümnaasium Sarapuu 8. aprill 2010 Võru
Muraste Looduskool Sarapuu 8. aprill 2010 Harju
Alavere Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Harju
Salme Põhikool Sarapuu 8. aprill 2010 Saare
Kärdla Ühisgümnaasium Sarapuu 8. aprill 2010 Hiiu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sarapuu 8. aprill 2010 Jõgeva
Oru Kool Sarapuu 9. aprill 2010 Lääne
Vastseliina Gümnaasium 3 Sarapuu 9. aprill 2010 Võru
Viljandi Maagümnaasium2.a Sarapuu 9. aprill 2010 Viljandi
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Sarapuu 9. aprill 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Sarapuu 9. aprill 2010 Lääne
Jõhvi Gümnaasium Sarapuu 9. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Sarapuu 9. aprill 2010 Ida-Viru
Kaelase Kool Sarapuu 9. aprill 2010 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sarapuu 9. aprill 2010 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Sarapuu 9. aprill 2010 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sarapuu 9. aprill 2010 Lääne
Kanepi Gümnaasium 3 Sarapuu 9. aprill 2010 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Sarapuu 9. aprill 2010 Järva
Alatskivi Keskkool Sarapuu 10. aprill 2010 Tartu
Tallinna 21. Kool Sarapuu 10. aprill 2010 Harju
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Sarapuu 10. aprill 2010 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sarapuu 10. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium Sarapuu 10. aprill 2010 Hiiu
Värska Gümnaasium 1 Sarapuu 10. aprill 2010 Põlva
Väike-Maarja Gümnaasium Sarapuu 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Are Põhikool Sarapuu 10. aprill 2010 Pärnu
Haljala Gümnaasium Sarapuu 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Sarapuu 10. aprill 2010 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 2 Sarapuu 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Puurmani Gümnaasium Sarapuu 10. aprill 2010 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 6 Sarapuu 10. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium Sarapuu 10. aprill 2010 Põlva
Kääpa Põhikool Sarapuu 10. aprill 2010 Võru
Kiili Gümnaasium Sarapuu 11. aprill 2010 Harju
Valga Gümnaasium Sarapuu 11. aprill 2010 Valga
Illuka Põhikool Sarapuu 11. aprill 2010 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Sarapuu 11. aprill 2010 Jõgeva
Risti Põhikool 5-9 Sarapuu 11. aprill 2010 Harju
Rakvere Gümnaasium Sarapuu 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium Sarapuu 11. aprill 2010 Viljandi
Kuressaare Gümnaasium 4b Sarapuu 11. aprill 2010 Saare
Elva Gümnaasium 5C Sarapuu 11. aprill 2010 Tartu
Kohila Gümnaasium Sarapuu 11. aprill 2010 Rapla
Jäneda Kool Sarapuu 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sarapuu 12. aprill 2010 Saare
Koonga Põhikool 3 Sarapuu 12. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Sarapuu 12. aprill 2010 Pärnu
Kernu Põhikool 2 Sarapuu 12. aprill 2010 Harju
Aruküla lasteaed Rukkilill Sarapuu 12. aprill 2010 Harju
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Sarapuu 12. aprill 2010 Pärnu
Tallinna Tehnikagümnaasium Sarapuu 12. aprill 2010 Harju
Sürgavere põhikool Sarapuu 12. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Sarapuu 12. aprill 2010 Jõgeva
Tääksi Pk Sarapuu 12. aprill 2010 Viljandi
Vastseliina Internaatkool Sarapuu 12. aprill 2010 Võru
Tallinna I Internaatkool 2A Sarapuu 12. aprill 2010 Harju
Hargla Kool 5 Sarapuu 12. aprill 2010 Valga
Kirivere Põhikool Sarapuu 13. aprill 2010 Viljandi
Lauka Põhikool Sarapuu 13. aprill 2010 Hiiu
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Sarapuu 13. aprill 2010 Jõgeva
Kadrina Keskkool 3 Sarapuu 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Albu Põhikool Sarapuu 13. aprill 2010 Järva
Õie Lasteaed Sarapuu 13. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Sarapuu 13. aprill 2010 Järva
Tudulinna põhikool Sarapuu 13. aprill 2010 Ida-Viru
Krootuse Põhikool Sarapuu 13. aprill 2010 Põlva
Salutaguse Sarapuu 13. aprill 2010 Järva
Kehtna Põhikool Sarapuu 13. aprill 2010 Rapla
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sarapuu 14. aprill 2010 Harju
Roosna-Alliku Põhikool 3 Sarapuu 14. aprill 2010 Järva
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Sarapuu 14. aprill 2010 Viljandi
Kääpa Põhikool 3 Sarapuu 14. aprill 2010 Võru
Elva Gümnaasium 6C Sarapuu 14. aprill 2010 Tartu
Tallinna Saksa Gümnaasium Sarapuu 14. aprill 2010 Harju
Elva Gümnaasium 1c Sarapuu 14. aprill 2010 Tartu
Palupera Põhikool Sarapuu 14. aprill 2010 Valga
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Sarapuu 14. aprill 2010 Pärnu
Tudu Põhikool Sarapuu 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Sarapuu 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Lokuta Lasteaed Sarapuu 15. aprill 2010 Järva
Maardu Gümnaasium Sarapuu 15. aprill 2010 Harju
Sonda Põhikool 2 Sarapuu 15. aprill 2010 Ida-Viru
Rannamõisa Lasteaed Sarapuu 15. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Sarapuu 15. aprill 2010 Harju
Vara Põhikool Sarapuu 15. aprill 2010 Tartu
Antsla Gümnaasium Sarapuu 15. aprill 2010 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sarapuu 15. aprill 2010 Pärnu
Rakvere Linna Algkool Sarapuu 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Sarapuu 15. aprill 2010 Viljandi
Käina Gümnaasium2 Sarapuu 16. aprill 2010 Hiiu
Mikitamäe Kool Sarapuu 16. aprill 2010 Põlva
Anna Haava nim. Pala Kool Sarapuu 16. aprill 2010 Jõgeva
Peetri Põhikool Sarapuu 16. aprill 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Sarapuu 16. aprill 2010 Järva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Sarapuu 16. aprill 2010 Ida-Viru
Orissaare Gümnaasium 5 Sarapuu 16. aprill 2010 Saare
Paide Gümnaasium Sarapuu 17. aprill 2010 Järva
Tallinna Reaalkool Sarapuu 17. aprill 2010 Harju
Tartu Hiie Kool 3 Sarapuu 18. aprill 2010 Tartu
Loo Keskkool Sarapuu 18. aprill 2010 Harju
Audru Keskkool2 Sarapuu 18. aprill 2010 Pärnu
Tartu Erakool Sarapuu 18. aprill 2010 Tartu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sarapuu 18. aprill 2010 Viljandi
Sadala Põhikool Sarapuu 18. aprill 2010 Jõgeva
Raasiku Põhikool Sarapuu 19. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Sarapuu 19. aprill 2010 Harju
Paikuse Põhikool 2 Sarapuu 19. aprill 2010 Pärnu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Sarapuu 19. aprill 2010 Tartu
Saduküla Põhikool Sarapuu 20. aprill 2010 Jõgeva
Nõo Põhikool Sarapuu 20. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 3 Sarapuu 20. aprill 2010 Põlva
Tornimäe Põhikool Sarapuu 20. aprill 2010 Saare
Tartu Katoliku Kool 3.b Sarapuu 20. aprill 2010 Tartu
Tilsi Põhikool 7 Sarapuu 21. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool Sarapuu 21. aprill 2010 Põlva
Kärla Põhikool Sarapuu 21. aprill 2010 Saare
Tartu Veeriku Kool 2b Sarapuu 22. aprill 2010 Tartu
Rakke Gümnaasium Sarapuu 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Uuemõisa Algkool Sarapuu 22. aprill 2010 Lääne
Puiga Põhikool Sarapuu 22. aprill 2010 Võru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sarapuu 23. aprill 2010 Jõgeva
Elva lasteaed Õnneseen Sarapuu 23. aprill 2010 Tartu
Misso Keskkool Sarapuu 24. aprill 2010 Võru
Tallinna Muusikakeskkool Sarapuu 24. aprill 2010 Harju
Torma lasteaed Linnutaja Sarapuu 26. aprill 2010 Jõgeva
Lihula Gümnaasium Sarapuu 26. aprill 2010 Lääne
Vaida Põhikool Sarapuu 26. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Sarapuu 26. aprill 2010 Harju
Kose Gümnaasium Sarapuu 27. aprill 2010 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sarapuu 27. aprill 2010 Jõgeva
Haljala Gümnaasium 3 Sarapuu 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Pärnu Väike Vabakool 4 Sarapuu 28. aprill 2010 Pärnu
Krabi Põhikool Sarapuu 28. aprill 2010 Võru
Sonda Põhikool Sarapuu 29. aprill 2010 Ida-Viru
Sõmeru Põhikool Sarapuu 29. aprill 2010 Lääne-Viru
Helme Sanatoorne Internaatkool Sarapuu 1. mai 2010 Valga
Pärnu Ühisgümnaasium Sarapuu 16. mai 2010 Pärnu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sarapuu 17. mai 2010 Järva

Tagasi tulemuste juurde